2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ay maşallah efene çok tatlı çıkmış yaaa yerim ben onu melek yaa doktorunun ve hastanenin içine sinmesine çok sevindim canım rabbim zamanında kucağına almanı nasip etsin

amin güzel arkadaşım,sağolasın..inşallah

hayatından karbonhidratı,tatlıyı,hamurişini çıkar tamamen dedi doğuma dek..ama en sevdiklerim onlar oooyyy nasıl olcak bilmem hatta şu an bile canım istedi,çikolata yiyorum..

Ayyyyy masaallah Efe Beyimize
Su pozlara bak yaaa benim sadece elimde olan ayrintili usg deki elleri gozlerinde olan resim ....
Ama hepsine de bedel olan o
Masaallah tekrar ♥♥♥

aaah canım bendede yoktu poz falan ama bugün bisürü oldu..ay bilmem ki şans mı oldu denk geldi yoksa ultrason cihazımı iyiydi bilmem

ohoooo evet 600'e varan fiyatlarda var ama o kadar düşüğede güvenemiyorum, 2.600 iyi bana göre hehehehh

Yeyim ben onu bide esniyor şuna bak...
Memnun kalman çok iyi olmuş içine sine sine devam edersin artık canım...:)

memnun kaldım gerçektende çok rahat oldum Allah'a şükür yaaa,bin şükür...

ben Hisar'daki doktorumu çok sevmiştim..hâlâ da öyle..hatta içim bile acıdı onu bırakırken vicdan azabı çektim valla

ama bugün 10 numara memnun kaldım yaaa Allah resmen gönlüme göre verdi sağolsun..

maşallah maşallah köftene...doktorunu sevmende çok iyi olmuş..artık gönül rahatlığıyla gidebilirisn bu hasteneye...

iyiyiz güzel arkadaşımız ..sende iyisin inşallah...ohhh ne güzellll uyumuş dinlenmişsiniz ...yarasın yavruna bu uykular..uçar tabi ..ben onu salı günleri yaşıyorum ..ptesi izinli oluyorum salı sayfa takibi alıntı yapmakla geçiyor :)

Bir biz göremedik bebişimizi heralde Hiç poz vermedi sıpa, ya poposunu dönüyor, ya eliyle yüzünü kapatıyor. 31.haftamdayım artık doğumda görecez heralde

Biz de goremedik ama simdi simdi net gorunurler heralde ben lontrole gittigimde 31 haftanin sonu 32. Haftanin basi olucak o zaman net gorurum heralde. 40 gun sonra gormus olcam prensesimi ben de. Cok ozledim gelisimini cok merak ediyorum boyunu kilosunu sizinkileri yazinca acaba o kadar olmus mudur diyorum ben de. Masallah hepinizinkilere pufff hele seninki baya net ve yakisikli cikmis masallah subhanallah Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah hepimize insallah.

maşallahhpufpuff bu köftelikten çıkmış tontiş olmuş fotolara bakılırsa keyfi gayet yerinde kuzucuğun

plesantam aşağıdaymış takip edicez dedi. of sabahtan beri ağlak oldum. naapıcam ben?

Aglayip da kendini de kuzunu da strese sokma canim benim. Doktorun ne diyosa o onemli. Cogunlugun karsilastigi bir durum bu. ama doktor ne derse o. Kendi kendini korkutma telaslandirma. Allahin izniyle bebisini kucagina saglikla alicaksin.

Ayyy pufpuf resmen kıskandım seni şimdi. Maşallah oğluna... Yaaa ben ufaklığımı çok merak ediyorum acaba kime benziyor nasıl benim dr. cihazı çok kötü hiç birşey anlamıyorum ma abak burada ne kadar güzel. Muayene ücreti ne verdin

Pufpuf fotoğraflara bayıldım yaa. nasıl bir güzellik bu Kilosu da baya artmış ne yedin ne ictin sen bu ara? Ayrıca kilo olarak birlikte gidiyorduk sen ne ara 15 e çıktın kız anlamadım. Ama için rahat bir şekilde hastaneden çıkmana çok sevindim.
Yok kız, baya bildiğin bayıltıyorlar da kesiyorlar:-D Hem de dandik bir hastane falan da değil. Özel Şifa Hastanesi bizim memlekette var ben orada doğum yapacağım inşallah. 450 normal, 650 sezaryen diyorlar. Epidural oldugunda + 250 lira daha oluyor. Bazı hastaneler uçmuşşş

Bende iyiyim çok şükür güzel çileğimmm.
Hemde ne uyuma günü bitirdik resmen oğlumla.Ama gerçekten iyi geldi çok uyumak.
Allah muhabbetimizi daim etsin de uçup gitsin sayfalar önemli değil :)

Bir biz göremedik bebişimizi heralde Hiç poz vermedi sıpa, ya poposunu dönüyor, ya eliyle yüzünü kapatıyor. 31.haftamdayım artık doğumda görecez heralde

Bende göremedim canım.Yüzünü görmeyi bırak bebişe benzeyen bir resimde yok elimde.
Biraz riskli bir gebelik geçirdiğim için doktorum rahim ağzı uzunluğunu ölçüp onun resmini veriyor sağolsun :)

plesantam aşağıdaymış takip edicez dedi. of sabahtan beri ağlak oldum. naapıcam ben?

Canım bu kadar ağlayıp bebişi de üzme.
Birşey olmaz Allah'ın izniyle.Sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişini canım.

Fiyat farkları can sıkıyor ama neyse Demet Akalın gibi sezaryan için 25milyar ödemicez en azından tek tesellimiz bu olsun

nerde caaniiimmmm bu liste tekrar paylaşır mısn

maşallahhpufpuff bu köftelikten çıkmış tontiş olmuş fotolara bakılırsa keyfi gayet yerinde kuzucuğun

sorma...bi esnemeler bi dönmeler falan poz verdi resmen..annemde diyo "annesi gibi fotoğraf çekmeyi sevcek heralde" diye

bizimde ilk zaten bu kadar net resim,hâlâ bakıp bakıp duruyorum (maşallah yaaa)

canım muayene ssk ile 72 tl ama sordum ssk veya özel sigortası olmayana kaç diye,125 tl dediler..
Doğumda herşey dahil 2600 tl

uuuyyyy tartıya bi çıktım şok oldum doktor kilomla ilgili bişey demedi ama böyle giderse 20'yi hatta 25'i bulcam ahahahha hiçbişeyi kısmadım kesmedim ki ben anacım..şekerde çıkmadı şükür,.ama işte karbonhidratı hamur işini kes dedi,.ama dikkat!! Azalt değil,kes dedi

Anaaaaam o gördüklerim sacları mı yoksa, puh kırkbirkere massallah sıpaya ya teyzeleri kurban olsun!
Senın adına guzel birgünmüş, artık bu gazla geceye kadar gulucukler dagıtırsın pufpufcum gözünaydın sevındım senın adına
Ama ne yalan soyliim boyle gordum imrendim valla benım uyuz oglumun yuzunun tek bır fotosu yok, yuzu eskımesın dıye kameralara poz vermıyor sankı haspam

hahahahha deli kız
valla o saç mı bilmiyorum doktor öyle bişey demedi,bende o an aval aval ekrana bakmaktan bişey sormadım.. Şapşal aşık gibiydim benim oğluşta bugüne dek böyle net pozlar vermediydi ya ilk defa oldu..bu 4'lüyü bu şekilde çıkartıp resimlicem odaya çerçeveyle..

Aa süpermiş ogluna maaşallah sanada hayırlı olsun, peki buranın maliyeti ne olacak senin için ?

Maşallah diyelim pozlar yıkılıyo. Güzel haberlerle gelmissin cnm yazindanda anlasildigina gore cok mutlusun . Allahim bozmasin mutlulugunu ve daim etsin :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…