2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarrr benim daha belli olmadı doktor % 55 kız dedi % 45 erkek ama bir ay sonra kesinleşir galiba ... Ama ben erkek istiyorum kısmet sağlıklı olsun da eğer kiii erkek olursa yiğit kız olursa hira yada nas istiyorum :)

Isimler konuşulmaya başlanmış cinsiyetler tam netleşmese de☺️Bizim velet erkek gibi duruyo. Erkek olursa Mustafa kız olursa Ayşe . Çünkü bizim eşimde anne ve baba isimlerimiz aynı:))))

Isimler konuşulmaya başlanmış cinsiyetler tam netleşmese de☺️Bizim velet erkek gibi duruyo. Erkek olursa Mustafa kız olursa Ayşe . Çünkü bizim eşimde anne ve baba isimlerimiz aynı:))))

Aa ne tesaduf

kızlarrr benim daha belli olmadı doktor % 55 kız dedi % 45 erkek ama bir ay sonra kesinleşir galiba ... Ama ben erkek istiyorum kısmet sağlıklı olsun da eğer kiii erkek olursa yiğit kız olursa hira yada nas istiyorum :)

Hira ismi cok guzel cok seviyorum ben

arkadaşlar ikili test sonucu için gittim doktorda görevlide yemeğe gitmiş :KK43: sadece bir sonucu alabildim hiç bişi anlamadım yaptıran hatunlar yardımcı olsanız bu rakamlar ne demek :KK30:
HCG 13,6
PAPP-A(ikili test ) 3,14

Kizlar bana geliyorlar arada. Bugun de o gunlerden biri galiba kocise de takilip durdum sabah :)) acayip enerjiKim

aa ne güzel denk gelmiş benim öyle olsa ben de kesin öyle yapardım :)

sırf siz merak edersiniz diye öğlen temizlik hastane koşuşturmacaları arasında size bebişimin durumu yazdım... gecede girip bakayım dedim..kimse yazmayınca kendimi çok kötü hissettim..hamilelikten dolayı belkide hormonlar ..bilemedim..kızdım kırıldım..oturdum ağladım ne saçmalık..yaş 33 ama hormonlar işte yaş dinlemiyor..bişiler oldu..sizi rahatsız ettiysem kırdıysamda yazdıklarımla kusura bakmayın.. inanın sizinle mutluluğumu paylaşmadan mutlu olduğumu hissedemez hale geliyorum bazen.. size yazınca hamilelikten zevk alıyorum..kusura bakmayın..birazcıkta şımarıklık oldu..çıkmak zorundayım kusura bakmayın..dün izinliydim bugün yoğun işler..görüşmek üzere..

hepimizin hormonları tavan cnm..
hayırlısıyla atlatıcaz bugunleride.
yeterki meleklerimiz bizimle ve iyi olsunlar

ben ilaçta kullanmıyorum netten baktım biraz vucutta kan arttıkça burun içindeki hassas kılcal damarlar çatlıyomuş gidince doktoruma sorucam ama merak ettim.

bu arada kızlar benim karnımı gören 6 aylık sanıyor çok fazla çıktı.sanırım hareketlerini o yüzden erken hissettim.çok kar yağınca tramvayı kullandım bi amca bana yer verdi şok oldum,tabi şöyle kendime bi baktım bide extradan şişmisim sanırım dedim yok amca otur sen içime çekmeye çalıştım ama cıx olmuyor sanırım son aylarda kapılardan geçemicem.
:100:

hamilelikte kan basıncı arttıgı için bu durumlar olur evet.
sen yinede doktoruna danış.gecmiş olsunn

Bunu görünce cevaplamadan geçemiyeceğim :) Biz oyun halısı aldık jimnastik halısıda diyorlar :))) Bide bir gazete masalcı köpek veriyor onun kuponlarını biriktiriyoruz son 2 kuponu kaldı..Babası birde pelüş ayıcık falan almış birkaç tane geçen gün..Biz oyuncak alıyoruz bol bol :))) oyuncak dışında daha hiçbirşeyi yok bebeğimin :KK1:

ayy cok güzell.sağlıkla kullanmak nasib olsun inşallah
eşimle ben oyuncak delisiyiz onun oyuncak araba bnmde oyuncak bebek ve peluş koleksiyonum var.
bende oyun halısı istiyorum almayı.şu ikiliyi atlatim kendimi tutamayacağım sanırım:KK16:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr biz geldikkkkkkk :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Ağlıyorum ama ne ağlıyorum mutluluktan :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Cok mutluyum Rabb'ime binlerce sükürler olsunnnnnnn:KK16::KK16::KK16:
Kızlar amniyonik bant değilmiş....
Plesanta bagıymış...
Yani bir tur plesanta şekli ve zamanla kayboluyormuşşşş......:21:
Ben inanıyorum ki sizlerin duası sayesinde bu sorunumuzu atlattık :KK16:
Yaaaa hala inanamıyorum yeniden doğmuş gibiyim.....
Hepinizden Allah (c.c.) razı olsunn :KK16:
veeeee ikinci güzel haberimiz şehzadem geliyor.....:emir_bebek::nazar:
Herseyini görüm iç organlarınada bakıldı....
Ohhhhhh beee içim çokk rahat....:KK76:
Doktorun uzman olmasına çok sevindim bakar bakmaz amniyonik bant degil dedi ya ...
Dünyalar bizim oldu :KK16::KK16::KK16:

çok sevindim cnm hadi gözünaydın.darısı başımıza olsun.
bak demek ki sizin adetler tutuyormuş makas bıçak olayı yani erkek demiştn ya.
sağlıkla kucağına almak nasib olsun inşallahh

kızlar bugün benim doğum günüm yarın ise evlenme yıldönümümüz 13.yılımızı bitiriyoruz

doğumgünün kutlu olsun arkadaşım...nice nice yaşlara huzurlu mutlu sağlıklı...yıldönümünüzde kutlu olsun Allah sizi ayırmasın ..maşallah maşallah daha nice güzel günlere...

Kızlar topiklerin birinde 2li testte yer alan free beta HCG değerine göre cinsiyet tahmini yapmışlar. eğerki bu değer 50 nin altındaysa erkek,51 ve üstü ise kız demişler. Cinsiyeti belli olan arkadaşlar ikili test yaptıranlar ordaki betahcg değerinizi yazın bir babakalım tutuyor mu eğlence olsun :)?

Benimki 31 çıkmış ama Dr cinsiyet henüz belli değil demişti bakalım ne olacak sonradan karşılaştırıcam:KK66:

bnmde ikili haftaya cuma bende dikkat edeceğim bakalım tutucak mı sağol cnm

Kizlar burasi bagimlilik yapti bana cikamiyorum ayool normal midir? ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

normal bacım,normal :KK1:

Bende Doruk ismini cok seviyorum hatta rahmetli babamin adi ile birlikte dusundum hep Yakup Doruk esimde dedesinin ismini istiyor Serif Yakup iki eski isim olsun istemiyorum. Kiz olursa Îzgi Ela benim gozlerim yesil esimin ki ela belki goz rengi ela olur diye dusunmustuk. Cinsiyetleri bi belli olsunda hem isimler hem de kiyafetler netlesir :)

en büyük hevesim kıyafet falan almaya..zamanı bi gelse..

kızlar bugün benim doğum günüm yarın ise evlenme yıldönümümüz 13.yılımızı bitiriyoruz

hem doğum günün,hem evlilik yıldönümünüz kutlu olsun ve bundan sonrakilerde yavrunuzla ya da yavrularınızla kutlamak nasip olsun dilerim ki..
sağlıkla,huzur ve mutlulukla..

oy oy masaallah ne guzel isimler koymussunuz canlarim :KK16:
Isimleriyle yasasinlar ins. :nazar:
arkadaşlar ikili test sonucu için gittim doktorda görevlide yemeğe gitmiş :KK43: sadece bir sonucu alabildim hiç bişi anlamadım yaptıran hatunlar yardımcı olsanız bu rakamlar ne demek :KK30:
HCG 13,6
PAPP-A(ikili test ) 3,14

Tatlim sanirim erkek seninki :KK34:
Hayirlisi olsun ins. :KK16:

Cok guzel ve cok kullanisli bisey. Kizimda bilmiyordum ama ogluma alacagim insallah. Hem tasinabilir olmasi cok cazip geliyo bana annemlere gittigimde gotururum. Allahim o gunleri gorelim hayirlisiyla hep birlikte.

oy oy masaallah ne guzel isimler koymussunuz canlarim :KK16:
Isimleriyle yasasinlar ins. :nazar:

Tatlim sanirim erkek seninki :KK34:
Hayirlisi olsun ins. :KK16:

:) hihihi etrafımda bi tane kız diyen yok zaten herkes erkek erkek :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun işlh da ben şu ense ölçümünden korktum baktım burdan da bilemedim daha bi grafik daha var onu alamadık görevli yoktu elimdeki tek veri bunlar değerler tuhaf gibi geldi bilemedim korktum :26:

X