2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Selam kızlar. Moralim bozuk :KK5:
Bugün ikili test için randevum vardı , 3hafta sonra o kadar heyecanlı gitmiştim ki sabah 5ekadarda uyuyamadım heyecanımdan.
Bugün 11+6 olmam gerekirken , 11+3 çıktı ve çok küçük olduğundan ikili testi 10gün sonra yapalım dedi. Kalp atışını duydum , başta hiç hareket etmedi sonra bi anlık kollarını gövdesini hareket ettirdi, boyuda 4.8cm çıktı. Başta hiçhareket etmemesine (yarım saat önce çikolata yemiştim)
, ikili testin olmamasına , 3gün geriden gelmesine canım sıkıldı :KK43:(

canımcım saçmalama,bozma moralini lütfen..bikaç günün farkı yok,zararı karı yok öyle düşünme üzülme..bak kalp atışını duymuşsun,hareketini görmüşsün ne güzel işte :nazar: maşallah :nazar: ikili testte güzel olucak,güzel çıkıcak merak etme..hem geriden gelse de sonradan yetişiyo çoğu anneden duydum okudum bunu :KK34:

ilk doktorum iki yıllık doktorum aslında ama o kadar ilgisiz ki canıma tak dedi artık.. ultrasonda dahil olmak üzere 5 dakikada yolluyor beni.. ne bir soru ne bir açıklama..

yeni bir doktor ayarladaım tam ona gideceğim diyordum ondanda ş,kayet etmişler forumda:KK14:.. Birde şu doğum-mesai saati muhabbeti var ki insanı çileden çıkarıyorlar.. off ya..

anladım canım ama doğru,haklısın tabi..
böyle önemli bi konuda elbette detaylı bilgi almak istiyoruz..içimiz rahat etsin diye kontrol gününü iple çekiyoruz..doktor çok çok çoooook önemli..dilerim bulursun bian önce kafana göre..

[sıze=3]pendik bölge'de mustafa özbek varmış,bi arkadaşım gitti 2 doğumda da oraya ve o da çok memnun ama bana çok uzak,tercih etmiyorum o yüzden orayı..

Ayrıca erdem'e hiç gitmedim ve büyük konuşmak istemem ama asla da gitmeyi düşünmüyorum..
Hastanenin veya doktorlarının hiç iyi olduğunu,hakkında iyi yorum yapıldığını duymadım..
Kimse memnun değil..
[/sıze]

benım doktorumda mustafa özbek bende tavsıye edıyorum.. Ilgili bir doktor

Bugün ikili test için randevum vardı , 3hafta sonra o kadar heyecanlı gitmiştim ki sabah 5ekadarda uyuyamadım heyecanımdan.
Bugün 11+6 olmam gerekirken , 11+3 çıktı ve çok küçük olduğundan ikili testi 10gün sonra yapalım dedi. Kalp atışını duydum , başta hiç hareket etmedi sonra bi anlık kollarını gövdesini hareket ettirdi, boyuda 4.8cm çıktı. Başta hiçhareket etmemesine (yarım saat önce çikolata yemiştim)

Canım,benim beklenen doğum tarihim 18 haziran. c.tesi 11+5 çıktık. Belki diğerlerine göre 2-3 gün gerideyiz ama doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi benim için gerekli olan bilgide bu zaten. Sen de canını sıkma boşyere.3 gün önde veya geride olabilir. Bunlar doğal şeyler .

Biz de dün hamiş pantolonu aldık eşimle normalde zayıfım ama diğerleri göbeği çok rahatsız etmeye başladı..Benim göbek artık ben burdayım demeye başladı aldım bende ama bu pantolonların popolarıyla basenleri de geniş eşim diyo hiphopçu gibi oldun :KK1:

Ben de ilk ikili teste gittiğimde 11+1 dim 43mm dik doktor küçük ölçmem doğru olmaz dedi baya moralim bozuldu,haftasıyla uyumluydu ultrasonda da 11+1 di ama ölçülcek kadar büyük değildi..1 hafta iyi beslendim gittiğimde 6 cm olmuştuk 12+3 çıktık eskiden etkilemiyodu ama artık beslenmemize dikkat etmeliyiz kızlar

Son düzenleme:
bizde dün hamile taytı ve eşortmanı aldık. Biraz garipsedim bende ama gerçekten çok rahat.Birde organik iç çamaşırları aldım. Onlardn da çok memnun kaldım.

Canim bosuna canini sikiyorsun ucgun geriden gelmesi sorun degil 2 hafta geriden gelenler var gec dollenmeden dolayi. Bebegin harekette etmis herseyide normal masallah. Onemli olan testin iyi sonuclanmasi ha bugun ha 10 gun sonra ne farkeder

bizde dün hamile taytı ve eşortmanı aldık. Biraz garipsedim bende ama gerçekten çok rahat.Birde organik iç çamaşırları aldım. Onlardn da çok memnun kaldım.

Ben daha kilo olmadım ama göbeğim çıkmaya başladığı için kıyafetlerim hafiften rahatsız etmeye başladı :KK43:

Bu kadar erken alışveriş yapıp iyice hamilelik psikolojisine bürünmekte istemiyorum :):) oooo oooyyy

Biz de dün hamiş pantolonu aldık eşimle normalde zayıfım ama diğerleri göbeği çok rahatsız etmeye başladı..Benim göbek artık ben burdayım demeye başladı aldım bende ama bu pantolonların popolarıyla basenleri de geniş eşim diyo hiphopçu gibi oldun :KK1:

Ben de ilk ikili teste gittiğimde 11+1 dim 43mm dik doktor küçük ölçmem doğru olmaz dedi baya moralim bozuldu,haftasıyla uyumluydu ultrasonda da 11+1 di ama ölçülcek kadar büyük değildi..1 hafta iyi beslendim gittiğimde 6 cm olmuştuk 12+3 çıktık eskiden etkilemiyodu ama artık beslenmemize dikkat etmeliyiz kızlar

Ben de dün aldım 2 tane pantolon. LCW den. Pek tercih etmem orayı normalde, ama hamile kıyafetleri özellikle pantolonları hem güzel hem de ucuz. Eskileri giyebiliyordum ama sıkıyor tam bebişin olduğu yer. minnoşum sıkışmasın ezilmesin diye aldım ben de :KK70: sen de güle güle giy arkadaşım.

Bende persembe gunu kontrole gidecegim dr hersey yolunda derse alisverise cikmak istiyorum. Ama karnim daha cikmadi 12. haftamdayim. Hamilelik kiyafetlerine yogunlasip yogunlasmamakta kararsizim. Ne onerirsiniz. Aldiklariniz buyuk durmuyomu yada gobek kismi genis degilmi daha. Kizimda 5 aydan sonra cikti karnim ama bunda daha erken cikacak diye dusunuyorum

merhabalar:80::80: lokum bebişlerin şeker annecikleri:KK16::KK16: günaydın diyemedimm iyiyiz bakalım yarın devlet hastahanesinde randevumuz var belki cinsiyeti belli olur:KK9: heyecan var ama pek giremiyorum nete hafta sonu sınavlar var bu zamana kadar yatış şimdi yumurta sıkıştıda çalışıyorum ama dayanamadım arada gelirim geçmii okuyamıyorum herkes iyidir inşallah haftaya telafi edicem sınav geçsin hepinizi öptüm sağlıklı günleeerrr :KK16: yarın doktorun sonucunuda yazarımmmm:KK9: ben kaçtım:KK55: :KK55:

bende 13 haftamı bitirip 14.haftaya giriyorum cinsiyeti belli olanlar var mıııı bana % 55 kız % 45 erkek dedilerr meraktan çatlıcammm:KK52:

Ben de dün aldım 2 tane pantolon. LCW den. Pek tercih etmem orayı normalde, ama hamile kıyafetleri özellikle pantolonları hem güzel hem de ucuz. Eskileri giyebiliyordum ama sıkıyor tam bebişin olduğu yer. minnoşum sıkışmasın ezilmesin diye aldım ben de :KK70: sen de güle güle giy arkadaşım.
Evet canım benim de bütün pantalonlar düşük bel ve bebişin olduğu yeri hissediyorum dokununca rahmin çıktığı bölge çok sert,düşük bel pantalonlarda tam o bölgeye geliyo rahatsız oluyorum çok o yüzden aldım ben c&a dan aldım lcwnın kiler olmadı :))) sen de güle güle giy cnm

normal canımb enimki sona det tarihine göre 2 hafa geride nerdeyse:KK1: geç döllenmeden dolayı :) seninde yumurtlaman 3-4 gün geç olmuştr dolaısıyla döllenmede geç olmuştur :KK34:

sağol cnm heralde gec döllendi bizim nazlı bebegimizz:KK1:

selam hatunlar gittik geldik bebeğim kocamannn bi insan olmuş gülümsüyo boy 6 cm eller ayaklar kıpır kıpır sanki her yeri belli saçlar filan :KK1: ikili test için kan tahlili verdim yarın sonuçarı gel al dediler şaşırdım :) bu kadar çabuk mu çıkıo bu sonuçlar kii :KK53:

merhaba anne adayları.12+1 gunluk ikinci bebeğime hamıleyım.her zaman bilgisayardan giremiyorum.cep telefonundan da buraya gırmek sorun oluyor.bu yüzden face de HAZİRAN 2014 ANNE VE BEBEKLERİ adında bır grup açtım.gelmek isteyenler katılabılır.böylece anneler ve bebekler bebeklerini mutluluklarını paylaşabılır.bilgi alışverişi yapabiriz.grubumuzu kapalı yaptım.yazışmalarımız sadece anneler arasında kalacak.üye olmayan hiç kimse yazışmaları okuyamayacak.görüşmek dileğiyle..dilekalkin

benım 10+4 de doktorum erkek dedı.11+5 dede başka doktor % 90 erkek dedı.cinsiyet öğrenen var mı benım gıbı 10. haftalarda öğrenen

kızlaaarrr maltofer kullanan var mı doktorum bana verdi yeni basladım ama bi sıkıntım var afedersiniz dışkı rengi değişti ve siyah oldu sizde de böyle bir durum var mı korkuyorum

merhaba anne adayları.12+1 gunluk ikinci bebeğime hamıleyım.her zaman bilgisayardan giremiyorum.cep telefonundan da buraya gırmek sorun oluyor.bu yüzden face de HAZİRAN 2014 ANNE VE BEBEKLERİ adında bır grup açtım.gelmek isteyenler katılabılır.böylece anneler ve bebekler bebeklerini mutluluklarını paylaşabılır.bilgi alışverişi yapabiriz.grubumuzu kapalı yaptım.yazışmalarımız sadece anneler arasında kalacak.üye olmayan hiç kimse yazışmaları okuyamayacak.görüşmek dileğiyle..dilekalkin

canım başından beri haziran bebişleri için face'de de ayrı bi grubumuz var zaten..
burasıda kk platformu :KK34:

bu arada bebişiniz hayırlı olsun :KK34: sağlıkla büyür umarım..aramızada hoşgeldiniz :KK3:

X