2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
benim bulantım zaten vardı şirine.ama son zamanda öyle bir arttıki elimi yıkadıgım sabundan bile kusar oldum bebek hareketlendiğinden bulantılar artıyor sanırım.inşaallah geçer

ay benim daha bulantılarım bitmedi, bitmeden tekrar başlarsa napıcam ben
sabah kahvaltısına hasretim kızlar, gün içinde ve akşamları daha iyiyim artık ama sabahları berbat...
bir de canım patlıcan yemeği istiyor 3 gündür, insanın canı patlıcan çeker mi yahu... mevsimi de değil alıp yapsam hormonlu hormonlu:18:

canım bana doktorum 13. haftamda verdi diğer haplarla beraber başladım birde bunu yazarken kış hamileliği güneşten D vitamini alamazsın o yüzden veriyorum dedi içinde D vitamini de varmış

canım hastane dönüşü mesajını bulup alıntı yapamadım çok tembelim bugün oğluşun hayırlı olsun, Allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah... gözünaydın,darısı başımıza

bol bol su iç, ben bulantı ihtisası yapmış bir anne adayı olarak söylüyorum su bulantıyı bastırıyor, kimyasal içeren şeyler yeme ve içme... (market ürünleri,meyve suyu, büskivi,hazır kek,vb.) az yağlı az salçalı yemekler yemeye çalış... inşallah hemen geçer bulantın

çok geçmiş olsun. diş hekimleri diş röntgeni çekerken çelik yelek giydirip çekiyorlarmış. belki öyle bir şey yaparlar

LAHESIS çok geçmiş olsun arkadaşım umarım önemli birşey değildir...kırık olsa herhalde canın çok yanardı diye düşünüyorum...incinmiştir burkulmuştur belki canım..

kızlar,canlar çok teşekkür ederim desteğinize... eşim çözdü olayı ayaklarım üşüyor diye kendi ayaklarının arasına alıyor uyurken, kesin ben ezmişimdir seni uykumda dedi şaka bir yana ben de kemiklerimin güçsüzleşmesine bağladım yoksa hiç hassas bir yapım yoktur bu konularda... doğru düzgün kalsiyum alamıyorum ki, akşamdan akşama yemek yiyince daha neler çıkacak bakalım...

pekmeze devam en azında kan ilacı kullanmak zorunda kalmayayım...

vala uygun geldi ama nasıl acaba tsk pufpuf

evet canım ben boşuna demiyorum seni takip ediyorum die
magnorm benim ilacın adı suda çözünenlerden.iştah açıyormuş eczacım öle dedi gece yatarken ama tok iç dedi.

allah razı olsun canım.verdiğin tiyolar içinde çok teşekkür ederim mutlaka aklımda bulundurucam zaten ben dışardan bişey yiyemiyorum ıvır zıvır severdim şimdi hiç aramıyorum ben ekşi delisi oldum ,bide derlerki ye ekşiyi doğur ayşeyi tutmadı bende paşam ekşi yedirtiyor bana

kızlar dua edin bugün öğleden sonra kontrolümüz bebeşimizi göreceğiz inşallah
bakalım cinsiyetimiz neymiş inşallah minik tospağam gösterir

Ooo keyf senin canım miniğine kavuşuyorsun hadi bakalım güzel haberlerle gelirsin inşallah

biz doktordan geldikk
sabredemedim haftaya kadar :18::18:
Bebisim %80 erkek
pipiye benzeyen kucuk bisey bende gördüm..
yan pozisyondaydi bacaklarini oynattikca gözüküyordu
Ailede 4 tane erkek torun olucak tabi ablaminki hala kesin erkek degil süpriz yapip kiz olmazsa

hosgeldiniz canımmm

canın çekiyosa yap ye canım.benim bi arkadaşım 9 ay boyunca sırf kola içti doktor bırakın içsin dedi.düşün çok zararlı birşey ama hamilelik bu canın çekince ye aten yiceğin ne ki iki lokma :)

Merhaba kizlar nasilsiniz
Gecmisi okuyamadim. En son huzeyfeenin oglusunda kalmistim hayirli olsun canim.
Bu gece ruyamda regl oldugumu gordum. Uyandigimda panikledim biraz ama iyiyim cok sukur.
14. haftama teni girdim kizlar karnimda belli belirsiz birseyler hissediyorum. Bebek oldugunu dusunuyorum eger bebekse yakinda bariz gosterecek kendini
Gosterselerde biz de rahatlasak biraz :18:

oh oh oğluşun hayırlı olsun cnmm

yaa ama bnm msjımı alıntı yapanları göremiyorumm yazdıkçada yazıyosunuz maşallah okuyamıyorum hepsini (= ben bugün yine işe geldim..bereket son gü..sonra 1 hafta yıllık izin..:26:

Merhaba kizlar. Hayirli cumalar hepinize. Bugun 4 lu test ve ayrintili usg vardi. Yeni geldim:). Radyoloji doktoru ultrasonla inceledi bebgimi ama ben goremedim doktoru pek svmedim konusmadan isini yapti. Sadece cinsiyetini biliomusun dedi . Kesin deil ama erkek olabilir demisti dedim. Bebgibiz erkek dedi :))) bu sefer kesin oglusum oluyor. 177 gr mis. 17+0 dayiz. Kan da verdim uc gun sonra cikicakmis. Ultrason raporunu verdi doktor anladigim okudugum kadr hersey normal masallahh :))) bizden bukadar kizlar opuyrum hepiniZi :)) bu arada ultrason fotosunda bizde pipiyi gorduk :))

canım gözün aydın çok sevindim

Bizde dr.dan geldik.13+5 iz.ense kalınlıgı 2.2 imiş. Boyu 8cm ,her şey normal oldugunu söyledi ama ense biraz fazla degilmi? kan verdim.haftaya salı günü alcm.ense tek başına olmuyor, kan sonucuyla beraber bakılacak dedi.bu arada cinsiyeti sordum kız oldugunu,çok hareketli maşallah dedi.ama kafama ense kalınlıgı takıldı moral kalmadı.

Gecmis olsun canim. Pekmezdeki kalsiyum orani cok. Icebiliyorsan ne ala. Her derde sifa bol bol tuket

yeni oğluş haberleri var... hayırlı olsun

kızlar, benim randevum normalde 28 aralık, yani 15+5 te... sanırım üçlü test falan yapacak doktor, bir önceki de 30 kasımdı... ben artık dayanamıyorum görmem lazım:26: yarın ortopediste gittiğimde kendi doktoruma da gitsem hem ayağımın durumunu bilmesi gerekmez mi? yarın gidersem bebişimi görürüm,dayanamadım geldim derim... peki bu durumda haftaya tekrar üçlü test için gidebilir miyim? sıkıntı olur mu?

Ben bebişime alışveriş yapmayı düşünmüyorum fıstıkım , Sağlıklı doğsun da çarşafa sarar huzurla getiririm evimize .. Belki de korkuyorum!! doğumda Bi aksilik olurda bebeğim olmadan eve dönersem onun eşyalarına sarılıp kafayı yerim diye KORKUYORUM!! Biliyorum bana kızacaksınız kötü şeyler düşünüyorum diye ama elimde değil . Son 2 yıldır okadar çok şahit oldum ki akrabalarda arkadaşlarımda vs.. Elimde değil işte :/ Allahım bize bağışlasın yavrularımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…