2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Isimler konuşulmaya başlanmış cinsiyetler tam netleşmese de☺️Bizim velet erkek gibi duruyo. Erkek olursa Mustafa kız olursa Ayşe . Çünkü bizim eşimde anne ve baba isimlerimiz aynı:))))

Ne güzel bir tesadüf :) şimdiden yolu açık sansı bol olsun bebişinin adı ile yaşasın. :)

kızlar beslenmeniz ne alemde..ben acayip taktım kafaya... ay bakliyat yemedim yok bu hafta balık yemedim yok sebze yemedim meyve azmı yiyorum ..nasıl dengeliyorsunuz yoksa canınız ne isterse onumu yiyorsunuz..

Dogum gunun ve yildonumunuz kutlu olsun canim. Bebislerin ve kocisinle nice saglikli huzurlu mutlu yillara

maşallah dogum gününüz kutlu olsun nice nice yıllara eşinizle birlikte :KK34:

bugün benim eşimin de doğumgünü :)
doğumgününüz kutlu olsun sizin de..

doğumgünün kutlu olsun arkadaşım...nice nice yaşlara huzurlu mutlu sağlıklı...yıldönümünüzde kutlu olsun Allah sizi ayırmasın ..maşallah maşallah daha nice güzel günlere...

İyiki doğdunn cnm bebişinle nice mutlu uzun yıllara inşallaah,evlilik yıldönümünüzde şimdiden kutlu olsun

hem doğum günün,hem evlilik yıldönümünüz kutlu olsun ve bundan sonrakilerde yavrunuzla ya da yavrularınızla kutlamak nasip olsun dilerim ki..
sağlıkla,huzur ve mutlulukla..
[/QUOTE]

Güzel anneler,canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim güzel dilekleriniz için rabbim hepimizi yuvamızda eşlerimiz ve evlatlarımızla mutlu etsin inşallah hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız öpüyorum sizleri

kızlar beslenmeniz ne alemde..ben acayip taktım kafaya... ay bakliyat yemedim yok bu hafta balık yemedim yok sebze yemedim meyve azmı yiyorum ..nasıl dengeliyorsunuz yoksa canınız ne isterse onumu yiyorsunuz..

canım ben haftada bir kere bakliyat yapıyorum,iki ya da üç gün sebze,bir gün balık yapıyorum kalan günlerde ise köfte ya da et yemeği yapıyorum işte bazı sebze yemeklerine et kullanıyorum zaten biz kışın hafta da bir balık yiyorduk aynen devam ediyoruz ama bu yemekleri duruma göre yapıyorum öyle hergün bugün mutlaka sebze ya da baklagil olsun demiyorum biraz da canımın istemesine bırakıyorum

famura
Canim nice yildonumlerine ins. :123:

:) hihihi etrafımda bi tane kız diyen yok zaten herkes erkek erkek :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun işlh da ben şu ense ölçümünden korktum baktım burdan da bilemedim daha bi grafik daha var onu alamadık görevli yoktu elimdeki tek veri bunlar değerler tuhaf gibi geldi bilemedim korktum :26:
Canim ikili test yaptirmadigim icin pek anlamiyorum kusura bakma....
Sadece hcg den anliyorum ....:KK34:
selam arkadaşlr nasılsın ben yarın ıkılı teste gıdıcegm dularınzı eksık etmynnn:KK49:

Hadi hayirli haberlerle gelin ins. Canim :KK16:

özellikle dördüncü aydan sonra kemik gelişimi hızlandığı için kalsiyum alımına özen göstermek gerekiyormuş. günde en az 2 bardak süt veya yoğurt ve 2 kibrit kutusu peynir. lakin ben şu an bulantılardan dolayı herşeyi yiyip içemiyorum. daha küçük olduğu için de çok kasmıyorum

ben okadar da dıkkat etmıyorum canım yemek yemege calısıyorum cunku canım hıcbır sey ıstemıyor kokular benı cok rahatsız edıyor ama meyve yıyebılıyorum bol bol su ıcıyorum bıde kuru yemıs tuketıyorum(kuru uzum,fındık, cevız,badem)
hamılelık ılerledıkce bu hassas durum gecıyor zaten bebek te buyuyo ıstahım acılır ınsallah

arakadşlr aranızda nar yıyen varmı ben bıyrde okumştm duşuge yol açıyor dye yıyemıyrm ama cnm çok ıstyo

arakadşlr aranızda nar yıyen varmı ben bıyrde okumştm duşuge yol açıyor dye yıyemıyrm ama cnm çok ıstyo

hıc boyle bısey duymadım ama arastırıcam.ben yıyorum kızımda da yedım.nar cok besleyıcı bır meyve halk arasında nar yıyenın cacugu gamzelı olur derler hatta kızım gamzelı :)

canım ben haftada bir kere bakliyat yapıyorum,iki ya da üç gün sebze,bir gün balık yapıyorum kalan günlerde ise köfte ya da et yemeği yapıyorum işte bazı sebze yemeklerine et kullanıyorum zaten biz kışın hafta da bir balık yiyorduk aynen devam ediyoruz ama bu yemekleri duruma göre yapıyorum öyle hergün bugün mutlaka sebze ya da baklagil olsun demiyorum biraz da canımın istemesine bırakıyorum

Doktorum haftada 3-4 kere yumurta hergün 2 bardak süt 1 kase yoğurt 1 porsiyon meyve 1 tabak çerez(ceviz,fındık, badem)
yersen hamilelik için yeterli dedi.Bunun yanın da hafta 1 balık hafta da 1 et bol sebze yemeni tavsiye ederim dedi.Elimden geldiği kdar uymaya çalışıyorum ama eti çok sevmediğim için et yemediğim hafta oluyor bazen..

ınşalh canım ya acaba cınsyt söylermı

bana 15 gün içinde iki kere cinsiyet tahmininde bulundu ilkinde erkek gibi dedi son gittiğimde kıza daha çok benziyor dedi..ama yanıltıcı olur bu haftalar dedi..bende sağlıklı olsunda farketmiyor dedim..erkek daha çabuk belli oluyormuş canım..

kızlar yeni üye oldum yalnız uzun zamandır takip ediyordum. bende bir haziran annesiyim:nazar:

hoşgeldin... tebrik ediyorum canım.. güzel haberlerini bekliyoruz..

ben işyerinde düzenli yiyemiyorum..mesela sabah burda kahvaltı ediyorum bazen simit peynir bazen evden yumurta haşlıyorum.. öğlen burda yiyorum akşam saat 8de evde oluyorum ve o saatten sonra hiçbirşey canım yapmak istemiyor..yemek bile ne bulursam basit onu yapıyorum genelde balık kolayıma geliyor.. öğlen fast foodu kestim 3 aydır çok çok nadir canım isterse..lokantadan ev yemekelri söylemeye çalışıyorum ama işte ne kadar sağlıklıysa..kayınvalidem görümcemin çocuklarına bakıyor annem desen ablamın kardeşimin çocukları kendi işleri derken pek birşey istemek istemiyorum ama herhalde artık ptesi günü izin günümde yemek yapıp dolaba atıcam..

özellikle dördüncü aydan sonra kemik gelişimi hızlandığı için kalsiyum alımına özen göstermek gerekiyormuş. günde en az 2 bardak süt veya yoğurt ve 2 kibrit kutusu peynir. lakin ben şu an bulantılardan dolayı herşeyi yiyip içemiyorum. daha küçük olduğu için de çok kasmıyorum

Allahtan sütle aram iyi..ev yoğurdu yiyemiyorum ama satın yoğurt tüketiyorum oda ne kadar sağlıklıysa..peynir çoknadir...

ben okadar da dıkkat etmıyorum canım yemek yemege calısıyorum cunku canım hıcbır sey ıstemıyor kokular benı cok rahatsız edıyor ama meyve yıyebılıyorum bol bol su ıcıyorum bıde kuru yemıs tuketıyorum(kuru uzum,fındık, cevız,badem)
hamılelık ılerledıkce bu hassas durum gecıyor zaten bebek te buyuyo ıstahım acılır ınsallah

inşallah canım..iştahsızlıkta sıkıcı bir durum...umarım biran önce iştahın açılır..

yok kuzum ya.. bakma sen bana ogün naz yapıcak sizi buldum sonra pişman oldum ... foruma girerken beni hatırla kısmını işaretlememişim çıkıp duruyor..birde yazılanları okuyordum ..ondan çıkmışım farkında değilim..

ben işten nefret eder oldum ya..hiçmi hiç çalışmak istemiyorum...işe geliyorum saati bekliyorum 19:30 olsun diye... yoğun değil..bütün gün netteyim..fazla işte yok ama sıkıldım..bütün gün sandalye tepesinde ayaklar öyle sarkıt sarkıt... hep evde olmak uyumak yatmak istiyorum...biri gelsin yanımda otursun muhabbet edeyim istiyorum...bazen numaramı yapsam kötüyüm diye gitsem mi diyorum ama :KK43:(( kayınpederin işyeri vicdanım el vermiyor hiç...

Ali Yasin..maşallah bebişimize..ne güzelde ismini bulmuşun hemen..çok güzel..

Ah benim iş kayınpederin işi olsa kırk kere izin almıştım. işe yeni başladığım için izin de isteyemiyorum pek.

geçen hafta decavit vitamin ilacını bıraktırdı doktorum bana yutmada zorluk yaşıyodum ve geri çıkarıyordum zorlama dedi tek ilacım bulantı ilacı şuan sebze meyve pekmez doğal gıdalarla devam edelim biraz dedi. ne denk gelirse onu yiyorum meyve sebze pekmez peynir ağırlıkta.çalıştığım için akşamları annelerdeyiz bazende :KK9:

X