2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben de rahim anomalisi var cnm arkuat şeklinde rahim ve rahim anomalilerinde sık görülen bi durum rahiim ağzı yetmezliği her kontrolde ölçüyo doktor 11+1 de 32mm di bugün 14+2 de 30mm olmuş,dikiş atıcam demedi dinlen kendini yorma dedi ama bence büyük ihtimal öbür kontrolde atıcak atmazsa ben istiycem böyle içim hiç rahat değil bi ara ölçerken 2.70leri gördüm gözlerim yuvalarından çıkıcaktı :) kasılmalarımda başladı işte daha bu haftadan o da rahim şeklinden :KK43:
Bencede ısrar et oglumda 12. haftada 2.9 cm di dikiş atılcak dedi gerçi ilk bebgimi bu yuzden kaybettim doktor hikayeme göre koymuştu teşhisi tedbir amaçlı atacaz demişti,istersen burda rahim agzi yetersizlig topig var ordaki arkadaşlarda yardımcı olur sana

face grubumuzdaki annelerde efe isimli çocuklar aşırı yaramaz bak ona göre diyolar..
tüm isimlerimi tükettiler :KK1:

aaaaah canım ne kadar içten,ne kadar güzel bi yazı olmuş bu..
ciden çok beğendim ve tüm yazıyı suratımda kocaman bi gülümsemeyle okudum..
çok tatlısın,teşekkür ederim.. :KK19:
umarım dediğin gibi olur,inşallah (amin)
bu arada her daim çocuk ruhlu olmayı sevenlerdenim ben,yaşa başa bakmadan..ondan olsa gerek heheheheh ekimde 28'ime girdim :KK1: sen kaç yaşındasın bakiyim?

bende geçen hafta çikolata yiyip girmiştim hareketliydi kuzucum..
işe yarıyo galiba :KK34:
darısı yarına kısmetse inş..
ikili test günüm... :KK17:

hıımmmm kız ismi olarak ADEN ne demek acaba?değişik geldi kulağıma..

ADEN cennet ismi canım cennetin en üst mertebesi ALLAH ın olduğu kat çok güzel bir isim ve anlamlı

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlarım alıntı yapamadım maalesef. 9 günün sonunda çok şükür sevindim yüzüm güldü Allah sizlerinde yüzünü güldürsün. İyi ve sağlıklı bir akşam sizlerin olsun inşallah.

kızlar herkes cinsiyetleri öğreniyor yavaş yavaş ne güzel :) ben 14. haftamdayım çarşamba günü 15. haftaya giriyorum ve o gün devlet hastanesinde randevum var.normalde özele gidiyorum fakat tahliller için devlete gidiyorum.acaba cinsiyetini öğrenbilir miyim ? devlet hastanesinin ultrasonalrı da çok güzel devlete gidip cinsiyetini erken öğrenen var mı

cnm ınsallah erteleme sansı var dır ya :KK55:

dr banada yasak dıo lekeleenmem olmadıgı haldeee ama ben arada kacamak yapıorum :KK1: Haftada bır filan aslında eşim kaçıyor benden ben kovalıorum :KK23: :KK49: Cocuga bısey olcak dıye odu kopuor zor oldu bıraz bızım bebe :KK51: 9 ay yapmayalım desem adamda tı demez :KK24::18:

çok güldüm yaaa:KK1:

artık öyle bakıp kaçmak yok :) arttı valla cinsiyetlerde yavaş yavaş belli oluyor benimkide aralık sonu netleşir herhalde ilk erkek dedi sonra kız :)

Tamam tamam bakıp kaçmam :KK1: Bizim temmuz topiği de çok yoğun bir sürü bebek gelecek yaza :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aslında benim sat 22 eylül normalde haziranda olması gerekiyor bebek ama ultrasonda dört hafta geriden gördü doktor :KK53: Geç döllenme dedi ama bu kadar da fark olur mu? Neyse yarın doktor kontrolüm var, bakalım bu sefer ne kadarlık diyecek :KK9: Aman sağlıklı olsun da ne zaman canı isterse o zaman gelsin :KK34:

Cinsiyet belli olma zamanları da ayrı heyecanlı olsa gerek, iki farklı tahmin de kafa karıştırır yaa :KK30:

kızlar herkes cinsiyetleri öğreniyor yavaş yavaş ne güzel :) ben 14. haftamdayım çarşamba günü 15. haftaya giriyorum ve o gün devlet hastanesinde randevum var.normalde özele gidiyorum fakat tahliller için devlete gidiyorum.acaba cinsiyetini öğrenbilir miyim ? devlet hastanesinin ultrasonalrı da çok güzel devlete gidip cinsiyetini erken öğrenen var mı

kızlar soruma bir el atsanız çok memnun olurum :KK34:

Kızlar yazamıyorum kusura bakmayın..elimi kıpırdatamıyorum..midem berbat..yalnızım bugün izinli arkadaşım..evede gidemiyorum..okuyorum ama yazamıyorum maricik ..arkadaşlar kusura bakmayın..inşallah iyi haberler alırsınız..

çileğimm çok geçmiş olsunn ben de bu ara çok bulanıyorum ne oldu bana düzeleceğine başa döndük sanki :KK43: Dikkat et canım kendineee

canım heryerdeki devlet hastaneleri farklı senin bulunduğun yerde ultrasonları iyiyse söyler belki çoğu yerde devlet göremiyor onu biliyorum.bende haftaya öğrenmeyi umut ediyorum inşallah.:KK49:

ultrason iyi burda hatta özeldekinden bile daha net görünüyor :) senin 16. haftan canım sen öğrenirsin artık inşaallah :) ben merak etmiyordum da artık merak ediyorum öğrenirim inşallah :KK16:

ultrason iyi burda hatta özeldekinden bile daha net görünüyor :) senin 16. haftan canım sen öğrenirsin artık inşaallah :) ben merak etmiyordum da artık merak ediyorum öğrenirim inşallah :KK16:
İnşallah eğer söylemezse devletten randevu alıcam zaten. Çilekten haber bekliyorum o devlete gidecek biz aynı sehirdeyiz memnun kalırsa bende gidecem sende hemen öğrenirsin inşallah insan merak ediyor

Canim ben 11. haftada ogrendim cinsiyetini ama ozelde. Eger gittigin hastahanenin ultrasonu iyiyse ogrenirsin bence. Birazda israr et ben oyle yaptim :)) iki ayri doktorda erkege benzedigini soyledi

Canım ben de çarşamba sabahı doktora gideceğim, umarım bu sefer cinsiyeti belli olur. Benim de gideceğim 5. doktor olacak. Umarım bu iyi çıkar.

artık haziran annesi değilim, 12.haftada kalbi durmuş miniğimin,aldılar, Rabbim sizinkilere sağlık versin

Son düzenleme:
X