2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
selam hatunlar gittik geldik bebeğim kocamannn bi insan olmuş gülümsüyo boy 6 cm eller ayaklar kıpır kıpır sanki her yeri belli saçlar filan :KK1: ikili test için kan tahlili verdim yarın sonuçarı gel al dediler şaşırdım :) bu kadar çabuk mu çıkıo bu sonuçlar kii :KK53:

maşallah şimdiden çıkıyo muymuş saçlar..
inşallah test sonuçların da güzel çıkar tatlım..
cinsiyeti söyledi mi doktor?

kızlaaarrr maltofer kullanan var mı doktorum bana verdi yeni basladım ama bi sıkıntım var afedersiniz dışkı rengi değişti ve siyah oldu sizde de böyle bir durum var mı korkuyorum

o vitamin hapı heralde. ben de elevit kullanıyorum ve ben de dediğin durumdayım. vitaminin içinde demir var ya. vücut gerektiği kadarını alıp fazlasını dışkı yoluyla atıyor. rengi de ondan öyle koyu.

bnmde 10 gün sonra ikili va 3 aşagı 5 yukarı o zaman belli olurmuş cinsiyet

benimde bu cuma günü olucak inş..
azcık kaldı :18:

selam hatunlar gittik geldik bebeğim kocamannn bi insan olmuş gülümsüyo boy 6 cm eller ayaklar kıpır kıpır sanki her yeri belli saçlar filan :KK1: ikili test için kan tahlili verdim yarın sonuçarı gel al dediler şaşırdım :) bu kadar çabuk mu çıkıo bu sonuçlar kii :KK53:

oyyy maşallah sizeee o zamaaaaan :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nerde yapıldı testin?özel mi devlet mi? böyle erken alanda oluyo cnm,duydum ben..
hem daha ne istiyosun deli,beklemene gerek kalmamış ne güzel :KK37:

kızlaaarrr maltofer kullanan var mı doktorum bana verdi yeni basladım ama bi sıkıntım var afedersiniz dışkı rengi değişti ve siyah oldu sizde de böyle bir durum var mı korkuyorum

Canım maltofer demir ilacı sanırım doğrumu bilmiyorum ama eğer öyleyse bende farklı bir demir ilacı kullanıyorum ve aynı şey bendede var.Ben evlenmeden öncede kullanmıştım o zamanda öyle olmuştu ve normal demişti doktor..

Offfffs cinsiyet işi çok heyecanlı bişeymiş kızlar yaaa meraktan ölecem resmen hele eşim hergün onun muhabetini yapıyor benide strese sokuyor...Allah hepimize sağlıklısını nasip etsin inşallah ama ben minik bir kız istiyorum yaaa :KK16:

kızlar evimnette philipsin biberon emzik ürünleri var fiyatları nası normal piyasaya göre acaba fırsat ürünü falan diye yazıyo ama..
bi de philips avent marka iyi mi?

o vitamin hapı heralde. ben de elevit kullanıyorum ve ben de dediğin durumdayım. vitaminin içinde demir var ya. vücut gerektiği kadarını alıp fazlasını dışkı yoluyla atıyor. rengi de ondan öyle koyu.

Çok tesekkür ederim canım sadece bende mi oldu diye tedirgin oldum.... demir ve folik asit olarak geçiyor vitamin olarak ayrıca doktor decavit verdi onu kullanıyorum

Canım maltofer demir ilacı sanırım doğrumu bilmiyorum ama eğer öyleyse bende farklı bir demir ilacı kullanıyorum ve aynı şey bendede var.Ben evlenmeden öncede kullanmıştım o zamanda öyle olmuştu ve normal demişti doktor..

evet canım demir ilacı.. ben ilk defa kullanıyorum o yüzden tedirgin oldum ama demekki olabiliyormuş.. çok sagol biraz rahatladım

bizim bi dahaki kontrol 28 Aralık ama eşim 1 hafta sonra gidelim dedi :KK43: yani 4 Ocak,çok merak ediyorumm zaman geçmiyo gel tezkere :)

Kızlar bebeğinizin kordon kanının saklanması işlemini düşünen var mı? Bu konuyu doktoruyla konuşan oldu mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bebeğinizin kordon kanının saklanması işlemini düşünen var mı? Bu konuyu doktoruyla konuşan oldu mu ?

o da ne demek? :26:

Doğumdan hemen sonra bebeğin plesantasından kan alınıyor ve bu saklanıyor -196 derecelik labarotuarda. Allah korusun kanser gibi bi hastalığı olursa kendi kök hücresinden tedavi oluyor o insan.

kusura bakmayın...yazılanların hiçbirini okuyamadım..bugün izin günüm tabletin şarjı az açtım forumu kaldı öyle...ben doktordan geldim..suyum normale dönmüş çok mutlu oldum.... bebişimde maşallah maşallah iyi dedi durumuna...çok hareketliydi el salladı bize..cdsini verdi doktor seyredin evde hareketlerini dedi :) 23 aralıkta randevum var tekrar..uzun uzun yazamıyorum herkesi çok öptüm inşallah herkesin keyfi yerindedir... yarın işyerinde uzun uzun anlatırım..hepinizi çooook öptümmm ..bu arad ageçen hafta erkek oalbilir demişti ya doktorum bu hafta kız dedi :)))) bu aylar yanıltıcı olur sen yine net bişi hayal kurma aralık sonu kesinleştiririz dedi :) seviyorum sizi.. meleğim hepinize el salladı :) ultrasondan..

Doğumdan hemen sonra bebeğin plesantasından kan alınıyor ve bu saklanıyor -196 derecelik labarotuarda. Allah korusun kanser gibi bi hastalığı olursa kendi kök hücresinden tedavi oluyor o insan.

Ayrıca baba ya da anne de bu kök hücreyle tedavi edilebiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
X