2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
saol canım,hakikaten okuyorum bütün yazıları en ağır ben geçiriyorum aranızda:KK43: 1 kilo daha vermişim sürekli söyleniyorum ama sürekli çenem durmuyo,leblebi,nane şekeri,zencefilli şeker,nadiren elma ve serumla besleniyorum açlıktan yerlerde sürünüyorum ve buna rağmen hala kusabiliyorum çok başarılıyım:KK43: serumlarda fayda etmiyo ve 3 ayda biteceğine dair en ufak bi umut yok içimde offfff Allah sabır versin sürekli bunu diliyorum...

gerçekten Allah yardımcın olsun canım benim yaaaa :KK50:

Ayyy Allah yardımcın olsun tatlım :) Bizde sana buradan yardım etmeye çalışırız inşallah :) Hoşgeldin aramıza :))

Kızlar bu arada herkese selamlar..
Sizlere sormak istediğim bir şey var Benim bulantılarım devam ediyor ama daha iyiyim
Fakat hamileliğim başladığı ay 5 kilo verdim sonra ikii kilo aldım.. Annemle eşim çok sevinmişti :KK1:
Ama şimdi yine iki kilo verdim.. yani hamile kaldığım kilomdan 5 kilo eksiğim şuan. Normal zamanda havalara uçarım elbette ama bu durumun bebeğime zarar vermesinden korkuyorum.. yani zaten yeterince beslenemiyorum. Doktorun söylediği şeylerin hiç birini yiyemiyorum.. Sadece açlığımı bastırsın diye bulantımı önleyici şeyler yiyorum. Birde kilo verince çok moralim bozuldu.. Benim durumumda olan var mı?:KK14::KK49:

Yalnız değisin canım ben 6 kilo verdim ve böyle giderse bi 6 daha vericem lokma yiyemiyorum ve serumla besleniyorum haftada 2 gün o yüzden endişelenmene gerek yok derim bence.. kontrolünde içinin rahat edeceğine eminim..

Yalnız değisin canım ben 6 kilo verdim ve böyle giderse bi 6 daha vericem lokma yiyemiyorum ve serumla besleniyorum haftada 2 gün o yüzden endişelenmene gerek yok derim bence.. kontrolünde içinin rahat edeceğine eminim..

Halimize sukur o zaman canim ya...
Ins. En kisa zamanda kendini toparlarsin ♥♥♥
Kac kilodan kaca dustun....
Oldukca fazla vermissin...

Merhaba herkese.. ben de 12 haftalik hamileyim.. merak ettigim bisi var sizler ne kadar kilo aldiniz ya da verdiniz.. ben 2 kilo aldim..biraz kklolu hamile kaldigim icin cok mu diye dusunuyorumm..

maşallah size canım :nazar: hepimiz özeniyoruz sana,baya önde haftan..
aman nazar değmesin..maşallah maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim doktor folikasit için gebelik boyu devam dedi..
gönlümden geçen kız benimde,hayırlısı nasip olsun tabi :KK34:

Canım ben mayıstan beri kullanıyordum folik asiti. Biliyorsun durumları. Sen kullanmaya devam etmişmiydin. Belkide o yüzden bıraktırmış olabilir.

Halimize sukur o zaman canim ya...
Ins. En kisa zamanda kendini toparlarsin ♥♥♥
Kac kilodan kaca dustun....
Oldukca fazla vermissin...

amin inşallah canım ...ben 64.200 düm şu an 58 kiloyum..normalde kilo versem havalara uçardım çünkü evlendiğmden beri 15 kilo almıştım ama kusarak ve aç kalarak kilo vermek iğrenç bişi:KK25:

Ne zaman bitecek bu kusma yaaa,hamileyim ama 5 kilo verdim :KK14:
Neredeyse 3 aylık olacak ama hala bitmedi bu işkence..
Çok sürermi daha kızlar varmı bilgisi olan:KK5:

Ne zaman bitecek bu kusma yaaa,hamileyim ama 5 kilo verdim :KK14:
Neredeyse 3 aylık olacak ama hala bitmedi bu işkence..
Çok sürermi daha kızlar varmı bilgisi olan:KK5:

ben 12. haftayıdolduruyorum bende 58 le hamile kaldım şimdi 51 im. ve kusmalarım bitecek derken hafta sonu ızdırap gibiydi şimdide bulantım var doğru düzgün yiyemiyorum. bana hiç bitmeyecek gb gelmeye başladı

Hoppaa, kizlar ben 3 kilo verdim diye endiseleniyordum, siz ne yaptiniz yahu, 7 kilo ,5 kilo verenler var. Halime sukredeyim, insaallah tezelden istahiniz acilir kizlar...

Kızlar naptınız siz yaaa, 6-7 kilo nedir... Çok kilo vermişsiniz, Allah yardımcınız olsun. Benim de bulantılarım var ama pek kusmaya varmıyor Allahtan. Kuru bulantı ve öğürme var sadece, çok şükür o zaman halime. Hatta 3-4 gündür ilk zamanlara göre daha bile iyiyim. Sanırım artık geçiyor benimki. Zaten ne kilo aldım, ne verdim... Allah yardımcınız olsun gerçekten...

Son düzenleme:
Hoppaa, kizlar ben 3 kilo verdim diye endiseleniyordum, siz ne yaptiniz yahu, 7 kilo ,5 kilo verenler var. Halime sukredeyim, insaallah tezelden istahiniz acilir kizlar...

Kızlar naptınız siz yaaa, 6-7 kilo nedir... Çok kilo vermişsiniz, Allah yardımcınız olsun. Benim de bulantılarım var ama pek kusmaya varmıyor Allahtan. Kuru bulantı ve öğürme var sadece, çok şükür o zaman halime. Hatta 3-4 gündür ilk zamanlara göre daha bile iyiyim. Sanırım artık geçiyor benimki. Zaten ne kilo aldım, ne verdim... Allah yardımcınız olsun gerçekten...

valla kızlar durum böyle. zaten bişey yiyemiyorum bi de çıkarıyorum eşim sürekli diyor yüzün gözün çöktü diyor. balık gibiydim şimdi şarkıcı gülşen gb zayıf hissediyorum kendimi :) ayıca çalışırken çok zor oluyor. günde 3- 4 kez sınıftan kendimi lavaboya zor atıyorum

valla kızlar durum böyle. zaten bişey yiyemiyorum bi de çıkarıyorum eşim sürekli diyor yüzün gözün çöktü diyor. balık gibiydim şimdi şarkıcı gülşen gb zayıf hissediyorum kendimi :) ayıca çalışırken çok zor oluyor. günde 3- 4 kez sınıftan kendimi lavaboya zor atıyorum

Kıyamam yaa, hadi inşallah artık geçer. Bence şiddetli bulantısı olanların bebişi kesin kız :KK53:

Kıyamam yaa, hadi inşallah artık geçer. Bence şiddetli bulantısı olanların bebişi kesin kız :KK53:

bnm gönlümdede kız var ama tabiki hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli olsun cinsiyet önemli değil. bu haftayı da doldurayım geçcek bu bulantılar felan die düşünüyorum ama hayırlısı

Hafta itibariyle kasıktan gözükmesi gerekir...? Doktorun görüntü daha net olduğu için vajinal tercih ediyor olmasın hem ikili testte 3d ultrason kullanılıyor görüntü çok daha net oluyor...

yok canım ya hıc gorunmuyr benımkı rahım ters oldugundan sanırım...hatta doktor korktu dıs gebelık mı acaba dıye assadan baktılar dıyınce bakıp rahatladı

Yenibosna nisa hastanesine gidiyorum ben , reyhan hanım yapıcak 2li testimi kısmetse. 159TL dediler fiyat için

canım tahlıller dahıl mı pekı? memnun musun bır de?

Benim bildiğim kadarıyla aldığın kiloların büyük bir kısmı su olmalı ben iki buçuk kilo aldım; göğüsler için bir beden büyük sütyene geçmek zorunda kaldım kasık bölgem baya şiş oda rahim büyüdüğü için vücudumda da genel bi ödem var hatta yüzüğüm sıktığı için pek takmıyorum...

ay bılmıyorum kı hıc bır sey demedı oyle..ben dıyetı bıraktıgım ıcın vucut alısık oldugu kıloya donmeye cabalar dıye duymustum normal gelmıstı

özel sağlık sigortan var ise medistate kavacık olabilir canım, bu arada vajınaldan yapmazlar muayaneyi. ikili testi özel hastanelerde normal ssk karşılamıyor maalesef bende cok arastırdım çok ucuk fıyatlar duydum. en düşük 100 lıraydı. benım özel sıgortam oldugu ıcın 50 lıra ödemıs oldum.

herkes yapmazlar demıs olmazsa capa yada cerrahpasaya gıdeyım...ozel sıgortam yok canım ssk calısanım..ewet bır forumda okudum ıkı sene once 350 vermıs...29mayıs hastanesı ssk ındırımı yapıyor ama ne kadar ıyı bılmıyorum

kızlar bu arada doktorum folik asiti bıraktırdı, previt positive diye bir ilaç verdi multivitamin, içinde magnezyum demir vitamin falan var. :KK53::KK53::KK53:

Merhaba anne adaylari, hepinize taa Cin den selamlar :) Biz esimin is durumundan dolayi yaklasik bir bucuk yildir buradayiz, ve gectigimiz Istanbul ziyaretimizde hamile oldugumu ogrendim :) Burada yazmak da henuz kismet oldu. Oncelikle tum anne adaylarini tebrik ediyorum Allah hepimizin hamileligini tamamina erdirsin insallah. Gecen hafta biraz korktuk cunku gece bir kanamam oldu. Hemen hastaneye kostuk, inanin burada o kadar zor ki hastanede kalmak, dil problemi de var ingizlizce de bilen doktor pek yok. Allaha emanetiz. Yorgunluktan oldugunu dinlenmem gerektigini soylediler, igne yaptilar cesitli kan testleri yapildi ve ultrasonla bakildi. Tum degerler ve ultrason normal gozuktu. Simdi ben de yatar vaziyette azicik is yaparak geciriyorum zamanimi. Sizlerle haberlesmek de umarim burda bana moral ve destek olur. Herkese sevgiler:KK3::KK3:

hoşgeldin canım aramıza tekrar geçmiş olsun.telaşlanma bazen öyle olabiliyor devam ederse sıkıntı zaten iğne falan da yapmışlar yatıp dinlenmeye çalış inşallah hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alırız.....:)

Günaydın bayanlar nasılsınız ben çok kötüyüm bulantılarım arttı. Dr size bulantı için hangi ilacı verdi yazarsanız sevinirim . METPAMİT VERDİ İLK GEBELİĞİMDE iğnesinide oldum hiç işe yaramadı sabah öğüre öğüre geberdim bende seviniyordum bu hamileliğim iyi geçecek diyaa ::KK43:(((((((((

canım banada dramamine vermişti doktor

maşallah size canım :nazar: hepimiz özeniyoruz sana,baya önde haftan..
aman nazar değmesin..maşallah maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim doktor folikasit için gebelik boyu devam dedi..
gönlümden geçen kız benimde,hayırlısı nasip olsun tabi :KK34:

sanırım çoğumuzun içinden geçen kız ama erkek olacak gibi inanmaya başladım artık...:)

X