2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
herkese slm hastaneden çıktık anca yazabildim... çok şükür herşey iyi kan sonuçlarımız 3gün sonra çıkacak cinsiyeti ben sormadan kendi söyledi kız olacakmış...:)

cinsiyet için çok erken değil mi canım.maşallah çabucak ögrenmişsin :KK16:

Mrb kızlar,
biraz önce doktorum aradı ve ikili tarama için verdiğim kan tahlili temiz çıkmış çok şükür kii :)) ense kalınlığı içinde normal demişti Allahıma çok şükür :)

Mrb kızlar,
biraz önce doktorum aradı ve ikili tarama için verdiğim kan tahlili temiz çıkmış çok şükür kii :)) ense kalınlığı içinde normal demişti Allahıma çok şükür :)

bravo size :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
ooohhh derin bi nefes al şimdi..
darısı da bana, bize.. bekleyen herkese..

13. haftada öğreneceğime inansaydım ben 1 hafta sonraya alırdım randevuyu ama bi taraftanda sağlığını merak ediyo insan.ben bekliyorum 3 hafta sonra gidicem 16. hafta bitmiş olacak herhalde kesin bişey söyler.sen şimdi gittiğinde fıkır fıkır kolu bacağı oynayan bebiş göreceksin ay çok güzel yaaaa.
ben şok olmuştum o küçük fasulye gitmiş yerine bebiş gelmişti sanki.

yaaa bende çok meraklardayım, eli ayağı oynuyo diyosunuz ya çok merak ediyorum nasıl göründüğünü..
ben doktora gittiğimde 11+1 olucam,görür müyüm ki acaba? :KK17:

yaaa bende çok meraklardayım, eli ayağı oynuyo diyosunuz ya çok merak ediyorum nasıl göründüğünü..
ben doktora gittiğimde 11+1 olucam,görür müyüm ki acaba? :KK17:

görürsün tabiki o an çok güzel aklıma geldikçe ağlıyorum.bide 8 sene sonra olunca ben herşeye ağlıyorum zaten.:)

ama rabbim isteyen herkese yaşatsın mükemmek bi duygu.

Kizlar cok merak ediyorum....
Sizlerinde dogumla ilgili gozunuzu korkutan var mi....
Aciyan gozlerle bakmak Allah kurtarsin diyenler....
Ayyy canim daha yolun basindasin biz cok cektik simdi sira sende diyenler....
Sezeryan mi normal mi doguracaksin diyenler...
Falanda filan.....
Bu millet bu tarz sacma sapan konusarak bizlere yardimci olduklarini mi dusunuyor:KK47:
Ben bebegimi Allah (c.c.) in izni ile normal dogumla dogurmayi dusunuyorum....
Canli canli o duyguyu yasamak istiyorum...
Ve o zorlugu bilhasssa yasamak istiyorum ne var bunda....
Ama bunlarin hicbirinden korkmuyorum cok sukur....:nazar:
Korkutmaya calisanlarida anlayamiyorum :KK22:

Ben mesleğim Dolayısıyla gördüklerimden ötürü normal doğumdan soğudm ve korkuyrm açıkcası sezeruan mis gibi cocuk sorunsuz oksijensz kalmadan ilerde risk olmadan elinde tabi her notmal doğumda böyle Sıkıntı yaşanıyor demek deil ama risk olanları gördüğümden ilk tercihim belli

gerçekten sağlığını çok merak ediyorum
benim oğlumda 14 haftalıktı erkek büyük ihtimal demişti öyle oldu
e seninde bayağı büyümüş maşallah hiç mi yorum yapmadı

erkeğe benziyor dedi işte ama kesin demiyorum dedi.

herkes cinsiyetini öğrenip yazmaya başlarsa bi randevu alıp sırf öğrenmek için giderim ama yaaa kıskandım şimdi

Biz 11+1 dik ikili test yapmadı,haftaya gel dedi c.tesi randevum çok heyecanlıyım,günler çabuk geçsin istiyorumm

tt herkes öğreniyor cinsiyeti haftaya bende gidecem bide bende kan uyuşmazlığı testi var :KK31::KK31:

bende de kan uyuşmazlıgı var canım :) ama ben testi yaptıralı çok oldu.sonucun negatif çıkması istenilen durum.benim negatif çıktı sende de negatif çıkıcaktır muhtemelen :) ben 2 hafta sonra gidicem o zaman 13 haftalık oluyor acaba benimde belli olur mu ki :KK34:

Kizlar cok merak ediyorum....
Sizlerinde dogumla ilgili gozunuzu korkutan var mi....
Aciyan gozlerle bakmak Allah kurtarsin diyenler....
Ayyy canim daha yolun basindasin biz cok cektik simdi sira sende diyenler....
Sezeryan mi normal mi doguracaksin diyenler...
Falanda filan.....
Bu millet bu tarz sacma sapan konusarak bizlere yardimci olduklarini mi dusunuyor:KK47:
Ben bebegimi Allah (c.c.) in izni ile normal dogumla dogurmayi dusunuyorum....
Canli canli o duyguyu yasamak istiyorum...
Ve o zorlugu bilhasssa yasamak istiyorum ne var bunda....
Ama bunlarin hicbirinden korkmuyorum cok sukur....:nazar:
Korkutmaya calisanlarida anlayamiyorum :KK22:

Sen kendini biliyorsan, bil ki kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutma gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır.

bu güzel söz ile başlamak istedim sözlerime..
boşveeeerrrr canım,ağzı olan hep konuşur..

şahsen ben,sezeryancıyım..yani sezeryandan yanayım,Allah'ım ekstra bi durumla karşı karşıya bırakmazsa beni,kesinlikle sezeryan olacağım.. (yani umuyorum ki) :KK1:
normal doğum asla bana göre değil,asla istemem ve düşünmem..kendime güvenmediğim gibi,Allah korusun bebişe de bişey olur yapmam gerekeni yapamam diye korkuyorum..
bu konuda kim ne derse desin,Allah'tan bi mani gelmedikçe sezeryan olacağım..çocuğun ilk çıkış anı,o heyecan falan çok güzel bi anı evet ama cezbetmiyor beni malesef..
canım inanılmaz tatlı,acı eşiğim çok düşük (kulağımda 2.delik azcık kapanmış diye küpe takmaya çalışırken bayılmış biriyim) :KK1:

işin özü...forever sezeryan..oohhh oldu bitti,miisssss..

Sen kendini biliyorsan, bil ki kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutma gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır.

şahsen ben,sezeryancıyım..yani sezeryandan yanayım,Allah'ım ekstra bi durumla karşı karşıya bırakmazsa beni,kesinlikle sezeryan olacağım.. (yani umuyorum ki) :KK1:
normal doğum asla bana göre değil,asla istemem ve düşünmem..kendime güvenmediğim gibi,Allah korusun bebişe de bişey olur yapmam gerekeni yapamam diye korkuyorum..
bu konuda kim ne derse desin,Allah'tan bi mani gelmedikçe sezeryan olacağım..çocuğun ilk çıkış anı,o heyecan falan çok güzel bi anı evet ama cezbetmiyor beni malesef..
canım inanılmaz tatlı,acı eşiğim çok düşük (kulağımda 2.delik azcık kapanmış diye küpe takmaya çalışırken bayılmış biriyim) :KK1:

Ben de astım hastasıyım ve o nefes al ver süreci beni zorlar diye düşünüyorum ve sık bayılan biriyim o yüzden oacı esnasında bayılp çocuğu oksjensiz bırakmak istemem ama normal doğum yapmayı çok istiyorum o yüzden epiduralle uyuşup normal doğum düşünüyorum :KK3:

bende de kan uyuşmazlıgı var canım :) ama ben testi yaptıralı çok oldu.sonucun negatif çıkması istenilen durum.benim negatif çıktı sende de negatif çıkıcaktır muhtemelen :) ben 2 hafta sonra gidicem o zaman 13 haftalık oluyor acaba benimde belli olur mu ki :KK34:

canım bana 12. hafta yapacaz dedi bebekte negatifse sorun yokmuş :KK8:ama kızsa negatif olmasın :KK34:vala herkes 12 de görüyor sen 13te görürsün sanki bende 12 de gidecem bakalım görünecekmi :KK55::KK55:

ben normal doğum isteyenlerdenim. sen benim kız kardeşim gibisin onunda acı eşiği çok düşüktür bir oğlu var,sezeryan olucam die kendini yırttı.sanıyomuşki canı hiç yanmıcak.ameliyattan sonra uyanma odasından sesi geliyodu yarı baygın,normal doğurucam ben bu çok acıtıyo die.
yakın zamanda arkadşımın doğumuna girdim allah herkese öle doğum nasip etsin yarım saat sancı 5 dakika doğum kucağımıza aldık bebişi daha odaya çıkar çıkmaz ayklandı mucize gibi.yani sezeryan olupta canın yanmıcak sanıyosan iyi bir araştır arkadaşım.inan o daha çok acıtıyo.

X