2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın arkadaşlar. Randevumuz vardı bugün. Kızımız olacakmış. Çok mutlu oldum:) İnşallah sağlıklıca kucağımıza alırız bebişlerimizi. Gelişimi için herşey yolunda dedi bakalım. Bu randevuda 4lü tarama demişti. Yaptırmadık. Kan ve idrar tahlili verdim bir tek. Tahmini doğum tarihi de 26.05.2014 olarak görünüyor. Evlilik yıl dönümümüz. Eğer öyle olursa çok hoş olur:)
maşallah :nazar:.rabbim kucağına almayı nasip etsin.güzel bi tevafuk olur denk gelirse:KK34:
dun ıkılı testimi yaptrdım kızlar dr herşey normald dedı buyuk ıhtımalle kandada normal çıkır dedı.

gözün aydın canım :KK16:

Kizlar bu arada benim demir degerim 1 ay önce 40 alt sinirken 140 larda cikmisti. 12.haftadan beri de ferrum kullanıyorum.suan 16. Haftamdayim. dun kan vermiştim demirim 32 ye düşmüş. Ben ne yazikki 6. Haftadan beri et tavuk balik agzima suremedim. Halada yiyemiyorum. Sanirim 3.aydan sonra beslenmenin onemi ortaya cikiyor.

benim eşimde başta bilemedi.benim bacaklarımda morluklar şişlikler oldu çok ağrım oldu.karnı burnunda kadınlar çarşılarda geziyor sen şimdiden yatıyosun falan demeye başladı.sonra bi akşam ben arkadaşları topladım çocuğu olanları özellikle tembih ettim hepsine böle böle yapıyo bana die onlarda eşleriyle konuşmuşlar.o akşam eşime çaktırmadan konu hep hamilelik oldu herkes yaşadığı sıkıntıları anlattı bizimki şaşırdı misafirler gittikten sonra kusura bakma bilemedim ben dedi şimdi çok iyiyiz hamilelik konusunda.sende bi plan yapıp işleri yoluna koyabilirsin denemeye değer.:KK34:

canım ya çok tatlısın nasıl aklına geldi böyle yapmak

Kizlar bu arada benim demir degerim 1 ay önce 40 alt sinirken 140 larda cikmisti. 12.haftadan beri de ferrum kullanıyorum.suan 16. Haftamdayim. dun kan vermiştim demirim 32 ye düşmüş. Ben ne yazikki 6. Haftadan beri et tavuk balik agzima suremedim. Halada yiyemiyorum. Sanirim 3.aydan sonra beslenmenin onemi ortaya cikiyor.

ben şimdi cok acıkıyorum bebek istiyo sanırım :KK14:artık yediklerimiz bebeğe gidiyor
:KK56:

geçmiş olsunnnnn çok şükür iyi haberler duydukk Rabbim hep daim etsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinn :KK16:

pufpuf bizim günlerimiz aynıydı bir hafta önde çıkmışsın senn ben şimdi tam 12deyim .. senin köfte annesini üzmemiş demekki :)

yok yok öne geçmedik cnm yanlış yazmışım ben 12+2 olucaktı o :KK1:

Tatlim sabah yiyebileceklerim genellikle dolapta saklanmasi gereken seyler..
Bugun tam 4. Ayimiz 16 haftalik olduk ama koku hassasiyeti bulanti devam ediyor.....
Bu saate kadar ac kaldik iste :KK50:
hay allah yaaa...valla ben deli gibi acıkıyorum bu ay oldum sanki içimi kemiriyo bişeyler garip bişey hiç bu kadar acıktığımı bilmiyorum ben.
canım ya çok tatlısın nasıl aklına geldi böyle yapmak

napıyım canım 10 ay böle geçermi her ah dediğmde tepeme dikilecek biliyorum.en iyisi tedbiri baştan almak ben bunu yaptıktan sonra o netten bakmiş hafta hafta hamilelik nasıl gelişio die.kadının tüm kemiklerinin harekete geçtiğini ve çok hassas bir dönem olduğunu okumuş.birde bişey duymuş lohusanın mezarı açık olur die nerden duyduysa adam tam tersi değişti.:KK52:

Evet metroya gidiyorum canim ben. önce hicran DİE hatirliyorum metroda kime basladin.

aa adarincim son olayları kaçırdın ortadogu hicrana gidiyodum :KK55:cok kalabalık hastane gidiyorum en az yarım saat 1 saat bekliyorum o gun cok hastydım:KK31: gene 1,5 saat bekledim sınra bir ark orda doğum yapacaktı onun tavsiyesi ile gittim oda 40 haftalıktı doğum için gitmiş hala sırada beklemiş 2,30 taymış sırası yarım saat bekletmiş suyu gelmez mi:KK53::KK53: kızın kapıyı vurmuşlar sezeryana karar kılmışlar:KK53: 3,50 tan 7,30 a kadar ameliyatın boşalmasını beklemişler suyu gelince sancılanmıs tabii dr ii diyo hastane cok kalabalık parasıda ii muayene bile 52 tll, metroya öle annmle kontrole gittim hafta sonu Mehmet bey vardı ona gittik cok ilgilendi bugun kontrolüm var kafam karıştı

benim eşimde başta bilemedi.benim bacaklarımda morluklar şişlikler oldu çok ağrım oldu.karnı burnunda kadınlar çarşılarda geziyor sen şimdiden yatıyosun falan demeye başladı.sonra bi akşam ben arkadaşları topladım çocuğu olanları özellikle tembih ettim hepsine böle böle yapıyo bana die onlarda eşleriyle konuşmuşlar.o akşam eşime çaktırmadan konu hep hamilelik oldu herkes yaşadığı sıkıntıları anlattı bizimki şaşırdı misafirler gittikten sonra kusura bakma bilemedim ben dedi şimdi çok iyiyiz hamilelik konusunda.sende bi plan yapıp işleri yoluna koyabilirsin denemeye değer.:KK34:

Waaaooooow zeki kadin :)

aa adarincim son olayları kaçırdın ortadogu hicrana gidiyodum :KK55:cok kalabalık hastane gidiyorum en az yarım saat 1 saat bekliyorum o gun cok hastydım:KK31: gene 1,5 saat bekledim sınra bir ark orda doğum yapacaktı onun tavsiyesi ile gittim oda 40 haftalıktı doğum için gitmiş hala sırada beklemiş 2,30 taymış sırası yarım saat bekletmiş suyu gelmez mi:KK53::KK53: kızın kapıyı vurmuşlar sezeryana karar kılmışlar:KK53: 3,50 tan 7,30 a kadar ameliyatın boşalmasını beklemişler suyu gelince sancılanmıs tabii dr ii diyo hastane cok kalabalık parasıda ii muayene bile 52 tll, metroya öle annmle kontrole gittim hafta sonu Mehmet bey vardı ona gittik cok ilgilendi bugun kontrolüm var kafam karıştı

Ben kacirmisim bunlari.:KK66: Çok önemli bunlar yaaa. tabi sans isi de biraz. Suan memnunuz biz metrodan ama tabi Artik kismetimize de bundan sonrasi:KK66: evet şuan metro fiyat olarak en iyisi. Donanim olarak da iyiymis . benim çok arkadasim doğum yapti bi olumsuzlugunü da duymadim daha.

Kızlar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Ben yine kusarak evin yolunu boyladim.. işten kovulmazsam cok mutlu olucam :) pufpuffff çok sevindim cnm güzel haberini aldik çok şükür. Allahim cümle annelere güzel haberler almayi nasip etsin inşallah. Öpüyorum sizi de miniklerinizi de. Pazartesi görüşürüz inşallah, Allaha emanet olun.

Canim evet bahsetmistim benimde aklima geldi. Ondan dolayi olabilir mi acaba DİE. Bakim pazartrsi dr. Gidecem iyice anlatacam . senin dr. Ne yapmisti epitale ilaç mi vermişti gectimi

Evet canim benim dr suprax vermisti. Ama kontrole gittigimde tekrar idrar tahlili istemedi bu da bir soru isareti off ya niye rahat olamiyorum. Dr gittiginde kasilmayla iye arasinda baglanti olup olmadigini sorar misin sonrada buraya yazarsan cok sevinirim

Hanımlar bizimde 2'li testimiz çıkmış 9 gün sonra herhalde rekor bizim hastanede galiba. Doktorumuzu 4'ten sonra arayacağız dua edin ne olur güzel çıkmış olsun sonucumuz tatlı annişler.

Evet canim benim dr suprax vermisti. Ama kontrole gittigimde tekrar idrar tahlili istemedi bu da bir soru isareti off ya niye rahat olamiyorum. Dr gittiginde kasilmayla iye arasinda baglanti olup olmadigini sorar misin sonrada buraya yazarsan cok sevinirim
Tamam canim sorarim yazarim. Bende ayni senin gibiyim. Sürekli aklimda sorular :KK66:

İçim sıkıldı valla nasıl geçicek şimdi 2 hafta bana :KK5: ama fitil rahatlattı baya karnımı

Kızlar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Ben yine kusarak evin yolunu boyladim.. işten kovulmazsam cok mutlu olucam :) pufpuffff çok sevindim cnm güzel haberini aldik çok şükür. Allahim cümle annelere güzel haberler almayi nasip etsin inşallah. Öpüyorum sizi de miniklerinizi de. Pazartesi görüşürüz inşallah, Allaha emanet olun.

ayy kıyamam ben neysekı ole cok kusanlardan degılım 2 kere kustum sadece :KK6: oda yemek kokusundan tıksındım :KK55: gecmıs olsunn :KK54:

Ben de rahim anomalisi var cnm arkuat şeklinde rahim ve rahim anomalilerinde sık görülen bi durum rahiim ağzı yetmezliği her kontrolde ölçüyo doktor 11+1 de 32mm di bugün 14+2 de 30mm olmuş,dikiş atıcam demedi dinlen kendini yorma dedi ama bence büyük ihtimal öbür kontrolde atıcak atmazsa ben istiycem böyle içim hiç rahat değil bi ara ölçerken 2.70leri gördüm gözlerim yuvalarından çıkıcaktı :) kasılmalarımda başladı işte daha bu haftadan o da rahim şeklinden :KK43:
Merhaba canim bende uterus unicornusum yani yarim rahim...senin rahmin rahim anamolilerinde en iyisi diye biliyorum dert etmeye gelmiyo rabbim.ne derse o.olir bende 13. haftamdayim.pzt dr a gittim dikis icin olcum yapti suan icin cok iyi dedi 4 lu biseyeler soyledi ama.malum hep takip gerektiriyo kasilma nasil.bisey bilmiyorum.bende hep gaz sancisi olurdu bu hafta daha iyiyim..gerekirse dikis tabiki atilacak ama gereksiz yere operasyona hic gerek yok..ben yarim rahimli olup 38 39 haftada dikissiz doguran cok.kisi biliyorum ins bizde alicaz kucagimiza yavrularimizi bi 7 ayi gorsem biraz oh dicem sonra 35 haftayi gorsem derim...

Merhaba canim bende uterus unicornusum yani yarim rahim...senin rahmin rahim anamolilerinde en iyisi diye biliyorum dert etmeye gelmiyo rabbim.ne derse o.olir bende 13. haftamdayim.pzt dr a gittim dikis icin olcum yapti suan icin cok iyi dedi 4 lu biseyeler soyledi ama.malum hep takip gerektiriyo kasilma nasil.bisey bilmiyorum.bende hep gaz sancisi olurdu bu hafta daha iyiyim..gerekirse dikis tabiki atilacak ama gereksiz yere operasyona hic gerek yok..ben yarim rahimli olup 38 39 haftada dikissiz doguran cok.kisi biliyorum ins bizde alicaz kucagimiza yavrularimizi bi 7 ayi gorsem biraz oh dicem sonra 35 haftayi gorsem derim...

Sanada geçmiş olsun canım 4 cm çok iyi bence benimki 3 cm tam sınır bakalım yatarak uzatırız inşallah bana da ilaç iyi geldi çok şükür fitil sanırım bizim dün ilişkiden dolayı oldu kasılmada :KK20: benimde ilk hedef 30 sonra 32 :) görürüz inşallah sağlıcakla biraz zor ve stresli bi gebelik süreci ama sonuna ulaştırsın Rabbimm

Hanımlar bizimde 2'li testimiz çıkmış 9 gün sonra herhalde rekor bizim hastanede galiba. Doktorumuzu 4'ten sonra arayacağız dua edin ne olur güzel çıkmış olsun sonucumuz tatlı annişler.

eeee var mı canım haber?saat 4'ü geçti??

X