2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ayrıca arkadaslar benim düşük riskim yok.sanki hamıle degılkende seks hayatımız tam iyiydi diyemem.ama hamile oldugumdan beri kırk yılda bir.haftada bir kez bari olsa o da yok.napcam bılemedim.artık adamlar anne gibi mi goruyo bizi.duzelir mi hamılelıkten sonra emin degğilim valla.guya bebegı ve beni dusunuyo.tamm bir nevi dogru haklıdır da ama ınsan bu kadar da uzaklasmaz ki bi tehlıke yoksa kadının da isteklerı var bunu bılmeli.seks yapmak da kendını daha iyi hissettirmezmi zarar değil faydada olur.:KK51:

Aşağı yukarı hepsi böyle galiba... Ayrıca son üç ay düşük riski yoksa normal doğum için tavsiye eden doktorlar bile varmış bide bunu söyle bakalım belki bakış açısı değişir... Yada gazozuna ilaç at canım... :KK9: :KK9: :KK9:

kızlar size bir sorum olacak
hani kendimize gecelikler pijamalar falan alıyoruz da asıl önemli olan bebeğimizin kıyafeti gibime geldi. sonuçta ilk giyeceği şey olacak. ilk fotoları o kıyafetle çekilecek. ben bir organik pamuk hastane çıkışı takımı almıştım da organiklerin rengi biliyorsunuz krem oluyor üzerindeki desen de kahve tonlarında gibi. böyle çok canlı canlı değil açıkçası. fotolarda çok albenili durmayabilir. yeni doğmuş bebek biraz krımızı gibi oluyor diye kırmızı renk ağırlıklı bir takım da düşünmüyorum. pembeli kremli bir şeyler alıcam galiba. hem alacağım gecelik rengine de uyar kızışımla takım giymiş oluruz:KK1:ama tam da istediğim gibi bişeyler bulamadım yaa... siz ne yaptınız bu konuda bana fikir verir misiniz?

Kız çocukları idil bebenin çok şeker kıyafetleri var... Hatta pembe leoparlı dantelli kokoş bi modeli vardı... Kızım olacak olsa onu kesin alırdım...

Güzeller bişey sormam gerek ;

Daha önce bu konu konuşuldumu bilmiyorum ama genital bölge temizliği için son aylarda ağda yaptırılır mı acaba ? BEnim canım çok tatlıdır da ağda yapılırken kasıyorum kendimi çok .. acaba bi zararı olurmu ki bilemedimm

Bildiğim kadarıyla bi sakıncası yok canım... Kendi adıma söyleyim ben yaptıracağım...

Bizzz geldiikk...:) Çok şükür herşey yolunda... :nazar: Bir hafta önden gidiyoruz 1.800 olmuşuz doktorla 4 ü geçmezse normal diye konuştuk ama bakalım bahtımıza ne çıkacak... Ben herhalde hala dönmedi diye düşünüyordum ama bizimki yarasa annesine uymuş... :KK9: Artık üç hafta sonra görüşecekmişiz sonra iki sonra her hafta dedi doktorumuz...:) Benimde nurtopu gibi 12 kilocuğum olmuş...:KK43:

Ohepguzelim masallah bebisine:nazar::nazar:

Ben bugünlük kotayı fena doldurdum canlar.
Yarın doktora gidecem bakalım son durumlar ne ?
Dualarınızı bekliyoruz güzel teyzoşlar.
Hepinizi ve minik yavrularınızı kocaman öpüyoruz oğlumla :KK16::KK16::KK16:

Valla ben de kendimi cok cirkin hissediyorum.. Dogursam zayiflasam eski halime donsem nur topu gibi 14 kg mimi versen 😄 doguma gidene kadar 20 olur o. 3 ay gecse ben hepsinibyapsam ve yine o fistik halimle salinsam istiyorum evde yaa 😩😩

Güzeller bişey sormam gerek ;

Daha önce bu konu konuşuldumu bilmiyorum ama genital bölge temizliği için son aylarda ağda yaptırılır mı acaba ? BEnim canım çok tatlıdır da ağda yapılırken kasıyorum kendimi çok .. acaba bi zararı olurmu ki bilemedimm

sanırım benden daha canı tatlı olanınız yoktur.
Çok örnek vermiştim bu konuda kendimden :KK1: acaip değişiğim ve ufacık bi acı bile benim için ölüm..
Hatta sen ilk ağda yaptırdığım günü bi göreydin anlardın,ya gülmekten ya şok olmaktan kal gelirdi sana inan :KK34: mesela işlem yarım saat sürüyosa,benimki o gün 1.5 saate yaklaşmıştı süreç artık kadın bayılcaktı zor dayandı..bağırmaktan,ağlamaktan helak olmuştum aaay hâlâ hatırlar tırsarım o ilk günden..

Ama şimdi toplamda 5 sene falan oldu başlayalı iyi artık ve aksatmadan düzenli gidiyorum.. Alışmışken hayatta jilete falan dönmem artık çoooook zorda kalmadıkça.. Hâlâ daha kasıyorum biraz kendimi ama doktorum gidebilirsin dedi,sorun yok.. Hatta tahmini doğum sezeryanla 17 haziran görünüyor benim,2 gün kala bile gideceğim :KK1:

bide hamile kalana dek emla keem ile gittim ben her ay,ilk kullandığım zamanlar değil ama sonradan kremin etkisini gördüm..şimdi tabi kullanamıyorum 7 aydır ama kremsizde alıştım artık bu sayede

Bizzz geldiikk...:) Çok şükür herşey yolunda... :nazar: Bir hafta önden gidiyoruz 1.800 olmuşuz doktorla 4 ü geçmezse normal diye konuştuk ama bakalım bahtımıza ne çıkacak... Ben herhalde hala dönmedi diye düşünüyordum ama bizimki yarasa annesine uymuş... :KK9: Artık üç hafta sonra görüşecekmişiz sonra iki sonra her hafta dedi doktorumuz...:) Benimde nurtopu gibi 12 kilocuğum olmuş...:KK43:

tüm haberler güzel yüz güldürücü o zamaaaaan size kocamaaaaan bi maşallah diyorum
:nazar:

güzel ve içini ısıtan,rahatlatan haberlerle gel inş güzelim...

Allah yardımcın olsun canıııım güzel haberlerle döneceksin inşallah biz demin geldik kontrolden iyice tostik olmuş bebiş..tüm güzel dualarım seninle :KK49: sende sev göbüşünü yerime

Ayyy maşallah kocaman olmuş seninki. Doğuma da hazırlanmaya başlamış, yirim ben onu, maşallah :KK16: Ben p.tesi gittim doktora. 4 hafta sonra gel, ondan sonra 2 haftada bir geleceksin dedi. Çok heyecanlıyım çooookk :KK52:

Ayyy düşüncesi bile korkutuyor insanı.
Azıcık daha uzak kalmak iyidir :)

Gruba katıl diye bir buton var ona tıkla canım arkadaşlar kabul ediyor.

Çok sağolll canımmm.
Hepimizin bebişleri zamanında hayırlısıyla sağlıkla doğsun inşallah.

Canımsın.
Sizde çok önemlisiniz Allah korusun sizi bütün tehlikelerden :KK16:

Kısss Allah iyiliğini versin niye adamlara beyinsiz dedin :KK52:
Anlayışlı anacım onlar kıyamıyorlar bize :)

Ohhh çok şükür güzel haberler getirmişsin maşallah size canım :nazar:

Amin canımmm.
Ben genel anestezili sezeryan olacam o korkutuyor biraz canım.

Çok güldüm bu yorumlara demek gazoza ilaç at.Ne cevherler varmış sizde :KK52::KK52::KK52:

Ama grubu bulamıyorumki. Tam adı ne tatlım?

Bu arada iyi haberlerle gel inşallah tatlım. Haber verirsin gelince

Son düzenleme:
Ohepguzelim masallah bebisine:nazar::nazar:

Ayyy düşüncesi bile korkutuyor insanı.
Azıcık daha uzak kalmak iyidir :)

Gruba katıl diye bir buton var ona tıkla canım arkadaşlar kabul ediyor.

Çok sağolll canımmm.
Hepimizin bebişleri zamanında hayırlısıyla sağlıkla doğsun inşallah.

Canımsın.
Sizde çok önemlisiniz Allah korusun sizi bütün tehlikelerden :KK16:

Kısss Allah iyiliğini versin niye adamlara beyinsiz dedin :KK52:
Anlayışlı anacım onlar kıyamıyorlar bize :)

Ohhh çok şükür güzel haberler getirmişsin maşallah size canım :nazar:

Amin canımmm.
Ben genel anestezili sezeryan olacam o korkutuyor biraz canım.

Çok güldüm bu yorumlara demek gazoza ilaç at.Ne cevherler varmış sizde :KK52::KK52::KK52:

sanırım benden daha canı tatlı olanınız yoktur.
Çok örnek vermiştim bu konuda kendimden :KK1: acaip değişiğim ve ufacık bi acı bile benim için ölüm..
Hatta sen ilk ağda yaptırdığım günü bi göreydin anlardın,ya gülmekten ya şok olmaktan kal gelirdi sana inan :KK34: mesela işlem yarım saat sürüyosa,benimki o gün 1.5 saate yaklaşmıştı süreç artık kadın bayılcaktı zor dayandı..bağırmaktan,ağlamaktan helak olmuştum aaay hâlâ hatırlar tırsarım o ilk günden..

Ama şimdi toplamda 5 sene falan oldu başlayalı iyi artık ve aksatmadan düzenli gidiyorum.. Alışmışken hayatta jilete falan dönmem artık çoooook zorda kalmadıkça.. Hâlâ daha kasıyorum biraz kendimi ama doktorum gidebilirsin dedi,sorun yok.. Hatta tahmini doğum sezeryanla 17 haziran görünüyor benim,2 gün kala bile gideceğim :KK1:

bide hamile kalana dek emla keem ile gittim ben her ay,ilk kullandığım zamanlar değil ama sonradan kremin etkisini gördüm..şimdi tabi kullanamıyorum 7 aydır ama kremsizde alıştım artık bu sayede

tüm haberler güzel yüz güldürücü o zamaaaaan size kocamaaaaan bi maşallah diyorum
:nazar:

Ayyy maşallah kocaman olmuş seninki. Doğuma da hazırlanmaya başlamış, yirim ben onu, maşallah :KK16: Ben p.tesi gittim doktora. 4 hafta sonra gel, ondan sonra 2 haftada bir geleceksin dedi. Çok heyecanlıyım çooookk :KK52:

Sağolun teyzeleri...:) Heyecan hep var da şimdi son aylardayız ya daha bi artıyor... :KK52: Önceden çok korkuyordum her han bişey olacakmış gibi ama çok şükür Allaha emanet şimdiye kadar iyi geldik İnşallah şu dokuz ayın sonu da iyi sonuçlanır hepimiz için...:)

Gusel ve istedigin kadar mutlu haberlerle gel cnm duam seninle Allahim hayirlisi ve iyi olanini nasip etsin insAllah

Aşağı yukarı hepsi böyle galiba... Ayrıca son üç ay düşük riski yoksa normal doğum için tavsiye eden doktorlar bile varmış bide bunu söyle bakalım belki bakış açısı değişir... Yada gazozuna ilaç at canım... :KK9: :KK9: :KK9:

Kizlar bu konuyu en baştan beri doktoruma sormayı cekiniyodum dun saglik ocagina gtmistim kontrole hemsireme sordum son 1 aya kadar hiç bi sikinti olmaz dedi haftada 2 -3 olabilirmis ama son bir ay erken dogum riski olabilirmis.. dogumu kolaylastiriyo mu peki dedim hayir alakasi yok dedi dogumun kolay olmasi pelvik kaslari yani catiyla alakaliymis orayla bi ilgisi yok dedi bn yine de bu ay yuzum kizarsa da doktora sorayim onmli olan onun ne dedigi😊 kocişle iyiyiz biz bu aralar masallah.. hormonlar tavan yapti sanirim bn de😉

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar benm ayaklarım hafif hafif şişmeye başladı halsizlik de var annem de diyo bunlar doğuma yakın olr ee baktığımda başı da 1bucuk aydr aşağı pozisyonda bebiş de 3 4 hafta önden gidiyor acaba ben bişeyleri mi
Yanlış hesapladım daha önceden mi hamile kaldım üstüne mi gördüm diye şüpheye düşmeye başladm var mı aramzda ayağı şişen halsizliği olan ya bi de gecen rüyamda gördüm Koç
Burcu olms bZm oğlan bunlar işaret mi acabaaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar nasılsınız? durumlar iyi galiba :nazar: değmesin. bebişler büyümüş benim randevum 18 nisan. sabırsızlanıyorum. Erkek annelerine bir sorayım dedim de doğumda sünnet düşünüyor musunuz bu konuda doktoruyla konusan ya da araştırma yapan varmı? ben aradan cıksın ıstıyorum acı cekmeden. ama rısklerı yoksa tabı.

X