2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bu arada bacilar boyumuz 8,5 cm olmus...
Babamiz gibi uzun olacak galiba :nazar:
Babamizin boyu 1.87 :KK24:
Birde bel agrilarimi sordum kendini fazla yorma dedi...
Ani hareket yapmissindir dedi...
Soran arkadaslarim vardi :KK34:
Ohhh be mutluyum icim rahat en azindan :KK49::nazar:

benim mesai bitti arkadaşlar.. hepinize iyi akşamlar... endişesiz mutlu geceler uykular olsun hepinize ve bebişlerinizde güzel güzel büyüsünler...

tatlım dün doktora gittim benim de 14 +3 olmuştu ben de kımıldadığını görmedim şaşırdım. Ama doktor iyidiyince sormadım benim ilk bebeğim bilemem tabi normal mi değil mi ama dün ben de bunu düşündüm. Ben dün çok gergindim doktora gittiğim için kötü bişey söyleyecek diye korkuyorum ondan sanırım bebeğim de hissediyor diye düşünüyorum.

Doktorlar bu aylarda pek bişey anlayamıyorlar doğduktan sonrada bu hastalığın belirtisi anne karnında az hareketleri falan deyip geçiştiriyorlar normal zamanlarda kuruntulu bir insan değilim asla boş yere kendimi üzmem bir düşüğüm var bir sağlıklı bebek. Ben genede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim 5. Ayda ayrıntılı ultrason var onu bekliyorum eğer bişey öğrenirsem sizide bilgilendiririm. İnş sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız

canım yazdığını okuyunca kendi eşim aklıma geldi benimki de garibim ne yapacağını şaşırdı sağolsun istemeden söyletmeden herşeyi yapıyor tabi bizde duygusallıkta hat safada ya şu anda onu öyle gördükçe yaptıklarını düşündükçe bazen farketmeden gözlerim doluyor şu an olduğu gibi allah onları başımızdan eksik etmesin mutluluğumuzu hiç azalmasın hep artsın aminnn,,:KK54:

Amin canim basimizdan eksik etmesin, cok dusunceli benim esimde, bazen oyle uzuluyorum ki isten yorgun geliyor, bide yemek bulasik utu ugrasiyor garibimim 😟

merhaba arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım.11+ 2 gunluk hamıleyım.ikinci bebeğim.umarım sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız.

Bu arada bacilar boyumuz 8,5 cm olmus...
Babamiz gibi uzun olacak galiba :nazar:
Babamizin boyu 1.87 :KK24:
Birde bel agrilarimi sordum kendini fazla yorma dedi...
Ani hareket yapmissindir dedi...
Soran arkadaslarim vardi :KK34:
Ohhh be mutluyum icim rahat en azindan :KK49::nazar:

ha şöyle moral topla canım benim tüm gündür aklımdasın hep dua ediyorum.

benimde rahimde şekil bozukluğu var rahmim kalp şeklinde çok romantik olduğum için :KK16: doktorum bana daha hamile kalmadan söyledi erken doğum riskin var eğer bebek itip genişletirse bişey olmaz demişti.o gün bana rahimi perdeli olanlar var erken doğum riski taşıyorlar fakat 40 haftasını dolduran perdeli rahimlerde var demişti.eğer seninkide öyle bişeyse ayrıntılıda çıkar zaten önemli olan bebeğin sağsalim 3 ayı doldurup gelişimini tamamlamış olması inşallah çok güçlü bir bebek olur ve kendine kocaman bir yer açar dualarım hep seninle canım allaha emanet olun ikinizde.

Biz geldik bacilar :KK50:
Ya cinsiyeti yine ogrenemedik...
Pozisyon musait degil....
Neyse onda degilimde ya ayri ayri kese vardi karnima bastirarak inceledi baya...
Birlesmesi gereken yer birlesmemis....
Erken dogum tehdidin var dedi...
Baska sorun olmaz degil mi dedim...
Daha erken dedi birsey demek icin....
Cok korktum detayli ultrasona mutlaka gir dedi...:KK5:
Offffff icim icimi yine yiyicek ...
Ozel doktormus pehhh....
Devlet gibisi var mi :KK14:
Birde ileriden gidiyormusuz o konulara hic girmiyom bile :KK50:

canım sıkma canını inşallah hiç bişi olmayacak hayırlı haberlerle döneceksin.dualarımız seninle ve güzel bebişinle üzme onu da kendini de

ha şöyle moral topla canım benim tüm gündür aklımdasın hep dua ediyorum.

benimde rahimde şekil bozukluğu var rahmim kalp şeklinde çok romantik olduğum için :KK16: doktorum bana daha hamile kalmadan söyledi erken doğum riskin var eğer bebek itip genişletirse bişey olmaz demişti.o gün bana rahimi perdeli olanlar var erken doğum riski taşıyorlar fakat 40 haftasını dolduran perdeli rahimlerde var demişti.eğer seninkide öyle bişeyse ayrıntılıda çıkar zaten önemli olan bebeğin sağsalim 3 ayı doldurup gelişimini tamamlamış olması inşallah çok güçlü bir bebek olur ve kendine kocaman bir yer açar dualarım hep seninle canım allaha emanet olun ikinizde.
Tatlim ins. Sorunsuz bir sekilde bebegini kucagina alirsin sende....
Dedigin gibi nasil engel olursa olsun bebegimizin alacak nefesi varsa her turlu zorluklara ragmen Allah (c.c.) in de izni ile bizimle birlikte olurlar....

Sizlerin sayesinde cok cok daha iyiyim :KK16:
Uzulmuyorum ben bebegimi uzmemek icin cabalamaliyim uzmek icin degil...
Biz gayet mutluyuz teyzeleri yarinda uzman bir doktora gidecegiz...
Rabb'im hayirlisiyla sorunsuzca yarini atlatmami nasip eder...
Bu doktorun yorumu cok onemli benim icin :18:
Hepinizi cok seviyoruz :KK16:
Iyi uykular guzel anneler :KK54::nazar::nazar::nazar:

Günaydın melek anneleri :)

Gününüz hayırlı,sağlıklı ve musmutlu olması dileğiyle.. :)

Yarın bizim için büyük gün doktoraaa gidiyoruzzz :):) SUSAMIMI göreceğimmmmm :)

Doktorlar bu aylarda pek bişey anlayamıyorlar doğduktan sonrada bu hastalığın belirtisi anne karnında az hareketleri falan deyip geçiştiriyorlar normal zamanlarda kuruntulu bir insan değilim asla boş yere kendimi üzmem bir düşüğüm var bir sağlıklı bebek. Ben genede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim 5. Ayda ayrıntılı ultrason var onu bekliyorum eğer bişey öğrenirsem sizide bilgilendiririm. İnş sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Canım o dediğin hastalıktan benim iş arkadaşımın çocuğunda var. Bu hastalık anneden geçen bir hastalık ve erkek çocuklarda görülüyor. Kızlarda çekinik olarak taşınıyor gen çünkü, erkek çocuk anneden hasarlı x kromozomunu alırsa kas hastalığına sahip doğuyor. Çok korktuysan sen o hastalığın taşıyıcısı mısın diye test yaptırabilirsin. Veya aile geçmişinizde var mı bu hastalık biliyor musun?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım.11+ 2 gunluk hamıleyım.ikinci bebeğim.umarım sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız.

amin cnm hoşgeldin aramıza :KK3: sen nerdensin şehir,yaş falan?

Günaydın melek anneleri :)

Gününüz hayırlı,sağlıklı ve musmutlu olması dileğiyle.. :)

Yarın bizim için büyük gün doktoraaa gidiyoruzzz :):) SUSAMIMI göreceğimmmmm :)

döndüğünde vereceğin haberlerle böyle yapacağız inş..
:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

benimde oyle cok is yaptigim soylenemez annem yoksa esim yapiyor :) bende korkuyorum walla bir gun isyan edecek diye :) yillarca hamile kalabilirim cok konforluymus :)))

sizleri okurken size çok imrendim. Bende 11 haftama girdim. Kanamam falan yok. Ama yinede riskli haftalar. Sabah 7'de bir kalkıyorum kızımı giydirip okula gönderiyorum , kendim hazırlanıyorum işe geliyorum . Akşam saat 6'da eve git yemek , bulaşık, çamaşır yıka az, katla , yarınki kıyafetleri ütüle hazırla,kızımın derslerini çalıştırıyorum babası saat 9,30 onu yatırıyor . Bende saat 11'de pert oluyorum ve sırt ağrısından zor yatıyorum . Ne güzel siz dinlenebiliyorsunuz . Allah'tan sadece yemek derdim yok kayınvalidem yapıyor sağolsun. Siz de size sunulan bu şansı iyi değerlendirin yatın , dinlenin anasını satayım.

X