2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Eki Görüntüle 888270

Güzel anneler günaydın,

Bebeğim bugün 15+1 günlük oldu :))) ama henüz cinsiyeti kesinleşmedi,dualarım sağlıklı olması ama insan merakta ediyor. Ayın 28 de kontrlumuz var, günler geçmiyor :KK43:

11+6 günlük ultrason görüntüsünü ekledim, daha sonra iki kez kontrole gittim ama hep poposunu dönmüştü bu kadar net görüntüsü yok:) bir bakın bakalım içinize ne doğacak :)) bebişlerinizle birlikte güzel haftalar diliyorum😊

gunaydın herkese..benım ıcımden erkek gecıyor ama genelde cınsıyetını gec gostrek bebek kız cıkar dıyorlar.hayırlı saglıklı olsu ınsallah.

yatak keyfı yapan anneler ılk bebegınızse bol bol keyfını cıkarın cunku cocuk olunca uykuya hasret kalıyo ınsan.

Herkese günaydın...

C.tesi günü randevumuz vardı. 11+6 diye gittik 11+5 çıktı. İkili test için daha çok minik haftaya yapalım dedi doktorum. Haftaya pazartesi kısmetse ikili testimiz var. Bebişimin boyu 5 cm olmuş :):) Çok şükür ben bebişimin hareketlerini göremesem de doktorum herşeyi normal dedi çok şükür :)

Herkese günaydın...

C.tesi günü randevumuz vardı. 11+6 diye gittik 11+5 çıktı. İkili test için daha çok minik haftaya yapalım dedi doktorum. Haftaya pazartesi kısmetse ikili testimiz var. Bebişimin boyu 5 cm olmuş :):) Çok şükür ben bebişimin hareketlerini göremesem de doktorum herşeyi normal dedi çok şükür :)

günaydın cnm..
zaten bizler hiçbişey görmesek duymasakta doktor normal dediği an rahatlıyoruz..
maşallah sizede :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ama hareketlerini görmekte çok başka duyguymuş,bende c.tesi yaşadım..
bende 11+1 diye gittim 11+4 çıktı o gün köftem.. :emir_bebek: :nazar:

özel malesefki... erdem hastanesine gidiyorum ikili testi kan testlerini falan hep ben kendi kendime öğreniyorum araştırıyorum çok yoruldum zaten gebelik zor bir süreç bir de İstanbulda yabancıyız ve kadın muaneye alıyor bakıyor eski model bi ultrasonla sonra eveet her şey yolunda gidebilirsiniz diyor..

Hoşbuldummm gerçekten geçmiyor ve bebeğime her seferinde bir şey olacak gibi hissediyorum çook uzun aralıklarla muayene olabiliyorum henüz telefonunu bile vermedi acil durumlarda hastaneden arıyorum ve hemşiresi cevap veriyor mesai saati içinde tabi :KK43:

İstanbul anadolu yakasında olanlar bana tavsiyede bulunursa çok mutlu olurummm

canım bu yakada bisürü hastane var. Ben Ümraniye afiyet hastanesine gidiyorum, Ümran Tıp da muayene olan bi arkadaşım oradan da memnun olduğunu söyledi. Üsküdarda bi hastane var onu da çok beğenen bir arkadaşım var ben bu kez ümran pol. deneyeceğim bakacağım. Ama Afiyetteki doktorum cep tel verdi ne zaman lazım olursa ara diye . Sen erdeme bunların iki katı para veriyorsun bir de ben ilk bebeğimde erdeme gidiyordum ama bunda asla gitmem. Memnun kalmadım ben. Ayrıca pahalı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Teşekkürler arkadaşlar gargaradan çaya dediklerinizi uygulamaya basladim. Raporluyum allah tan dinlenme imkanimda var çok şükür. Herkese güzel günler diliyorum :KK66:

canım bu yakada bisürü hastane var. Ben Ümraniye afiyet hastanesine gidiyorum, Ümran Tıp da muayene olan bi arkadaşım oradan da memnun olduğunu söyledi. Üsküdarda bi hastane var onu da çok beğenen bir arkadaşım var ben bu kez ümran pol. deneyeceğim bakacağım. Ama Afiyetteki doktorum cep tel verdi ne zaman lazım olursa ara diye . Sen erdeme bunların iki katı para veriyorsun bir de ben ilk bebeğimde erdeme gidiyordum ama bunda asla gitmem. Memnun kalmadım ben. Ayrıca pahalı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ben rutin istenen testlerden bi kısmını ümran polik. yaptırdım canım..
doktorlarını bilmiyorum muayene olmadım ama labaratuar kısmı güzel :KK1: heheheheh

Teşekkürler arkadaşlar gargaradan çaya dediklerinizi uygulamaya basladim. Raporluyum allah tan dinlenme imkanimda var çok şükür. Herkese güzel günler diliyorum :KK66:

Disarisida nasil soguk. Adanaya kis resmen geldi. Adana boyleyse diger memleketleri dusunmek istemiyorum

Günaydın anneler. Cinsiyetler netleşince bana özel mesaj ile bildirmenizi rica ederim. Ki ilk sayfada bulunan listeye ekleyebileyim. Musmutlu haftalar :KK16:

evlimutluhuzurlu
Canim camlica erdem mi cakmak erdem e mi gidiyorsun ?
Bende camlica erdeme gidiyordumda dedigin gibi alelacele muayene olup gonderiyordu....
Sagolsun koca amniyonik banti goremedi doktor....
Birkac gun sonra zeynep kamil e gittigimde orada cikti ne var ne yok....
Doguma bir iki ay kala devam edecegim ama yakin olarak herseyi dort dortluk olan dogum hastanesi orasi diye biliyorum....
Ailemdeki insanlarda dogumlarini orada yapmislardi memnunlardi....
Ben devlette devam edecegim bir sure....

Eki Görüntüle 888270

Güzel anneler günaydın,

Bebeğim bugün 15+1 günlük oldu :))) ama henüz cinsiyeti kesinleşmedi,dualarım sağlıklı olması ama insan merakta ediyor. Ayın 28 de kontrlumuz var, günler geçmiyor :KK43:

11+6 günlük ultrason görüntüsünü ekledim, daha sonra iki kez kontrole gittim ama hep poposunu dönmüştü bu kadar net görüntüsü yok:) bir bakın bakalım içinize ne doğacak :)) bebişlerinizle birlikte güzel haftalar diliyorum😊
Banada erkek gibi geldi canim....
Cene yapisi bu sekilde gordugum ilk resim diyebilirim :nazar:
Masaallah bebisine :emir_bebek::nazar:

Ben bir ev hanimi olarak cevap vermek istiyorum. Kizim sabah 7de anneee diye bagirdi hemen uyandim yuya goydum ben amcam gelmisti dedi. Biraz sevdim tmm kizim hadi yat bir daha ruya gorursun belki dedim. Hayiy yuya goymek istemiyoyum bak sabak olmus yatmicam ben dedi. Babamizda gozlerini acmadan guluyordu. Yani demem o ki ev hanimi olsanizda bi bucurunuz varsa uyku elinize gecmiyor. Ilk bebege hamis olanlar sizinkiler de olsun da gorun bakalim uyku neymis.

Canim biran evvel dogsunda o sevgiyi uykuya degismem....
Yengemin kizi sabah kalkar yengemin yuzunu oksardi bh sekilde kaldirirdi....
Bende beni boyle minik ellerin yuzumu oksayarak uyandirmasini diliyorum :KK16:

Herkese günaydın...

Hep boyle guzel haberlerle gelmen dilegiyle canim :KK19:
Cinsiyet tahmini icin erken ama ....
Biz 15+3 olduk bugun en son gecen hafta gittik yine ogrenemedik :KK19:
Gerci gittiklerim daha erken dedi bakmadi bile cinsiyetine....:KK31:

özel malesefki... erdem hastanesine gidiyorum ikili testi kan testlerini falan hep ben kendi kendime öğreniyorum araştırıyorum çok yoruldum zaten gebelik zor bir süreç bir de İstanbulda yabancıyız ve kadın muaneye alıyor bakıyor eski model bi ultrasonla sonra eveet her şey yolunda gidebilirsiniz diyor..

Ben acıbadem hastanesine gitmiştim ilk gebeliğimde. Daha ilk gidişimde birsürü test yapıldı. Herşeyime bakıldı. Şu kadar haftalık diye bilgi verildi. Sonra sigorta sorunum nedeniyle erdeme gitmek zorunda kaldım. Erdemde ne eski testlerime bakıldı, ne test yapıldımı diye soruldu, ne de herhangi bir test istendi. Bebeğimin haftası hakkında bilgi bile vermediler. Makineleri haftayı göstermiyormuş. Henüz kese makinede hafta verecek kadar büyük değilmiş. Acıbadem söylemese bilmicem. Gidiyorsun randevu saatin geliyor, doktor ortalıkta yok saatlerce bekliyorsun. Ne bir ilgi, ne bir açıklama. Ben hiç memnun kalmamıştım. Sadece erdem e gitmiş olsam belki anlamazdım ama başka bir hasteneye daha gidip kıyaslama yapınca fark ortaya çıkıyor.

bende anadolu yakasındayım ve açıkçası çakmak erdem'i hiiiiiiiiiç önermiyo etrafımdakiler..bikez bile gitmdim oraya o yüzden..
ben şu an hisar hastanesine gidiyorum,dünyalar tatlısı çok sevdiğim bi doktorum var ve çok memnunum..
ayrıca başkent üni hast ve medipol koşuyolunada gidebilirsin cnm

erdem hastanesini görünce dayanamadım yazmadan. 2008 yılında erdem hastanesinin nasıl bir para tuzağı olduğunu anlamıştım.yeğenimin başka sorunları varken kesede su azaldı hemen sezeryana almalıyız demişti doktorlar. halbuki anne gebelik zehirlenmesi geçiriyormuş.. resmen adını duyunca ürperiyorum. başka doktora gitmesek onlara güvenmiş olsak Allah korusun.

şimdi ben gebeyim. ama evime çok uzak olmasına rağmen pendik bölge hastanesine gidiyorum. doğan bey var. doktor dan öte hastalarıyla arkadaş gibi. ben sormadan cevap veriyor sorularıma. çok memnunum tavsiye ederim.

erdem hastanesini görünce dayanamadım yazmadan. 2008 yılında erdem hastanesinin nasıl bir para tuzağı olduğunu anlamıştım.yeğenimin başka sorunları varken kesede su azaldı hemen sezeryana almalıyız demişti doktorlar. halbuki anne gebelik zehirlenmesi geçiriyormuş.. resmen adını duyunca ürperiyorum. başka doktora gitmesek onlara güvenmiş olsak Allah korusun.

şimdi ben gebeyim. ama evime çok uzak olmasına rağmen pendik bölge hastanesine gidiyorum. doğan bey var. doktor dan öte hastalarıyla arkadaş gibi. ben sormadan cevap veriyor sorularıma. çok memnunum tavsiye ederim.

Pendik bölge'de Mustafa Özbek varmış,bi arkadaşım gitti 2 doğumda da oraya ve o da çok memnun ama bana çok uzak,tercih etmiyorum o yüzden orayı..

ayrıca Erdem'e hiç gitmedim ve büyük konuşmak istemem ama asla da gitmeyi düşünmüyorum..
hastanenin veya doktorlarının hiç iyi olduğunu,hakkında iyi yorum yapıldığını duymadım..
kimse memnun değil..

Selam kızlar. Moralim bozuk :KK5:
Bugün ikili test için randevum vardı , 3hafta sonra o kadar heyecanlı gitmiştim ki sabah 5ekadarda uyuyamadım heyecanımdan.
Bugün 11+6 olmam gerekirken , 11+3 çıktı ve çok küçük olduğundan ikili testi 10gün sonra yapalım dedi. Kalp atışını duydum , başta hiç hareket etmedi sonra bi anlık kollarını gövdesini hareket ettirdi, boyuda 4.8cm çıktı. Başta hiçhareket etmemesine (yarım saat önce çikolata yemiştim)
, ikili testin olmamasına , 3gün geriden gelmesine canım sıkıldı :KK43:(

neden ki içine sinmiyor mu canım?

ilk doktorum iki yıllık doktorum aslında ama o kadar ilgisiz ki canıma tak dedi artık.. ultrasonda dahil olmak üzere 5 dakikada yolluyor beni.. ne bir soru ne bir açıklama..

yeni bir doktor ayarladaım tam ona gideceğim diyordum ondanda ş,kayet etmişler forumda:KK14:.. Birde şu doğum-mesai saati muhabbeti var ki insanı çileden çıkarıyorlar.. off ya..

X