2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
geçmiş olsun. canım sana bi haber vereyim devlet hastanesinde gebelik eğitimi gelemk istersen ben başvuru yapıcam nefes egzersizleri plates ve bilgi açısında her hafta ebelerle birlikte olucaz gecen sene arkadaşımkatıldı çok memnun kaldı ben bi ebeyle görüştüm.19. haftanda tekrar ara dedi kaydını yapalım dedi eğitim 20. haftada başlıyormuş doğuma hazırlık programı istersen senide yazdırabilirim saatleri uyarsa erkenden söylüyorum ki iş yerinden falan ayarlama yaparsın belki die.:KK34:

saol canım arkadaşım...benim ptesi randevum var yusuf seyhana..devlette ona gidiyorum..özelde ikili test iyi çıkınca devlettekini daha almadım..gideyim bir göreyim bebişimi....bir bakayım eğitimin saatlerine gününe ben ptesileri izinliyim..diğer günler sabah 09 akşam 19:30 çalışıyorum..kesin uymaz bana ama bakayım bari :KK43:( ay ne güzel tanışmış olurduk..

geçmiş olsun canım

çok saol arkadaşım...iyiyim ama şimdi geçti bulantım..az kaldı 1 saat sonra çıkıcam işten...

hoşgeldin beyaz olmuş çok güzel olmuş hemde :)

Kızlar Allahıma şükürler olsun 2'li sonucumuz güzel çıktı darısı bekleyenlerin başına umarım sizlerde güzel haberler alırsınız.

gözünaydın arkadaşım...

Bu arada hamileliğimi öğrendiğimde ilk geldiğim topik burasıydı ara sıra kontrol ediyorum sizleri, umarım herkesler iyidir, bebişler sağlıklıdır :KK34:

Koca bir maşallah hepinize :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Haftalarınız da epey artmış maşallah, var mı doktorlarınızdan cinsiyet tahminleri :nazar:

artık öyle bakıp kaçmak yok :) arttı valla cinsiyetlerde yavaş yavaş belli oluyor benimkide aralık sonu netleşir herhalde ilk erkek dedi sonra kız :)

tüm kadınlar zekidir:KK51: burada bir erol taş gülümsemesi hayal edin .puhahhahahhahahah :KK9:

çocuklar zekasını anneden alırlarmış..bayağı bir makale okudum :) kurabiyen zeki olacak demekki :) bu arada ekleyim kurabiyeyi günaydın mesajıma :) gözden kaçırmışım senin kurabiye dediğini kusura bakma.. ekleyemedim :KK43:( mesaj düzenleme gitmiş ..

Son düzenleme:
:KK43: aynı ben önceden de yemezdim şimdide yiyemiyorum balık tavuk et :KK43: demir ilacınıda bulantılarımdan dolayı içmiyorum ama doktor kan değerinde düşük demedi bundan sonra zorla yesem mi acep :44:

hamilelikte kan değerlerimiz çok önemli canım doktor birşey söylememiş ama hem yememek hem de ilacı kullanmak zamanla kansızlık yapacaktır bebişlerimizin büyümek için kana ihtiyacı var bence dişini sık ve yemeye çalış yeşillik ye bol bol o da kan yapıyor arada et de yemeye çalış pekmez iç benim doktorum günde bir kaşık pekmez iç dedi ama ben içmiyorum ayrı konu ama ilacımı kullanıyorum ve et de yiyorum özellikle kırmızı et yemeye çalış

canım haziran annelerimmm:16 merhaba işten çıkmadan duanızı alayım dedim haft sonu sınavlarım var izinliyim bugünden veda ediyorum burda hepberaber kötü iyi şeyler yaşandı bazı üzüntülerin hep birlite üstesinden geldik hamilelerin duaları kabul dedik şimdi benim için dua etmenizi istiyorum meleklerinizle birlikte hafta sonunki sınavlarım için hepiniz gönülden ediceni biliyorum vee şimdiden çook teşekkür ediyorum pazartesi görüşürüz hepiniz ve meleklerinizi öoüyorum:KK16::KK16:

canım haziran annelerimmm:16 merhaba işten çıkmadan duanızı alayım dedim haft sonu sınavlarım var izinliyim bugünden veda ediyorum burda hepberaber kötü iyi şeyler yaşandı bazı üzüntülerin hep birlite üstesinden geldik hamilelerin duaları kabul dedik şimdi benim için dua etmenizi istiyorum meleklerinizle birlikte hafta sonunki sınavlarım için hepiniz gönülden ediceni biliyorum vee şimdiden çook teşekkür ediyorum pazartesi görüşürüz hepiniz ve meleklerinizi öoüyorum:KK16::KK16:

Allah yardımcın olsun arkadaşım..başarılar diliyorum...dualarımız seninle..

başarılar dilerim canım inşallah iyi geçer sınavın dualarımız seninle

saol canım arkadaşım...benim ptesi randevum var yusuf seyhana..devlette ona gidiyorum..özelde ikili test iyi çıkınca devlettekini daha almadım..gideyim bir göreyim bebişimi....bir bakayım eğitimin saatlerine gününe ben ptesileri izinliyim..diğer günler sabah 09 akşam 19:30 çalışıyorum..kesin uymaz bana ama bakayım bari :KK43:( ay ne güzel tanışmış olurduk..

Cilegim nasil oldun canim ? :KK19:
Cok gecmis olsun....
Miden daha iyidir ins.
Usuttun mu ?

çocuklar zekasını anneden alırlarmış..bayağı bir makale okudum :) kurabiyen zeki olacak demekki :) bu arada ekleyim kurabiyeyi günaydın mesajıma :) gözden kaçırmışım senin kurabiye dediğini kusura bakma.. ekleyemedim :KK43:( mesaj düzenleme gitmiş ..[/QUOTE]

güzel olurdu bende devlette murat boyluyu duydum çok iyi bir doktormuş birde bu programa katılanlara sertifika veriliyormuş ayrıca seninle ilgilenen hemşire doğumuna giriyormuş,birde özel oda hazırlanıyormuş.fotoğrafçı falan ayarlıyorlarmış arkadaşım bir sürü şey anlattı gittiğinde sende ayrıntıları öğrenirsen bana yaz inşallah vaktin uyar birlikte gideriz çok keyifli olur ne tarafta oturuyorsun bilmiyorum ama ben devlet hastanesine çok yakınım kahvaltıyıda bende yapardık hmmmmm süper olur.:KK56::KK16:

Allah (c.c.) yardimcin olsun canim....
Kardesimde girecek bu hafta basarilar diliyorummm canim :KK16:

X