2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
edilmez mi ya artık bişeyler almak istiyor insan :) hayal kurmak yetmiyo artık :KK34:
dişlerim gıcırdıyor resmen alışveriş deyince allahım hayırlısıyla sağlıklı olduğunu öğreneyim cinsiyeti öğrenemesemde ortak renkte ne bulursam alıcam :KK52::KK52:
cinsiyet öğrenen arkadaşlara hayırlı olsun.iki doktora gittik iki doktorda bebeğimize kız dedi sanırım minik kızımız geliyo bizim de :)
maşallah canım :nazar: rabbim size bağışlasın kızınızı sağlıkla kucağına al inşallah:KK16:
Eee supermis bu.
En iyisini yapmissin canim valla uzaktan davulun sesi hos gelirmis
Bi gelsin yanimizada ben ablamlari ayarlayip yapalim bunu :KK1:
yap yap bende çok işe yaradı valla azıcık silkelemek gerekiyo erkekleri birazda şekil verdikmi hmmmmmm :KK9:dadından yenmez:KK76:
Canlarim gogus kasintiniz oluyormu sizinde. Ilk gebeligimde boyle birseyle karsilasmadim ama bunda acayip kasinmaya basladim iki gundur. Karnimda cikti bir anda
benim karnım deli gibi kaşınıyor kızlar kremlenme zamanı bu bir işaret diyorki çatlayacam vazelinnnnnn:KK9:
14+6 gunluk Hamileyim bebeğimiz kendini pek göstermedi ama doktorumuz %80 kız dedi kızımız oluyor 😊😊

sanada maşallah canım kızları duymaya başladık hep paşalardan gidiyordu şimdi prenseslere döndü:KK12:

Günaydınnn kızlarrrr..:KK49:
Bugün benim için yoğun bigün gündüz günüm var , akşamda doğum günü var arkadaşın..
Salı günüde izmire ailemin yanına gezmeklere gidicem bebişimle ohh benden iyisi yok :21:

Günaydın kızlar dün ikili tarama sonucum çıktı.Çok şükür güzel çıktı.Doktor önümüzdeki ay üçlü teste gerek olmadığını söyleyince mutluluktan uçacaktım.Ailemin yanına gidip güzel haberleri vereyim dedim çünhü haziranda ilk bebeğimin kalbi durmuştu ve çok üzülmüşlerdi.Oturduğum yer hastaneme 1 saat uzaklıkta ailemin oturduğu yerde bir saat yoruldum ama gideyim dedim.Abim arabayla beni aldı yürümeyim diye.Ben güzel haberlerimi verdim.Abim karamsar bir insandır.Annem kanser hastası kemoterapi görüyor ve aynı zamanda 12 yıldır ms ve epilepsi hastası.Benim haberimin hemen akabinde abim ''annem çok hasta kötüledi iyice,birde grip olmuş(annemin grip veya nezle olmaması gerekiyor.Yıllardır koruyoruz onu.)Yürüyemiyor bu hafta kemoterapi bile yapamamışlar''deyince altüst oldum.Bir dakika sonra evine geldik.Yengem nasılsın deyince iyi değilim annem çok hastaymış dedim.O da annemin gayet iyi olduğunu sadece grip olduğunu abartılacak bir durumunun olmadığını söyleyince çok sinirlendim.Hemen evime dönmek istedim.Özür dileyip durduran bile olmadı.2 saat daha yol çekip evime geldim.Toplam 5 saatlik yol çekip 9 saatlik açlık ile evime geldim.Ağladım ağladım harap ettim kendimi.Sürekli nasıl benim durumumda olan bir kardeşe abisi böyle abartılmış kötü haber verebilir diye.Affedemiyorum onu,sinirim ve üzüntüm geçmiyor bir türlü.Doktora gitmeyi düşünüyorum bugün inşallah bebişim zarar görmemiştir.Kızlar dualarınızı eksik etmeyin bebeğim için ne olur..

günaydın hamişler cumartesi soğuk çalışmaya devam gücüm karnımda :KK49:
Gunaydin canim....
Kiyamam size ama fazla yormayin kendinizi :KK16:
Günaydın kızlar dün ikili tarama sonucum çıktı.Çok şükür güzel çıktı.Doktor önümüzdeki ay üçlü teste gerek olmadığını söyleyince mutluluktan uçacaktım.Ailemin yanına gidip güzel haberleri vereyim dedim çünhü haziranda ilk bebeğimin kalbi durmuştu ve çok üzülmüşlerdi.Oturduğum yer hastaneme 1 saat uzaklıkta ailemin oturduğu yerde bir saat yoruldum ama gideyim dedim.Abim arabayla beni aldı yürümeyim diye.Ben güzel haberlerimi verdim.Abim karamsar bir insandır.Annem kanser hastası kemoterapi görüyor ve aynı zamanda 12 yıldır ms ve epilepsi hastası.Benim haberimin hemen akabinde abim ''annem çok hasta kötüledi iyice,birde grip olmuş(annemin grip veya nezle olmaması gerekiyor.Yıllardır koruyoruz onu.)Yürüyemiyor bu hafta kemoterapi bile yapamamışlar''deyince altüst oldum.Bir dakika sonra evine geldik.Yengem nasılsın deyince iyi değilim annem çok hastaymış dedim.O da annemin gayet iyi olduğunu sadece grip olduğunu abartılacak bir durumunun olmadığını söyleyince çok sinirlendim.Hemen evime dönmek istedim.Özür dileyip durduran bile olmadı.2 saat daha yol çekip evime geldim.Toplam 5 saatlik yol çekip 9 saatlik açlık ile evime geldim.Ağladım ağladım harap ettim kendimi.Sürekli nasıl benim durumumda olan bir kardeşe abisi böyle abartılmış kötü haber verebilir diye.Affedemiyorum onu,sinirim ve üzüntüm geçmiyor bir türlü.Doktora gitmeyi düşünüyorum bugün inşallah bebişim zarar görmemiştir.Kızlar dualarınızı eksik etmeyin bebeğim için ne olur..

Canim ailemden biri hemde en sevdigim kisilerden biri kemoterapi gormustu....
1.sereceden de degildi ailemiz yikilmisti resmen....
Hele ki ben kemoterapi gordukten sonra yanina gidemezdim asiri derecede agir bir ilac....
Yanlarindakilerin anlatmasi saatlerce aglamama yetiyor artiyordu bile....
Seni dusunemiyorum bile....
Anne ne demek ya :KK5:
Rabb'im ailene ve sana sabir versin canim....
Cok sukur bizim hastamiz iyilesti ama yine yasami boyunca kendini herseyden sakinmasi gerek....
Ins. Annende daha iyiye gider canim.....
Ayrica abinin kisiligi o sekilde....
En kotu sekilde anlatarak onu iyi gordugunde uzulmez misin diye dusundu acaba....
Keske annenin yaninda kalsaydin annenin sucu yok...
Kim bilir nasil ozlemistir seni....
Kendini fazla uzmemeye calis canim bebegin her durumundan etkilenip psikolojisine yansiyor....

Canim uzme kendini ne olur. Bos bulunmustur belki abin yada annenin durumuna uzulmus sana bosaltmistir icini.
Annene de cok cok gecmis olsun canim Allah acil sifalar versin ama sen uzme kendini aglama lutfen bebegini dusun

Canim uzme kendini ne olur. Bos bulunmustur belki abin yada annenin durumuna uzulmus sana bosaltmistir icini.
Annene de cok cok gecmis olsun canim Allah acil sifalar versin ama sen uzme kendini aglama lutfen bebegini dusun

Sağolasın canım Allah razı olsun.Boş bulunmamalıydı benim durumunda olan kardeşi için.Abim yüksek tansiyon hastası.Annemin 7 ay önce kanser olduğunu ilk ben öğrendim doktordan.Ben ailenin en küçüğüyüm.Abime kötü haberi vermeden önce tam 6 saat ağlamayıp içime attım,dirayetli olup telefonla değil de yüzyüze haberi ona alıştırarak vermek için.Haberi öğrendiğinde yıkıldı ama 1 saat içinde onu toparladım bir anda ailenin en büyük bireyi olmuştum.Bu yüzden bana yapılmasını sindiremiyorum.

Sağolasın canım Allah razı olsun.Boş bulunmamalıydı benim durumunda olan kardeşi için.Abim yüksek tansiyon hastası.Annemin 7 ay önce kanser olduğunu ilk ben öğrendim doktordan.Ben ailenin en küçüğüyüm.Abime kötü haberi vermeden önce tam 6 saat ağlamayıp içime attım,dirayetli olup telefonla değil de yüzyüze haberi ona alıştırarak vermek için.Haberi öğrendiğinde yıkıldı ama 1 saat içinde onu toparladım bir anda ailenin en büyük bireyi olmuştum.Bu yüzden bana yapılmasını sindiremiyorum.

Yazını okurken göz yaşlarımı tutamadım...Rabbim acil şifalar versin canım.

Sen hakli olabilirsin canim ama herkes senin gibi ince dusunemeyebilir hem bak kendin soylemistin abinin karamsar oldugunu. Hem ben eminim seni uzmek istememmistir. Sen simdi birak olumsuz seyleri dusunmeyi bak ne guzel bebegin saglikliymis bu cok guzel bi haber. Bence anneni ara ona bu guzel haberi ver hem o mutlu olur hem sen ferahlarsin.
Hastalikta insanlar icin canim benim uzme kendini diyecem ama bosuna diyecem biliyorum. Aslinda yazacak o kadar cok sey varki ben sana bir ornek verecegim sadece. Bendr kalsiyum eksikliginden dolayi kemik erimesi cikti o kadar zor gunler yasadimki gencecik yasimda osteoporoz tedavisi gordum hep agladim. Sonra birgun bir genc kizin deniz kenarinda korkuluklardan dusup kayaliklara carpip felc kaldigini okudum ve halime binlerce kez sukrettim. Dedigim gibi hastalik insanlar icin genc yadli dinlemiyor. Sen simdi moralini yuksek tut. Bebegin icin olaylara ilimli yaklas

Oncelikle gözün Aydın guzel haberlerle gelmissin,ayrıca sende diyorsun abinin huyu boyleymis seni nasil etkileyeceğim disinememistir onemli olan annenin iyi olması Allah acılarını göstermesin

Herkese günaydın... :)

Kızlar bakıyorumda alışveriş heyecanı sarmış herkesi :KK34: Ben daha birşey almadım uzunca da bir süre almayı düşünmüyorum sanırım :KK43: Allah nasip ederse mayıs ayına kadar güzel bir liste hazırlayıp herşeyi topluca almayı düşünüyorum. İnş.herşey gönlümüze göre olur :):)

Kızlar bakıyorumda alışveriş heyecanı sarmış herkesi :KK34: Ben daha birşey almadım uzunca da bir süre almayı düşünmüyorum sanırım :KK43: Allah nasip ederse mayıs ayına kadar güzel bir liste hazırlayıp herşeyi topluca almayı düşünüyorum. İnş.herşey gönlümüze göre olur :):)

Tatlim beni pek degil ama babam annem ve kardeslerim benden daha heyecanli.....
Heleki babam ilk torun ne gorse almak istiyormus annem erken diyormus...
Bir yandan da annem alacaklarini listwliyor besigine kadar....
12 yasindaki kardesim cinsiyetini mujdelerken 100 lira toplamis toplamayada devam ediyor neymis yigenine bebek arabasi alacakmis :KK9:
Bu gidisle esimle bana almak icin birsey kalmayacak :26:

he valla bak bu olur sen devlete yalnızmı gideceksin yani eşin falan gelmicekmi yanında.yalnız gidecek olursan ben sana burdan arkadaşlık etmek için gelirim bak aklında olsun her zaman yani.benim randevu haftaya perşembe ama bende devlette murat boyludan randevu alıcam sırf bebişi 2 haftada bir görmek için :KK9:
İnşallah eğer söylemezse devletten randevu alıcam zaten. Çilekten haber bekliyorum o devlete gidecek biz aynı sehirdeyiz memnun kalırsa bende gidecem sende hemen öğrenirsin inşallah insan merak ediyor

canım ben Yusuf Beye uzun zamandır gidiyorum...kürtajımıda ona yaptırdım..memnunum ama devlet olunca zaman daralıyor ve bebeğe bakıyor kalp atışına bakıyor çok irdeleyemiyor birde çok hastası var..ben sevdim ama kimi sevmiyor kimi seviyor..ptesi gidicem bakalım nasıl olacak..annem babam dün geldi istanbuldan.. ptesi arkadaşlarıyla günü var eğer günden önce gelebilirse annemle gidicem gelemezse yalnız gidicem...eşim işte olacak..haberleşiriz ptesi günü..

canım benim iyiyim sende iyisin dimi.. :) ..geçti bulantım..şimdi dakikaları sayıyorum işten çıkmak için :)

Iyi sayilirim canim ...
Bas agrilarimiz bu aralar yine basladi :KK5:

canım bazen baş ağrıları bende de oluyor çok kötü oluyorum uyusam bile uyandığımda bile devam ediyor

ah bu başağrılarına ne çözüm bulucaz bilemedim keşke sihirli bir değnek olsada hepinize dokunsa geçiverse hemen...dikkat edin kendinize..

Tamam tamam bakıp kaçmam :KK1: Bizim temmuz topiği de çok yoğun bir sürü bebek gelecek yaza :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aslında benim sat 22 eylül normalde haziranda olması gerekiyor bebek ama ultrasonda dört hafta geriden gördü doktor :KK53: Geç döllenme dedi ama bu kadar da fark olur mu? Neyse yarın doktor kontrolüm var, bakalım bu sefer ne kadarlık diyecek :KK9: Aman sağlıklı olsun da ne zaman canı isterse o zaman gelsin :KK34:

Cinsiyet belli olma zamanları da ayrı heyecanlı olsa gerek, iki farklı tahmin de kafa karıştırır yaa :KK30:

inşallah güzel haberlerle gelirsin arkadaşım...sorma cinsiyet işi annem gitmiş istanbuldan erkeğe göre kıyafet almış sonra ben kız dedim..şaşırdı yelek örücekmiş bari krem rengi öreyim diyor :)) yazık yavrum birde diyor ama kızım diyor kızada gider aldıkalrım diyor..kıyamam anneme..ah bu anneler..hatrı için 9ay erkek gibi giydiririm ne olacak :)

kızlar soruma bir el atsanız çok memnun olurum :KK34:

hastanede her doktorun bile ultrason cihazı farklı oluyor..mesela ben hem özelde hem devlette gidiyorum kontrollere..özeldeki çok daha iyi.. devletteki ikili tarama için beni ayrı bir ultrason uzmanına gönderip orda ense kalınlığına baktırdı..develtin ltrason bölümü var..cihazlar daha gelişmiş doktor odalarındakinden..daha detaylı oluyor diye..birde zaman kısıtlı tabi..

çileğimm çok geçmiş olsunn ben de bu ara çok bulanıyorum ne oldu bana düzeleceğine başa döndük sanki :KK43: Dikkat et canım kendineee

sende çok çok dikkat et kendine...bebişler iyi olsunda razıyız bulantılara baş ağrılarına...

artık haziran annesi değilim, 12.haftada kalbi durmuş miniğimin,aldılar, Rabbim sizinkilere sağlık versin

ah arkadaşım içimden birşey koptu..Allahtan hayırlısı...inşallah en yakın ve hayırlı bir zamanda bebişine kavuşursun sende..ne olur çok üzülme...
çok üzüldüm..
14+6 gunluk Hamileyim bebeğimiz kendini pek göstermedi ama doktorumuz %80 kız dedi kızımız oluyor 😊😊

tebrikler canım...Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin...

Gunaydin annisleeeer
Hepinize kokulu opucukleeeerr (sabah sabah seda sayan) :KK53::KK53:

Günaydınnn kızlarrrr..:KK49:
Bugün benim için yoğun bigün gündüz günüm var , akşamda doğum günü var arkadaşın..
Salı günüde izmire ailemin yanına gezmeklere gidicem bebişimle ohh benden iyisi yok :21:

günaydın güzel anneler.....bizdende kokulu mokulu öpücükler..Ayazcığım bizim yerimizede gez..Eskişehirde soğuktan ben biryere gidemiyorum ):

günaydın hamişler cumartesi soğuk çalışmaya devam gücüm karnımda :KK49:

devam canım aynen bugün yarın devam çalışmaya sonra ptesi izin günümde bebişi görmeye :)

ah canım arkadaşım..Allahtan annenede sanada sağlık sabır diliyorum...ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm..erkekler düz mantık canım bizim gibi içlerinde ümit umut iyi düşünceler çok yer almıyor aksine hep düz mantık hastaysa en kötüsünü düşünüyorlar..lütfen üzmemeye çalış kendini...elimizden gelen birşey olsa keşke de yardım edebilsek..bebeiş üzülmüştür oda annesi üzüldüğü için ama iyidir o annesi..su iç bol bol çikolata ye bir tane..mutlu olun ikinizde..

Günaydın annişler 14+1 olduk bugün ve günü kusarak karşıladık:)

herkese tüm güzel annelere anne adaylarına ve topikteki tüm güzel insanlara ve onların kurabiyelerine köftelerine Ali Yasinlerine meleklerine minnaklarına kelebeklerine bebişlerine kuzucuklarına unuttuğum varsa yazın :) GÜNAYDIN..GÜNAYDINNN..

herkese tüm güzel annelere anne adaylarına ve topikteki tüm güzel insanlara ve onların kurabiyelerine köftelerine Ali Yasinlerine meleklerine minnaklarına kelebeklerine bebişlerine kuzucuklarına unuttuğum varsa yazın :) GÜNAYDIN..GÜNAYDINNN..

Ali Yasin ve anneside sana gunaydin der guzel anne :KK16:

X