2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Herkese günaydın... İkili test randevumuz var bugün... çok stres yaptım... :18:

hayırlı haberlerini bekliyoruz canınm bende yarın gidicem geçen hafta devlete gittim hiç bişey söylemediler yarını sabırsızlıkla bekliyorummm

günaydın cnm aynıyız seninle..yemekten sonra hemen uyuyorum ya..çamaşırları toplamaya bile halim kalmıyo..bende bu dikey süpürgelerden aldım bari yemekten sonra çabucak süpürge tutayım diye..yoksa ev evlikten çıkıyo (= o bebek yaşıyomu kaygısı bendede var hala devam ediyo..bide bende çok bulantı kusma yok..anlayamıyorum (= inşallah bişey yoktur cnm hayırlısıyla..bnm randevumda bu hafta perşembe veya cuma gidicm ikili test için

Kızlar ben uykudan kafamı kaldıramıyorum bedenen işteyim ama ruhum uyuyup 3.rüyasını görüyor

ahh canım aynen ya doktora sordum normal yapıcak bişey yok diyo hatta geçen kafamı masaya koydum öyle uyumuşum beş on dakika kendime bende inannamadım yaa uyur gezer olduk..

ahh canım aynen ya doktora sordum normal yapıcak bişey yok diyo hatta geçen kafamı masaya koydum öyle uyumuşum beş on dakika kendime bende inannamadım yaa uyur gezer olduk..

Aslında bebişler bizleri düşünüyor :) Siz şimdi bolca uyuyun ben geldikten sonra sizin uykularınızı nasılsa yok edicem diyorlar

kızlar hamileliğin başından beri ilk kez şahit oldum..
az önce gördüm,iç çamaşırında akıntı gibi beyazımsı ıslaklık vardı..şeffaf gibi,beyaz gibi..

sizlerden böyle bişey duydum mu okudum mu hatırlayamadım bi sorayim istedim?

bende oluyor canım ama bende biraz kokulu idi iltihp vardı oluyo akıntı hamilelikte

Bende sendenim..

Seni anlaya biliyorum canım aynen bende öyleyim canım hiç birşey yapmak istemiyor hiç halim yok ama mecbur kalkıp yemek yapmam gerekiyor çok zor geliyor uyku artık bizi çok mutlu ediyor ben çok mutlu oluyorum. Bebişimde oluyor galiba çünkü çok uyku vazgeçilmemiz oldu eşimde bizimle erken uyuyor ama azkaldı inşallah bu durumlar gececek inanıyorumki onu kucağıma aldıgımda bu dengemin bozuldugu günleri bana unutturacak :) dört gözle bekliyorum hayatımın ikinci vazgeçilmezini

merhaba arkadaşlar nasılsınız ben pek iyi değilim dün kasıklarımda ağrım oldu ve sonrasında çamaşırımda kahverengi leke gördüm moralim çok bozuldu şimdi bir şey yok inşallah birşey olmamııştır yarın randevum vardı zaten çok heycanlıydım ama şimdi ise korkuyorum kızlar inşallah kötü birşey yoktur

Canm agr kaldrdysan ya da sinirlendiysen olr öyle benm de 2hafta önce olmstu ama kanama seklinde olmadgı sürece sorun yok dedi Dr inş olmaz bsey.

ayrıca benim şimdi adet zamanım acaba bununla ilgili olabilir mi acaba daha önceki hamileliklerimde hiç böyle birşey olmadı

Seffaf ve sut renginde bende de oluyor canim...
Normal olsa gerek... :26:

Son düzenleme:
Kizlar cok merak ediyorum....
Sizlerinde dogumla ilgili gozunuzu korkutan var mi....
Aciyan gozlerle bakmak Allah kurtarsin diyenler....
Ayyy canim daha yolun basindasin biz cok cektik simdi sira sende diyenler....
Sezeryan mi normal mi doguracaksin diyenler...
Falanda filan.....
Bu millet bu tarz sacma sapan konusarak bizlere yardimci olduklarini mi dusunuyor
Ben bebegimi Allah (c.c.) in izni ile normal dogumla dogurmayi dusunuyorum....
Canli canli o duyguyu yasamak istiyorum...
Ve o zorlugu bilhasssa yasamak istiyorum ne var bunda....
Ama bunlarin hicbirinden korkmuyorum cok sukur....
Korkutmaya calisanlarida anlayamiyorum

Hayirli haberlerle gel ins. Canim

hadi bakalım hayırlı haberler alırsın inşallah..

hayırlı haberlerini bekliyoruz canınm bende yarın gidicem geçen hafta devlete gittim hiç bişey söylemediler yarını sabırsızlıkla bekliyorummm

Herkese slm hastaneden çıktık anca yazabildim... çok şükür herşey iyi kan sonuçlarımız 3gün sonra çıkacak cinsiyeti ben sormadan kendi söyledi kız olacakmış...:)

Herkese slm hastaneden çıktık anca yazabildim... çok şükür herşey iyi kan sonuçlarımız 3gün sonra çıkacak cinsiyeti ben sormadan kendi söyledi kız olacakmış...:)

oh oh ne güzel
çok şükür kızları da görmeye başladık :)

Seffaf ve sut renginde bende de oluyor canim...
Normal olsa gerek... :26:

Merhaba Kızlar,

ben de en başından beri sizi takip etmeme rağmen sürekli yazamayacağım için yazmıyım demiştim ama artık dayanamıyorum...
aslında 10 +2'deyim ama bizimki önden gidiyormuş 11+1 olmuşuz...
haftaya benim de ikili testim olacak. çin takvimi, rus takvimi, mayalar ve vücudumdaki diğer etkilenmelere göre kızım olacak , erkek olursa valla çok şaşıracağım :)
ben de kadıköydeki çağıner hastanesindeki tümuçin beye gidiyorum. tek kelimeyle mükemmel bir hekim, herkese tavsiye ederim. istediğiniz an whatsapp'den bile yazabiliyorsunuz, beni hiç cevapsız bıraktığı olmadı.

bu akıntılar da normalmiş bu arada hiç kendinizi yormayın.... benim çok bulantılarım oluyor, şimdi şiddetli kusmalara da dönüştü bakalım daha neler göreceğiz :) hamileliğimizin keyfini çıkaracağımız günleri eminim hepimiz 4 gözle bekliyoruz :)

sevgiler herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…