2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
arkadaşların dediği gibi muz iyi geliyor... Parolun bi sakıncası yok bildiğim kadarıyla doktor alabilirsin demişti bide bol su iç dedi...

Bende hiç biri tutmadı hepsinde erkek çıktı hatta rüyamda bile hep erkek gördüm ama bizim ufaklık kız tabi sonradan doktor pardon erkekmiş demezse... :KK9:

Bence şimdiden kampanyaları takip etmekte fayda var anca toplanır diye düşünüyorum en azından ben öyle yapacağım...:)

gözünaydın canım bi cinsiyet kaldı...:)

demez inşaallah canım kızlar başkaaa :KK16:

Kizlar yazmayin su keki pastayi mozaigi canimiz istiyo yaff :KK39:

ayyy canım çok afedersin yaaaa ben başımın ağrısından boş boş konuşmuşum öle helal et hakkını,ayyyy gerçekten çok üzüldüm yaaa düşüncesizlik ettim valla:26:
kusura bakmayın emi kızlar

bende daha mozaik pasta yapacam akşama misafir var başım berbat nasıl olacak bilmem:KK53::KK53::KK53:

mozaik uğraştıracak seni canım ya, kendi kendine olan birşeyler yapsana, hala devam mı ağrılar...

benimde az önce canım kek istedi...inanırmısın :) ama bakkaldan küçük keklerden alıverdim işyerinde olunca :)

git git dinlen gez biraz...burası çok ayaz.. ...nete girebilecekmisin ..bizi unutma hemen :)

kızlar netten aldığımız badimizle önlüğmüz geldi :)

Eki Görüntüle 895722 Eki Görüntüle 895723 Eki Görüntüle 895724

çok güzelmiş bu ciciler, bayıldım... ben de dayanamıcam biberon alıcam sanırım aventin, 200ml normal olur herhalde ya da bir küçük bir büyük mü alayım acaba :KK24:

bu arada ben bakkal keki yiyemiyorum, marketlerdeki yüzde yüz meyve sularını bile içemiyorum...limonata ve komposto ustası oldum evde yapıyorum mecburen...

Kizlar yazmayin su keki pastayi mozaigi canimiz istiyo yaff :KK39:

walla çok çirkin oldu ya, ıyyyy hiç yiyemedim bile zaten:26::26:

İnşallah eğer söylemezse devletten randevu alıcam zaten. Çilekten haber bekliyorum o devlete gidecek biz aynı sehirdeyiz memnun kalırsa bende gidecem sende hemen öğrenirsin inşallah insan merak ediyor

sen de mi eskişehirdesin canımm... ben doğumumu eskişehirde yapacağım da.. sen hangi doktora gidiyorsunn

mozaik uğraştıracak seni canım ya, kendi kendine olan birşeyler yapsana, hala devam mı ağrılar

çok güzelmiş bu ciciler, bayıldım... ben de dayanamıcam biberon alıcam sanırım aventin, 200ml normal olur herhalde ya da bir küçük bir büyük mü alayım acaba :KK24:

bu arada ben bakkal keki yiyemiyorum, marketlerdeki yüzde yüz meyve sularını bile içemiyorum...limonata ve komposto ustası oldum evde yapıyorum mecburen...

walla çok çirkin oldu ya, ıyyyy hiç yiyemedim bile zaten:26::26:

Heheheheeee becereksiz seni :KK52: saka saka
gozum mu kaldi ki:KK56::KK56:

ayyy canım çok afedersin yaaaa ben başımın ağrısından boş boş konuşmuşum öle helal et hakkını,ayyyy gerçekten çok üzüldüm yaaa düşüncesizlik ettim valla:26:
kusura bakmayın emi kızlar
Yok canim ne kusuru afiyet bal seker olsun yarasin bebise

canın sağolsun,

ben cezamı buldum şu an:KK1: ege tv de tire ev ekmeği yapımı gösterdiler taş fırında, annem de yapar bu ekmekten, beynim uyuştu yemin ediyorum... napsak acaba:KK49::KK56:

Hadi ya kek bulunur da tire ev ekmegini nerden bulacagiz simdi hihihihiii. Yasasin kotuluk:KK47:

mozaik uğraştıracak seni canım ya, kendi kendine olan birşeyler yapsana, hala devam mı ağrılar...
içtim parol ama hiç bir parıltı yok aynen devam yaptım zaten mozağiyi zor dikildim tezgahta geçer inşallah
sen de mi eskişehirdesin canımm... ben doğumumu eskişehirde yapacağım da.. sen hangi doktora gidiyorsunn
evet eskişehirdeyim tansel beye gidiyorum ümitte ne zaman geleceksin buraya yani doğuma yakınmı yoksa sırf doğum içinmi
Yok canim ne kusuru afiyet bal seker olsun yarasin bebise
mucx :KK54:
Nereye kayboldunuz kiigiiiizz :KK4: gelin buraya saka yaptim ben o kadar da kotu degilim :KK52:

sen bas bas bağar kötüyüm die sonrada nereye kayboldunuz:KK19: kaçırdın milleti:KK9::KK9:

kızlar bişey sorcam kaç gündür soracam çekindim sanki.kasık ağrısı bel ağrısı falan hemen hemen herkes yaşıyoda bende değişik bi ağrı var ağrıda değilde vajinal bir durum sanki ordaki kemikleri hissetmeye başladım ben oturup kalkarken çok oluyor sızlama gibi değişik yaa adını tam diyemiyorum benim gibi olan varmı:26::26::26:

kızlar bişey sorcam kaç gündür soracam çekindim sanki.kasık ağrısı bel ağrısı falan hemen hemen herkes yaşıyoda bende değişik bi ağrı var ağrıda değilde vajinal bir durum sanki ordaki kemikleri hissetmeye başladım ben oturup kalkarken çok oluyor sızlama gibi değişik yaa adını tam diyemiyorum benim gibi olan varmı:26::26::26:

Aniden olan ve hemen gecen sizidan bahsediyorsan bende de oluyor ara ara

Aniden olan ve hemen gecen sizidan bahsediyorsan bende de oluyor ara ara

evet evet devamlı değil idrara sıkışıkken oluyor genelde bide oturup kalkarken nettende biraz baktım normalmiş hatta bu ağrıları yaşayanların doğumu kolay olurmuş öyle yzıyor.ama ben bu hafta doktora sorucam aklıma takıldı:26:

X