2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
inşallah güzel haberlerle gelirsin canım doktor konusunda rekor ben de sanırım ben de 170 veriyorum ama çok sık çağırmıyor ben de senin gibi doktorumu değiştirmeyi düşünmüyorum doğumu benim doktorum da 4-5 bin civarı yaptırıyor daha önce iki doğum yaptım doktor konusunda şanssızdım bu kez doktoruma güvenmek istiyorum

Rekoru aldım senden canım benim Dr 300 tl idi. Acıbadem'de ve jimer de doğum yaptırıyo tabiki uçuk rakamlara. O yüzden şimdi cok ucuz bi yere gidiyorum eşimin de anlaşması var. Gerçi o kadar lüks yerlerden sonra burası baya bi eski ve yetersiz kontroller için. Gidiyorum doğumu başka bi hastanede yapıcak ucuz Dr um. 12 tl ye muayene oluyorum şimdi:))))

Rekoru aldım senden canım benim Dr 300 tl idi. Acıbadem'de ve jimer de doğum yaptırıyo tabiki uçuk rakamlara. O yüzden şimdi cok ucuz bi yere gidiyorum eşimin de anlaşması var. Gerçi o kadar lüks yerlerden sonra burası baya bi eski ve yetersiz kontroller için. Gidiyorum doğumu başka bi hastanede yapıcak ucuz Dr um. 12 tl ye muayene oluyorum şimdi:))))
siz ssklı olduğunuz halde mi bu paraları veriyorsunuz,yoksa sağlık guvenceniz olmadığı için mi 300 tl gibi bi rakam
ben de nerede takip edileceğime karar veremedim :KK43:

Canım bana da doktor Gynoferon verdi onu kullanıyorum, içinde folik asit de var, bir de folik asit hapı kullanıyoruz acaba ikisi fazla mı gelir ki? Sen folik asit kullanıyor musun?

Kızlar tek tek alıntılayamadım, doktor bana vermedi. 3 ayrı doktora gittim hiçbiri vermedi.
dün bi arkaşım aradı bi başka arkadaaşın bebegi 10 haftalık iken kalbi durmuş,
bugün korkudan doktora gittim hemen.
bebegimin kolları bacakları ahenkle dans ediyordu sanki, çok güzeldi :)

Kizlar su amniyonik sivisinin azalmasi ile baya bir yazi okudumda cok onemliymis :18:
Offffff normal su icerek sivinin artmasida kesin degil....
Bebegin gelisimini oldukca etkiliyormus...
Ins. Bir sorun olmaz :KK14:

Canım neden okudun ki, amniyotik sıvıyla ilgli bir şey mi söyledi doktorun? Eğer değilse içini ferah tut, okuma öyle şeyleri çok. İnsan psikopata bağlıyor gerçekten onları okuyunca, ben de bazen kendimi kaptırıyorum sonra kafayı yiyorum, içim hep bi korkuyla doluyor. güzel düşünmeye çalışalım :KK43:

kızlar kaç kilo aldınız şimdiye kadar? ben 57 ile hamile kaldım şimdiden 60 oldum :KK17: benim hiç bulantım olmadı çok şükür o yüzden iştahım açıktı :KK1: karnı belli olan var mı aranızda benim belli oluyor artık. bu kadar belli olması normal mi sizce yoksa kilo aldığım için mi çok çıkıyor :18: inş bebeğim büyüyordur o kadar

hiç cevap veren olmamış :KK19:

karnına gelnce benımde cok cıktı ama hamılelıkte gaz sıskınlık yaparmıs sormustum buradakı arkadaslara... daha erken gobus ıcın:)

kızlar ya hamıleyken evın ıcınde yanlız olmak ne zor ya..bugun tum gun bulantım ve kusmam oldu ayaga kalkamıyorum yedıgım cıkıyor. esım ıl dısında annem ıl dsında..ıkı gundur ıyıydım ya:KK43:

kızlar ya hamıleyken evın ıcınde yanlız olmak ne zor ya..bugun tum gun bulantım ve kusmam oldu ayaga kalkamıyorum yedıgım cıkıyor. esım ıl dısında annem ıl dsında..ıkı gundur ıyıydım ya:KK43:
Ah ah sen bana sor yalnizligi cok bunalimdayim aslinda.birak evin icini bu ulkede yapayalnizim gidecek gelecek hicbiryerim yok:KK43::KK43::KK43::KK43:iki odali bir evde yapacak cok isimde yok depresyondayim galiba disari arada zoraki atiyorum kendimi.hava kapali soguk.yapayalnizim ve hic bisey yapmak istemiyorum.kendime bakmayi bile :KK43:yinede herseye iyi bakmaya calisiyorum ama bi yerden sonra caresiz hissediyorum kendimi:KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1::KK1: ya bende kiyafetlerle falan 49 50 cikiyodum simdi 52 bucuk olmusum 4. ayin basindayim canim boyum 163 boylarida yazarsak daha iyi olur demi:KK34::KK34::KK34:ama ben kusmadim yedim ve cok hareketsiz kaldim biraz hareketlerimi artirmaliyim galiba

Son düzenleme:
Ah ah sen bana sor yalnizligi cok bunalimdayim aslinda.birak evin icini bu ulkede yapayalnizim gidecek gelecek hicbiryerim yok:KK43::KK43::KK43::KK43:iki odali bir evde yapacak cok isimde yok depresyondayim galiba disari arada zoraki atiyorum kendimi.hava kapali soguk.yapayalnizim ve hic bisey yapmak istemiyorum.kendime bakmayi bile :KK43:yinede herseye iyi bakmaya calisiyorum ama bi yerden sonra caresiz hissediyorum kendimi:KK43::KK43::KK43:

nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum bende bunalıyorum bazen yurtdışında değilim ama burdada çok fazla gitcek yer yok yazlık yer olduğu için kışın bitik yeni yeni öğreniyorum buraları tanıdığım yok çok fazla bütün gün evde oturunca bunalıyorum ama bebişlerimiz çok iyi arkadaş olcak bize sık dişini takma kafana desemde bi faydası yok yeme kafayı bebişin için :KK52:

nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum bende bunalıyorum bazen yurtdışında değilim ama burdada çok fazla gitcek yer yok yazlık yer olduğu için kışın bitik yeni yeni öğreniyorum buraları tanıdığım yok çok fazla bütün gün evde oturunca bunalıyorum ama bebişlerimiz çok iyi arkadaş olcak bize sık dişini takma kafana desemde bi faydası yok yeme kafayı bebişin için :KK52:
Oldugun yer nersi canim.ben turkiydeykende memlektte degildim oda zordu ama yurt disinda yasamak berbat benim icin ya allahtan 2 senemiz kaldi doncez:2:nasipse.bi geliyim varya memlektte olmsamda valla bin kat iyi nasil anladim kiymetini eskisi kadar dert etmem galiba:2:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEbebislermiz gercekten farkli olcak demi hayali bile guzel ya allahim hepimiz guzelce doguralim insaallah:KK1::KK1:

Kizlar bu arada bana bildirilerimde mesaj alintili cevaplarim gosterilmiyo sadece begenenleri bildiriyo o kadar acaba bilmeden ayarini falanmi degistirdim fikri olan varmi??eger gozden kacirdigim mesajlariniz varsa ozurdilerim :KK17:oyle tek tek inceliyorum ama yine gormediklerim olabilir:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Oldugun yer nersi canim.ben turkiydeykende memlektte degildim oda zordu ama yurt disinda yasamak berbat benim icin ya allahtan 2 senemiz kaldi doncez:2:nasipse.bi geliyim varya memlektte olmsamda valla bin kat iyi nasil anladim kiymetini eskisi kadar dert etmem galiba:2:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEbebislermiz gercekten farkli olcak demi hayali bile guzel ya allahim hepimiz guzelce doguralim insaallah:KK1::KK1:

Izmir cesmedeyim ben yeni evlendim geldim buraya bi de hemen hamile kaldım daha alisamadan
ne olduğunu anlamadım :) calisiyodum evlenince bırakmak zorunda kaldım onunda boşluğu var
ama burası ve sizler çok iyi geldiniz 3 gündür çok iyi hissediyorum kendimi :21:

Izmir cesmedeyim ben yeni evlendim geldim buraya bi de hemen hamile kaldım daha alisamadan
ne olduğunu anlamadım :) calisiyodum evlenince bırakmak zorunda kaldım onunda boşluğu var
ama burası ve sizler çok iyi geldiniz 3 gündür çok iyi hissediyorum kendimi :21:
Anladim cnim hayirli olsun bebisin neyse ben gibi cok uzun zaman yalniz kalmicaksin sen :KK1:aynen birasi banada cok ii geldi .burasida olmasa napardim kimbilir.En Büyük KK

:KK1::KK1::KK1::KK1: ya bende kiyafetlerle falan 49 50 cikiyodum simdi 52 bucuk olmusum 4 ayin basindayim canim boyum 163 boylarida yazarsakmdah ii olur demi:KK34::KK34::KK34:ama nen kusmadim yedim ve cok hareketsiz kaldim biraz hareketlerimi artirmaliyim galiba

X