2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
20 küsür sayfa vardı geçmiş birikmiş..okuyamadım valla bu kez..

hepinize selammmm..

bizim günümüz çok güzel geçti bugün.. çooooook sevdiğim ve elimden geldiğince her anında yanında olduğum,olacağım can dostumun kızının 1.yaş günüydü.. miny Mouse konseptliydi parti,evde yapıldı.. herşey çok güzeldi.. ortam,hazırlıklar,pastası.. insan bakmaya doyamıyo..

Allah hepimize kısmet etsin öyle kutlamalar inş.. hazırlık aşaması, neler yapayım diye düşünmeside ayrı bi zevk,güzellik olsa gerek..

geçmişi okuyamadım ama umarım herkesin keyfi yerindedir..

valla cnm 7 tane patikli alt,1çıtçıtlı body,1dış zıbın,2 tane de şort tulum aldım 35 tl tuttu işte

çok iyi almışsın canım..güzel günlerde giydirmek nasip etsin Allahım.....

herkese iyi akşamlar benim bugünlük mesaim biter..hepinize güzel endişesiz sağlıklı ağrısız sızısız geceler olsun :) bol tepikli bol hissetmeceli :) siiz ve mucizenizi öpüyorum kocaman :)

kızlar hissetmek nasıl oluyor ben elimi karnıma koyunca kalp atar gibi pıt pıt ses geliyor o mu ki acaba
yok canım o senin damarın onu hep hissedersin elini koyduğunda bebişi ilk hissettiğinde o olduğunu anlarsın zaten o çok başka bir duygu bende 1-2 kere hissettim şimdilerde yine bekliyorum

hoşgeldin canım
geçmiş güzel büyük skıntılar yok çok şükür.
yeni bişey var herkes sırayla albümüne fotolarını koymaya başladı ,arkadaş listendekilerin resimlerini görebilirsin.çokta güzel oldu henüz birkaç kişiyiz ama iletisini okurken gözüme fotosu geliyor artık süper yaniii

merhaba kızlar,
11. haftada doktorum çıkıntı var ama erken dedi. bu haftalarda erkek ve kız cinsiyetleri aynı dedi.
11. hafta da 2'li teste de girdik, ordada radyoloji doktoru %60 erkek dedi.
15+0 bugün ve doktordaydık. doktorum beni tanımadı ve cinsiyet kız gibi gözüküyor dedi. eşimde "11. haftada tahminde bulunmuştunuz, çıkıntı var demiştiniz" deyince doktor "ben 16. haftadan önce tahminden bulunmuş olamam dedi. sonrada bebeği oynattı biraz, "bakın bu testisleri, pipisi " dedi. ben bir tuhaf oldum. sanki bende gördüm pipiyi ama nasıl emin olabilirim ki! 1 dakika içinde hem kız hem erkek oldu çocuğum! :)) hoş ben kızım olmasını çok istiyorum ama hayırlısı artık.?
sizin yorumunuz ne?

Canim ben senim yerinde olsam yine pek emin olmazdim....
Tam net miydi ki goruntu doktora baksana bir oyle bir boyle demis....
Neyse hayirlisi olsun canim

Canim ben senim yerinde olsam yine pek emin olmazdim....
Tam net miydi ki goruntu doktora baksana bir oyle bir boyle demis....
Neyse hayirlisi olsun canim

açıkcası inan ki ben bu sefer ki ultrason görüntüsünde minikkuşumu göremedim ve hayal kırıklığına uğradım :) çünkü doktor kafasını gösterdi. takla atıyor bu çocuk dedi.:) ama acaba büyük olduğu için yani bu haftalarda acaba ultrasona sığmadığı için mi göremedim ? yani doktor bana bu kafası, bu dudağı, bu kulağı diyor ama ben cidden ne dudağa ne kulağa benzetebildim. onun için net gördüğümü asla iddia edemeyeceğim.

ben baştan beri hep diyordum ki, kız da dese erkek de dese 20. haftadan önce ben inanmayacağım dedim. ve bildiğin kafam karıştı :) ama düşünmeyeyim di mi?
ne zormuş anne olmak :)
birde çok etkisinde kaldım kız deyip erkek, erkek deyip kız çıkan bebeklere . hayırlısı.
senin oğlun vardı di mi yanlış hatırlamıyorsam? doğum tarihi verdi mi doktorun?

H&M in cok uygun indirimleri oluyor gercekten
Hemde kaliteli oluyor, ben kendim icinde alisverisimi genelde ordan yapiyorum
Online alisveriste indirimleri takip ediyorum
Mazayla ayni seyler olmuyo cunki.gecen zibin aldim bebege
Kendimede hamilelik aldim bursuru ust ve pantalon
Toplam 9 parca aldim 80€ yana 200tl falan tuttu😳
Hamilelikler normalde cok pahali oluyor

Tatlim dusun beni perinatolog muayene etti....
Normal doktorlar eline su dokemez yani....
Bunu dun gittigim doktor dedi....
15+4 de gittim tum organlarina bile bakti....
Ben gordum oglumun pipisini
Doktorumuzda net gormesine ragmen %96 erkek dedi
Dogum tarihimiz surekli degisiyor
12 gun ilerideyiz...
Mayisin ortalarinda dogum olacak gibi

Ayrica bencede pek odaklanma cinsiyete canim kesin konussunlar ....
Cevremde basimiza geldi surekli erkek denilip en son muayenede 16 haftada kiza donen oldu yani.....

sağıl canım bilgilendirdiğin için. sanırım ben doktorumu değiştirmeliyim. şurdan anladım: bende 9 gün önde gidiyorum ve doğum tarihimi değişir mi 9 gün önden gidiyoruz dedim. alakası yok normal zamanında yapacaksın doğumunu dedi. önden gitmesiyle doğum tarihi değişmez dedi.
ben en iyisi doktorumu değiştireyim :))

zaten beni tanımadı :)) olacak iş mi yanî. allah korusun doğumda falan karıştıracak bu beni :))

Kızlar ya benim çok akıntım var hemde sarı ya normal mmi bu hafatlarda ??

Kokulu degilse korkmana gerek yok canim..

Illahi cokk guldum lafina canim yaa..
Benimkide ilk basta hatirlayamiyordu artik fix gittigim icin unutamiyo adamcaz
Turkiye doguma kadin dogumcunuzmu giriyor?
Burda dogumu hastanede ebeler yaptiriyor normal dogumu..
Sezaryanida baska doktor giriyor yani hastanede hangi doktor varsa
Bazi kadin dogumcularda branjina gore girebilixormus

Sen bilirsin canim....
Benim tek gittigim duzgun doktor oydu....
Oda bir anormallik soz konusuydu diye gittim....
Sukur birsey cikmadi.....
Bende tam.anlamiyla doktorumu bulmus sayilmam.....
Offf offff biktim artik doktor aramaktan.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…