2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bu ara tansiyon sorunu yaşayan var mı acaba...? hamileliğin başından beri düşük akşamda kötü oldum en son baktığımda 9/4 idi...

Merhaba canım. Benim de doktorum dramamine verdi. Hatta doktorum günde 3 e kadar içebilirsin dedi bana. Ben 1 tane içyorum inan o bile çok rahatlatıyor beni. Yoksa ayakta duracam halim kalmıyor.

Anladim canimm senin adina uzuldum.ne duydugunu sormucam bahsetmeyelim kotu haberlerden.insaallah hersey yoluna girmistir allahtan umit kesilmez.nasip neyse o olur.kotu seyler dusunme olumlu dusuncelere odaklan.cok guzel sonuclar alman dilegiyle

:2:

Ben grip aşısı olmştm canm hamilelikten önce olmama rağmen bu haldeyim bünyem zayıfladı iyice herhalde.
Canim hamilelikte bunye zayifliuomus.sebebi bebisimizin iyiligi icin.cunku vucut yabanci maddeleri atiyomus normalde.ama bagisikligimiz dusunce bebkte vucutta kaliyo buyiyomus

Ayyy Allah yardımcın olsun tatlım :) Bizde sana buradan yardım etmeye çalışırız inşallah :) Hoşgeldin aramıza :))

Kızlar bu arada herkese selamlar..
Sizlere sormak istediğim bir şey var Benim bulantılarım devam ediyor ama daha iyiyim
Fakat hamileliğim başladığı ay 5 kilo verdim sonra ikii kilo aldım.. Annemle eşim çok sevinmişti
Ama şimdi yine iki kilo verdim.. yani hamile kaldığım kilomdan 5 kilo eksiğim şuan. Normal zamanda havalara uçarım elbette ama bu durumun bebeğime zarar vermesinden korkuyorum.. yani zaten yeterince beslenemiyorum. Doktorun söylediği şeylerin hiç birini yiyemiyorum.. Sadece açlığımı bastırsın diye bulantımı önleyici şeyler yiyorum. Birde kilo verince çok moralim bozuldu.. Benim durumumda olan var mı?

Anladim canimm senin adina uzuldum.ne duydugunu sormucam bahsetmeyelim kotu haberlerden.insaallah hersey yoluna girmistir allahtan umit kesilmez.nasip neyse o olur.kotu seyler dusunme olumlu dusuncelere odaklan.cok guzel sonuclar alman dilegiyle

Geçen seneydi canım... Daha önceden iki kaybım var bu onlardan ikincisi oluyor. Doktorum ense kalınlığının fazla olduğunu fark edince apar topar perinataloğa gönderdi beni sonuç ense kalınlığı 6mm çıktı doktorda bir haftaya kadar kalbi durur demişti dediği gibi de oldu... Napalım her şey de bi hayır vardır dedim şimdi yine hamileyim İnşaallah bu sefer her şey güzel olacak...:)

merhaba ardkşlr 2 hafta sonra ikili test kontrlm var hyrlısı inşl tmz öıkr çok heycnlym

Hi simdi anladim canimolsun vardir bir hayir gercekten.zaten 3 dusuge kadar normal kabul ediliyor.benkmde 1 dusugum olmustu gecen sene.sonucta dunyaya sagliksiz bir bebek gelmesinden daha iyidir.allahim hepimize saglikli hayirli evlatlar nasip eder insaallah.bunu butun kalbimle diliyorum.iyi olacak guzel haberler alacaksin gor bak oyle hissettim bi anda

selam kıslarrrbiz geldik nasılsınız anneler haftanız hayır olsun güzel haberler alalım inşallah bizim bulantımız birascık geçti daha iiyiz yalnız belim agrıyo benim biraz bide felaket sinirliyim tahammülüm yok bişeye normalde cok sabırlıyım bide kısalr 2 li teste ne zan gidilir 12 haftadamı

çok açıklayıcı olmuş canım tsk ederiz

Selamlar
doktordan geliyoruz 5,5 cm olmus benim fasulye ikili testimizi de
yaptirdik 1,1 mm ense doktor bisey demedi kan sonucuna gore bakicaz dedi haftaya cikicak bakalim
yayilmis yatmis bisey gorunmuyodu doktor bi dolas tatli ye tekrar gel dedi
ikinci giriste gordu erkek olabilir dedi 1 ay sonra belli olur dedi guzeldi eller ayaklar pek hareketli

Bu ara tansiyon sorunu yaşayan var mı acaba...? hamileliğin başından beri düşük akşamda kötü oldum en son baktığımda 9/4 idi...
Benim tansiyonumda surekli dusuk. 5/3 civarinda. 9/5 e falan cikinca iyiyim. Ne yaptiysamda ayni. Bi de calisiyorum. Zorluyor beni biraz.

İlaclari soylemeyi unuttum :) folikasit kullaniyodum sadece onu biraktirdi
decavit ve gynoferon verdi bunlari kullanicam bas agrisi olabilir dedi minoset kullanabilirsin dedi ama ben pek istemiyorum oyle ilaclar kullanmayi

Bende senin gibi düşünüyorum Rabbim hiçbirimize bi daha yaşatmasın...Güzel dileklerin için de sağol canım... Kooocaaammaaannnn bi amin diyorum...:)

bennnnn:18:8-5 9-5 hep böle ama normelde düşüyodu ekşide yiyom :26:cok düşüyor

Benimde belim özellikle sol kasık tarafım arada bayabi sızlıyor hele hapşırırken of offf... Bu arada tahammülsüzlük durumu bende de var ama her şeye de ağlıyorum akşam haberlerde yine tutamadım kendimi hayır eşim gülüp duruyor bana...
İkili test için yarın gidicem 11+3 oluyorum yani 12. haftanın içinde gitmiş olacağım...doktor sana gün vermedi mi canım...

yok canım ya 12 haftada gelin demişti fakat ben iltihaptan dolayı 8+3 te gittim 11+3 şimdi arasam mı acaba

maşallah canım darısı basımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…