2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

kesinlikle canım sağlıklı şeyler göze hitap etmiyo ama olsun önemli olan sağlık:)) evet ben de seviyorum sürprizleri saolsun düşünmüş görümcem:))
aaaamin canım inşallah hayırlısıyla gelsin o günler bir an önce

ben 22 Martta gittim dr. şuan ters dedi. ama henüz erken dönem olduğunda dönme yüzdedi çok yüksek dedi. bakalım 12 nisanda gdeceğim birde o zaman dönmüş olacakmı :)

Valla kafası aşağıda olunca tekmelemiyor ama bu defa da ayağım WC den kesilmiyor :)
Hayırlı güzel haberlerle gelin inşallah :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tatlım ben bioderma 50 faktörlük aldım sabah ilk işim yüzümü temizleyip sürmek.eczanede kampanya vardı ben normaldede biodermanın temizleme toniğini kullanıodum bitmişti ikili paket yapmışlar krem yanında 47 tl lik o solisyonu hediye ediodu onu aldım 60 tl ye yani güneş kremi 13 tl ye gelmiş gibi bişi oldu..ben çok memnunum vichyde alabilirsin.tanımadığım bi kaç marka önerdi inatla eczacı gebeler için üretilmiş kremler var die ama güvenemedim hemde 120 tl falan fiatları var uçmuşlar :)

canım geçen sene güneş kremimi alırken biodermanın bir sürü numunesini vermişti eczacı bayan gerçekten çok beğenmiştim.. arkadaşım da biodermanın temizleme losyonunu kullanıyodu tavsiye etmişti yine.. sen de memnunmuşsun iyi o zaman canım ben de bakıyım inş. burda da vardır kampanya.. çünkü kullanmak lazım nemlendirme açısından en güveniliri yazın..

Son düzenleme:

evet tatlım içinde paraben falan yok hiç değilse hemde o temizleme solisyonu benim arada bi çıkan hamilelik sivilcelerimide engelledi.bide la roche posay hydreane legere krem aldım ben oda kampanyadaydı 19 tl idi nohuttan bile ufak sürüyosun sanırım bana 1 yıla yakın gider nemlendiricide onu sürüyorum şimdilik ondada paraben parfüm falan hiç bişi yok.

Cok sagolasin canim ya hemen bakiyorum kreme

Sagol canim insallah.
Leke de dogumdan sonra geciyo dert edilecek bisey degil. Sen yinede kontrole gittiginde bir sor

günaydın kızlarrr herkese hayırlı cumalar diliyorum. ben de bugün kontrolü
canım kusura bakma nedense oğlan gibi düşünmüşüm bilinçaltımdan demek ki prenses bana kızmasın öperim onu bencanım geçmiş olsun hatta gelmeden geçsin. ben de yeni atlattım hala yediklerimin doğru düzgün tadını alamıyorum. çok dikkat et emi. bugünden başla sen ıhlamurlara kuşburnulara. ha kızlar geçen bi arkadaş da soruyordu gribal enfeksiyon için ne yapıyorsunuz diye. kuşburnu kaynatmak çok iyi geliyor. tam c vitamini deposu ayrıca hamilelere hiç bir zararı da yok senin aracılığınla bunu da söylemiş olayım çilekcim. öperim seni de meleğim asyamı daha bu arada çilekcim alıntılamamışım ama ilk kıyafet hakkında yorumunu gördüm. canım ben de profesyonel fotoğrafcı tutmadım. eşimin güzel bi makinesi var onunla çekeriz bir şeyler diye düşünüyorum. ama ne biliyim taktım böyle aklıma geldi ne giydireyim ben kızıma diyee:44: ben zaten gece yatarken de sabah ne giysem diye düşünürüm planını yaparım. o hesap kızım ne giysin diye düşünmeye başladım[/QUOTE]

teşekkür ederim canım....tavsiyelerin ve iyi dileklerin için.....

ALlahın gücüne gitmesin..biliyorsunuz bir sıkıntı yaşamıştım bebeğimin kalbi ile ilgili...down sendromlu bebeklerde kalp anomalileri görülüyor demişti detaylı ultrasonda doktor...benim 1 ayım çok çok kötü geçmişti...ALlahtan fetal kardiyolog down sendromu ile ilişkilendirilecek bir durum olmadığını söyledi rahatlamıştım ama bilinçaltımda biryer etti hep...2 aydırda sağolsun sıpacık yüzünü saklıyor bizden...hep o anı düşünüyorum...çok çok merak ediyorum..kucağıma alacağım yüzünü göreceğim o ilk anı çok merak ediyorum...eli ayağı düzgün zekası yerinde olsun istiyorum...ahh arkadaşımm..öyle yani... kayınvalidem beyaz dantelli bir hastane çıkışı aldı..annemle bizde somon rengi aldık üstünde küçük siyah benekler var..hastanenin vereceği nasıl birşey bilmiyorum...bakalım inşallahhh sağlıkla kucağımıza alırız...

o leke mesela benim teyzemin yüzünde olmuştu...dediğin gibi kir gibi duruyordu...yada fondoten akar ya sıcakta yüzde öyle bir görüntü olmuştu..doktorum bende beyaz tenli olduğum için şu kremi verdi canım...mutlaka kullan spotlar bile leke yapar dedi..

o dediğin çizgi bütün hamişlerde oluyor. yaa benim koltuk alttalrımda koyulaşma oldu. Temiz olduğu halde kapkara pis kıllı gşibi görünüyor deli olcağım

kuzum çok deli olma :) bak allahtan yüzünde falan değil...inşallah geçer..bronzlaşabilirsen belki kaybolur....üzülme bebeklerimiz iyi olsun dimi..

canım yukarıda resmini paylaştım..doktorum özle verdi hamileler içinmiş....inşallah işine yarar..

tekrar geçmişolsun canım....demekki biraz tedbirli davranıcaz....ne güzel sende meleğini gördün...ahh darısı benim ve arkadaşların başına...ihtiyaçlarınıda biran önce halledersin inşallah gönlüne göre..ben Belis marka beşik aldım canım..netten bakabilirsin resmine...

Son düzenleme:
Bende la roche kullaniyordum normalde. Hamileyken sakincasi yoksa devam edeyim o zaman

Çookk uyguna almışsın canım yaa roche un ürünleri çok pahalı normalde ilk zamanlar benim deli gibi sivilcelerim oldu ama bişey kullanmadım ben çok uzun sürdü sönmesi malesef..güle güle kullan canım sivilcen çıkmasın ama gerek kalmasın kullanmana:)))

ahh kuzum benim yaa sakın o günleri aklına getirme. öyle bişey olmayacak çünkü. o ilk zamanlar herkes bi ara kötü haberleri almıştı peşpeşe hatırlamıyor musun? bak hangi sorun devam etti? hiç biri! ne böbrek büyümeleri kaldı ne su azalmaları ne down sendromu riski... erken doğum riski dedikleri aşağıda yerleşmiş plasentalar bile yukarı çıktı:) doktorlar bizi boş yere heycanlandırdı. kuzucuklarımız Allahın izniyle sağlıklı sıhhatli olacak annesi. akıllı ama azıcık yaramaz olcaklar bi de. sonra biz yaramazlıklarından dolayı kızınca da sarılıp gönlümüzü alcaklar kek yapınca da hamurunun dibini parmaklıcaklar bi de sen herkesi güldürüyorsun ama bugün hüzünlenmeye yer arıyor gibisin bak kızarım haa

kuzum bu günlük nemlendirici hergün sürüyorum benim hamilelik sivilcelerim cildimin nemsiz kalmasından çıkmış hemde sonuçta regli olamıyoruz o biodermanın solisyonuyla temizleyip bununla nemlendiriyorum.dışarı çıkarkende kesinlikle faktörlü kremi sürüyorum şimdilik bi sorunum yok.valla bende şaşırdım eczanelerde bu ay hep indirim var istanbuldan arkadaşımda bulmuş sanırım kampanya türkiye genelinde inşallah sende bulursun.çünkü şimdi yazda gelio iyice iki katına çıkacak hepsinin fiyatı

Merhaba güzel anneler.Nasılsınız bakalım ? Umarım herkeste her şey yolundadır.Öpüyorum sizi.Minnaklarınıza da sevgiler. :))

ben günlük temizleme losyonlarını kullanmaya üşeniyorum yaa alıyorum bi hevesle en fazla bi hafta kullanıyorum düzenli sonra aksatıyorum ama güneş kremini hiç aksatmadan sürerirm o ayrı::) öğle arası hemen eczaneye gidip bakıcam canım ben de:))

naz yapayım biraz size dedim :) iyiyimm canım iyiyim.....ne güzel yazmışsın canımmmm.....o günleri hep beraber yaşarız inşallahhhhhh :)

Merhaba güzel anneler.Nasılsınız bakalım ? Umarım herkeste her şey yolundadır.Öpüyorum sizi.Minnaklarınıza da sevgiler. :))

hoşgeldin....bizde öpüyoruz senin minnakını......sen nasılsın..

ha tamam nazsa sorun yok çekeriz napalım

kızlar az önce bebişim hareketlensin diye tatlı niyetine dondurmamı yedim. artık doktora gitmek için ufaktan ufaktan hazırlanıp çıkıyorum
ayy inşallah 1500 gr olmuştur

Hadi güzel haberlerle gel, miniğinin güzel yüzünü gör inşallah

1500 gr ı geçmiştir bence

ben bugün gezmelerdeyim,çok uğrayamadım buralara kızlar.. Ara sıra bakmaya çalışıyorum

Merhaba guzel anneler ve minik kuzucuklari bende bugun heyecan dorukta. yarin aksam yolculuga cikip memleketime gidiyorummm her ne kadar korksamda su halde yolculuga cikmaktan yine ailemin yanina gidecegim icin kipir kipir haldeyiz kizimla tabi kocisten 15 gun ayri kalacagim onun buruklugu var ikimizde de :-( yarin sabah kizimida gormeye gidecem insaallah yuzunu gosterir artik. iki aydir yuzunu goremiyoruz hanimefendinin. bacaklarini acip totosunu gosteriyor surekli. bugun bebislerini goren ve gorecek olan arkadaslariminda mutluluklarini paylasiyoreeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…