2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar herkes cinsiyetleri öğreniyor yavaş yavaş ne güzel :) ben 14. haftamdayım çarşamba günü 15. haftaya giriyorum ve o gün devlet hastanesinde randevum var.normalde özele gidiyorum fakat tahliller için devlete gidiyorum.acaba cinsiyetini öğrenbilir miyim ? devlet hastanesinin ultrasonalrı da çok güzel devlete gidip cinsiyetini erken öğrenen var mı

Canım ben devlete gitmiyorum ama büyümüş bebiş söylerler sanırım bu hafta

İnşallah eğer söylemezse devletten randevu alıcam zaten. Çilekten haber bekliyorum o devlete gidecek biz aynı sehirdeyiz memnun kalırsa bende gidecem sende hemen öğrenirsin inşallah insan merak ediyor

edilmez mi ya artık bişeyler almak istiyor insan :) hayal kurmak yetmiyo artık :KK34:

Canim ben 11. haftada ogrendim cinsiyetini ama ozelde. Eger gittigin hastahanenin ultrasonu iyiyse ogrenirsin bence. Birazda israr et ben oyle yaptim :)) iki ayri doktorda erkege benzedigini soyledi

ısrar edim o zaman yaa :) ben 11. haftamda özeldeki doktoruma gittim hatta 11+6 ydı ama doktor cinsiyeti için çok erken dedi.bakalım devletteki doktorum ne dicek inşaallah görür :KK16:

cinsiyet öğrenen arkadaşlara hayırlı olsun.iki doktora gittik iki doktorda bebeğimize kız dedi sanırım minik kızımız geliyo bizim de :)

benim eşimde başta bilemedi.benim bacaklarımda morluklar şişlikler oldu çok ağrım oldu.karnı burnunda kadınlar çarşılarda geziyor sen şimdiden yatıyosun falan demeye başladı.sonra bi akşam ben arkadaşları topladım çocuğu olanları özellikle tembih ettim hepsine böle böle yapıyo bana die onlarda eşleriyle konuşmuşlar.o akşam eşime çaktırmadan konu hep hamilelik oldu herkes yaşadığı sıkıntıları anlattı bizimki şaşırdı misafirler gittikten sonra kusura bakma bilemedim ben dedi şimdi çok iyiyiz hamilelik konusunda.sende bi plan yapıp işleri yoluna koyabilirsin denemeye değer.:KK34:

Eee supermis bu.
En iyisini yapmissin canim valla uzaktan davulun sesi hos gelirmis
Bi gelsin yanimizada ben ablamlari ayarlayip yapalim bunu :KK1:

Esmersirinem

Ben kacirdim mi acaba sende gidecektin bugun kontrole degil mi? Hani nerdesin goremedim seni :44:

Canlarim gogus kasintiniz oluyormu sizinde. Ilk gebeligimde boyle birseyle karsilasmadim ama bunda acayip kasinmaya basladim iki gundur. Karnimda cikti bir anda

Canlarim gogus kasintiniz oluyormu sizinde. Ilk gebeligimde boyle birseyle karsilasmadim ama bunda acayip kasinmaya basladim iki gundur. Karnimda cikti bir anda

bende en az bir buçuk aydır var bu. devamlı kaşınıyor. acayip rahatsız ediyor. senin özel yaptığın birşey var mı canım.

Canım genelde doktorlar cinsiyetı goruyor ama erken oldugu kesin söylemk istemiyolar benım 11+4 ikili tarama yaptırdım radyolojı dr çok hareketli erkek gıbı dedı 12 hafta doktoruma gıttım oda erkek dedı hakka pipisini gosterdi ama erken daha bıraz daha bekleyen kesın bışey demek için dedi 14 hafta yıne gıttım yıne gosterdı erkek bebişim erkek bebekler hem hareketli oluyor hemde erken haftadayken gösterıyor

Benimde bebegim cok harketli ve hic mide bulantisi yasamadım 14+6 günlüğüm doktor kıza benziyor dedi %80 kesin değilmiş ama cinsiyet tahmini cok farklı her bebegin kendine oZgu davranışları var anlaşılmıyor maalesef

X