2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ah ah sen bana sor yalnizligi cok bunalimdayim aslinda.birak evin icini bu ulkede yapayalnizim gidecek gelecek hicbiryerim yok:KK43::KK43::KK43::KK43:iki odali bir evde yapacak cok isimde yok depresyondayim galiba disari arada zoraki atiyorum kendimi.hava kapali soguk.yapayalnizim ve hic bisey yapmak istemiyorum.kendime bakmayi bile :KK43:yinede herseye iyi bakmaya calisiyorum ama bi yerden sonra caresiz hissediyorum kendimi:KK43::KK43::KK43:

cok uzmemeye calıs canm kendını... uzulunce hakkaten etkı edıyor...ben ıstanbuldayım ama bulantıdan bı yere cıkabıldıgım yok kı...evı de tamamen savsakladım rezıl haldeyım ya:KK43: annem falan gelıyor arada ıste...butun gunum yatakodasında yataktagecıyor...yurtdısında olmak ıyıce zordur ama:KK43:

:KK1::KK1::KK1::KK1: ya bende kiyafetlerle falan 49 50 cikiyodum simdi 52 bucuk olmusum 4 ayin basindayim canim boyum 163 boylarida yazarsakmdah ii olur demi:KK34::KK34::KK34:ama nen kusmadim yedim ve cok hareketsiz kaldim biraz hareketlerimi artirmaliyim galiba

ayyy ben 50 kılo oldugum zamanları ozledım su an:KK70: 1.64 um ama 59 kıloyum evlendıkten snra acayıp kılo aldım...cok zayıfsın sen ama boswer:)

Ah ah sen bana sor yalnizligi cok bunalimdayim aslinda.birak evin icini bu ulkede yapayalnizim gidecek gelecek hicbiryerim yok:KK43::KK43::KK43::KK43:iki odali bir evde yapacak cok isimde yok depresyondayim galiba disari arada zoraki atiyorum kendimi.hava kapali soguk.yapayalnizim ve hic bisey yapmak istemiyorum.kendime bakmayi bile :KK43:yinede herseye iyi bakmaya calisiyorum ama bi yerden sonra caresiz hissediyorum kendimi:KK43::KK43::KK43:

hangi sehirdesin ingiltre de. benim de hayallerimden biridir oraya gitmek ve yaşamak bir süre. ben ingiltere aşığı bir insanım. bir türlü gidip göremedim denk getiremedik eşimle tatillerimizi. sen eşin dolayısıyla ordasın sanırım. ah ben olsam çıkar tüm gün dolaşırım. o güzelim ingliz aksanının londra da en güzelini duymayı nasıl da isterim. senin dilin var mı. varsa bu çok güzel fırsatı değerlendirmelisin biraz da olsa.

Kizlar bu arada bana bildirilerimde mesaj alintili cevaplarim gosterilmiyo sadece begenenleri bildiriyo o kadar acaba bilmeden ayarini falanmi degistirdim fikri olan varmi??eger gozden kacirdigim mesajlariniz varsa ozurdilerim :KK17:oyle tek tek inceliyorum ama yine gormediklerim olabilir:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bana da aynısı oluyor ya

Ben hiç bi zaman olamicam 50 :)
83 le hamile kaldım şimdi 81im boyum 1,60 aslında kilo
vermek istiyodum önce ama baya bi hızlı çıktı benim bebis :)

hangi sehirdesin ingiltre de. benim de hayallerimden biridir oraya gitmek ve yaşamak bir süre. ben ingiltere aşığı bir insanım. bir türlü gidip göremedim denk getiremedik eşimle tatillerimizi. sen eşin dolayısıyla ordasın sanırım. ah ben olsam çıkar tüm gün dolaşırım. o güzelim ingliz aksanının londra da en güzelini duymayı nasıl da isterim. senin dilin var mı. varsa bu çok güzel fırsatı değerlendirmelisin biraz da olsa.

Bak bu da farklı bi bakış açısı oldu :)

soda içmek iyiymiş hamilelikte cnm. biz de bgn hamile bir arkadaşımla konuşuyorduk. içinde bolca kalsiyum ve mineraller var. sade olanından içicez ama. benim mide bulantıma da iyi geliyor.
aynen canım benimde ii geliyor yoksa midem yanıyor üstwlik süttende tiksindim:KK14:burada tahmni dogum tarihimmiz aynı ama senin
.2 cocuk sanırım tecrubelisin :KK1:hayırlısı ile dogum yaparız inşallah:KK16::KK16:
çarşamba günü gidicem inşallah en son 21 ekimde görmüştüm bebeğimi çok heyecanlıyım ikili test ve ense kalınlığı ölçümü yapacak cinsiyeti önceki kontrolümde eşim sormuştu bir daha geldiğimizde belli olur mu diye kesin olmamakla beraber belki dedi normalde 16. haftada söylüyoruz dedi ama çarşamba günü tam 13 haftalık oluyor söyler gibi geliyor ama hayırlısı

ayy hayırlı haberlerinizi bekliyoz canım erkekler öle hepsi aynı benim eşimde sordu ama bencede tahmin yürütür gbi geliyor:KK16::KK16:saglıklı olsunda:KK16::KK16:

Kizlar guzel mesajlariniz icin destekleriniz icin coook ttesekkir edrim cok mutlu oldum iyiki varsiniz .tabletin batarya bitti bitecek imkansiz cevap atamicam yuzde 2:KK1:esimde laptopta calisiyo.en gec yarina herkese cevap aticam insaallah hepinizi optum ii geceler:KK54:tatli ruyalar

aynen canım benimde ii geliyor yoksa midem yanıyor üstwlik süttende tiksindim:KK14:burada tahmni dogum tarihimmiz aynı ama senin
.2 cocuk sanırım tecrubelisin :KK1:hayırlısı ile dogum yaparız inşallah:KK16::KK16:

benim de ilk hamileliğimm dahaaa. tarihlerimiz aynı ben de farkettim.

Son düzenleme:
Gunaydin guzel anneler :KK16:
Bebislerinizle birlikte en guzel gunler sizlerin olsun :nazar:
Kizlar ben gebe kalmadan once yani adet oldugum zamanlar ruyamda bana %98-miydi %95 mi bu oranlarda hamile kalacagim soylenmisti...
Ve gercektende o ay hamile kaldim :nazar:
Simdi ise %100 bebegin erkek olacak dendi :26:
Acaba bunda da dogruluk payi var midir :KK53:

Gunaydin guzel anneler :KK16:
Bebislerinizle birlikte en guzel gunler sizlerin olsun :nazar:
Kizlar ben gebe kalmadan once yani adet oldugum zamanlar ruyamda bana %98-miydi %95 mi bu oranlarda hamile kalacagim soylenmisti...
Ve gercektende o ay hamile kaldim :nazar:
Simdi ise %100 bebegin erkek olacak dendi :26:
Acaba bunda da dogruluk payi var midir :KK53:

Günaydın canımcım.

Ne güzel yaa, ben hiç göremiyorum bir şey. Ama çoook merak ediyorum :KK43: Bence de seninki erkek :KK31:

Günaydın canımcım.

Ne güzel yaa, ben hiç göremiyorum bir şey. Ama çoook merak ediyorum :KK43: Bence de seninki erkek :KK31:

Gunaydin canim :KK54:
Tatlim dun gidince esimde farketmis...
Sabah ruyami anlatinca anlatti...
Doktor hic bakmadiki orasina dedi ben p...sini gordum sanki dedi...
Bende kordonudur dedim :KK1:
Hayirlisi ama ben kucagimda kiz bebek gormustum gecen haftalarda....
Sonrasinda ise evdeki ultrason cihazindan kendim bakiyordum erkek gormustum...
Karisiklardayim....
Ins. Sende gorursun canim...
Ruyada bile olsa dogurup emzirdim bebwgimi ...
Yan yana uzanmisrik yanaklarimi oksuyordu hala unutamadim :KK16:
Amma cok yazdim :26:

Gunaydin canim :KK54:
Tatlim dun gidince esimde farketmis...
Sabah ruyami anlatinca anlatti...
Doktor hic bakmadiki orasina dedi ben p...sini gordum sanki dedi...
Bende kordonudur dedim :KK1:
Hayirlisi ama ben kucagimda kiz bebek gormustum gecen haftalarda....
Sonrasinda ise evdeki ultrason cihazindan kendim bakiyordum erkek gormustum...
Karisiklardayim....
Ins. Sende gorursun canim...
Ruyada bile olsa dogurup emzirdim bebwgimi ...
Yan yana uzanmisrik yanaklarimi oksuyordu hala unutamadim :KK16:
Amma cok yazdim :26:

Ohhh ne güzelmiş yaa, mis gibi yanına yatmışsın bir de. Bunu hissetmek bile bambaşkadır. Ben aslında rüyamda hep bebek görüyorum ama hep başkalarının bebekleri. Gördüklerim de hep erkek bu arada. Şu da var, biz kendimizi çok koşulladık sanırım erkek olacak diye, eşim bile bebek görse erkek görüyor rüyalarında :KK9: Şu haftaları hayırlısıyla atlatsak da alsak artık hayırlı haberleri :KK16:

Ohhh ne güzelmiş yaa, mis gibi yanına yatmışsın bir de. Bunu hissetmek bile bambaşkadır. Ben aslında rüyamda hep bebek görüyorum ama hep başkalarının bebekleri. Gördüklerim de hep erkek bu arada. Şu da var, biz kendimizi çok koşulladık sanırım erkek olacak diye, eşim bile bebek görse erkek görüyor rüyalarında :KK9: Şu haftaları hayırlısıyla atlatsak da alsak artık hayırlı haberleri :KK16:

Acikcasi cinsiyet bana farketmez canimda...
Ogrensem fena olmaz ama acele etmiyorum esim gibi....
Bugunde baska hastaneye gidelim diye tutturdu...
Dedim bari biraz zaman gecsin daha net goruulur cinsiywti dedim...
Zor ikna ettim :KK1:
Hakkimizda hayirlisi :nazar:

Acikcasi cinsiyet bana farketmez canimda...
Ogrensem fena olmaz ama acele etmiyorum esim gibi....
Bugunde baska hastaneye gidelim diye tutturdu...
Dedim bari biraz zaman gecsin daha net goruulur cinsiywti dedim...
Zor ikna ettim :KK1:
Hakkimizda hayirlisi :nazar:

Valla eşin benden bile meraklıymış, ne o öyle başka hastaneye gitme istekleri falan :KK9:

Aynen canım, hayırlısı olsun, sağlıklı olsunlar da hiç mühim değil

günaydınnn:KK16: cumartesi çalışan annelerimiz ve bennn:KK19: cumartesiyi keyifle evinde geçiren annelerrr:KK9:

Valla eşin benden bile meraklıymış, ne o öyle başka hastaneye gitme istekleri falan :KK9:

Aynen canım, hayırlısı olsun, sağlıklı olsunlar da hiç mühim değil

Canım siz böyle konuşurken. Bi arkadaşım geldi aklıma. Onlar cinsiyet öğrenmek için 3 4 Dr a gitmişlerdi ayrı ayrı. Kocası ben kızımı özledim deyip başka Dr lara gidiyorlar hala:)

X