2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın güzel anneler ve tatlı bebekleri...

günaydınlarrrrr

günaydın hatunlar bu sabah içimde bişi kıpır kıpır edio :) acıkınca tepki mi verio nedir

günaydınlarr....... ıkılı test sonuclarımı yarın dr gostercem bakalım ne dıycek uff cınsıyetıyl ılgılı bısey solermıkı

günaydın günaydın günaydın...herkese tüm güzel annelere anne adaylarına ve topikteki tüm güzel insanlara ve onların minnoşlarına kurabiyelerine köftelerine Ali Yasinlerine meleklerine minnaklarına kelebeklerine bebişlerine kuzucuklarına sıpalarına :) GÜNAYDIN..GÜNAYDINNN..

LAHESIS çok geçmiş olsun arkadaşım umarım önemli birşey değildir...kırık olsa herhalde canın çok yanardı diye düşünüyorum...incinmiştir burkulmuştur belki canım..

CİCANNECİK bebişin acıkmış herhalde :) hemen doyur annesi :)

ZEYNELİM benim doktorum hiçbirşey demedi ikil teste göre kızmı erkek mi demedi..devletteki %51 kız dedi :) net birşey yok..özeldeki doktorumda kıza benziyor dedi bakalım ne olacak :)sağlıklı sıhhatli olur inşallah eli ayağı düzgün olur :) Allah herkesin gönlüne göre versin..

canım doktora gitsende pek fayda edeceğini sanmıyorum. bana doktor her muayenede soruyor eklem ağrın ödemin ayaklarında şişme var mı diye. yani hamileyken eklem ağrısı ve şişmeler normalmiş. bunu önlemek için günlük en az yarım saat yürümek gerekiyormuş.. ben yürüyoru da ama yinede bazen ani hareket yapmış gb ayak bileklerim ağrıyor

geçmiş olsun zeynelim..Allah sağ salim kucağına almak nasip eder inşallah..korkma canım..pkolu yükesk tansiyonlu çok anne sağlıkla bebeğine kavuşuyor..içini ferah tut..zaten dikkat ediyorsundur tansiyonunu dahada yükseltecek şeyler yememeye..streste biliyorsun etkiler..dualarımız seninle güzel arkadaşım...

o zaman şekerim yapılacak şey doktorun dediklerine uymak,o kadar..
hem şu an herşey normal ve yolunda,bebeğin iyi..bence canını sıkacak bi durum yok
sen elinden geleni yap,yapman gerekenleri yap gerisini Allah'a bırak..

Günaydın kızlar Ve sizinle birşey paylaşmak istiyorum belki bana yardımcı olabilirsiniz ben bir ortaokulda öğretmenim ve öğrencilerim kaynak sıkıntısı çekmekte 8.sınıf tüm derslerden soru bankalarına ihtiyaç duymaktalar... Eğer bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

canım hangi şehirdesin

şuan 3. çocuğuma hamileyim. eşim sezeryan esnasında tüplerimi bağlatmak istiyor. sağlık ocağında ebe ile konuşurken kafam karıştı. ebe 30 yaşında olacaksın bence bağlatma dedi. hayatta herşey oluyor dedi. sonra ben eve döndüğümde düşündüm evet 4. çocuk düşünmüyorum. ama ne bileyim işte hayat bu allah korusun bazen öyle sağlık sorunları oluyor ki yeniden doğurmak zorunda kalıyorsun yada düşünmek bile istemiyorum ama çocuklarını (allah korusun) kaybedebiliyorsun. eşime bunları söyleyince ona mantıklı gelmiyor. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum siz ne yapardınız

tüpleri bağlatmak yerine spiral falan taktırsan...hakikaten hayatta ne zaman ne olacağı belli olmuyor..Allah çocuklarına sana bağışlasın..onlara seninle güzel ömürler versin..huzurlu sağlıklı..

günaydıınlarrr hepimizin cuması mübarek olsun hayırlara vesile olsun hepimize bebişlerimizedee tabiki mu mübarek günün hürmetine sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü ve hayırlı evlatlar olsun:16

Bence senin ne düşündüğün daha önemli bu noktada.. daha doğrusu ne istediğin..
ve doğru söylüyosun,dediğin gibi bisürü şey olabilir ilerde.. yarın bile ne olacağımız belli değilken..
ben şahsi fikrim,tüpleri falan bağlatma başka yöntemlerle korunun derim..
sonuçta hangi çağdayızilla ki vardır net çözümü..
heeee bide şöyle bişey var ki, Allah verdikten sonra her türlü verir ben buna inanıyorum

günaydıınlarrr hepimizin cuması mübarek olsun hayırlara vesile olsun hepimize bebişlerimizedee tabiki mu mübarek günün hürmetine sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü ve hayırlı evlatlar olsun:16

aminnnnnnnnnnnnn herkese hayırlı cumalar günaydınnnnnnnnnnnnn

ikili taramamın sonuçlarını aldım arkadaşlar. doktorum herhangi bir sorun olmadığını söyledi :) 3 hafta sonra yeniden görücez bebişimizi

ah kızlar..haziran gelse bebeğim dünyaya gelse...ellerimde olsa...aslında heranın tadını çıkarmak keyfini çıkarmak istiyorum ama o kadarda çok endişeleniyorum ki napıyor yaşıyormu kalbi atıyormu..annelik rahme düştüğü gibi başlıyormuş kendimden çok onu düşünüyorum..:) bende hiç mide bulantısı yoktu dün mide bulanmalarım başladı..devletten emekli bir ebe tanıdık var..kızın saçları
çıkmaya başladığında yada bebek hareketli olduğunda mide bulantısı olurmuş...saçlar 16.haftadan itibaren çıkmaya başlarmış 16-17 haftalarda..hareket ben hiç hissetmiyorum ama o orda hareket ediyodur dimi ...

Herkeslere günaydın ve hayırlı cumalar.. :)))

Allah bu mübarek günde bebişlere ve annelerine sağlık sıhhat versin İnşallaahhhh...

ikili taramamın sonuçlarını aldım arkadaşlar. doktorum herhangi bir sorun olmadığını söyledi :) 3 hafta sonra yeniden görücez bebişimizi

hayırlı olsuuunnn.. haftaya ben de öğrenicem telefonla.. sonra 4 hafta var bebişimi görmeme teee 20 Ocakda randevum nasıl sabretcem hiç bilmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…