2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kizlar sol belimin uzeri yani dalak olan bolgemde birkac gundur asiri agrim var....
Daha once anne olanlarimiza sesleniyorum...
Sizlerde de var miydi bu bolgede agri....
Her hareket ettigimde ... hapsirdigimda... oksurdugumde falan dahada agriyor...
Ona gore hastaneye falan mi gitsem diyorum :KK31:
Geceleri rahat yatamiyorum agridan dolayi :KK19:

anneler...
hani geçen haftalarda diyordunuz ya,göbeğim kaşınıyor diye..
ahaaa 2 gündür bende de var,kaşınmaya başladı :KK1: :nazar: :KK37: :KK53: :KK51: :KK52: :KK76: :KK33: :KK36: :KK8: :KK9: :KK55:
arkanızda takipteyim,ona göre :KK9:

anneler...
ahaaa 2 gündür bende de var,kaşınmaya başladı :KK1: :nazar: :KK37: :KK53: :KK51: :KK52: :KK76: :KK33: :KK36: :KK8: :KK9: :KK55:

Canim esimin hazirladigi yag karisimlari cok iyi geldi bana...
Artik kasinmiyor desem yeridir :21:
Gliserin...kakao...kukui...acibadem...susam yagi...
Hepsi 30 ml. Sadece susam 50ml. Idi...
Dogall guvenilir yag olacak...
Daha once denenmis catlak yapmiyormus...:KK34:

ben de aynı senin gibiydim normalde küpe ve saat takmadan asla çıkmam hele gözümün üstüne illaki siyah kalemimi çekerim allık da olmazsa olmazımdır.. geçen haftalarda saçımı tepede bir topuz yapıp çıkıyodum direk keşke evde otursam kimse beni böyle görmese diyodum.. malesef en sevdiğin şeylerden vazgeçebiliyosun bulantı öyle bişey ki hayattan tiksiniyosun resmen.. ben düzeldim canım biraz senin de en kısa zamanda eski haline dönmen dileğiyle:KK16::KK16:

:KK37::KK37::KK37:

günaydın canım
sorma aynısı
sürekli yorgun hissediyorum kendimi hani derler ya üzerine ölü toprağımı serpmişler ben aynen o modda:)
evi zaten hiç sorma:KK37::KK37::KK37:

Yalnız değilsin bende aynı dertten muzdaripm.:KK49:

Bende sendenim..

Bunları duyunca sadece ben de sorun olmadığına sevindim. İnsanın kendini hamile gibi değil de hep hasta gibi hissetmesi ne kötü :KK43:

anneler...

şekerim bu gerilme belirtileri benimde göğüsler filan tatlı tatlı kaşınıyor. Ben şuan evdeki yağlardan kullanıyorum, kayısı çekirdeği yağı ve çörek otu yağı...

Ama araştırmalarım sonunda çatlaklar için kakao yağı hakkında çok olumlu şeyler duydum hatta doktorların önerisi filan da bu.

Kızlarrrr

Benim canım hiç bişey yapmak istemiyor. Normalde ne kadar süslü özenli biriydim şimdi giyinmeye bile üşeniyorum. paspal paspal işe geliyorum iş yerindekiler de bi kokoş :KK30:

Ev deseniz darmadağın elimi hiç bişeye sürmüyorum, yazık kocacım yapıyo işte bi kaç bişi.

Siz böyle mutlu enerjik filan görünce bi ben miyim böyle kendini kötü hisseden diyorum. Deprosyonda mıyım neyim :18:
[/QUO
depresyon değil güzelim hamilelik...:)sıkıntı etme bizde de oluyor bazen insanın canı yerinden bile kalkmak istemiyor .ama pozitif olmaya çalış ki bebişte öyle doğsun inşallah

Kızlar ya bu yağlar göbekte kıllanma yapıyor dedi eltim. Siz ne düşünüyorsunuz? Kararsız kaldım bir şey kullasam mı kullanmasam mı diye. Bir de çatlayacağı varsa ne sürersen sür yine de çatlıyor dedi. Genetikmiş sanırım, annemizinki çatladıysa bizimki de çatlıyormuş :KK43:

günaydınnllaaarrr :)
herkesin ayrı yerden vuruyo vallahi benim 1 hftadır bulantım falan yok ama çok uykum geliyo hep hep uyuyasım var :KK1::KK1:

Kızlar ya bu yağlar göbekte kıllanma yapıyor dedi eltim. Siz ne düşünüyorsunuz? Kararsız kaldım bir şey kullasam mı kullanmasam mı diye. Bir de çatlayacağı varsa ne sürersen sür yine de çatlıyor dedi. Genetikmiş sanırım, annemizinki çatladıysa bizimki de çatlıyormuş :KK43:

yok sen güvenme o eltilere :KK53: yağ sürünce çatlamıyor. ben yengelerimde görmüştüm kakao yağı bide eczanelerde satılan bi banyo yağı var o çok iyi geliyormuş. tüylenme yapmaya yapıyor :KK43: ama çatlamayalımda sonra lazer epilasyon yaptırırız :KK16:

Günaydın annişler bişeyler sürmeye başlamışsınız bense bi iki gün sürüp bıraktım calişiyorum eve gîdince yemekten sonra direk uyuyorum. Bide 2 gündür acaba bebeğim yaşiyo mu nasıl iyi mi kaygısı düştü belki de 8 Kasım'dan beri görmediğim içindir. Bu cuma gîdicem hem de ikili test olacak. Umarım bi sorun çıkmaz.

Günaydın annişler bişeyler sürmeye başlamışsınız bense bi iki gün sürüp bıraktım calişiyorum eve gîdince yemekten sonra direk uyuyorum. Bide 2 gündür acaba bebeğim yaşiyo mu nasıl iyi mi kaygısı düştü belki de 8 Kasım'dan beri görmediğim içindir. Bu cuma gîdicem hem de ikili test olacak. Umarım bi sorun çıkmaz.

bendede aynı sorun hep korkuyorum görmek istiyorum yaa özledimm :KK16::KK16:

Aynen, bana soylenen ve arastirdigim kadariyla da bu bir gercek, genetiginde varsa cilt yapin benzediginden sende de buyuk olasilikla catlama oluyor. Ama nasilsa catlayacak diye birakmamak lazim kendi haline. Turkiyedeyken eminonunde, hani kurukahvecinin kahve sattigi misir carsisinin yaninda herkesin kuyruk olusturdugu yerde bir kuruyemisci var, bastan ikinci. O kuruyemiscinin sahibi bir eczaci ve ayni zamanda bir aktar gibi yag satiyor. Cok bilgili bir adam ve yillardir bu yag karisimlarini deniyor. Bana annemle gittigimde kendi karisimi bir yag verdi, hamilelik icin ozel olarak hazirlamis, basen karin ve gogusler icin ozellikle. Neredeyse merhem kivaminda, cok hos kokulu cok guzel bir krem. Ben onu kullaniyorum burada, kendimi cok rahat hissediyorum surdukce, siddetle tavsiye ederim herkese...

Selam kizlaaaar biz geldik pardon daha eve bile gelmedik minubusten paylasiyorum sevincimi sizlerle :) bugun tarama vardi kan sonucum persembe cikacak amaaa ultrasonda minigimi gördüm 56.5 mm olmus sipam :) ense kalinligi 1.5 mm cikti cok mutluyuuuuum yuppiii :)

Kızlarrrr

Benim canım hiç bişey yapmak istemiyor. Normalde ne kadar süslü özenli biriydim şimdi giyinmeye bile üşeniyorum. paspal paspal işe geliyorum iş yerindekiler de bi kokoş :KK30:

Ev deseniz darmadağın elimi hiç bişeye sürmüyorum, yazık kocacım yapıyo işte bi kaç bişi.

Siz böyle mutlu enerjik filan görünce bi ben miyim böyle kendini kötü hisseden diyorum. Deprosyonda mıyım neyim :18:

ah ahh sorma hepimiz öyleyiz..
eşim yaşam enerjin kalmamış senin diyo
ben de kuruma mutlaka saçımı başımı bi şekle sokar gelirdim şimdi saldım iyice..
ama geçici biliyorum..
çok da kafaya takmıyrm..
ev işlerini de aynen eşim yapıyo beni sabahları işe bırakıyo..
ama benim bi an evvel şu topuklulardan kurtulmam gerekiyo..
hiç kapalı topuksuz ayakkabım yokmuş..
yarın alcam inşallahh..

Kızlar ben uykudan kafamı kaldıramıyorum :KK43:bedenen işteyim ama ruhum uyuyup 3.rüyasını görüyor :KK34:

biz de cumartesi gittik doktor amcamıza 11+1 dik malum ikili testi yapmadı,bebiş 43 mm çıktı 45 olsaydı yapardım dedi 2 mm le kaybettik 45mm den küçükler doğru sonuç vermez dedi bu c.tesi tekrar gidicez benim bebişe çok güldü doktor poposunu dönmüş oturuyodu,keyfi çok yerindeydi maşallah bakalım hem bu hafta belki cinsiyetle ilgili bi bilgide alabiliriz ama tek isteğim şu ikili testi sağ sağlim atlatmak çok stres yaptım

Aynen, bana soylenen ve arastirdigim kadariyla da bu bir gercek, genetiginde varsa cilt yapin benzediginden sende de buyuk olasilikla catlama oluyor. Ama nasilsa catlayacak diye birakmamak lazim kendi haline. Turkiyedeyken eminonunde, hani kurukahvecinin kahve sattigi misir carsisinin yaninda herkesin kuyruk olusturdugu yerde bir kuruyemisci var, bastan ikinci. O kuruyemiscinin sahibi bir eczaci ve ayni zamanda bir aktar gibi yag satiyor. Cok bilgili bir adam ve yillardir bu yag karisimlarini deniyor. Bana annemle gittigimde kendi karisimi bir yag verdi, hamilelik icin ozel olarak hazirlamis, basen karin ve gogusler icin ozellikle. Neredeyse merhem kivaminda, cok hos kokulu cok guzel bir krem. Ben onu kullaniyorum burada, kendimi cok rahat hissediyorum surdukce, siddetle tavsiye ederim herkese...

Vaay hadi ya, eminönü de uzak baya bana, ama iyiyse almaya çalışcam inşaallah.

ben bugün 1 saat geç gelmeme rağmen zaman geçmiyorrrr..
çok sıkılıyorum öyle bu sayfaları okuyorum..
başka önerebileceğiniz siteler var mı kızlar hamilelikle ilgili..

X