2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydin annisler..
Ben bugün biraz tatsiz uyandim butun gece sagima uyumusum galiba
Sal kolumun felaket agrisiyla uyandim..
Rüyamda bebegimi düsürdügumu gordum 😔 hayirdir insallah
Agliyorum ruyamda bebege bakan doktor bile benimle birlikte agliyordu 😔
Allah korusun bebislerimizi..
Esimlede aramiz bozuk 3 gundur,adama rahatsizliklarimi soylemeye korkar oldum
Yok oran agriyo yok buran agriyo diyip duruyosun dio
Herkez hamile keyifleri gayet yerinde gozukuyor diyo
Sanki sana gelip rahatsizliklarini soyluceklerdi
Sinir olmamak elimde degil yasayan anlar hamileligi gercekten
Bizi bizden baska anlayan kimse yok erkek milleti iste
Ogunden buyana arayip sormuyorumda
Pazartesi randevumuz kesinlikle haftasonu arayi duzeltmeye calisicak
Randavunun nasil gectini soylemicemi bildigi icin :KK14:

rüyalarımız çok normal sabah akşam bebişleri düşünüp yatıyoruz korkularımız sevinçlerimiz endişelerimiz hep bizimle..sabahın hayrına olsun ..
bu arada geçmiş olsun canım bende hep sol tarafıma yatıyorum bazen üstüm açık kalıyor ertesi sabah işte öldürüyor beni..aynı bugün gibi...

Biz geldik yorum yazanlara teşekkür ediyorum arkadaşlar
Bebiş gayet iyi keyfi yerinde ama rahimde kasılma halkası varmış onun için fitil aldık 2 gün kullanıcaz
1 hafta wc harici kalkış yasak

geçmiş olsun canım :) bebeişin iyi oılduğunada çok sevindim :)

Günaydın arkadaşlar. Randevumuz vardı bugün. Kızımız olacakmış. Çok mutlu oldum:) İnşallah sağlıklıca kucağımıza alırız bebişlerimizi. Gelişimi için herşey yolunda dedi bakalım. Bu randevuda 4lü tarama demişti. Yaptırmadık. Kan ve idrar tahlili verdim bir tek. Tahmini doğum tarihi de 26.05.2014 olarak görünüyor. Evlilik yıl dönümümüz. Eğer öyle olursa çok hoş olur:)

minik bir prenses mi geliyormuş :) tebrik ederim canım..eli ayağı düzgün sağlıklı olsun..seninle olsun..inşallah istediğin tarihe denk gelir..çifte kutlama yaparsınız..

Arkadaşlar dun ben kan idrar tahlili yaptirmistim Saglik ocagina. Az önce tlf de sonuçları sordum. Yassi epitelin fazla dedi bi açıklama yapmadi. dr. Una sen Sole yuksek oldugunu dedi. Bi bilgisi olan var mi bunla ilgili

arkadaşım az önce netten araştırdım idrar yolu enfeksiyonu neden olabiliyor diyor..

dun ıkılı testimi yaptrdım kızlar dr herşey normald dedı buyuk ıhtımalle kandada normal çıkır dedı.

gözünaydın canım..testinde iyi çıkar..güzel haberlerini bekliyoruz..

kızlar bende geldim gruba :KK1:

hoşgeldin :)

Gunaydin guzel anneler :KK16:
Ruyamda oglumla birlikteydik cok guzeldi :nazar:
Emziriyordum birlikte oynuyorduk :21:
Bir ara benden uzaklasmaya calisti ki daha kundaktaki bebek kadardi....
Ne olursa olsun seni birakmayacagim dedim....
Veee sikica sarildim yavruma :KK48:
Geceleri birkac defa uyandim ve her uyudugumda ise kaldigim yerden devam etti ruyam cok guzeldi :KK16:
bende arada görüyorum rüyamda çok güzel oluyor hiç uyanasım gelmiyo :KK16:

tüm güzel annelere anne adaylarına ve kelebeklerine köftelerine kuzucuklarına minnoşlarına Ali Yasin ine meleklerine gününüz aydın olsun....dün rahatsızlandım işyerinden apartopar eve gittim... çalışmak bu havalarda çok zor gelmeye başladı bana..nasıl dayanırım bilmiyorum....bugün daha iyiyim....

çilek teyzesi benim kurabiyemi unutma ama küseriz bak:KK9:
bu arada eskişehir feci soğuk dikkat et geçmiş olsun tatlım

Benim de akşam pembe lekelenmem oldu :KK5:
Birazdan doktora gidiyoruz :18:
inşallah endişe edilecek bişey değildir.

Ya kizlar biz bebisimle cok aciktik....
Kv ile bizim ev karsilikli orada yitip iciyoruz...
Yatmadan yatmaya evimize geliyoruz....
Ben buzdolabini acamiyorum asiri tutuyo maafediyor beni :KK14:
Kv deyede kalk kahvalti hazirla diyemem ki :26:
Offffff o kalkana kadarrrrr ogle yemegi saatim gelir :KK56:

kıyamam canım.sen akşamdan hazır et kendine bişeyler gece falan acıkrsa ali yasin açmı bırakacan bebişi,:KK56:

Adarincim bendede cıkmıstı yassı epitel idrar enfeksiyonu var ama saglık ocagı cok cıkıyor özele gittim tahlil verdim cok cıkmadı

az önce doktorumla konuştum , ikili test sonuçlarım normal çıkmış çok şükür . Allah hepimize iyi haberler almayı nasip etsin inşallah :nazar:

gözün aydın canım.sağlıkla kucağımıza alalım inşallah sende yırttın darısı daha yaptırmayanlara.inşallah herkesinki temiz çıkar :KK16:

Canim Saglik ocagi dr. İle görüştüm. Sonucu söyledi kadin dogumcuna söle yuksek oldugunu o gerekeni yapar dedi.bende pazartesi gitcem dr.uma.

Adaarin sende de kasilma vardi degilmi canim acaba bu erken kasilmalarimizin sebebi idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi. Bendede hem kasilma var hem de bol epitel hucre gorunmustu idrarda

Birçoğunuzun dediği gibiiiiiiiiii dua ettiği,gönlünden geçirdiği gibiiiiiiiiiii biz harika ötesi haberlerle geldikkkkkkkk :KK12: herşey oluşmuş herşey normal dedi doktor (hoş kendi doktorumu çok aradım bu doktorun yanında ama olsun) ben size bizim köftenin değerlerini resim olarak atıyorum kızlar..Allah'ım sana şükürler olsun bikez daha,çooookkkk teşekkür ediyorum..Ama elimde ne bi ultrason görüntüsü var nede köftemin hareketlerini falan gördük :KK50: Diyorum yaaa doktor herşeye kendi baktı Allah'ım yaa boyunu bile babam sordu da öyle söyledi..Aslında suratsız falanda değildi ama neyseeee mutluyum :KK69: geçen hafta boyumuz 4.76'ydı bugün 5.73 çıktı.. 13+2'deyiz ama cinsiyete dair hiçbişey söylemedi,hoş söyleseydi de inanmazdım sanırım :KK1: bende sormadım.Artık el mahkum kendi doktorumla olan kontrolümü (4 ocak) bekleyeceğim bakalım.Kan sonucumda yarın öğleden sonra çıkcakmış (özel hastane farkı olsa gerek) çok beklemicem.sevindim.İşte böyleeeeee canlar (BU ARADA TÜM BU İŞLEMLER 10 dk SÜRDÜ SADECE..BENİM KÖFTE ÇOK AKILLI HERALDE HİÇ ZORLAMADI) :KK1: :KK49::nazar:

Eki Görüntüle 894383

çoook sevindim canım.:KK16:bebişini görememişsin ama bunu düşünmü önemli olan bu randevuda onun sağlığıydı bir dahaki randevuda baskı yap doktora görecem die ben öle yapıyorum göremedim hani nerde falan tekrar tekrar gösteriyor mecbur :KK9:benimkide 10 dak falan sürmüştü yatışı düzgündü hadi gözün aydın test sonuçlarıda temiz çıkar inşallah ki önemli olan ense kalınlığı ve burun kemiği.

s.a. kızlar biz de şimdi üçlü test için kan vermekten geldik, opazartesi günü ayrıntılı usg ve fetal echo yaptırın dedi başka bi hastaneye gidicez onlar için nasipse ama ben 15+6 yım sizden bu testlere giden oldu mu ve hangi haftalarda gittiniz??

Son düzenleme:
Adaarin sende de kasilma vardi degilmi canim acaba bu erken kasilmalarimizin sebebi idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi. Bendede hem kasilma var hem de bol epitel hucre gorunmustu idrarda

Canim evet bahsetmistim benimde aklima geldi. Ondan dolayi olabilir mi acaba DİE. Bakim pazartrsi dr. Gidecem iyice anlatacam . senin dr. Ne yapmisti epitale ilaç mi vermişti gectimi

inşallah endişe edilecek bişey değildir.

kıyamam canım.sen akşamdan hazır et kendine bişeyler gece falan acıkrsa ali yasin açmı bırakacan bebişi,:KK56:

Tatlim sabah yiyebileceklerim genellikle dolapta saklanmasi gereken seyler..
Bugun tam 4. Ayimiz 16 haftalik olduk ama koku hassasiyeti bulanti devam ediyor.....
Bu saate kadar ac kaldik iste :KK50:

Adarincim bendede cıkmıstı yassı epitel idrar enfeksiyonu var ama saglık ocagı cok cıkıyor özele gittim tahlil verdim cok cıkmadı

Aaa Evet hatirladim canim sen bahsetmiştin ilacta kullandin DİE kalmis aklimda sanki. Bende kendi dr. Uma gidim ne dicek ona gore ne gerekiyorsa artik. Allahim büyük dert vermesin :KK66:

Günaydin annisler..
Ben bugün biraz tatsiz uyandim butun gece sagima uyumusum galiba
Sal kolumun felaket agrisiyla uyandim..
Rüyamda bebegimi düsürdügumu gordum 😔 hayirdir insallah
Agliyorum ruyamda bebege bakan doktor bile benimle birlikte agliyordu 😔
Allah korusun bebislerimizi..
Esimlede aramiz bozuk 3 gundur,adama rahatsizliklarimi soylemeye korkar oldum
Yok oran agriyo yok buran agriyo diyip duruyosun dio
Herkez hamile keyifleri gayet yerinde gozukuyor diyo
Sanki sana gelip rahatsizliklarini soyluceklerdi
Sinir olmamak elimde degil yasayan anlar hamileligi gercekten
Bizi bizden baska anlayan kimse yok erkek milleti iste
Ogunden buyana arayip sormuyorumda
Pazartesi randevumuz kesinlikle haftasonu arayi duzeltmeye calisicak
Randavunun nasil gectini soylemicemi bildigi icin :KK14:

benim eşimde başta bilemedi.benim bacaklarımda morluklar şişlikler oldu çok ağrım oldu.karnı burnunda kadınlar çarşılarda geziyor sen şimdiden yatıyosun falan demeye başladı.sonra bi akşam ben arkadaşları topladım çocuğu olanları özellikle tembih ettim hepsine böle böle yapıyo bana die onlarda eşleriyle konuşmuşlar.o akşam eşime çaktırmadan konu hep hamilelik oldu herkes yaşadığı sıkıntıları anlattı bizimki şaşırdı misafirler gittikten sonra kusura bakma bilemedim ben dedi şimdi çok iyiyiz hamilelik konusunda.sende bi plan yapıp işleri yoluna koyabilirsin denemeye değer.:KK34:

X