2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Nihayet günaydın, ben geldim :)

Geçen hafta işlerin yoğunluğundan ara ara bağlanabildim anca, cuma günüde iznimi başlattım çok şükür evdeyim :)
Raporumu 14. de başlatacağım inşallah

Evdeyim ama oraya buraya gitmekten bi turlu yine baglanamadım :) bugün evde tembellik yapmaya karar verdim rahat rahat yazabilirim :)

Umarım görüşmeyeli herkes iyidir...

Bende son bir kaç haftadır sakarlık var, elimden sürekli bişeyleri düşürüyorum :) şimdi haftalık yorumumda

okudum rahmin genişlemesinden sakarlıklar normalmiş

meğerse, sizde de oluyor mu?

Bu arada zaman yaklaştıkça tedirginliklerim artmaya nasladı, aslında gayet iyiyim ama sürekli bişey olacakmış gibi takılıyorum :KK43:
İnsallah saglıkla zamanında gelirler...

Bende sakarlık yokta bnm eşime yan etkisi olabilirmi acaba maşallah adam evde ne bardak koydu ne tabak :KK1:

canım ıhlamuru demle bir bardağa süz içine bir dilim kabuklu limon bir tatlı kaşığı bal koy limonu da biraz ez karıştırırken ve iç aman çok sıcak içme daha kötü olur gün içinde de çok sıcak ve soğuk içme iki gün yap bunu çok iyi geliyor limonlu ballı ılık su bile olur boğazındaki mikropları temizler geçmiş olsun

ayyy ben de heyecanlanıyorum doğumum 6 haziran görünüyo ama ben çok 40. haftaya kadar beklemek istemiyorum mayısın sonlarına razıyım ama tabi Rabbim hayırlı vakitte nasip etsin

günaydın çilekcim ben de daha hiç yüzünü net göremeyenlerdenim çoook merak ediyorum kızım nasıl bişiy acaba bi arkadas yazmıstı doktoru öpmelere doyamıcanız bi oğlunuz olacak demiş benim doktorum hiç öyle seyler demiyo onu geçtim ağzı burnu şöyle anneye ya da babaya benziyo gibi bi yorum da yapmıyo meraktan çatlıcam ben de haftaya cuma çalışır raporu almaya gidicez bakalım o zaman gösterecek mi:KK52:

geçmiş olsun canım bende de var aynı dert bahar gelince ağzım burnum birbirine giriyo biz de içtik ıhlamurumuzu kızımla sihirli iksir gibi bi hapım vardı bi tane içsem hemen geçiyodu ama bu bahar içemicez:KK53::KK53:

Sizede geçmiş olsun canım.bana ıhlamur iyi geliyor birde bol limonlu ve karabiberli tavuk suyu çorbası da tavsiye ederim bana o da iyi geliyor :KK34:

Cümbür cemaat herkese günaydınlar... :KK3: uykusuuzzuummmm en son baktığımda saat 3.30 idi ben hala yarasalar gibi tavanı izliyordum... :KK53: bu aralar hep böyleyim herhalde normaldir.... Neysem bu gün bizim görüş günümüz doktor doguma girmiş beklemedeyiz yani... :KK31:

yavv ben kafayı koyar koymaz uyuyorum son birkaç haftadır.Hatta yatağa gitmeden kestiriorum biraz sonra eşim kaldırıyor yerime yatıncada hoop uyuyorum hemen :KK1: Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz :KK34:

:KK3:merhaba güzel hamişler takipteyim alerjik sorunlar dışında herkes ii gözüküyor bizde hazırlıkların sonuna yaklaştık ama arık doğum korkusu sarmaya başladı normal istiyorum ama nasıl doğuracam onuda bilmiom:26:yapabilecekmiyim acaba videolar izleyip atlatmaya çalışıorum korkumu ama sanki daha bi korkum :18:nasip bakalım sağsağlim allah kucağımıza almayı nasip etsin:KK49:

Canım ben sezeryan olacağım ama doğumum normal olsaydı bu kadar insan nasıl doğurmuş bende doğururum diye düşünürdüm heralde,,yada ben normal doğum olmayacağı için çok rahat düşünüyorum sanırsammmm :KK1: :KK1:

:KK3:merhaba güzel hamişler takipteyim alerjik sorunlar dışında herkes ii gözüküyor bizde hazırlıkların sonuna yaklaştık ama arık doğum korkusu sarmaya başladı normal istiyorum ama nasıl doğuracam onuda bilmiom:26:yapabilecekmiyim acaba videolar izleyip atlatmaya çalışıorum korkumu ama sanki daha bi korkum :18:nasip bakalım sağsağlim allah kucağımıza almayı nasip etsin:KK49:

Ben bırak video izlemeyi doğum hikayeleri bile okuyamıyorum canım.
Bende de acayip bir korku var.Ama bir şekilde çıkacak bu kuzucuklar :)
Allah yardımcımız olsun inşallah

Canım ben sezeryan olacağım ama doğumum normal olsaydı bu kadar insan nasıl doğurmuş bende doğururum diye düşünürdüm heralde,,yada ben normal doğum olmayacağı için çok rahat düşünüyorum sanırsammmm :KK1: :KK1:
:KK1: tabiii rahat düşünürsün neden sezeryan peki korkudanmı arkadaşım

Sen neden sezeryan olacaksın canım.

Hazirliklar yapiliyorda yetisecek mi bilmiyorum :-(

ah canım sen onu bir de bana sor :KK43: daha mobilyayı yaptırıcaz gidip moeli bi türlü veremedik.boya yapılıcak duvar kagıdı halı seçilicek dekoratif objeler alınıcak mobilya geliek kokusu çıkıcakta ben bebeğin eşyalarını yerleştiricemdeee :KK43: ne ara yetişicek hepsi blmiyorum

Ben bırak video izlemeyi doğum hikayeleri bile okuyamıyorum canım.
Bende de acayip bir korku var.Ama bir şekilde çıkacak bu kuzucuklar :)
Allah yardımcımız olsun inşallah
aminnn emacım orası öle kimseninki kalmamış içerde sağlık ocağındaki ebem öle dio seninkide kalmıcak bi şekilde çıkıcak :KK1:

ah canım sen onu bir de bana sor :KK43: daha mobilyayı yaptırıcaz gidip moeli bi türlü veremedik.boya yapılıcak duvar kagıdı halı seçilicek dekoratif objeler alınıcak mobilya geliek kokusu çıkıcakta ben bebeğin eşyalarını yerleştiricemdeee :KK43: ne ara yetişicek hepsi blmiyorum

Allah kolaylık versin canım.Güzel telaşlar bunlar hepsi yetişir inşallah.

aminnn emacım orası öle kimseninki kalmamış içerde sağlık ocağındaki ebem öle dio seninkide kalmıcak bi şekilde çıkıcak :KK1:

Bebiş isterken doğumu çok düşünmüyoruz ama vakit yaklaştıkça stres yapmamız normal galiba canım.
Ebe güzel söylemiş :) Biz de çıkaracaz inşallah :)

Nihayet günaydın, ben geldim :)

Geçen hafta işlerin yoğunluğundan ara ara bağlanabildim anca, cuma günüde iznimi başlattım çok şükür evdeyim :)
Raporumu 14. de başlatacağım inşallah

Evdeyim ama oraya buraya gitmekten bi turlu yine baglanamadım :) bugün evde tembellik yapmaya karar verdim rahat rahat yazabilirim :)

Umarım görüşmeyeli herkes iyidir...

Bende son bir kaç haftadır sakarlık var, elimden sürekli bişeyleri düşürüyorum :) şimdi haftalık yorumumda okudum rahmin genişlemesinden sakarlıklar normalmiş meğerse, sizde de oluyor mu?

Bu arada zaman yaklaştıkça tedirginliklerim artmaya nasladı, aslında gayet iyiyim ama sürekli bişey olacakmış gibi takılıyorum :KK43:
İnsallah saglıkla zamanında gelirler...

yaa gerçekten bu sakarlığın hamilelikle ilgisi varmıymış :) bende batıl olarak nazar çıktı diye düşünüyordum ama son 1 haftadır sürekli tabak bardak kırmaktan takımları tek sayıya indirdim :)) hatta aşağı komşum noluyo sirtaki yapıosan benide çağır stres atalım diye dalga geçio..çok şaşırdım şimdi :))

kızlar bide bişi soracağım size ben tahlillerimi düzenli yaptırıyorum falan ama değerlerimde pek bişi çıkmadı eksiklik ama benim arkadaşlarım dünya vitamin ilaç kullanıolar eksiklik olmasada bana geçen hafta bi kan ilacı başladık bide folik asitten bu yana vinelac die içinde herşeyi barındıran sağlam bi vitamin alıyorum..başkada bişicik kullanmıyoru..siz ek olarak bişiler kullanıyomusunuz?bide kramplarım başladı benim sanırım magnezyum başlayacak bu hafta bana bugün 4 te randevum var bakalım...buarada doktora gideceğim sormamı istediğiniz bişiler varsa söyleyin gitmişken soruyum:KK49:

yok canım gidiyorum doktorada sıpacık göstermiyor annesine güzel yüzünü.....hep saklıyor..yüzüstü yatıyor bazen...:) anasına çekmiş bende çok severdim yüzüstü yatmayı...

aaaaay çileğim yaaaa sorma..bende bayılırdım yüzüstü yatmaya ama..nasıl özledim bi bilsen

kızlar bide bişi soracağım size ben tahlillerimi düzenli yaptırıyorum falan ama değerlerimde pek bişi çıkmadı eksiklik ama benim arkadaşlarım dünya vitamin ilaç kullanıolar eksiklik olmasada bana geçen hafta bi kan ilacı başladık bide folik asitten bu yana vinelac die içinde herşeyi barındıran sağlam bi vitamin alıyorum..başkada bişicik kullanmıyoru..siz ek olarak bişiler kullanıyomusunuz?bide kramplarım başladı benim sanırım magnezyum başlayacak bu hafta bana bugün 4 te randevum var bakalım...buarada doktora gideceğim sormamı istediğiniz bişiler varsa söyleyin gitmişken soruyum:KK49:

ben günde 6 adet farklı ilaç kullanıyorum canım..

$image.jpg

Ben bunları kullanıyorum + olarakta Folbiol..

Ayyy mayisin ortasinda kayinbiraderimin dugunu var onunla es zamanlarda dogurursam gel gor komediyi :-)
Sorma goncam ya benim de kardesimin dugunu var mayis sonu haziran basi. Gulsem mi aglasam mi bilemedim
ben de sol kalca agrisindan muzdaribim.bu arada redy cim lcw den small giyiyomusum hamilelikten once.Hamilelikte hic giyinmedim ordan.

Sen icini ferah tut yeter ki hersry duzelir,)

Ya sen bu kadar insani niye bozuyon:))hee oglum da cok iyi haftasına gore ilerdeymis tam 1500 grsmmis boyu da 40 cm dye sallayivereydin gor bizdeki mutlulugu.:))

he bu arada zeki kadının hali başka resim olmayınca avatar a cevirmis cok da guzel olmus pek de tatli maşallah:)

Tarcin sut bal icine de muz blenderdan gecir al sana atom:) bomba gibi olucan bebek de icerde hop hop hoooppppp

Hah gor samatayi once sana sonra düğüne gecerler artik:KK66: oncelik bebek ve bayanlar:)
:KK52::KK52::KK52:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah oğluşuna cancanımmm...kızçede geçmiş olsun tekrar..

:) günaydınnnn geç kalmadın :) güzel günler olsun bebişinle sana arkadaşım...

yeşilim eriğim günaydın....geçmiş olsun canım...ben kronik faranjit olanlardanım bana en iyi gelen adaçayı ile gargara yapmak..acayip iyi geliyor..tabi içmiyorum....

Ben hala eski avatarını görüyorumkii ama profilinden baktım şimdi orada oğluşun gözüküo avatarda nie öle oldu anlamadım :44: Amaaa ben senin oğlunu yerimm maşallah ona :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah subhanallah yakışıklı oğluşuna canımmm :nazar:

Çokkk geçmiş olsun canımmmm.İnşallah bir an önce atlatırsın

Doğumlar yaklaştıkça stres artıyor Allah'ım hepimizi kolay kurtarsın inşallah canım.

Bende bebeğin yüzünü göremeyenlerdenim çok merak ediyorum ama.

Geçmiş olsun canımmm.
Güzel güzel dinlen de hemen geçsin ağrıların inşallah.

Hoşgeldin canımmm.Senin ve bebeğinin iyi olmanıza çok sevindim.

Bende hiç çıkamıyorum bu ara depresyondan canım

Oyyy kıyamam size.Bir daha hiçççç üzülmezsiniz analı kızlı :) inşallah canım

Güzel haberlerinizi bekliyoruz canımmm

Gözün aydın canım hayırlı olsun netiniz

Bizde tatlı yanaklarından öperiz oğluşunun canımmm

Teyzoslar hepinizi opuyore oglumla ve tabi tatli cadimla :KK16::KK16::KK16:

:KK1: tabiii rahat düşünürsün neden sezeryan peki korkudanmı arkadaşım

Sen neden sezeryan olacaksın canım.

Geçen sene mart ayında miyom ameliyatı oldum.Açık ameliyattı aynı sezeryan gibi ve 9 tane miyom çıkardılar rahmim patates çuvalına döndü :KK1: o yüzden normal doğumda rahimin yırtılma riski var :KK34:

Bende çok korkuyorum canım, gece wc uyandıkça aklıma geliyor özellikle sonra da uykum kaçıyor zaten , sabaha kadar düşünüyorum ağrım sancım çok olcakmı diye.. Sezaryen daha mı iyi olur diyorum bazen ama beni daha çok korkutuyor sanki :KK43: Allah hepimizin yardımcısı olsunn

Öncelikle herkese merhaba Kraft Nova Travel Sistem Bebek Arabası hakkın da fikri olan varmı bebek arabası konusunda çok arada kaldım bir türlü karar veremiyorum. önereceğiniz model ve markalarıda bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Geçen sene mart ayında miyom ameliyatı oldum.Açık ameliyattı aynı sezeryan gibi ve 9 tane miyom çıkardılar rahmim patates çuvalına döndü :KK1: o yüzden normal doğumda rahimin yırtılma riski var :KK34:
hmm çok geçmiş olsun arkadaşım sağlıklı olun ikinizde önemli diil normal sezeryan:KK31:

X