2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ayyy ben bu gün soracamtım ama unuttum.... bidahaki gittiğimde sorarım artık ama yaptırıp memnun olduğunu söyleyen çok var... söylediklerine göre çan yöntemiyle yapıyorlar dikişte olmuyor ve çok çabuk iyileşiyormuş canım...

Son düzenleme:

Bebeğin gelişiminin önden gitmesi genelde genetikmiş canım... Benimde hafif şişliklerim oluyor hem ben çevremde son aylarda şişliği olmayan bi hamile görmedim...

seninle haftamız aynı. bnm bebişin kafası her zaman aşağıda değil karnımda geziyor bazen aşağı iniyor. şişlik kişiden kişiye değişir bence bende şişlik yok. çalışıyorum ama çok fazla ayakta kalmıyorum bi de akşamları eşim ayaklarımı baldırlarıma masj yapıyor belki o da etkilidir. yemekte tuzu baya azalttım ekmek fazla yemiyorum dikkat etmeye çalışıyorum yani

ben hemen düşünmüyorum sünneti yani doğar doğmaz. bebeğin bakımını tam bilmezken göbeği felan düşmeden bi de pipisiyle uğraşamam.. o yüzden düşünmüyorum

Hayirli aksamlar bacilarimmm
Biz iki gundur siddetli bas agrisi cekiyoruz yine....
Ara ara okuyordum ama yazamiyordum....
Ayrica annem koye gitti kucuk kiz kardesim bende kaliyor ...
Anam hamile hamile amma zormus bakmak....
Okula gidiyor sabahlari kalk hazirla kahvalti yaptir vs.
Cocuklu anneler Allah (c.c.) yardimciniz olsun ne diyim

Benm hep asagıda Dr doğum pozisyonuna yerleşmiş dedi ben de hiç tuzlu yemyrm krakeer bile yeniyrm 2 aydır ama ayaklarım şiş bir haftadır cok moralim bozuldu sanki hiç şişmck sanıyordum

Canım bende 10 gündür var ayaklarımda ellerimde şişlik normal dedi doktorum benim kızımda doğum pozisyonundaymış yani rahat ol olağan şeyler

ben hemen düşünmüyorum sünneti yani doğar doğmaz. bebeğin bakımını tam bilmezken göbeği felan düşmeden bi de pipisiyle uğraşamam.. o yüzden düşünmüyorum

aynen benım de duyduklarım ve düşündüklerimi ifade etmişsiniz. bi yandan ayaptırıp rahat etmek var bı yandan da acaba bakımı zor olur mu?soruları deneyimli kimse yok mukı?:44:

ben bu konuyu doktorun görüşüne bırakacağım..gerekli ve sağlık için hemen olsun denirse yaptırırım ama yoksa kendi tercihim olarak hemen yaptırmam diye düşünüyorum..bakalım..

Gecmis olsun azerim..
Senin kardesin yine okul caginda bide benim ki gibi bucur cadi olaydi sen o zaman goreydin cümbüşü

Cadi madi ama dunyanin en tatli en sevimli en guzel seyi yok boyle bir aşk...

ben bu konuyu doktorun görüşüne bırakacağım..gerekli ve sağlık için hemen olsun denirse yaptırırım ama yoksa kendi tercihim olarak hemen yaptırmam diye düşünüyorum..bakalım..

ben de bi sonrakı kontrolde bı sorayım diyorum ama muhtemelen yıne tercıhı bizlere bırakacaklarmış gibi geliyo. yıne de onemlı olan ne söyledikleri. benım randevum 18 nısan da. haberleselım bakalım ne diyecek doktorlar...

Herkese iyi geceleeer kızlar bu akşam 15 günlük bir bebişi ve annesini ziyarete gittim. 9 günlükken sünnet oldu bide teyzeleri. Çok tatlı maşallah ama arkadaşıma sorarsanız ilk hafta yaptır diyor hareketlenmeden uyurken ilk 10 gün uyuyorlarya keşke 3 gün önce yaptırsaydım diyor. Yinede çabuk iyileşiyor nasip olursa bizde yaptırıcaz.

Canım bana mail at farklı bir formatta yeniden atayım sana ayıp ediosun :)

canım blogunu okuyorum takip ediyorum gördüğüm kadarıyla çok dengeli besleniyosun kaç kilo aldın merak ediyorum.bu arada geçmiş olsun kasık agrısıyla ilgili ciddi sıkıntı yaşamışsın...

Valla dengeli beslenmeye çalışıyprum diyeyim çünkü hamurişi bağımlılığımbeni benden alıyor :)
Ama şok yediğimin ertesi günü bir hayli dikkat ediyorum yediklerime daha sağlıklı yemeye çalışıyorum..
29. Haftadayım en son 7 kişo almıştım 8-9 olmuştur belki :) dokotprun tartısında hep 2 kg fazla çıkıyor nedense uyuz oluyorum :)

Kıyafetlerden dolqyı doktorun tartısında fazla çıkıyor canım.hatta ben saatimi.bile çıkarıyorum hahaha.5 kilonaldım bende ama 3 kilosnu son 1 ayda aldım :/ doktor dogum akadar 2 kilo daha izin verdi.kiloyu sevmiyor bizim hanım :)

Kizlar gecenin bu saatinde kasintidan delirmek üzereyim artik tirnaklarimi geciriyorum karnima yok mu bir fikri olan yok mu bu kasintiyi alacak dogal bir yontem veya bir krem falan. Bir kac arkadasta daha vardi siddetli kasinti. Naptiniz gozunuzu seveyim bana da soyleyin delirecem yaw

Cok kasinan arkadaslar karaciger enzimlerini kontrol ettirsinler. Allah korusun onlar yukseldiginde de cok kasinma olur ama sadece karninda degil her yerinde olur

Benim icin de gece uykulari coktan bitti. Bel agrisi sirt agrisi beni uyutmuyor. Deliksiz bir uyku icin simdi neler vermeZdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…