2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar Selam

Ben son kontrolüme gittiğime 1 ay sonra gel demişti bu da 6 Aralığa filan geliyordu ama ben o doktoru sevmedim ve başka doktordan randevu aldım. Randevu aldığım doktor da çok yoğun olduğu için en erken 20 aralığa gün verdi. ben yaklaşık 3 hafta sonra gitmiş oluyorum kontrolüme. 2li test filn yapılacak muhtemelen. Bi gecikme söz konusu olur mu sizce kontrole gittiğimde 13 haftalık olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar
doktordan geliyoruz 5,5 cm olmus benim fasulye ikili testimizi de
yaptirdik 1,1 mm ense doktor bisey demedi kan sonucuna gore bakicaz dedi haftaya cikicak bakalim
yayilmis yatmis bisey gorunmuyodu doktor bi dolas tatli ye tekrar gel dedi
ikinci giriste gordu erkek olabilir dedi 1 ay sonra belli olur dedi guzeldi eller ayaklar pek hareketli :KK1:

ay hadi hayırlı olsun bende seni merak ediyordum
aramız 1 gün seninle
ya bu ne hep erkek galiba hiç kız yok 26:

Selamlar
doktordan geliyoruz 5,5 cm olmus benim fasulye ikili testimizi de
yaptirdik 1,1 mm ense doktor bisey demedi kan sonucuna gore bakicaz dedi haftaya cikicak bakalim
yayilmis yatmis bisey gorunmuyodu doktor bi dolas tatli ye tekrar gel dedi
ikinci giriste gordu erkek olabilir dedi 1 ay sonra belli olur dedi guzeldi eller ayaklar pek hareketli :KK1:

maşallah..sende bu stresten kurtulmuş oldun böylece,zaten 3 ayın doldu dolucak
darısı başıma :18: :nazar:

selam kıslarrr:emir_bebek:biz geldik nasılsınız anneler haftanız hayır olsun güzel haberler alalım inşallah :nazar:bizim bulantımız birascık geçti daha iiyiz yalnız belim agrıyo benim biraz :KK31:bide felaket sinirliyim tahammülüm yok bişeye :KK33::KK22:normalde cok sabırlıyım bide kısalr 2 li teste ne zan gidilir 12 haftadamı :KK31:
canım ben 8+4 ken ultrasonda 9+5 çıktı 2 hafta sora çağırdı doktor ikili test için senin de gitmen gerekiyo şimdi bence..idrar iltihapı noldu cnm düzeldin inşallah?

Kızlar Selam

Ben son kontrolüme gittiğime 1 ay sonra gel demişti bu da 6 Aralığa filan geliyordu ama ben o doktoru sevmedim ve başka doktordan randevu aldım. Randevu aldığım doktor da çok yoğun olduğu için en erken 20 aralığa gün verdi. ben yaklaşık 3 hafta sonra gitmiş oluyorum kontrolüme. 2li test filn yapılacak muhtemelen. Bi gecikme söz konusu olur mu sizce kontrole gittiğimde 13 haftalık olacak

SLM CNM, beni de doktorum 3 aralıkta çağırdı 2li test için , tam 13 haftalıkken gidicem yani.. iyi denk gelmiş randevu tarihin :)

kızlar dün gece rüyamda hayrolsun altın bilezik gördüm..yorumlara baktım erkek bebek demekmiş bu topikte herkes oğlan annesi olacak sanırım:KK9::KK9::KK9:

ay hadi hayırlı olsun bende seni merak ediyordum
aramız 1 gün seninle
ya bu ne hep erkek galiba hiç kız yok 26:

valla bu sene erkek senesi heralde daha kız diyen yok ama numara yapıyo olabilir bebişler sonra kız çıkmasınlar önümüzdeki ay görcez kesin bakalım :KK1:

valla bu sene erkek senesi heralde daha kız diyen yok ama numara yapıyo olabilir bebişler sonra kız çıkmasınlar önümüzdeki ay görcez kesin bakalım :KK1:

Ben biraz gözlemledim aya göre erkek ya da kız oluyor. Atıyorum ocakta doğum yapanların hepsi erkek şubat kız mesela bize oğlan ayı denk geldi galiba çünkü ben de öyle hissediyorum :KK53:

aa sen doktor değiştircektin noldu ne zmn gitcen?
ayy inş o zmn öğrenirsin..
benimki küçük daha gelecek ayın sonuna ancak öğrenirim

Canim ayni doktor cuma gunude cagirdi....
Suyum azdi ya esim genelde suyun azligina odaklandi o nedenle hic ilgilenmedi dedi....
Oyle deyince bu cumada gidecegiz bakalim yine ayni sekilde ilgilenmezse..
O zaman baska doktora gecis yapacagim ...
Offf offf duzgun doktor bulmak zor....
Hele benim gibi herseyin detayina kacanlar kolay kolay istedigi gibi birsey ne olursa olsun bulmasi zor :26:

canım ben 8+4 ken ultrasonda 9+5 çıktı 2 hafta sora çağırdı doktor ikili test için senin de gitmen gerekiyo şimdi bence..idrar iltihapı noldu cnm düzeldin inşallah?

10+3 canım haftaya gideyim diyorum akıntım azaldı cok şükür iştahım az ama bulantım bu hafta daha iii bel ağrım var bide stresliyim :KK14:siz nasılsınız anne bebeiş :KK1:

Canim ayni doktor cuma gunude cagirdi....
Suyum azdi ya esim genelde suyun azligina odaklandi o nedenle hic ilgilenmedi dedi....
Oyle deyince bu cumada gidecegiz bakalim yine ayni sekilde ilgilenmezse..
O zaman baska doktora gecis yapacagim ...
Offf offf duzgun doktor bulmak zor....
Hele benim gibi herseyin detayina kacanlar kolay kolay istedigi gibi birsey ne olursa olsun bulmasi zor :26:

dr rahat edebileceğin
seni dinleyen ve güzel anlatım dili olan biri olması gerek

Bide herkes hastane ücretlerinden bahsetmiş de benim kadar pahalısını görmedim....bizden her muayenede 200 lira aliyorlardi.acibadem ankara hastanesinde...tedavimiz orada oldu.ama bebegim bana tutunur tutunmaz hemen biraktim orayi..ANK. UNV. tip fakultesine basladim.özel gibi olmuyor tabiki ama ne yapalım....taramayida burda yaptircam sizce bi sorun olur mu

ben varım canım ben 250 veriyorum doktoruma özel muayenehanesine gidiyorum...fiyat biraz pahalı ama doktorumdan çok memnunum ve çok güveniyorum..her gittiğimde hem 3 boyutlu hem 4 boyutlu ultrasonla bakıyor bebeğime ve çok detaylı bilgi alabiliyorum :)

X