2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım benim henüz çatlağım olmadı lierac,badem yağı ve kakao kullanıyorum
inşallah bundan sonra da olmaz

bence çok güzel olmuş tatlım güle güle kullansın Asyamız

geçmiş olsun güzelim kendine dikkat et
bende bir kaç gündür öksürüyorum allahtan ateş yok ama çok halsizim

Kizlar hastane cantanizi hazirladiniz mi? Ben henuz hazirlamadim, aslinda herseyimiz tamam odasi esyalari vs bitek canta hazirlamak kaldi

bende bugun netten ona baktım çantada neler olmalı diye ama :) daha bi kere ne kendim için ne bebeğim için çöp almadım :) odasıda yok beşiğide bi kaç haftaya hazır olacak ananesi kıyafetlerini filan aldı ama işte anne olarak çalıştığım için bende tık yok

amin hatunlar bende eşime anneme bahsediyorum az çok biliolar herkesi artık

Ellerinden öperim pamuk annenin :)

heyooooo anneler... biz geldik...
görüş günümüzdü bizim bugün... ve hastane/doktor değiştirmemin ilk günü...
çoğunuz biliyorsunuz ben Hisar'a gidiyordum ve doğum orda 7.000 tl olduğu için önceden gittiğim (2.düşük zamanımda) ve en yakın arkadaşımın doğum yaptığı hastane olan Kavacık Medistate'i tercih edip bikez daha oraya gittim bugün... bahsettiğim en yakın arkadaşım,annem ve babamla...
bu kez çok memnun kaldım, anlatamam... doktorun ilgisi,sempatisi,detaylı anlatışı ve esprili yaklaşımı beni baya memnun bıraktı... hastaneyi zaten seviyor,beğeniyorum...

köftem sat'ıma göre 29.haftada ama ultrasonda 30+4 çıktı bugün, 2 haftaya yakın önde gidiyor
1572 gr olmuş.. muhtemel doğum tarihi aynı : sezeryanla 17 haziran
herşey normal ve yolunda...

bidahaki kontrol 3 hafta sonraya,mayıs başında...
6 tane ilaca devam

bomba haber : bu zamana dek aldığım kilo toplamda 15'e ulaştı şekerin yok,herşeyde yolunda ama kendin için karbonhidrat ve tuzu kes dedi,baya detaylı anlattı... yoksa bikaç hafta sonra tansiyon sorunum olabilirmiş...

ve ilk kez bi kontrolden bu kadar zevk aldım,anlatamam... o kadar net görüntüler pozlar yakaladı ki doktor,bayıldık yaaaa... hele babam bisürü resmimiz + videomuz var bugüne dair (videoyu her kontrolde annem çekiyor) 4 ayrı resmi birleştirip yüklüyorum size,bir tanesini seçemedim hepsi çok güzel...

maşallah demeyi de unutmayın güzellikler

yeni hastanehye,doktora artık gönül rahatlığı ile devam edeceğim... en çokta buna sevindim...

Nasılsınız güzel arkadaşlarım.
Geçmiş sayfalara bakamadım yine malum birkaç gün bakmayınca sayfalar uçuyor maşallah
Biz oğlumla biraz önce kahvaltı yaptık.Çok geç uyandık.
Ve hala uykum var bu ne uyuşukluk anlamadım :)
Sizi ve tatlı bebişlerinizi kocaman öpüyorum

Ayy yesinler bu yakisikliyi.. pozlara bak ya elide hep yuzunde.. haberlerde guzel. O zaman size kooooocamaaan bir masallah

Iyi olduguna cok sevindim emacim. Hadi bakalim kurtaracak senin yaramaz pacayi insallah

Kocaman maşallah subhanallah sana ve yakışıklı köftene canım
Ne güzel pozlar vermiş Efe'miz yesin onu teyzeleri
Herşeyin yolunda olmasına da ayrıca sevindim canımcım

Çok sevindim senin adına , en mantıklı olanı yaptın valla okadar para verilmezdi yazık günah :) Maşallah baya iyi kilo almışsınız analı oğullu pozlar harikaa Canım peki o hastanede fiyatlar nasıl?

Ayy yesinler bu yakisikliyi.. pozlara bak ya elide hep yuzunde.. haberlerde guzel. O zaman size kooooocamaaan bir masallah

aaaay ne hareketler ne pozlar Allahım heyecandan gülmekten öldük videomuz baya eğlenceli..hele babam çok heyecan yaptı izlerken canım yaaaa..
Efe'de esniyo elini ağzına yüzüne götürüyo aaaay çok güzeldi yaaaa..Alah'ıma şükür

Kocaman maşallah subhanallah sana ve yakışıklı köftene canım
Ne güzel pozlar vermiş Efe'miz yesin onu teyzeleri
Herşeyin yolunda olmasına da ayrıca sevindim canımcım

ema'cım Allah razı olsun çok sağol..teşekkür ederim..

sordum bugün,genel anestezili sezeryan 2600 tl canım..

ay maşallah efene çok tatlı çıkmış yaaa yerim ben onu melek yaa doktorunun ve hastanenin içine sinmesine çok sevindim canım rabbim zamanında kucağına almanı nasip etsin

Kocaman bir maşallah Efemize.Gerçekten güzel pozlar vermiş bizim kız göstermiyor yüzünü bir türlü.
Aman yarabbim 15 kilo mu aldın?Benim diyet listesini dün paylaştım sen ilave olarak tatlıları katarsın süper olur.Ben 1 aydır kilo almadım hala 10 kilo almış durumdayım.Sadece bebiş kilo alıyor,tavsiye ederim canım.

Ayyyyy masaallah Efe Beyimize
Su pozlara bak yaaa benim sadece elimde olan ayrintili usg deki elleri gozlerinde olan resim ....
Ama hepsine de bedel olan o
Masaallah tekrar ♥♥♥

sordum bugün,genel anestezili sezeryan 2600 tl canım..

Sezaryan için 600 TL fiyat veren hastaneler varmış , onlar bayıltmadan mı doğurtuyorlar anlamadım ki :) dağlar kadar fark var, Benim gittiğim hastane de 2.300 TL diyor , gün geçtikçe korkular artıyor.. yeğenim geçen hafta doğum yaptı da kocası sancı çekerken videoya almış onu izledikten sonra sezaryan düşünmeye başladım gibi Son ayımıza girelim de öyle karar vericez artık :18:

Yeyim ben onu bide esniyor şuna bak...
Memnun kalman çok iyi olmuş içine sine sine devam edersin artık canım...:)

pufpufum öncelikle maşallah fotolar çok güzel... ve her şeyin yolunda olmasına çokk sevindim bizim kız hiç poz vermiyor hep yandan yandan
bende doktorumu değiştirmek zorunda kalmıştım.. yeni bulduğum dr eski doktorumu hiç aratmıyor sağolsun... o yüzden seni çokkk iyi anlıyorum. bende yeni tanıştığımda eve geldiğimde sen gibi olmuştum... çoookk mutlu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…