2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Herkese slm hastaneden çıktık anca yazabildim... çok şükür herşey iyi kan sonuçlarımız 3gün sonra çıkacak cinsiyeti ben sormadan kendi söyledi kız olacakmış...:)

ay ne güzel ilk kız haberi yuppi
hep pipili hep pipili bu ne kardeşim
gözün aydın
darısı başıma

ay ne güzel ilk kız haberi yuppi
hep pipili hep pipili bu ne kardeşim
gözün aydın
darısı başıma

haklısın canım bende onlardan iki tane var normal olarak bu kez hayırlısıyla bir kızım olsun istiyorum senin de galiba oğlun var inşallah kızımız olur allah herkesin gönlüne göre versin

Herkese slm hastaneden çıktık anca yazabildim... çok şükür herşey iyi kan sonuçlarımız 3gün sonra çıkacak cinsiyeti ben sormadan kendi söyledi kız olacakmış...:)

yehuuuuu süper bi haber buuuuu canım çok sevindim...
tebrikler :nazar: :KK31:

haklısın canım bende onlardan iki tane var normal olarak bu kez hayırlısıyla bir kızım olsun istiyorum senin de galiba oğlun var inşallah kızımız olur allah herkesin gönlüne göre versin

amin canım cümlemizin
evet resimdeki küçük erkeğim
aramızda 1 gün ama inş aynısıdır benimkide

:nazar: Hayırlı olsun cnm seninle 1 hafta var aramızda bende haftaya gideceğim hayırlısıyla...
ama bende hiç bir durum yok bulantı kusma ağrı vs. bir yandan şükrediyorum :KK52: bir yandan korkuyorum...:KK53:

Selam kızlar..

iki gündür bu kasık ağrıları mahvediyor benii.. :KK43::KK49:

bendede kasık ağrısı var sanki geriliyomuş gibi.öğrendimki rahim yukarı çıkmaya başladığı için bağlarda gerginlik oluyormuş ağrılar oyüzdenmiş rahatladım inşallah seninkide onandır.

:nazar: Hayırlı olsun cnm seninle 1 hafta var aramızda bende haftaya gideceğim hayırlısıyla...
ama bende hiç bir durum yok bulantı kusma ağrı vs. bir yandan şükrediyorum :KK52: bir yandan korkuyorum...:KK53:

neden korkuyorsin ki çok şanslısın bence
ben ilk hamileliğimde son ana kadar çalıştım ne ağrı ne mide bulantısı hiçbirşey yoktu
ve çokkk sağlıklı bir oğlum oldu
şimdide çalışıyorum sadece biraz daha ağır hissediyorum kendimi

maşallah 41 kere... sen ne güzel öğrenmişsin cinsiyeti benim randevuya daha 3 hafta var doktor erkek gibi demişti ama kesin değil çok merak ediyorum.

benimde ikili taramanın sonucu çıktı dün doktor risk yok güzel çıkmış dedi. ayrıca çok mutluyum bunun için...

ay ya çok heyecen verici
herkes aşağı yukarı tahminide olsa cinsiyetle ilgili birşeyler öğreniyor yavaş yava
özeldeki dr en son 26 ekimde gitmiştim 1 ay sonra tekrar gel demişti yarın 1 ay doluyor
napsam bilemiyorum acaba arayıp randevu alsam mı yoksa biraz daha beklesem mi kararsız kaldım
2 li test yaptırmayacağım sgk daki dr da gideli 20 günü geçti
napimmmmmm

Kızlar bugün tam 11+0 haftalık olduk ve bulantıdan eser yok .. Kendime inanamadım sabah uyandığımda :) acaba gerçekten bittimi kusmalar bulantılar, Kendimi çok iyi hissediyorum.. Allahıma şükürler olsun , inanılmaz kötü şu bulantı olayı umarım sizlerinde kesilir biranönce

ay ya çok heyecen verici
herkes aşağı yukarı tahminide olsa cinsiyetle ilgili birşeyler öğreniyor yavaş yava
özeldeki dr en son 26 ekimde gitmiştim 1 ay sonra tekrar gel demişti yarın 1 ay doluyor
napsam bilemiyorum acaba arayıp randevu alsam mı yoksa biraz daha beklesem mi kararsız kaldım
napimmmmmm

13. haftada öğreneceğime inansaydım ben 1 hafta sonraya alırdım randevuyu ama bi taraftanda sağlığını merak ediyo insan.ben bekliyorum 3 hafta sonra gidicem 16. hafta bitmiş olacak herhalde kesin bişey söyler.sen şimdi gittiğinde fıkır fıkır kolu bacağı oynayan bebiş göreceksin ay çok güzel yaaaa.
ben şok olmuştum o küçük fasulye gitmiş yerine bebiş gelmişti sanki.

ay canım ne güzel haberler bak benide heyecan bastı şimdi yarın gidicem ya senin oniki haftalık öğrenmişsin benim 13 nasipse belki bende öğrenirim he nedersin üç gün osonrada yaz ama ben iyi çıkıcana eminim canımm bende pipili istiyom çyle demeyin amaaa:KK9:

13. haftada öğreneceğime inansaydım ben 1 hafta sonraya alırdım randevuyu ama bi taraftanda sağlığını merak ediyo insan.ben bekliyorum 3 hafta sonra gidicem 16. hafta bitmiş olacak herhalde kesin bişey söyler.sen şimdi gittiğinde fıkır fıkır kolu bacağı oynayan bebiş göreceksin ay çok güzel yaaaa.

sağlıklı olduğunu bilmek kadar huzur verici bişey olamaz ya , en son 3 hafta önce gitmiştim doktora sanki 3 yıl önce gitmişim gibi :) haftaya bugün gidicem ikili test için , zaman geçmiyo maleseff

ay canımbende çok merak ediyorum çünkü dediğin gibi çok küçüktü en son gördüğümde şimdi hareket edince şaşırıcam görebilirsem tabi devlette göremdim doktor göstermedi çok morelim bozulmuştu :KK19: inşallah yarın özel ya görürrüm belki ayyyy heyecan bastı yaa yarın olsun artıkk:118:

ay canım ne güzel haberler bak benide heyecan bastı şimdi yarın gidicem ya senin oniki haftalık öğrenmişsin benim 13 nasipse belki bende öğrenirim he nedersin üç gün osonrada yaz ama ben iyi çıkıcana eminim canımm bende pipili istiyom çyle demeyin amaaa:KK9:

Ultrasona girmeden önce çikolata ye cnm , kıpır kıpır oluyormuş bebiş , gösterir belki cinsiyetini :)

ay canımbende çok merak ediyorum çünkü dediğin gibi çok küçüktü en son gördüğümde şimdi hareket edince şaşırıcam görebilirsem tabi devlette göremdim doktor göstermedi çok morelim bozulmuştu :KK19: inşallah yarın özel ya görürrüm belki ayyyy heyecan bastı yaa yarın olsun artıkk:118:

özele gideceksen foto iste ben 5 tane foto aldım bu sefer doktor ne yapıyosun bu resmi dedi albüm yapıyom dedim:))

çok değişik olacak gör bak kocaman göbeği ayakları bide çikolata ye giderken hele benimki ayaklarını kesenin duvarına dayayıp kendini yukarı doğru itiyordu doktor bile maşallah dedi şaşırdı adam.bi sağa bi sola dönüyodu ben gittiğimde11+4 günlüktüm.öyle hareketliydiki doktor cinsiyetini gördü (emin olmamakla birlikte) çok mutlu olacaksın inşallah.bebeğe benzediği ilk muayene süper geçiyo ben ağlamıştım..

ay ya çok heyecen verici
napimmmmmm

eeee tamam işte,1 ayın dolmuş ne güzel..
git o zaman :KK34:

Son düzenleme:
bendede kasık ağrısı var sanki geriliyomuş gibi.öğrendimki rahim yukarı çıkmaya başladığı için bağlarda gerginlik oluyormuş ağrılar oyüzdenmiş rahatladım inşallah seninkide onandır.

İnşallah yaa.. Aman kötü bişey olmasında ben çekmeye razıyım :KK49:

gerçekten sağlığını çok merak ediyorum
benim oğlumda 14 haftalıktı erkek büyük ihtimal demişti öyle oldu
e seninde bayağı büyümüş maşallah hiç mi yorum yapmadı

X