2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
100 tanesi 10 tl canım..

benimde yapacağım süslemelerin biri anahtarlık :KK34: bende aldım...ben anahtarlığın halkasına geçirip kese içine şeker düşünüyorum..tabi fikrim değişmezse :KK34:
hımmm bende öyle düşünüyorum aslında hem daha hijyenik olur. Da bu seferde keçe işlerim kirlenir mi diye düşünüyorum :KK70::KK70:
Fiyatı gayet uygunmuş canım. Hemen anında yapıp verdiler mi? Bende şeker işini bir an önce bitirip kafandan silmek istiyorum. Benim 2. düşüncem şişe içinde miss kokular şişeleri kalp şeklinde olacak. süslemesi de hazır alacağım papyon fiyonk kolay uğraştırmasın diye ama işte içine koyacağım kokunun güzel bişrey olması gerekli. Sen başka hangi çeşitlerde yapacaksın

kızlar ben kendimi hiç rahat hissetmıyorum paranoyak mıyım neyım. bebekle ilgili hiçbirşey hazırlamak istemıyorum cunku korkuyorum bebeğe bişey olacak dıye.dün gece yarısı kendimi kadınlar kulübü bebeğini kaybedenler sayfasında buldum. burdan çok oralara gormeye başladım çok korkuyorum bışey olacak dıye. plasentam aşağıda idi doktor bıraz yukarı çıkmış dedi ama bı sorun da yok ama hep bi korku var.sürekli elim karnımda sürekli hareket etsin ıstıyorum

canım benim böyle zamanlarda dua oku seni çok iyi anlıyorum ben de hareket etmeyince korkuyorum bazıları tekmelerle uykudan uyandığını söylüyo hele bi arkadaşım sadece 15 dk oynamadı diye doktora gidiyodu nerdeyse benimki bazen 1-2 saat oynamıyo sonra hareketleniyo evham yapıyorum acaba herkesin bebeği sürekli hareket mi ediyo benim ki etmiyo diye benim sorunum da ya bebeğim sağlıklı değilse ya bi özürü olursa Allahım aklı bedeni sağlıklı olsun diyorum hep acaba her anne böyle korkular yaşıyor mu merak ediyorum

bir şeyler hazırlamaya gelince de ben de çok erkenden odasını aldım sürekli bişiyler aldım çıktıkça ve senin gibi düşündüm çoğu zaman Rabbime tevekkül ettim Allahım bebeğim sana en güvenilire emanet dedim Allah korusun birşey olsa sanki aldıklarımı gözüm görürmü ya da hiç bişiy almamış olsam daha mı az üzüleceğim dedim sen de BİSMİLLAH de yap hazırlığını güzel şeyler düşün bebeğinle geçireceğin güzel günleri düşün kötü şeyler okuma lütfen

kendim için kk daki tüm hamiş hatunlar için dua ediyorum Rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin hepimize kolay doğumlar nasip etsin yavrularımızı korusun (amin)

hımmm bende öyle düşünüyorum aslında hem daha hijyenik olur. Da bu seferde keçe işlerim kirlenir mi diye düşünüyorum :KK70::KK70:
Fiyatı gayet uygunmuş canım. Hemen anında yapıp verdiler mi? Bende şeker işini bir an önce bitirip kafandan silmek istiyorum. Benim 2. düşüncem şişe içinde miss kokular şişeleri kalp şeklinde olacak. süslemesi de hazır alacağım papyon fiyonk kolay uğraştırmasın diye ama işte içine koyacağım kokunun güzel bişrey olması gerekli. Sen başka hangi çeşitlerde yapacaksın

evt fiyat baya uygundu canım o yüzden hemen yaptırdım..1 saatte yapıp verdiler..ben 4 çeşit yapıcam canım, anahtarlık / biberon / bisiklet şekeri gibi ufak süsleme ve süslü çubuklar..belki bide doğuma yakın şeker hamurlu kurabiye yapcaz

canım benim böyle zamanlarda dua oku seni çok iyi anlıyorum ben de hareket etmeyince korkuyorum bazıları tekmelerle uykudan uyandığını söylüyo hele bi arkadaşım sadece 15 dk oynamadı diye doktora gidiyodu nerdeyse benimki bazen 1-2 saat oynamıyo sonra hareketleniyo evham yapıyorum acaba herkesin bebeği sürekli hareket mi ediyo benim ki etmiyo diye benim sorunum da ya bebeğim sağlıklı değilse ya bi özürü olursa Allahım aklı bedeni sağlıklı olsun diyorum hep acaba her anne böyle korkular yaşıyor mu merak ediyorum

bir şeyler hazırlamaya gelince de ben de çok erkenden odasını aldım sürekli bişiyler aldım çıktıkça ve senin gibi düşündüm çoğu zaman Rabbime tevekkül ettim Allahım bebeğim sana en güvenilire emanet dedim Allah korusun birşey olsa sanki aldıklarımı gözüm görürmü ya da hiç bişiy almamış olsam daha mı az üzüleceğim dedim sen de BİSMİLLAH de yap hazırlığını güzel şeyler düşün bebeğinle geçireceğin güzel günleri düşün kötü şeyler okuma lütfen

kendim için kk daki tüm hamiş hatunlar için dua ediyorum Rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin hepimize kolay doğumlar nasip etsin yavrularımızı korusun (amin)

Allah razı olsun canım. elimde olmadan başka sayfalara gırıyorum işte.kıyafet dışında hiçbirşey almadım hastane çantam bıle hazır değil. inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız

evt fiyat baya uygundu canım o yüzden hemen yaptırdım..1 saatte yapıp verdiler..ben 4 çeşit yapıcam canım, anahtarlık / biberon / bisiklet şekeri gibi ufak süsleme ve süslü çubuklar..belki bide doğuma yakın şeker hamurlu kurabiye yapcaz
Ayyy çok çeşit yaa bende istedim ama bu sefer insanlara yetiremem diye düşündüm. Herkes her çeşittende almak isteyecek. Kimseyi memnun edememekten korktum. o yüzden 50 adet hastane için anahtarlık ki ondan artan olur yine 10 tane falan onları sonradan eve gelen ark. vereceğim. şişeleri de mevlüdünde dağıtırım diye düşünüyorum. Kurabiye arkadaşım yapıyor. Belki onada kurabiye yaptırım uygun bir fiyat karşılığı :KK49::KK49::KK49: Herşey bebişlerimiz için. Hihihi...

Kizlar hastane cantanizi hazirladiniz mi? Ben henuz hazirlamadim, aslinda herseyimiz tamam odasi esyalari vs bitek canta hazirlamak kaldi

Kizlar bn gldm kontrolumuz vardi bugun cok sukur bobregim buyumemis genisleme varmis ama gecenki ile ayni duruyor dedi doktor kizimda ii cok sukur 1300 :nazar: kilo olmus ole iste

gözünaydın canımmm....maşallah maşallahhh..:nazar: :nazar: :nazar:

Günaydın...

Kızlar iki gündür ateşle cebelleşiyorum, sanırım üşüttüm ve önceki gece çok üşüdüm ve dün sabah kalktığımda ateşim vardı, önce önemsemedim sonra ölçtüğümde 38 derece ateşim vardı yine önemsemedim ve 15 e kadar kanepede pinekledim sonra tekrar ölçtüğümde 38.1 di internette baktığımda hamilelikte hiçte iyi bişey olmadığını gördüm
Sonra doktorumu aradım bu ateşle nasıl beklersin kalk gel dedi, bebişi muayne ettiler gayet iyiydi çok şükür bebeğe bir etkisi olmamış ama olabiliyormus
Sonra bana acilde ateş düşürücü ve vitamin serumu verildi tabi o anda düştü ama yine bugün biraz var, sabah 37.5 ölçtüm, ilaçlarımı aldım düşsün diye bekliyorum :KK43:Kısaca diyeceğim odur ki ateşlenirseniz ihmal etmeyin, meğerse önemli bir durummuş

evet canım grip olduğum zaman doktorumun ilk sorduğu şey ateşin var mı ölç hemen...Ateş tansiyon yüksekliği hepsi çok önemli....ihmal etmemek lazım..parol ateş düşürücü olarak kullanmıştım ben ...çokkk geçmiş olsun dikkat et canım kendinede kuzuyada..

kızlar ben kendimi hiç rahat hissetmıyorum paranoyak mıyım neyım. bebekle ilgili hiçbirşey hazırlamak istemıyorum cunku korkuyorum bebeğe bişey olacak dıye.dün gece yarısı kendimi kadınlar kulübü bebeğini kaybedenler sayfasında buldum. burdan çok oralara gormeye başladım çok korkuyorum bışey olacak dıye. plasentam aşağıda idi doktor bıraz yukarı çıkmış dedi ama bı sorun da yok ama hep bi korku var.sürekli elim karnımda sürekli hareket etsin ıstıyorum

canım arkadaşım....evet hepimizin korkuları var ama hep iyi düşünmek lazım....bak ne güzel bu haftalara kadar geldik çok şükür.....kötüyü çağırma hep iyi düşünelim iyi şeylerle karşılaşalım...Allahım hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın....bende o kadar hazırlık yapıyorum sonra aklımdan bir iki snliğine bu düşünce geçiyor sonra hemen uzaklaştırıyorum...elimizden geleni yapıyoruz canım..yediklerimiz içtiklerimiz kullandığımız giydiğimiz herşeyde bile bebeğimizi düşünüyoruz..biz elimizden geleni yapıyoruz bundan sonrası ALlahımın takdiri...ama hepimiz sağlıcakla kucağımıza alıcaz bebişlerimizi...
dualarımız hep iyi yönde hep hayırlısı diyoruz..lütfen stres yapma annesi..güven meleğine..o yaşıyor ne güzel sende ona güven....o sana bağlı sne nasıl hissedersen oda öyle hissediyor..kendinide yavrunuda üzme kuzumm..

ve herkese günaydın tünaydın.......biraz geç kaldım bugün buraya yazmakla....endişesiz sağlıklı güzel bir gün olsun hepimize..günümüz aydın olsun....yavrularımız büyüsün kocaman olsun :) haziran gelsin :).

Selamlar kızlar ben bu mobil uygulamadan çok fazla şeyi net göremiyorum, internet şifresini de henüz tekrar almadım. Bugün inşallah o şifreyi alayım da daha rahat okuyayım. Hepinize sağlık ve sevgiler diliyorum ...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gözünaydın canımmm....maşallah maşallahhh..:nazar: :nazar: :nazar:

evet canım grip olduğum zaman doktorumun ilk sorduğu şey ateşin var mı ölç hemen...Ateş tansiyon yüksekliği hepsi çok önemli....ihmal etmemek lazım..parol ateş düşürücü olarak kullanmıştım ben ...çokkk geçmiş olsun dikkat et canım kendinede kuzuyada..

canım arkadaşım....evet hepimizin korkuları var ama hep iyi düşünmek lazım....bak ne güzel bu haftalara kadar geldik çok şükür.....kötüyü çağırma hep iyi düşünelim iyi şeylerle karşılaşalım...Allahım hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın....bende o kadar hazırlık yapıyorum sonra aklımdan bir iki snliğine bu düşünce geçiyor sonra hemen uzaklaştırıyorum...elimizden geleni yapıyoruz canım..yediklerimiz içtiklerimiz kullandığımız giydiğimiz herşeyde bile bebeğimizi düşünüyoruz..biz elimizden geleni yapıyoruz bundan sonrası ALlahımın takdiri...ama hepimiz sağlıcakla kucağımıza alıcaz bebişlerimizi...
dualarımız hep iyi yönde hep hayırlısı diyoruz..lütfen stres yapma annesi..güven meleğine..o yaşıyor ne güzel sende ona güven....o sana bağlı sne nasıl hissedersen oda öyle hissediyor..kendinide yavrunuda üzme kuzumm..

mutlu olmam gerekırken üzüyorum işte kendimi inşallah buraya yazarız doğum hıkayelerimizi inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız bu korkularım geçer inşallah.herkesin başını şişiriyorum kusura bakmayın :KK19:

Hepimizin endişeleri var malesef. İnşallah o endişelerden uzaklaşacağız ve herşey güzellikle yaşanacak. Sağlıklı ve hayırlı doğumlar diliyorum hepimiz için.

mutlu olmam gerekırken üzüyorum işte kendimi inşallah buraya yazarız doğum hıkayelerimizi inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız bu korkularım geçer inşallah.herkesin başını şişiriyorum kusura bakmayın :KK19:

olur mu hiç baş şişirmek ne demek...elbette yazıcaz canım...çok normal ruh durumlarımızın değişmesi....günden güne hatta saatten saate..ben şuan okadar sinirliyim ki bilemessin...ortada çokta büyük bir sebep yok ama sinirliyim...tersleyip duruyorum ...biraz sonra dışarı çıkıcam 1 saatliğine izin aldım...yoksa bebeğimde kasıldı iyice...yaz lütfen yaz ki içindekiler dökülsün gitsin.....canım lütfen çok sıkma kendini....çikolata varsa birazcık ye mutluluk versin yavrunada sanada...kayınvalidemler görümcem hep tedbirli davranıyorlardı başta bişi alırken hep erken diyorlardı ben çok üzülüyordum...ama artık onlarda bana uydu sağolsunlar :) kuzummm hadi mutlu ol gül biraz :)

oooh ohhh süper yarasıınnnn.. heeeehhh şöyle ye bakalım biraz,ufaklığada gönder ve ordan en az 2-3 kilo almış olarak dön
:KK76:

Ohh ohh ne güzel. Annen bol bol yedirsin sana. Bakalım bundan sonraki kontrolde bebişin nasıl olacak. Bizim de takibimizdesin unutma!:-D

Goncam kusura bakma yeni gördüm. Kizim iyiye dogru gidiyo cok şükür oglusla da yarin randevumuz var suan tekmeler atiyo annesine :emir_bebek: sen nasilsin annen yediriyormus bol bol sende ye gitsin ele gecmez valla bu konfor :KK1::KK1: kilo alirim diye dert etme sakın. Yarasın bebise.. öpüyorum canım

Canlarim tatlislarimmm tesekkur ederim :-) insaallah kizim alir kiloyu. cunku ben zaten her ay iki kilo aliyorum. tam 10 kilo aldim. bundan sonra ne olurum bilemem artik. 59 kiloya dayandim vesselam :-( yavruslarimiz iyi olsunda alalim gitsin ne yapalim :-) can' immmm cok sevindim kizimizin iyi olmasina. oglusumuzda atsin tekmeleri yarinda guzelce gostersin annesine her yerini :-)

ayyy sanki ben bu gruptaki herkesi o kadar yakindan taniyorum ki sabahtan aksama kadar annemlere sizi anlatiyorum annemde her cumlesinde dua edip duruyor bizlere. Benim arkadaslarim annemin kizlari oldunuz bilesiniz :-) opuyoruz hepinizi

Canlarim tatlislarimmm tesekkur ederim :-) insaallah kizim alir kiloyu. cunku ben zaten her ay iki kilo aliyorum. tam 10 kilo aldim. bundan sonra ne olurum bilemem artik. 59 kiloya dayandim vesselam :-( yavruslarimiz iyi olsunda alalim gitsin ne yapalim :-) can' immmm cok sevindim kizimizin iyi olmasina. oglusumuzda atsin tekmeleri yarinda guzelce gostersin annesine her yerini :-)

ayyy sanki ben bu gruptaki herkesi o kadar yakindan taniyorum ki sabahtan aksama kadar annemlere sizi anlatiyorum annemde her cumlesinde dua edip duruyor bizlere. Benim arkadaslarim annemin kizlari oldunuz bilesiniz :-) opuyoruz hepinizi

Ben de hep eşime bahsediyorum sizlerden, hepiniz hamilesiniz, birbirinizi daha iyi anlarsınız tabii takdir ediyorum sizi diyor :)
Kendi tepesinde dolaşmıyorum ya işine geliyor tabii :)))

canım aşağıdaki siteden şablon seçip üstüne istediğimiz gibi isim yazıyoruz sitenin içinde aonrada onu kaydedip çıkarttıyoruz..ya böyle benimki gibi ufak ufak yada sticker olarak büyük,sana bağlı :KK34:

http://www.zazzle.com/baby+stickers
aaa iyimiş göz atıyorum bnde hemen..
ah cnm bu haftalara geldik hala şu evhamlardan kurtulamadık..bende gece çok deli yattığım için sabah kalktığımda hemen elim karnıma gidiyorum hareket etsin diye bekliyorum..bazı arkadaşların bahsettiği kadar hareketli değil bnmki..ara ara hissediyorum..ama napıyoruz takmıyoruz :KK20: hep dediğimiz gibi dua ediyoruz..müminin silahı duadır..bu düşüncelerimizi korkularımızı Allaha sığınarak yenicez inşallah ve Rabbimin izniyle evlatlarımızı alıcaz kucağımıza...

amin cnm çok güzel ifade etmişsin..dua edelim hep birbirimiz için..
Kizlar hastane cantanizi hazirladiniz mi? Ben henuz hazirlamadim, aslinda herseyimiz tamam odasi esyalari vs bitek canta hazirlamak kaldi
bizim odamız henüz gelmediği için eşyalarını yıkayamadık..mayıs başında odamız gelicez..eşyalar yıkanıp ütülenip yerleşicek sonra çantasını hazırlıcam bnde.
ve herkese günaydın tünaydın.......biraz geç kaldım bugün buraya yazmakla....endişesiz sağlıklı güzel bir gün olsun hepimize..günümüz aydın olsun....yavrularımız büyüsün kocaman olsun :) haziran gelsin :).

tünaydın cnm..gelsin haziran bi an önce ..evet evet evet :KK52::KK9:

Cok tesekkur ederiz goncacim. Annene de selamlarimizi ilet.
Benim cevrem cok kalabalik aslinda ama guvenimi sarsanlar oldu bu sebepten olmali ki genel olarak cok samimi bulamiyorum kimseyi yada samimi olamiyorum. Burada huzur buluyorum mutlu oluyorumm yorumlar tarafsiz, icten, birbirimizi anlayabiliyoruz.
Hatta bu grup hic ayrilmasa birbirinden sanal da olsa surup gitse arkadasligimiz :KK19::KK19::KK19:

Ben de hep eşime bahsediyorum sizlerden, hepiniz hamilesiniz, birbirinizi daha iyi anlarsınız tabii takdir ediyorum sizi diyor :)
Kendi tepesinde dolaşmıyorum ya işine geliyor tabii :)))

Cok tesekkur ederiz goncacim. Annene de selamlarimizi ilet.
Benim cevrem cok kalabalik aslinda ama guvenimi sarsanlar oldu bu sebepten olmali ki genel olarak cok samimi bulamiyorum kimseyi yada samimi olamiyorum. Burada huzur buluyorum mutlu oluyorumm yorumlar tarafsiz, icten, birbirimizi anlayabiliyoruz.
Hatta bu grup hic ayrilmasa birbirinden sanal da olsa surup gitse arkadasligimiz :KK19::KK19::KK19:

Evet kizlar yaa hic ayrilmasin grubumuz. zaten bebislerden sonra daha cok ihtiyac duyariz birbirimize :-) can'imm hepiniz adina ilettim selamlarinizi gozlerinizden opuyormus benim pamuk annem :-) torunum sayilir yavrulari dikkat etsinler kendilerine, ayaklarindan coraplarini cikarmasinlar sakin diye tembihliyor birde :-) annrmde uzun zaman cocuk hasreti cekmis biri. dokuz sene olmamis cocugu sonra ablamla acmis seriyi bes cocuk siralamis :-) o yuzden cok pimpiriklidir :-)

X