2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Saolsun babygel halletti :) başka biriyle karıştırmış :)
ben hiç siftah yapamadan engellendim şimdi sorun olmaz umarım :)

Hurma yiyen arkadaşa ayrıca yazcem ama bulamazsam burdan yazayım:
Hurmayı doğuma yakın yiyin arkadaşlar, doğumu kolaylaştırıcı tetikleyici etkisi var aman diyim!!!!

canım ben de netten alayım dıyorum ama malı nasıl bilemediğim geri vazgeçiyorum. iyi oluyor mu kumaşı felan

Canım bi önceki msjımda da yazdım, hurmaya dikkat, kaçıncı haftandasın? Erken başlama:
Hurmayı doğuma yakın yiyin arkadaşlar, doğumu kolaylaştırıcı tetikleyici etkisi var aman diyim!!!!

canım ben de netten alayım dıyorum ama malı nasıl bilemediğim geri vazgeçiyorum. iyi oluyor mu kumaşı felan

canım marka olarak carters bebeque andywawa mamas&papas chicco mothercare. gerçekten çok iyi..kampanyalarını yakaladığın sürece fiyat konusundada çok sıkıntı yaratmıyor.ama bazen hiç bilmediğim bir marka aldığımda oldu sırf dış görüntüsüne vurulup iyi çıkanda oldu kötüde..iade ettim zaten beğenmediğimi hemen..baby corner ürünleri iyi geldi..zaten canım anlıyorsun görüntüdede kendini ele veriyor..

Son düzenleme:

aaaaah bi zamanında gelseler..sağlıklı bomba gibi dığsalar aaah aaah yicem sonra zaten heryerini..

Güzel anneler mini mini bebişler herkese hayırlı cumalar... Rahat sağlıklı ağrısız haftalar diliyorum...

hepimiz için güzelliklerle dolu mutlu bi gün ve günlerin başlangıcı olsun.. Bebişlerin hepsi çok sağlıklı bomba gibi zamanında doğsun,annelerini hiç üzmesin inşallah.. Allah'ım kimseye ufacık bi üzüntü bile yaşatmasın inşallah (amin)

canım şimdi nasıl oldun...ben taş düşürmüştüm bilirim ağrısını ama hamileyken hiçbir ilaçta kullanamıyorsun zordur tabi..annemler bana tuğla ısıtıp üstüne oturtmuşlardı taş düşürdüğümde ne kadar doğru bilemiyorum tabi...ama hamile iken insan ne yapacağını şaşırıyor..tekrar tekrar geçmiş olsun canım..

cnm çok saol şimdi daha iyiyim çok şükür.artık ağrılarım azaldı.ahh canım cidden çeken bilir acısını..çok düşük dozda ağrı kesici aldım resmen kıvrandım.cnm benim taş yokmuş.hormonların etkisiyle böbrek genişleme yapmış oda idrarı tam atamayınca ağrı yaparmış ama ne ağrıdediğin gibi ayrıca hamile olmasam çok daha kolay olacak atlatması..ama napalım bebeğim iyi olsunda katlanırım artık...ilgilendiğin için ayrıca çok teşekkür ederim.

hayırlı cumalar canlar...bu hafta hamileliğimin en yogun ve yorucu haftasını geçirdim aşı vurunduk bide üstüne geceleride uykusuzluk cabası yavrum için dayanıyorum herşeye beden ve ruhen çökmüş durumdayım hayırlısı ile geçsin inşlh şu günlerimiz yavrularımıza kavuşalım tek tesellimiz onlar herkese sağlık sabırlar

cnm bende ınternetten alma taraftarı degılım cok fazla gorerek almak daha bır hosuma gıder oldu

cnm bende ınternetten alma taraftarı degılım cok fazla gorerek almak daha bır hosuma gıder oldu

zeynelim..Eskişehirde maalesef çok çeşit ve marka yok ve değişik ürün yok.bakıyorum millet ne güzel değişik şeyler alıyor.....ne alsam başkasının üstünde muhakkak görüyorum..ister bebek giyimi olsun ister kendim için olsun... beğendiğim markalarda burda bayağı bir yüksek fiyatlı....netten daha uyguna bulabiliyorum...+ çalıştığım için gezemiyorum çarşı pazar fazla...haftanın 1 günü evdeyim oda ya hastane kontrolü ya temilzik ile geçiyor ..çarşıya insem 2 saat ancak..sonra yoruluyorum...bildiğiniz üsere eşimde ameliyatlı olunca otobüslerle in taşı zor geliyor..mecbur netten alıyorum giyimi..Eskişehirdende aldığım oldu civilimden mother careden ama daha çok netten aldım.zaten mevlütte birsürü hediye gelicek bebişe hepside birbirine benzer şeyler olacak :) bari ben farklı alayım :)

Son düzenleme:
Hayirli cumalar bacilarimmmm
Babamiz bize bir surpriz yapmis ve daha onceden begendigim bu park yatagi almis....
Son zamanlarda park yataktan cayar gibiydim ama olsu buda cok guzel
Yatagimizi yatak odamiza alicaz....
Bos odamiz yok maalesef

nerdeyse hepiniz isimlerini bulmuşsunuz bebeklerinizin. Bi daha bulamadık bişey
Söylediklerimi eşim beğenmiyor onun önerdikleri benim içime sinmiyor.
Benim koca da rüyamda görecek deyip duruyor

of sorma ya bizdede aynı kriz var nolcak bebeğin adı bilmiyorum

iyi günlerde kullansın Ali Yasinin ...güzel güzel büyüsün annesi onun içinde...

of sorma ya bizdede aynı kriz var nolcak bebeğin adı bilmiyorum

isim konusu gerçekten zor....inşallah biran önce içinize yatan isimler bulabilirsiniz......

Kizlar sizin de kaburganiz ( gogus alti hemen)batiyo gibi bisey oluyo mu yaa bn ozellikle oturur pozisyondayken nefes alip verirken bile batiyo:what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen canım bendede öyle oluyor oturmakta zorlanıyorum

iyi günlerde kullansın Ali Yasinin ...güzel güzel büyüsün annesi onun içinde...

isim konusu gerçekten zor....inşallah biran önce içinize yatan isimler bulabilirsiniz......

açıkçası bizim beğendiğimizi aileler beğenmiyo onların beğendiini biz hala bi tartışma içerisindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…