2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
:KK53:
Kızlaarr ben de ikili teste gittim bugün. çok maceralı oldu sabahımız. doktorum baktı her yerine bir sürü fotoğraf çıkardı, ama ensesini ölçecek açıyı yakalayamadı bir türlü. çünkü minnoşum bir yayılmış yatmış kafası arkaya doğru gitmiş. kıpırdatamadık ne yaptıysak. hadi biraz dolaşıp gelin tatlı bir şeyler yiyin dedi doktor. tatlı yedim 15 dk dolaştım. bu sefer emekler pozisyondaydı. burnunu gördük orda, kaburgalarını, midesini, hatta ellerini tek tek parmaklarını bile gördük. ensesini yine ölçemedi ama doktor. hadi birasz daha dolaşın dedi.vee 3. de yine yatıyordu doktor çok iyi pozisyon dedi ve ölçebildi. çok şükür normal dedi. 2 saat uğraştırdı bizi miniğim :) iyi olsun da o bekleriz tabii. 20 ye yakın fotoğrafımız oldu. beynine falan da baktı doktor. her şey yolunda dedi. 12+5 iz bgn ama 13+1 çıktı. 7.01 cm olmuşş teyzeleri :))) kan da verdim. 5 gün sonra dediler. şifaya gittim bu arada kızlar. test fiyatı 50 tl imiş. ama ben personel olduğum için 25 tl ödedim.

Bebeğin hayrlı olsn canm izmirde mi otryosn ben de şifaya gidiyrm da

Gunaydin Allah her zaman guzellikler nasip etsin İnsallah. Bende bi kac hafta once bi yaz meyvesine aserdim ama bulamadik agladim bile ya :) cocuk gibi hissettim kendimi bildiginiz agladim yani esim baska bi yaz meyvesi aldi dondurulmus yiyemedim su tadi gecmis ama yiyicem onu muhakkak :) Allah nasip ederse dogurmadan yerim İnsallah

hangi meyve canım? bulursak kargo ile gönderelim.

Canim cok gecmis olsun.....
Sikma canini canim ins. Onemli birsey degildir.....
Allah (c.c.) in izni ile bebegine birsey olmaz canim...
Dularim seninle...
Bol bol dua et sende....
Rabb'im bebegini sag salim olarak sana bagislasin...
Seninde onemli birseyin yoktur ins. :nazar:

ALLAH RAZI olsun canım insallah yarın biyopsi yaptıracaz insallah iyi haber alırım sonuçtan.

Kızlar dün eşimle ilişki sonrası kanamam oldu sabah erkenden doktoruma gittim ultrasondan bakınca plasentan aşağıda bu yüzden kanaman olmus ilişki kesinlikle yasak dedi. Ayrıca vajinamda 5 aydır var olan et benine benzer küçük 5 tane Siğil oluşmuştu önemsememiştim -ben- sanıp. Bugün sormak istedim alttan kontrol etti ve hpv virüslü Siğil olma ihtimali var. parça alıp biyopsi yapmalıyım dedi bu hafta düşün haftaya gel dedi mutlaka yapılması gerekiyor dedi. Virüs varsa sezeryan ile doguma alıcam dedi. Normal doğumda bebeğe geçme olasılığı çok yüksekmiş. Cinsiyetimiz erkekmiş ama hiç sevinemedim bile bebeğime bişe olmasından çok korkuyorum. Arkadaslar benim için dua edin köyü huylu çıkmasın. Birde bu durumla karşılasan varmı varsa yazsın ne olur.

Canım çok geçmiş olsun, inşaallah testlerin temiz çıkar. Bu arada bu et beni gibi olan şey tam nerde canım? Bende de öyle bir şey var, bir kaç yıldır duruyor orda ama sen diyince şimdi korktum. Tam da et beni gibi bir şey. Ay ne ki acaba bunlar? Çok meraklandım şimdi. Bu hpv virüsü neymiş çok önemli miymiş?

Kızlar dün eşimle ilişki sonrası kanamam oldu sabah erkenden doktoruma gittim ultrasondan bakınca plasentan aşağıda bu yüzden kanaman olmus ilişki kesinlikle yasak dedi. Ayrıca vajinamda 5 aydır var olan et benine benzer küçük 5 tane Siğil oluşmuştu önemsememiştim -ben- sanıp. Bugün sormak istedim alttan kontrol etti ve hpv virüslü Siğil olma ihtimali var. parça alıp biyopsi yapmalıyım dedi bu hafta düşün haftaya gel dedi mutlaka yapılması gerekiyor dedi. Virüs varsa sezeryan ile doguma alıcam dedi. Normal doğumda bebeğe geçme olasılığı çok yüksekmiş. Cinsiyetimiz erkekmiş ama hiç sevinemedim bile bebeğime bişe olmasından çok korkuyorum. Arkadaslar benim için dua edin köyü huylu çıkmasın. Birde bu durumla karşılasan varmı varsa yazsın ne olur.

çok geçmiş olsun canım benim de plasenta aşağıdaymış ilişki yasak yürüyüş yapmak ağır iş yapmak hepsi yasak ama yukarı çıkma ihtimali var dedi doktor o yüzden yasakladı zaten bu ayın 26 sında randevum var o zaman bakacak yukarı çıkmışmı diye üzülme sende dikkat et yukarı çıkabilir belki siğillerin de inşallah kötü huylu çıkmaz dua edeceğim senin

Canım çok geçmiş olsun, inşaallah testlerin temiz çıkar. Bu arada bu et beni gibi olan şey tam nerde canım? Bende de öyle bir şey var, bir kaç yıldır duruyor orda ama sen diyince şimdi korktum. Tam da et beni gibi bir şey. Ay ne ki acaba bunlar? Çok meraklandım şimdi. Bu hpv virüsü neymiş çok önemli miymiş?

saglı sollu iki dudagın üstünde biraz yukarısında ve biraz asagısında. bende önemsememiştim ama sen bence kontrole gidince mutlaka doktora göster. umarım seninki öyle bişe degildir. cinsel yolla bulasan bi virüsmüs kötü huyluysa rahim agzı kanseri olma olasılıgı varmıs. :KK43:((

saglı sollu iki dudagın üstünde biraz yukarısında ve biraz asagısında. bende önemsememiştim ama sen bence kontrole gidince mutlaka doktora göster. umarım seninki öyle bişe degildir. cinsel yolla bulasan bi virüsmüs kötü huyluysa rahim agzı kanseri olma olasılıgı varmıs. :KK43:((

Ayy, doktorum da erkek, öyle bir şey söylemeye çok utanırım şimdi... Sen bi git sonuçlarını al bakalım canım, bize de haber et durumu olur mu? Senin bu şeyler aynı anda mı çıktı yoksa biri önce çıktı arkasından da zamanla diğerleri mi çıktı? Bende epeydir sadece bir tane var. Bir de bi doktor yazın böyle detaylı bir şekilde vajinamı rahim ağzımı falan incelemişti ama temiz demişti. Kötü bir şey olsa o söylemez miydi? Gerçi belki görmedi bile...

kızlaaarrr biz oğlumuz olursa adını MİRAÇ koymaya karar verdik

kızımıza da söylemiştim MİNA :) ay bi an heyecanlandımmmmm :KK16:

Cinsiyeti hemen öğreneyim ya ne olur ne olur yaaa ve sağlıklı bi oğluşumm olsa yaaaaa :KK16:

Rabbim ne olur duy beniiiii

Geçmiş olsun canım üzülme inşallah bişey olmaz dualarımız seninle bebişinde sende Allah'a emanet

bana ikili test yazdı sonuçlardan birini aldık birini daha alamadık sekreter eşinde gelip gösterse olur dedi :KK53: fotoğrafıda eşim için çekmişti testi verdiği gün ölçmedi hiç bişi benim doktor mu tuhaf anlayamadım şimdi senin adına sevindim ama canım ne güzel herşeye bakmışlar benim bebeğimde 11 haftalıktan birden 13e geçti bayağı bi önden gidio :KK1:

sağol canım. seninkine de maşallah.

ne güzel isimler düşünülmüş kızlar biz daha kesinleştirmedik ben içime sinen bir isim bulamadım hamile kalmadan önce Asya düşünüyordum sonra vazgeçer gibi oldum eşim ise Zehra ya da Begüm olabilir diyor Zehra görümcemin adı o yüzden ben istemiyorum değişik bir isim olsun istiyorum erkek ismi ise hiç düşünmedim doktorda kıza benziyor deyince sağlıklı olsunda ne yapalım daha önümüzde çok ay var düşünürüz

:KK9:bende 16. hafta içerisindeyim ve ilk bebeğim doktor bize de kız gibi dedi haftaya daha net bişi söyleyecek.Asya gerçekten güzel bir isim bence:KK16:

Annesi senin bebis simdiden boyle naza cekiyor kendini ....
Dogduktan sonra nasil olacak kim bilir :KK9:
Masaallah herseyi olusmus...
Ense kalinligida guzelmis daha ne olsun :nazar:
Fotograflarina bakar durursun artik :KK1:

Tatlim dun konustum ben doktorla ...
Ama gercekten doktor yani ....
Ben balik yiyemiyorum dedim kokusu aliyor haftada birkac tane balik yagi hapi aliyorum dedim....
Almaya devam et dedi....
Ben ama eczanedeki yaglardan kullanmiyorum ....
Disi bile balik yagi ile kapli dogal kapsullerden aliyorum....

Hayirlisi olsun canim....
Rabb'im gonlune gore versin :nazar:
Yasin ismini de cok severim peygamber efendimizin isimlerinden biri oldugu icin :KK16:

Allah (c.c.) sonsuza denk bebeginin seninle olmasini nasip etsin canim :emir_bebek::nazar:
8 sene dile kolay ...
Ama bak sukur mukafatini almissin cok sukur :KK19:

evet canım nazlı bir bebişim olacak galiba :) maşallah hepimizinkine. fotolarına bakıyoruz kaç saattir :)

DUA

merhaba cok tatlı hamiş arkadaslarım...allahım bebeklerinizi kucagınıza almayı nasıp etsin inş :KK16:

benim sizden bir ricam var.....hamişlerin duası makbul olurmus.....benimde bebişim olsun dıye herkes 1 ayetel kursi okuyup dua edebilir mi?????? ALLLAHRIZASI için......

ama istemezseniz okumazsanızda anlarım....

Canım benim ne demek ben seni çok iy anlıyorum benimde uzun bi zaman olmadı allah en. Kısa zamanda sana da nasip eder inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin okudum canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah

kızlaaarrr biz oğlumuz olursa adını MİRAÇ koymaya karar verdik

kızımıza da söylemiştim MİNA :) ay bi an heyecanlandımmmmm :KK16:

Cinsiyeti hemen öğreneyim ya ne olur ne olur yaaa ve sağlıklı bi oğluşumm olsa yaaaaa :KK16:

Rabbim ne olur duy beniiiii

Canim sitemizde kiz sayisi oldukca az....
Rabb'im gonlune gore versin :nazar:
Ins. Cogunluk gibi erkek olur :emir_bebek::KK16:

X