2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Masaallah canim ultrasona bagli bulgular normalmis.... :nazar:
Ins. Kan sonuclarinda boyle guzel cikar :KK16:
Ben ikili yaptirmadim uclu icin haftaya cagirmisti doktor ama uclude yaptirmayi dusunmuyorum....
Mayis annelerinden okudugum kadariyla bazilarinin tahlil sonuclari ic acici degil yaptirdiklarina pismanlar....
Kafamiz rahat olurdu falan gibisinden yazmislardi yaptirmak istemedim....
Su an zaten bir problemim var bunlarida eklemek istemiyorum :KK50:

bn de açıkçası çk emin olmadan yaptırdım ama normalde de ztn meraklı br yapım vardr:KK43: herhangi bir sorun ve yapılabilecek br şey varsa düşüncesiyle karar verdim... aslında bulduğum bahaneydi... inş kan değerimz de iyi çıkar... tüm anne adaylarına diliyorum... bn çk takip edemiyorm cnm yazılanları snn problemin neydi... inş rabbim aşamayacağımız zor sınavlar vermez... hayırlısıylA sana da bebeğine de bol sağlıklı günler diliyorum cnm

Herkese söylüyorum... :KK3: eğer televizyonunuz da Discovery Science kanalı varsa merak diye bir program var kesinlikle izleyin maalesef sonunu yakaladım bir kaç annenin gebe kaldıkları ilk andan doğuma kadar geçen zamanı ayrıntılarıyla ve en güzeli anne rahmindeki bebeğin bire bir görüntüleriyle gösteriyorlar... tekrarı olur mu bilmem ama yakalarsam hemen buradan yazarım...:)

Son düzenleme:
Cilekcim sen nasilsin yarin mi gidiyorsun kontrole

Ben endiseliyim canim..icimi ferah tutmaya çalışıyorum ama dunden beri hamile degilim gibi sanki... zaten hareketlereni hissetmem icin erken ama kalbi atiyor mu napiyor..sabah olsada görsem insallah bebegim iyidir...

Son düzenleme:
kızzllarrr bn de ikili test yaptırdım... ense kalınlığı 1.17, boyu da 4.9 çıktı bebişimin...11. haftayı 5 gün geçiyordu yaptırdığımızda... doktor normal görünüyor dedi(inş herkesin yanı sıra bnm bebişm de sağlıklıdır) kan tahlili sonucunu ise kontrole gittiğimizde alacağz inş... szler ne durumdasınız 2li testler ne durumda arkadaslar???

cok guzel masallah..test sonucunda iyi cikar insallah...buyusun buyusun haziranda annesinin kollarinda mışıl mışıl uyusun...

Herkese söylüyorum... :KK3: eğer televizyonunuz da Discovery Science kanalı varsa merak diye bir program var kesinlikle izleyin maalesef sonunu yakaladım bir kaç annenin gebe kaldıkları ilk andan doğuma kadar geçen zamanı ayrıntılarıyla ve en güzeli anne rahmindeki bebeğin bire bir görüntüleriyle gösteriyorlar... tekrarı olur mu bilmem ama yakalarsam hemen buradan yazarım...:)

kesinlikle katiliyorum bende sonuna denk geldim kanal gezerken.sonra seyrettim tekrarini...süper tavsiye arkadaşım..

evlimutluhuzurlu inşallah geçmiştir baş agrin...

Fotosu görünüyor canm ama

Fotoğraf değil canım totosu... :KK9: İkili testte ultrason cihazı bebeğin alttan görüntüsünü de veriyordu yani farklı açılardan da bakabiliyor doktor bizimkine o sebeple kız dedi... :)

Aynen bende senin gibiyim canim.
Yumurta eskiden 2-3 tane yerdim sabahlari hamilelikte sogudum 1 taneyi zor yiyorum simdi
Et hicbi sekilde yiyemiyorum sadece balik
Bol bol meyve portakal suyu iciyorum
Portakal suyuna aseriyorum bile diyebilirim :))
Dr. 10.haftada erkege benziyor dedi ama benim icimden kiz geciyor hala 😄
Hayirlisi bakalim 1hafta sonra randavumuz

Bende balık yiyorum sabahları portakal mandalina sıkıyorum hatta sen şimdi portakal deyince canım çekti... :KK56: Bana da doktor kız dedi ama ayın 19. da doktora gideceğim 16. hafta da olacağım için daha net anlaşılır diye düşünüyorum...

Ben endiseliyim canim..icimi ferah tutmaya çalışıyorum ama dunden beri hamile degilim gibi sanki... zaten hareketlereni hissetmem icin erken ama kalbi atiyor mu napiyor..sabah olsada görsem insallah bebegim iyidir...

Iyidir canim ins. Her ultrasana girdigimde kalbim kut kut atiyor bir sorun var mi diye. bende bazen senin gibi kendimi hic hamile hissetmiyorum ama bak bu kacinci girisim ultrasona hep guzel haberlerle dondum. Sende yarin guzel haberlerle doneceksin icini ferah tut. Sarjim bitmek uzere hayirli geceler diliyorum sana ve bebisine ve tum arkadaslara : )

İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım...:) yazdıklarına bakınca kendimi okuyor gibi hissettim daha iki haftam var meraktan çatlıyorum... :18: Ben hiç bir şey hissetmiyorum da yada hissediyorum da ben farkında değilim...
Burda bi arkadaşın steteskopu vardı ismini hatırlayamadım ama artık kalp atışlarını duyabiliyormudur acaba... :44:

Son düzenleme:
Iyı geceler Haziran'ın güzel annişleri tatlı rüyalar inşallah bebişlerimizi görürüz rüyada

yaaa ikisi de başımın tacı olacak kız da olsa erkek de olsa sevineceğiz ama bunu yazman çok iyi oldu çok teşekkür ederim çünkü ben şimdiden kız kıyafei almaya niyetlenmiştim :)

Canım sorma o heves hep var. Benim doktorum cinsiyet tahmini yaptı ya her gördüğüm kız kıyafetine, eşyasına bakar oldum. Kendime zor hakim oluyorum. Dur diyorum hemen heves etme, sonradan pipi çıkarsa görürsün gününü :KK9: O yüzden doktorun kız ya da erkek diye tahmin yapsa bile aman diyim, aman hemen başlama alış verişe. Ne olur ne olmaz :KK9:

İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım...:) yazdıklarına bakınca kendimi okuyor gibi hissettim daha iki haftam var meraktan çatlıyorum... :18: Ben hiç bir şey hissetmiyorum da yada hissediyorum da ben farkında değilim...
Burda bi arkadaşın steteskopu vardı ismini hatırlayamadım ama artık kalp atışlarını duyabiliyormudur acaba... :44:

Canim bendim o :KK1:
Tabi baska biride yazmadi ise :26:
Esimle dun aksamda dinlemeye calistik :KK1:
Ama i iii bizimkinden tik yoktu :KK19:
Esim bir ara duyar gibi oldu ama yanildi sanirim....
Kalbimi dinledik ilk defa bu kadar guclu ve hizli attigini farkettik....
Kan artisi oldukca etkiliyor gercekten....

Canim bendim o :KK1:
Tabi baska biride yazmadi ise :26:
Esimle dun aksamda dinlemeye calistik :KK1:
Ama i iii bizimkinden tik yoktu :KK19:
Esim bir ara duyar gibi oldu ama yanildi sanirim....
Kalbimi dinledik ilk defa bu kadar guclu ve hizli attigini farkettik....
Kan artisi oldukca etkiliyor gercekten....

Duyulmuyor mu yani.... :KK43: İnternetten bakınca 3. ayda duyulabileceği yazıyor da... Gerçi bende olsa takıntı yaparım sürekli dinlerim herhalde olamaması daha iyi galiba ama sen yinede duyarsan yaz... :))

Duyulmuyor mu yani.... :KK43: İnternetten bakınca 3. ayda duyulabileceği yazıyor da... Gerçi bende olsa takıntı yaparım sürekli dinlerim herhalde olamaması daha iyi galiba ama sen yinede duyarsan yaz... :))

Yazarim canim tabi ki ....
Ayrica hemsire bana 17. Haftalarda net duyabilecegimi soyledi steteskop ile :KK49:
Ben yinede hafta birkac defa dinlemeye calisayim :KK9:

Hepinize iyi uykular guzel anneler :KK54:

Cnm en iyisi karanlık ve sessiz odada uyumak benimde olmuştu öle ben öle yaptım sızmışım uyandığımda yine ağrıyordu ama önceki kadar şiddetli değildi. Bu ağrının sebebi vucüdundaki artan kan oranıymış cnm :KK66:

Canim gecmis olsun bilirim o agriyi ben gecen haftaya kadar hergun cektim ilac almak zorunda kaliyordum :KK43: 2 kez acile gittim en kotusu isimden oldum :KK43: isi birakmak zorunda kaldim. 2.5 ay hergun sabah aksam gece off offf kafayi yicektim. Dr ilacimi degistirdi simdi cok sukur agrim yok. Sana da acil sifalar diliyorum

kızlar ölüyorum çok başım ağrıyor :KK43: ve felaket midem bulanıyor yardım edin ilk defa bu kadar şiddetli :KK43:

Canim gecmis olsun bilirim o agriyi ben gecen haftaya kadar hergun cektim ilac almak zorunda kaliyordum :KK43: 2 kez acile gittim en kotusu isimden oldum :KK43: isi birakmak zorunda kaldim. 2.5 ay hergun sabah aksam gece off offf kafayi yicektim. Dr ilacimi degistirdi simdi cok sukur agrim yok. Sana da acil sifalar diliyorum

bende dün kontrole gittim.
kuzum hareketlenmiş kıpır kıpırdı cok şükür.
elini başına götürüp getirdi bacaklarda hiç durmadı.
cok mutlu oldum.
son adet tarihime göre 3-4 gün geride cıkıyor içinizde böyle olan var mı kızlar?
doktorum endişe etme dedi.bizimki tüp bebek belkide ondan böyle

Canim endise etme benim 2 hafta geriden geliyor :) gec dollenmeden dolayi :KK66:

X