2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
35 yaşdan sonra bilmem %kaç 40 yaşından sonra bilmem % kaç
o zaten hep var o risk!
ama senin test sonuçların mı kötü çıktı
birde 2 li test en geç 3,5 ay içinde yapılıyo o zaman sonuçların nasıldı
ben o yüzden yaptırmıyorum 2 liyi zaten kesinlikle aldırmak gibi bir niyetim yok
şimdi kötü bir şey duyup 9 ay boyunca canımı sıkmanın bi anlamı yok
allahım ne verirse kabulüm

ben kaç tane şahit oldum en yakın işyerimde oldu sonuş kötü çıktı yaşıda büyük değil di aldırmadı ama 9 ay mahfoldu sonuç
maşallah ateş parçası bi delikanlı doğdu
keza eşimin kuzeni kızcağız 24 yşındaydı o da sağlıklı bir kız doğurdu

İKİLİ TARAMA TESTİMDE YAŞIMDAN DOLAYI RİSK ÇIKTI. BENDE SU ALDIRIP EMİN OLMAK İSTEDİM VE SU ALDIRINCA SANIRIM SU KAYBI OLDU SIVI ALDIRMA SONUÇUM TEMİZ GELDİ FAKAT BEBEĞİMİ KAYBETTİM.
BU HAMİLELİĞİMDE İKİLİ TARAMA TESTİ YAPTIRMIYCAM, ALLAH BÜYÜK DEYİP DUA EDİYORUM SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH YAVRUM DİYE

insan hep başına gelen en ufak bişeyde bile "neden ben" diyip en kötüsü olduğunu düşünüyor ama böyle senin anlattığın gibi örnekleri gördükçe okudukça şükretmek lazım..
canım yaaa çok geçmiş olsun :KK50: inan çok üzüldüm..
Allah inş bu kez sağlıklı,uzun ömürlü kavuşturur yavrunu sana..

Güzel anneler günaydın, iyi haftalar;

Moralim çok bozuk dün iki kez lekelenme şeklinde kanama oldu :KK43: kanama öncesi ve sonrasında kasık agrısı ve kasıklarımda yanma bel agrısıyla kıvrandım bütün gece :KK43: eşimle kan uyuşmazlıgı var ilk ayımda yine lekelenme olmuştu dr kan uyuşmazlıgı için iğne yaptırdı düne kadar hiç lekelenme olmamıştı çok sevinmiştik. Bugün 2:30 dr ma gidecegim lütfen dua edin, bebişime bişey olacak diye korkuyorum :KK43:

Kotu dusunme, bugun bende benzer bir durum yasadim, kasik agrisiyla basladi, doktora da gidemiyorum ha deyince, evde esimi bekliyorum, onceden de oldu, insan telaslaniyor tabi ama soguk kanli olmak lazim. Insallah muayne sonunda senden guzel haberlerini bekliyorum. Senin icin dua edecegim...

merhaba arkadaşlar hamileliğin 1. ayı 2.ayı 3. ayı derken başladık merak etmeye acaba cinsiyeti erkek mi kız mı?1 erkek annesi olarak 2. hamileliğimi yaşayan ben uzun çaplı araştırmalarım sonucunda genital nub teorisi yani ultroson fotoğrafında ki kemik yapısından erkek mi kız mı? olduğu anlaşılan ve doğruluğu kesin olan bu teoriyi buldum 11 hafta ve üstü ultroson fotolarından bakılabiliyor çok basit cinsel organların geliştiği yerde çıkıntı varsa erkek oval ise kız. bütün annelerin anlayabileceği şekilde kadınlar kulübünde bununla ilgili bir kaç konu açılmış araştırıp deneyebilirsiniz ben yarın ikili tarama testim için gideceğim ve 12. hafta ultroson fotomuzu alacağım bakıp size yazarım erkek teorisinemi uyuyor kemik yapısı yoksa kıza mı?:KK49: Eki Görüntüle 880378 mavi fotolar erkek bebek pembe kız sizde 11 hafta ve sonrası ultrason fotolarınıza bakıp yazın lütfen...

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar hamileliğin 1. ayı 2.ayı 3. ayı derken başladık merak etmeye acaba cinsiyeti erkek mi kız mı?1 erkek annesi olarak 2. hamileliğimi yaşayan ben uzun çaplı araştırmalarım sonucunda genital nub teorisi yani ultroson fotoğrafında ki kemik yapısından erkek mi kız mı? olduğu anlaşılan ve doğruluğu kesin olan bu teoriyi buldum 11 hafta ve üstü ultroson fotolarından bakılabiliyor çok basit cinsel organların geliştiği yerde çıkıntı varsa erkek oval ise kız. bütün annelerin anlayabileceği şekilde kadınlar kulübünde bununla ilgili bir kaç konu açılmış araştırıp deneyebilirsiniz ben yarın ikili tarama testim için gideceğim ve 12. hafta ultroson fotomuzu alacağım bakıp size yazarım erkek teorisinemi uyuyor kemik yapısı yoksa kıza mı?:KK49: Eki Görüntüle 880378 mavi fotolar erkek bebek pembe kız sizde 11 hafta ve sonrası ultrason fotolarınıza bakıp yazın lütfen...

benimde bu c.tesi kontrolüm..
11+1 olucam o gün..
bi bakmaya,anlamaya çalışayım bende bakalım :KK9:

AY YA BENİM DR 3 TANE FOTO VERDİ HAFTA SONU AMA ORDAN NASIL ANLAYACAĞIM Kİ
AMA SİZE BİŞEY SÖYLEYİM KIZLAR YA YÜZÜ O KADAR GÜZELKİ HER GÖREN KIZ DİYO
O KADAR NET Kİ GÖZÜ, AĞZI,BİBLO GİBİ YÜZÜ:nazar:

Bizimki de hareketliydi maşallahh,ben doktor kesin değil bacak arasında çıkıntı yok deyince kendimi kıza kaptırdım valla bi de sonradan pipili olursa şoka giricem :KK1:

AY YA BENİM DR 3 TANE FOTO VERDİ HAFTA SONU AMA ORDAN NASIL ANLAYACAĞIM Kİ
AMA SİZE BİŞEY SÖYLEYİM KIZLAR YA YÜZÜ O KADAR GÜZELKİ HER GÖREN KIZ DİYO
O KADAR NET Kİ GÖZÜ, AĞZI,BİBLO GİBİ YÜZÜ:nazar:

maaşallah diyelim nazar değmesin bebişinize:nazar: çok basit bakıp anlaması ben googleden bulup koydum fotoları daha ayrıntılılarıda vardır belki araştırıp bakın sonucu bize yazın erkeğemi benziyor kıza mı?

Bizimki de hareketliydi maşallahh,ben doktor kesin değil bacak arasında çıkıntı yok deyince kendimi kıza kaptırdım valla bi de sonradan pipili olursa şoka giricem :KK1:

AY ALEMSİN CANIM YA ÇOK GÜLDÜM VALLA:KK1:
ilkmiydi senin
allah önce sağlıklı sıhhatli versin herkesinkini ,Tabi sonrada gönlüne göre:KK4:
aslında gerçekten heves işte napcan oğlu olan kız kızı olan oğlan
ama gerçekten öyle şeyler görüp duyunca insan sadece sağlık diyo

AY ALEMSİN CANIM YA ÇOK GÜLDÜM VALLA:KK1:
ilkmiydi senin
allah önce sağlıklı sıhhatli versin herkesinkini ,Tabi sonrada gönlüne göre:KK4:
aslında gerçekten heves işte napcan oğlu olan kız kızı olan oğlan
ama gerçekten öyle şeyler görüp duyunca insan sadece sağlık diyo
İlk canım ve kolay elde edilmiş bi bebek değil kız da olsa erkekte sağlıklı olsun yeter
Doktorumda bebeği bulana kadar o kadar uğraştık bir ay daha bekle kesinleşene kadar dedi ama merak işte

günaydın kızlar

hafta sonu dayanadım gittim dr
çok şükür bebeğim çok iyi 5,5 cm olmuş
inanılmaz hareketliydi kol-bacak maşallah hiç yerinde durmuyo:nazar:
2 li test yaptırıp yaptırmayacağımı sordu dr bende hayır dedim
kalbini sordum 140-150 arası atıyormuş
suyu gayet iyi dedi
ve cinsiyetiyle ilgili yorum istedim erken daha dedi sadece ufak bir yorum dedim güldü ve %50 kız %50 erkek dedi:KK52:

dur bakalım bi dedi ama kesin olmamk kaydıyla dedi
ve erkek görünüyor dedi
ya böyle işte kızlar 2 tane aslan parçam oluyo çok şükür
sağlıklı olsun yeter :emir_bebek:

Masaallah bebisine :nazar:
Azda olsa tahmin yaptiysa erkektir canim....
Birseylere dayanarak o yorumu yapiyor nasil olsa :21:
Hayirli olsun bakalim :nazar:

Ancient Chinese Gender Predictor

birine dogum tarihi ikinciye yumurtlama tarihi yazilacak

alın size eğlence kızlar:KK52:

Tatlim bende butun cinsiyet tahminleri kiz cikmisti....
Ilk defa bunda erkek cikti :KK9:
Kalbimizi atisida dakikada 142 idi....
Bakalim yarin ogrenirim ins :KK16:

Kızlaaar

sizde çatlak durumları nasıııll????

Bende kaşınmalar çok fena başladı.. Hemen önlem almak istiyorum ama ne yapsa kararsızım

ÇAtlak birazda vücutla alakalı malum Benim annem 4 çocuk doğurdu zerre çatlak yok ama benim ergenlikten kalma öyle derin çatlaklarım var ki hemen önlem almalıyım sanki :44::44:

Tavsiyeleriniz nelerdir? Doktorum Leırac önerdi ama oda 4. aydan sonra kullanılmalıymış benim daha 4 ayım olmadı.. ne yapsam bilemedim..

:44::44::44::KK49:

Siz ne yapmayı düşünüyrsunuz?:KK49::18:

Kızlaaar

sizde çatlak durumları nasıııll????

Bende kaşınmalar çok fena başladı.. Hemen önlem almak istiyorum ama ne yapsa kararsızım

ÇAtlak birazda vücutla alakalı malum Benim annem 4 çocuk doğurdu zerre çatlak yok ama benim ergenlikten kalma öyle derin çatlaklarım var ki hemen önlem almalıyım sanki :44::44:

Tavsiyeleriniz nelerdir? Doktorum Leırac önerdi ama oda 4. aydan sonra kullanılmalıymış benim daha 4 ayım olmadı.. ne yapsam bilemedim..

:44::44::44::KK49:

Siz ne yapmayı düşünüyrsunuz?:KK49::18:

vazelin.... kullanan çok kişi tanıyorum çok yağlı olduğu için uzun süre cilt yağlı kalıyo ben başından beri kullanıyorum kaşıntım yok.hemde mis gibi kokuyo... :KK49:

X