2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Iyi akşamlar kızlar bgn bitmek bilmedi benm için resmen dün gece başlayan kasık ve sırtımın sağ tarafındaki ağrılarım sabah iyice arttı Dr a giitm 2tne serum yedim batın ultrasona bakıldı böbreğimde taş olabilir diye kan ve idrar tahlili de verdim cok şükür tas çıkmadı ancak idrar yolu enfeksiyonu olmuşum ikili test sonucları da temiz cıktı ancak hala otrrken ayağa kalkarken vajinamdsn kasığıma doğru şiddetli ağrılarım oluyor benm gibi idrar yolu enfeksiyonu olp bu tarz ağrısı olan var mı bebeğime bsey olcak diye cok korkuyrm

Canim bende ayni seyleri yasadim bugun. Bana ayrica 3 gun yatak istirahati 3 tane serum antibiyotik agri kesici falanda verildi

Âmin cnm inşallah zaten nasipten ötesi olmuyor artık benim pıhtılaşma bozukluğundan mıdır yoksa nedensiz mi kesin çözülemediğinden dolu dolu 3 yıl sonra nasip etti Allah inşallah senin de problemin geçicidir kesedeki olayın sorun yaratmadan atlatırsın kiminde birkaç hafta sonradan kayboluyormuş tüm kalbimle dilerim ztn tüm bebeklerin anne karnında doğal bir elenme süreci var eğer iyi gebelik değilse Allah zaten çoğunu kendinden yokedermiş ama iyiler ki bizimle varlar merak etmeyelim onların koruyucusu bizden önce sahibi yaratıcıdır...

Ayyyy ins. Canim ya cok sagol guzel dileklerin icin :KK16:
Bende oyle dusunuyorum bebegim eger benden ayrilsaydi coktan birakip gitmisti...
Ruhuda var yavrumun ins. Saglikli bir sekilde 6 ay sonra annesinin kollarinda olur :emir_bebek::nazar:
Rabb'im hepimizin meleklerini korusun :emir_bebek: amin :nazar:

Cann2014
Feyza81

Kizlar cok gecmis olsun....
Ins. En kisa zamanda toparlanirsiniz....:nazar:
Bebeginizle birlikte saglikli gunler sizlerin olsun :KK19::nazar:

Bendede aynısı oldu 1 gün boyunca akşama kadar ağrıdan kıvrandım akşam eşimle kadın doğum hastahanesine acilden gittik testler yapıldı idrar yolu enfeksiyonu dendi yanlış hatırlamıyorsam monoscol diye tek dozluk bir ilaç verildigece idrara çıktıktan sonra suya katıp içeceksin dendi yaptım ve yattım gerçekten öyle iyi geldiki ağrılarımı bıçak gibi kesti bebeğimede hiçbir zararı olmadı bence ağrıyla kıvranıp bebeğini kasma ilaçlarını kullan inş geçer

Iyi akşamlar kızlar bgn bitmek bilmedi benm için resmen dün gece başlayan kasık ve sırtımın sağ tarafındaki ağrılarım sabah iyice arttı Dr a giitm 2tne serum yedim batın ultrasona bakıldı böbreğimde taş olabilir diye kan ve idrar tahlili de verdim cok şükür tas çıkmadı ancak idrar yolu enfeksiyonu olmuşum ikili test sonucları da temiz cıktı ancak hala otrrken ayağa kalkarken vajinamdsn kasığıma doğru şiddetli ağrılarım oluyor benm gibi idrar yolu enfeksiyonu olp bu tarz ağrısı olan var mı bebeğime bsey olcak diye cok korkuyrm

Sana evde kullanman icin ilac verildimi

Arkadaşlar merhaba ben de bir haziran annesi olacağım inşallah..

benim gebeliğim 11. haftada. İkili tarama test yaptırmak istiyorum devlet hastanesinde sıra bulamadım doktorlara :KK43: özel olanlardan ise erdem 350, medipol ise 180tl fiyat verdi... siz nerde yaptırdınız? fiyat açısından uygun olabilecek yerler var mı?ve bu testte neler yapıyorlar bir yardım edin lütfen :KK43:

ben emsey hastanesinde yaptırdım ikili testlerimi. toplamda 115 lira verdim

Merhaba canim
Adanadayim ben kendi doktorum degil cinsiyeti soyleyen rahatsizlandim ve bana cok yakin oldugu icin gittim ona ama bildigimiz bir doktor tecrubelide. Hamile degilkende basim sikistiginda ilk ona giderim
Bence çok şanslısın o kadar küçük nasıl görmüş benim doktor henüz söylemedi 16 haftadan sonra anca dedi şimdi çok erkenmiş

Bendede aynısı oldu 1 gün boyunca akşama kadar ağrıdan kıvrandım akşam eşimle kadın doğum hastahanesine acilden gittik testler yapıldı idrar yolu enfeksiyonu dendi yanlış hatırlamıyorsam monoscol diye tek dozluk bir ilaç verildigece idrara çıktıktan sonra suya katıp içeceksin dendi yaptım ve yattım gerçekten öyle iyi geldiki ağrılarımı bıçak gibi kesti bebeğimede hiçbir zararı olmadı bence ağrıyla kıvranıp bebeğini kasma ilaçlarını kullan inş geçer

Cok saol canm içicem hemen faydasını görürüm inş

Canim bende ayni seyleri yasadim bugun. Bana ayrica 3 gun yatak istirahati 3 tane serum antibiyotik agri kesici falanda verildi

Bana da istirahat verdi de hastalarım oldgu için bırakmam cok kolay olmuyor ayagınınsıcak tut dedi onu uygulyrm şimdi ama cok ilginç herkes yaşıyor demek ben ölüyrm ya da bebeğim düşüyor sandm cok fenaydı Allah yaşatmasın kimseye

Arkadaşlar sizdede hapşırırken karnınızda kasılma oluyor mu bende bi kaç gündür oluyor

ben emsey hastanesinde yaptırdım ikili testlerimi. toplamda 115 lira verdim

doktorunuzun adı neydi.. ben çok kaygılıyım ya doğru dürüst randevu bulamıyorum hiçbir yerde :KK43: ve emseyi aradığımda 75 tl kan testi için 80tl ultrason için alınacağını söylediler ve 155tl dedi toplamda..

Son düzenleme:
Ben ilk bebeğimde aynı sizin gibiydim doktorumda aynı sizinki gibi çok rahat ve sakin birisiydi. Halbuki 4 sene çocuğum olmadı etrafımdaki insanlar benden daha heycanlıydı eşimin karnımı ellediğinde heycanlandığı kadar ben heycanlanmıyordum bende sizin gibi durumumu dile getirdiğimde şoktasındır daha diyip güldü ablam doğana kadar böyle gitti. Ama doğduktan sonra ona öyle bi bağlandımki ona gelecek zarar bana gelsin yani demek istediğim bu dönemi herkes dolu dolu yaşamak zorunda değil karakter meselesi şimdi 2. Bebeğime hamileyim bundada aynıyım.

9 ay böyle mi sürdü dediniz?! :KK70: Bende öyle olcam galiba :)
Aslında bilemiyorum bu iyi mi kötü mü:S Milletin yazdıklarını okuyunca sanki kelebekler çıkıyor içlerinden anlatırken
Bense böyleyim...

bende de henüz çok fazla duygusal anlamda birşey yerleşmedi. tekmelerini hissetmeye başladığımız zaman daha çok annelik duygusunu yaşayacağımızı düşünüyorum. ayrıca çok şükür mide bulantısı veya başka bir sorun yaşamamışsın, belki yaşamış olsaydın yediklerini yiyemediğin içinde dikkat etmiş olacaktın. ben et delisiydim ama mide bulantılarım geçmesine rağmen yiyemiyrum, ayrıca kafama göre de folik asiti bırakmıştım. eşim benden dha dikkatli, ceviz yediriyor zorla, ilacımı içmemi tekrarlıyor bunlar gibi. bana kalsı mide bulantım olmasaydı hiç senın gibi herşeyi yer dikkat etmezdim :)) bence biz bağımsız biri olmayacağız, evliliğimiz taze hamileliğimiz taze, annelik duygumuz daha yerleşemedi.... :KK16::KK16::KK16::KK16: bir kaç hafta sonrayı bekleyelim :KK52::KK52::KK52:

İnşallah canım dediğin gibi olur:)
İnan ultrasonda görünce bile heyecanlanmıyorum, daha çok 'bu ne yaa hiçbişeye benzemiyo' oluyorum şaşıp kalıyorum okadar :)

X