2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
huzeyfecimm ya biz mi çok gamsızıs yoksa bizim bebeişlermi acık gamsızzz:KK9: yada bizimkiler rahatları bozulucak diye kıpırdamıyo herhalde yandıkkk:KK31:

valla aynen aslında şimdi hareket etsin die dinleyip duruyoruz doğduktan sonra uyusun die evde parmak ucunda yürücez :KK53::KK53:azcık uyusunda bizde uyuyalım die ama şimdi ben çok hareket etsin istiyorum hareket ediyodur mutlakada hissetmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

hoşgeldin arkadaşım aramıza..seninde haberlerini biizmle paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyoruz :) inşallah hep güzel haebrler alırsın doktorundan :)

napalım kuzum bizim daha vaktimiz var demekki hissetmek için..bekleyelim bakalım :) sabrın sonu selametmiş..:) üzmeyelim kendimizide bebişimizde..belkide gaz dediğin bebeğin hareketleridir :)

Allah yardımcın olsun canım..şansızım deme bak minicik bir kalp atıyor ne kadar şanslıyız dimi :) ne demek istediğini anlıyorum ama işte yardımcıda olamıyorum....

Allah gönlüne göre versin canım :) sağlıklı sıhhatli olsun..eli ayağı düzgün olsun...

canım fotodaki halimden 7 kg fazlayım şuan :) ...teşekkür ederim güzel sözlerin için... sne laf edenlere kafdanı hiç takma beni görenelrde aaa kilo almışsın diyor ben hiç umursamıyorum..içimizde güzel bir mucize yaşıyor ve Allah isteyen herkese nasip etsin.. onlar sağlıkla doğsunda biz kiloda veririz cildimizde değişir hiç takma..

gayet normal arkadaşım ve güzel de büyümüş...ALlah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım..

ay tam fotoğraflık olmuşsunuz yerim ben snein oğlunun o tülbentli tülbentli başını..kıyamam size geçmiş olsun çoookk...

hoşgeldin tekrar melodi senin yerine özel msj attım ben konu sahibine :)

canım maşallah maşallahh bende çok merak ediyorum ne oldu ne bitti kaç cm oldu ağırlığı ne ..inşallah bizde güzel haberlerle geliriz ptesi günü...dualarınızı eksit etmeyin...

bugün sınav günü ara ara bakıyorum ...geç yazabilirim..hepinize iyi sohbetler...

Cok sagol canim.. insallah hissedersin sende aslinda 13-14 haftalikken hissediyormusum ben :KK9:
bebek hareketleri oldugundan emin degildim.. Kolay gelsinn:KK54:

Kızlar 13 haftadan sonra hngi vitaminleri kullandınız? ya ben yurtdışındayım ve burda doktor daha görüşmedi benimle folik asiti bıraktım ama ne kullanmam gerekiyo bilmiyorum burda eczaneye sordum hamileller için vitamin ama gösterdiği vitaminin içinde yok yok resmen 19 tane vitamin var içinde bilmiyorum ya uygunmudur kullanmam .burada bütün hamileler bu vitamini kullanıyormuş lütfen yardım edin canlarım yaa :KK43: siz ne güzel her istediğinizi doktora aryıp söyleyebiliyorsunuz bebişlerinizi sık sık görebiliyorsunuz ben onlardan mahkumum burada şuana kadar sadece bir kere gördüm yani kız erkek oluşunu 20 haftada yapılan ultrastonla görebileceğim telaş yapıp meraklananlar bide beni düşünün :) neyse çok konuşdum inş sağlıklıdırda görmesemde olur diyorum dualarınız eksik etmeyin

canim nerdesin ? ben almanyadayim femibion kullaniyorum..

valla aynen aslında şimdi hareket etsin die dinleyip duruyoruz doğduktan sonra uyusun die evde parmak ucunda yürücez :KK53::KK53:azcık uyusunda bizde uyuyalım die ama şimdi ben çok hareket etsin istiyorum hareket ediyodur mutlakada hissetmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

cikulata ye canim az hareket ettimi ben öyle yapiyorumm:KK52::KK52:

aynen yaa gündüz uyuyoruz mışıl mışıl hiç dönmüyo sanırım bende uyuyorum uyanmadan.ama gece bayrakları açıyo sanki saat başı uyandıyor beni .doğduktan sonra ayvayı yedik .aman sabahlar olmasııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn:KK62::KK62::KK62:
aslında bu anneyi hafif uykuya alıştırmak için bir lütufmuş :KK49:ben normalde top patlasa uyanmam namaza elli tane saat kurarım zar zor duyarım yada eşim kalkar.şimdi fısıltı gibi duyulan ezanı duyuyorum.yan komşunun çocuğu ağlıyo her gece 3 te onu duyuyorum.
rabbim annelik vasıflarını yüklüyor yavaş yavaş ve bu beni uykusuzda kalsam çok mutlu ediyor.:KK16:

ben perşembe gittim doktora, aynı şeyleri yaşamışız seninle burda bir kaç arkadaş bebeğini kaybetti kalbi durdu ben onları duyunca öyle bir panikledimki, uykularım kaçtı birde karnımda boşluk olunca ölcektim stresten.doktor kızdı hatta bu kadar üzülürmü bi yavrucak o sana sıkı sıkı tutunmaya çalışıyo sen ne yapıyosun die.sakın moralini düşürme ,ben bi daha bu kadar strese girip bebeğimi üzmicem.
oğluşum benimmmm:KK55:
:KK55:

burdada öyle vitaminler fakat doktorun vermeden kullanma bana vermedi mesela tosuncukmu doğuracan die.ben güzel besleniyorum hiç gerek yok dedi.sende doktorunla görüş öyle al vitamin olmazsa olmaz bi ilaç değil tahlillerine göre yazar sanada:KK34:inşallah bebeğin sağlıklıdır hiç panik yapma dualrımız seninle canım:KK16:

Valla dogru diyon canim yaa..
Hamilelikten basliyor uykusuzluk,rabbim acisini göstermesin az uyusakta olur
anneligin bedeli bunlarda sanirim..

aynı şeyi 16. haftada bende yaşadım içim boşalmış gibi geldi normalde eğildiğimde hissederim o gün sanki ikiye katlanabiliyor gibiydim çok endişelendim sonra öğrendimki yerleşiyormuş kurabiyem ,oyuzden olurmuş öyle bu haftada. çok korkmuştum ama sonra rahatladım 17.haftadayım şimdi kesinlikle katlanamıyorum artık ,top gibi karnım müsade etmiyor.bende daha tam hissetmiyorum yani gazmı bebekmi bilemiyor insan.ama artık sadece beklicem ne zaman tekmelerse eninde sonunda hissedecez çünkü inşallah:KK16::KK16:

ohhhhh kızlar geliyor kızlar ne güzel ayyyy büyüyolar inanamıyom yaaaaa
senin adına çok sevindim bebişinde mutluymuş bak büyümüş kocaman olmuş maşallah:nazar:

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn:KK16:

rabbim gönlündekini hayırlı kılsın canım:KK16:

yerim sizi ben yaaaaa:KK54::KK54::KK54:
bende oğluşumla vakit geçirmek istiyorum kıskandım yaaaaaaaaaaaaa:KK19:
hoşbulduuuk canımmm:KK52: süpermiş bura yaa En Büyük KK

canlarımmm herkese iyi hafta sonları diliyorum bebişlerimizle hissedenler samimiyete devam benim gibi hissetmeyenlerde hafta sonu uğurlu gelir inşallah:KK16: pazartesi hepimiz yazarız buraya hissettimmm:21: diye bu arada pazartesi sabahtan randevum var büyük gün geldiiii öğleden sonra görüşürüz bakalım asıl haberle dönücem hepinizi tek ek öptümmmm meleklerinizede teyzesinden öpücükkk:KK16::KK16::KK16:

♥ Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz ...
♥ Kontrolu guzel gecen arkadaslarimi tebrik ediyorum.... hep boyle guzel haberlerle gelmeleri dilegiyle :KK16:
♥ Bebislerinin hareketlerini hissetmek isteyen arkadaslarim ins. En kisa zamanda o kipirtilari hissedersiniz :KK49:
♥ Biz gezmelerdeydik oglumla simdi geldik ve yorulduk :KK31:..

hoşgeldin arkadaşım aramıza..seninde haberlerini biizmle paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyoruz :) inşallah hep güzel haebrler alırsın doktorundan :)

napalım kuzum bizim daha vaktimiz var demekki hissetmek için..bekleyelim bakalım :) sabrın sonu selametmiş..:) üzmeyelim kendimizide bebişimizde..belkide gaz dediğin bebeğin hareketleridir :)

Allah yardımcın olsun canım..şansızım deme bak minicik bir kalp atıyor ne kadar şanslıyız dimi :) ne demek istediğini anlıyorum ama işte yardımcıda olamıyorum....

Allah gönlüne göre versin canım :) sağlıklı sıhhatli olsun..eli ayağı düzgün olsun...

canım fotodaki halimden 7 kg fazlayım şuan :) ...teşekkür ederim güzel sözlerin için... sne laf edenlere kafdanı hiç takma beni görenelrde aaa kilo almışsın diyor ben hiç umursamıyorum..içimizde güzel bir mucize yaşıyor ve Allah isteyen herkese nasip etsin.. onlar sağlıkla doğsunda biz kiloda veririz cildimizde değişir hiç takma..

gayet normal arkadaşım ve güzel de büyümüş...ALlah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım..

ay tam fotoğraflık olmuşsunuz yerim ben snein oğlunun o tülbentli tülbentli başını..kıyamam size geçmiş olsun çoookk...

hoşgeldin tekrar melodi senin yerine özel msj attım ben konu sahibine :)

canım maşallah maşallahh bende çok merak ediyorum ne oldu ne bitti kaç cm oldu ağırlığı ne ..inşallah bizde güzel haberlerle geliriz ptesi günü...dualarınızı eksit etmeyin...

bugün sınav günü ara ara bakıyorum ...geç yazabilirim..hepinize iyi sohbetler...
hoşbulduk canım ben biraz acemiyim bu konuda ilk bebişim çünkü biraz yoğundu doktorum oyüzden pek soramadım kilosuyla orantılımı haftası diye doktora burda sorayım dedim teşekkürler yorumlarınız için:KK16::KK16:

Biz de geldik anneleer,bebişim ve annanesiyle gezdik e-bebeğe gittik çok güzel indirimler vardı...
Patikli altlar falan baby trend marka 3 tl :KK53: şortlu tulumlar 5 tl
Biraz alışveriş yaptık bu fiyatlara almadan duramadım :KK17:
Doktorumu da kınıyorummm tam cinsiyet söylemediği için onu mu alsam bunu mu deli oldum
Çok güzel kız bebiş elbisesi vardı h&m de 10 tl elim gitti gittti geldii tekte kalmıştı :KK19:

Biz de geldik anneleer,bebişim ve annanesiyle gezdik e-bebeğe gittik çok güzel indirimler vardı...
Doktorumu da kınıyorummm tam cinsiyet söylemediği için onu mu alsam bunu mu deli oldum
Çok güzel kız bebiş elbisesi vardı h&m de 10 tl elim gitti gittti geldii tekte kalmıştı :KK19:

güle güle giydir canım meleğine ay bende artık almak istiyorum ciciler kızıma yaaa:KK16: ben 2 gün oldu öğreneli cinsiyeti kız annesi olcam inş:nazar:

güle güle giydir canım meleğine ay bende artık almak istiyorum ciciler kızıma yaaa:KK16: ben 2 gün oldu öğreneli cinsiyeti kız annesi olcam inş:nazar:

Sağol canım güle güle giysin inşallah benim canımmmm.İndirim görünce dayanamıyorum ben :KK52: aynı böyle gözüm dönüyo :KK1: banada 12 haftalıkken çıkıntı yok ama kesin değil dedi bakalım haftaya bugün kesinleşicek inşallahh..Senin de kızçen hayırlı olsun annesiii

Kızlar içim o kadar tuhaf ki bu nasıl guzel nasıl tarifsiz bir duygu uyumuşum bıraz bebişimin hareketiyle uyandım ve elimi karnıma koydugunda ilk kez elimle hissedebildim hareketini[MENTION][/MENTION]

kızlar hissetmek nasıl oluyor ben elimi karnıma koyunca kalp atar gibi pıt pıt ses geliyor o mu ki acaba

fiyatlar çok iyiymiş canım benimde cinsiyet kesinleşmedi ama baksam mı acaba

X