2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Aynen canım bende üç aydır geceleri uyuyamıyorum.Hep sıkıntılı bir haldeyim bu aralar bir de kalçamdaki ağrılar ve bacaklarımda gece krampları başladı.Normalmiş ama insan ağrısı oluncada uyuyamıyor ki.

Dün gece 1 eşime diyorum ki ben uyumuyorum sende uyuma canım sıkılıyor , sıkıntıyla yatınca sıkıntılı rüya gördüm tabi :)

Kotu ruyalarda bazen iyiye yorumlanabiliyor arkadasim...
Sen gonlunu ferah tut...
Guzel birgun gecirmen dilegiyle....
Bu zamanlarda da sadaka vermeni oneririm belalarin def i icin ...:KK34:

Valla çevremde öyle insanlar yok ki yani tanımıyorum kimseye , yaz olsa çocuklara bişeyler alır sokakta dağıtırım ama genede yapmaya çalışacağım dediğini canım..

günaydın ayazcığım...sabahların hayrına olsun...çok düşünüp çok yatıyoruz..bende saçma sapan rüyalar görüyorum çünkü kafam binbeşyüz....iş-ev-eş-en önemlisi bebişi düşünmekle geçiyor tüm gün...herşey çok güzel olacak Ayazım..AyetelKürsi oku :)aynı anneme benzemeye başladım..oda hemen oku kızım der sağolsun :)

Okuyorum canım , gece uyumadan 100 salavat çekiyorum dualarımı okuyorum öyle yatıyorum.. İnşallah dediğin gibi herşey çok güzel olur..

az önce doktorumla konuştum , ikili test sonuçlarım normal çıkmış çok şükür . Allah hepimize iyi haberler almayı nasip etsin inşallah :nazar:

Birçoğunuzun dediği gibiiiiiiiiii dua ettiği,gönlünden geçirdiği gibiiiiiiiiiii biz harika ötesi haberlerle geldikkkkkkkk :KK12: herşey oluşmuş herşey normal dedi doktor (hoş kendi doktorumu çok aradım bu doktorun yanında ama olsun) ben size bizim köftenin değerlerini resim olarak atıyorum kızlar..Allah'ım sana şükürler olsun bikez daha,çooookkkk teşekkür ediyorum..Ama elimde ne bi ultrason görüntüsü var nede köftemin hareketlerini falan gördük :KK50: Diyorum yaaa doktor herşeye kendi baktı Allah'ım yaa boyunu bile babam sordu da öyle söyledi..Aslında suratsız falanda değildi ama neyseeee mutluyum :KK69: geçen hafta boyumuz 4.76'ydı bugün 5.73 çıktı.. 13+2'deyiz ama cinsiyete dair hiçbişey söylemedi,hoş söyleseydi de inanmazdım sanırım :KK1: bende sormadım.Artık el mahkum kendi doktorumla olan kontrolümü (4 ocak) bekleyeceğim bakalım.Kan sonucumda yarın öğleden sonra çıkcakmış (özel hastane farkı olsa gerek) çok beklemicem.sevindim.İşte böyleeeeee canlar (BU ARADA TÜM BU İŞLEMLER 10 dk SÜRDÜ SADECE..BENİM KÖFTE ÇOK AKILLI HERALDE HİÇ ZORLAMADI) :KK1: :KK49::nazar:

Eki Görüntüle 894383

dun ıkılı testimi yaptrdım kızlar dr herşey normald dedı buyuk ıhtımalle kandada normal çıkır dedı.

Haydi hepinizin gözü aydın kızlar darısı başıma inşallah :KK31:

Bu arada ateş basması oluyormu siZde gece üstümü örtmüyorum nerdeyse sıcak basıyor , gündüz evde kısa kollluyla dolaşıyorum. Sizdede var mı?

Birçoğunuzun dediği gibiiiiiiiiii dua ettiği,gönlünden geçirdiği gibiiiiiiiiiii biz harika ötesi haberlerle geldikkkkkkkk :KK12: herşey oluşmuş herşey normal dedi doktor (hoş kendi doktorumu çok aradım bu doktorun yanında ama olsun) ben size bizim köftenin değerlerini resim olarak atıyorum kızlar..Allah'ım sana şükürler olsun bikez daha,çooookkkk teşekkür ediyorum..Ama elimde ne bi ultrason görüntüsü var nede köftemin hareketlerini falan gördük :KK50: Diyorum yaaa doktor herşeye kendi baktı Allah'ım yaa boyunu bile babam sordu da öyle söyledi..Aslında suratsız falanda değildi ama neyseeee mutluyum :KK69: geçen hafta boyumuz 4.76'ydı bugün 5.73 çıktı.. 13+2'deyiz ama cinsiyete dair hiçbişey söylemedi,hoş söyleseydi de inanmazdım sanırım :KK1: bende sormadım.Artık el mahkum kendi doktorumla olan kontrolümü (4 ocak) bekleyeceğim bakalım.Kan sonucumda yarın öğleden sonra çıkcakmış (özel hastane farkı olsa gerek) çok beklemicem.sevindim.İşte böyleeeeee canlar (BU ARADA TÜM BU İŞLEMLER 10 dk SÜRDÜ SADECE..BENİM KÖFTE ÇOK AKILLI HERALDE HİÇ ZORLAMADI) :KK1: :KK49::nazar:

Eki Görüntüle 894383

aaaay pardon heyecandan mı ne yanlış yazmışım :KK1: 12+2'yiz bugün 13 yazmışım :KK1:

Hadi gözünaydın.Ne güzel haberlerle gelmişsin.Bazı doktorların davranışları hiç tatmin etmiyor maalesef.Bebeginin iyi olduguna çok sevindim.Maşaallah uzun boylu olacak herhalde seninki.

olsun olsunnnn ne güzel olur.. Bian önce gelse de neye benziyo nasıl bişey görsek ayol :KK1:

Gozun aydin canim. Haftamiz ayniydi ama bir hafta one gecmissniz masallah masallah. Siz kacin bakalim biz yakalayacagiz sizi oglusumla :KK70:

aaaay yok cnm yaaa yanlışlıkla 13 yazmışım
12+2 olucak o :KK1:

14+2 yim canım biz dün biraz yaramazlık yaptık eşimle :) çok kastım kendimi o yüzdende oluşmuş olabilirmiş o halka ben normalde de hissediyorum ama sol tarafım sertleşiyo sanki 5-10sn geçiyo sonra

2 hafta sonra dikişte yiyebilirim bu kasılmalar rahim ağzı uzunluğunu kısaltıyo benimki zaten kısa artık şu dikişi olsamda rahatlasam :KK5:

Tansiyonda 9a 6 çıktı:)

Canim ya benimde kasilmalarim var ozellikle aksamlari sirt ustu uzandigimda karnim bi tarafa dogru toplaniyo ve baya sertlesiyo. Iki gun once cok agladim korktum ama dun doktorum bir problem olmadigini soyledi. Ben yine de endiseliyim. Etraftan netten hatta annemden duydugum ornek pek olumlu yonde degil ama bir sorun olsa dr fark etmez miydi ki. Cok erken degilmi kasilmalar icin 12. haftadayim daha

Eki Görüntüle 894383

hadi gözün aydın canım hep iyi haberler al işlh :KK9:
benim testlerimde kısa sürdü çarşamba günü aldık ama hala göstermek nasip olmadı doktorum bir ay rapor almış oda hamile :) başka doktor içinde ben gidemicem eşim gitcek

Sende demi rahim agzi yetersizlig var?bende de var banada dikiş atılması gerekiyor haftan yaklaşmış kesin dikiş aticam demedimi?nasil koydular bu teşhisi?ayy cok sordum galiba

Kizlar bana sadece ultrasondan bakti ve bir sorun yok dedi. Bu yeterlimi sizce. Soguklardan olabilir bol bol su ic dedi

Kizlar bana sadece ultrasondan bakti ve bir sorun yok dedi. Bu yeterlimi sizce. Soguklardan olabilir bol bol su ic dedi

bana da ultrasondan baktı ve bebeğin alt kısmında bi halkaa gibi bişey gözüküyo zaten kasılma halkası dedi..Bence de çok çok erken kasılmalar için daha şimdiden endole başladık millet 7.ayda kullanıyo :KK19: ben iyice korkmaya başladım 30ları göremiycem diye

Ahhh cnm aahhh ben anlarım seni en çok. bende kv ile altlı üstlü oturuyorum ve sizdeki gibi bizde beraber yiyip içiyoruz. denmiyor hakikaten. gerçi Allah razı olsun her zaman sorarlar canın bişi istiyormu diye ama insan sıkılıyor ister istemez. bazen söyleyemiyor. sen çalışıyormusun cnm. gerçi bu saatte evdeysen çalışmıyorsundur :)

Yok tatlim keske calissaydim bu kadar ac kalmazdim ya....
Hamile olan ben bazen kaynana bana nazlaniyor....
Elinde elisi habire oruyor sonrada oram agriyor buram agriyor diyor....
Oyle deyince ben ne diyeyim artik :KK47:
Ac ac uyuduk simdi kalktik pufffffff :KK31:
az önce doktorumla konuştum , ikili test sonuçlarım normal çıkmış çok şükür . Allah hepimize iyi haberler almayı nasip etsin inşallah :nazar:

Hadi gozun aydin canim :nazar:
Bu sinavida basariyla gectin desene ne guzel :KK19:

Eki Görüntüle 894383

Masaallah bebisine :nazar:
Kan sonuclarinda da boyle guzel haberler verirsin ins. :KK16:

Günaydin annisler..
Ben bugün biraz tatsiz uyandim butun gece sagima uyumusum galiba
Sal kolumun felaket agrisiyla uyandim..
Rüyamda bebegimi düsürdügumu gordum 😔 hayirdir insallah
Agliyorum ruyamda bebege bakan doktor bile benimle birlikte agliyordu 😔
Allah korusun bebislerimizi..
Esimlede aramiz bozuk 3 gundur,adama rahatsizliklarimi soylemeye korkar oldum
Yok oran agriyo yok buran agriyo diyip duruyosun dio
Herkez hamile keyifleri gayet yerinde gozukuyor diyo
Sanki sana gelip rahatsizliklarini soyluceklerdi
Sinir olmamak elimde degil yasayan anlar hamileligi gercekten
Bizi bizden baska anlayan kimse yok erkek milleti iste
Ogunden buyana arayip sormuyorumda
Pazartesi randevumuz kesinlikle haftasonu arayi duzeltmeye calisicak
Randavunun nasil gectini soylemicemi bildigi icin :KK14:

Canim uzuldum senin adina ..
Insan herseyini sadece esiyle paylasir simdi onuda yapmiyorsun....
Cok sukur benimki surekli agrin sizin var mi der durur agrisa bile ben soylemem uzulmesin diye....
En kisa zamanda aranizin duzelmesi dilegiyle :nazar:
Pazartesi de guzel haberlerle gel ins. :KK16:
Biz geldik yorum yazanlara teşekkür ediyorum arkadaşlar
Bebiş gayet iyi keyfi yerinde ama rahimde kasılma halkası varmış onun için fitil aldık 2 gün kullanıcaz
1 hafta wc harici kalkış yasak

Buma da sukurler olsun canim :nazar:
Bir dahaki gitmende bu yasaginda kalkar ins. :KK19:

Günaydın arkadaşlar. Randevumuz vardı bugün. Kızımız olacakmış. Çok mutlu oldum:) İnşallah sağlıklıca kucağımıza alırız bebişlerimizi. Gelişimi için herşey yolunda dedi bakalım. Bu randevuda 4lü tarama demişti. Yaptırmadık. Kan ve idrar tahlili verdim bir tek. Tahmini doğum tarihi de 26.05.2014 olarak görünüyor. Evlilik yıl dönümümüz. Eğer öyle olursa çok hoş olur:)

Evet guzel bir gune denk gelecek o tarihte gelirse ne guzel :KK16:
Hersey yolundaymis cok sevindim canim.....
Ohhh be boylw hep guzel haberlerle gelin ins. :nazar:
dun ıkılı testimi yaptrdım kızlar dr herşey normald dedı buyuk ıhtımalle kandada normal çıkır dedı.

Olcumler normal ise buyuk ihtimal kan sonucuda guzel cikar canim....
Ins. Sonuclarinida guzel alirsin :KK19:

Kizlar cok mutlu oldum sizler adina ....
Sukurler olsun Rabb'ime hep boyle guzel haberler gelmenizi nasip etsin :nazar::nazar::nazar:

bende yarın gidicem bakalım ne diycek drumuz :26: 2 li test için gidicem ama 11 küsürlerde olcam :KK53: bebegımıde merak edıorum 2 haftadır gormedım :KK51:

bana da ultrasondan baktı ve bebeğin alt kısmında bi halkaa gibi bişey gözüküyo zaten kasılma halkası dedi..Bence de çok çok erken kasılmalar için daha şimdiden endole başladık millet 7.ayda kullanıyo :KK19: ben iyice korkmaya başladım 30ları göremiycem diye

Bu cevabindan ultrasondan bakmasi yeterli sorunu gorebilmesi icin anlamini cikarmak istiyorum

Arkadaşlar dun ben kan idrar tahlili yaptirmistim Saglik ocagina. Az önce tlf de sonuçları sordum. Yassi epitelin fazla dedi bi açıklama yapmadi. dr. Una sen Sole yuksek oldugunu dedi. Bi bilgisi olan var mi bunla ilgili

yassı epitel idrar yolu enfeksiyonu diye biliyorum canım herhangi bir ilaç vermedi mi

Günaydın arkadaşlar. Randevumuz vardı bugün. Kızımız olacakmış. Çok mutlu oldum:) İnşallah sağlıklıca kucağımıza alırız bebişlerimizi. Gelişimi için herşey yolunda dedi bakalım. Bu randevuda 4lü tarama demişti. Yaptırmadık. Kan ve idrar tahlili verdim bir tek. Tahmini doğum tarihi de 26.05.2014 olarak görünüyor. Evlilik yıl dönümümüz. Eğer öyle olursa çok hoş olur:)

tebrik ederim canım evlilik yıldönümünde olursa çok güzel bir sürpriz olur sizin için

Eki Görüntüle 894383

geçmiş olsunnnnn çok şükür iyi haberler duydukk Rabbim hep daim etsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinn :KK16:

pufpuf bizim günlerimiz aynıydı bir hafta önde çıkmışsın senn ben şimdi tam 12deyim .. senin köfte annesini üzmemiş demekki :)

Son düzenleme:
geçmiş olmuş canım aman dikkat et dinlen bol bol
Sağol canım dinlenicez artık bol bol

Bu cevabindan ultrasondan bakmasi yeterli sorunu gorebilmesi icin anlamini cikarmak istiyorum

Canım keşke ultrason resmini atabilsem sende görürdün ama maalesef atamıyorum :KK5: sen canını sıkma doktor normal diyosa normaldir..

Eki Görüntüle 894383

demekki napıomusuz stres yapmıyomususz :KK34::KK34:
çok sevindim adına gözün aydınn :KK49:

X