2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba annişler demekki hepimizde aynı sorunlar var daha doğrusu tatlı şikayetler ben her agrıma şükrediyorum....bu günleri yaşıyorum ya allahıma binlerce kez şükür....bende dün sabah baldır diz bacak ağrısıyla uyandım elif hanım desen hiç rahat durmuyo sıkısştımmı diye bende korktum sol kasığımda bacağımın arasına tekmeleri sallıyo...kalktım koridorda hem bacaklarımı açtım hemde kuzumu uyuttum resmen volta atarak...bende sola yatıp ayaklarımı karnıma çekiyorum ama uyuşuyo sol bacağıma kramp giriyo...sırt üstu yatıyorum o zamanda bacaklarımıı toplayıp gövdemi yükseltiyorum...çok nadir sağa dönüyorum....bizim kızın ayaklar kasıkta kafa göbek delliğimde...bazen kafasını elime hiisediyorum geriniyo....bazen sürekli aynı yere tekme atıyo gibi bi hareket oluyo 1 2 dakika sürüuo bu...pıt pıt pıt pıt...elimi koyduğumda bile hissediyorum..işte bu ne oluyo onu çözemiyorum....ve bizim kuzuluar çok sık uyanıyo sanırım...günün her saatinde fabrika çalışıyo...ee bide gaz sancısı ekleniyo...artık idrar kesem dolmayı bile bekleyemiyo...hani küçükken bisiklete çok binince popomuz ağrırdı ya...haaa işte aynen benimde kemiklerim ağrıyo popomun...drmada böyle tarif etmiştim ne güldü....kasık ağrısıda dönem dönem oluyo....bazende bebek öyle hzılı hareket ediyoki içimde korkuyorum kordonmu dolan dı diy...kısa sona yaklaştrıkçaaa korkuların şekli değişiyo....rabbim bize bağışlasın....bizim hazırlıklar bitti....sadece küvet...ve benim için emzirme sütyeni atleti korse pompa kalıd...daha eşyaları kurup utulemedik...çantamda hazır değil ...ama alınacaklar bitti....iyiki intt var yoksa benim gibi ufakk bi yerde bişey bulunmuyoo

merhaba annişler demekki hepimizde aynı sorunlar var daha doğrusu tatlı şikayetler ben her agrıma şükrediyorum....bu günleri yaşıyorum ya allahıma binlerce kez şükür....bende dün sabah baldır diz bacak ağrısıyla uyandım elif hanım desen hiç rahat durmuyo sıkısştımmı diye bende korktum sol kasığımda bacağımın arasına tekmeleri sallıyo...kalktım koridorda hem bacaklarımı açtım hemde kuzumu uyuttum resmen volta atarak...bende sola yatıp ayaklarımı karnıma çekiyorum ama uyuşuyo sol bacağıma kramp giriyo...sırt üstu yatıyorum o zamanda bacaklarımıı toplayıp gövdemi yükseltiyorum...çok nadir sağa dönüyorum....bizim kızın ayaklar kasıkta kafa göbek delliğimde...bazen kafasını elime hiisediyorum geriniyo....bazen sürekli aynı yere tekme atıyo gibi bi hareket oluyo 1 2 dakika sürüuo bu...pıt pıt pıt pıt...elimi koyduğumda bile hissediyorum..işte bu ne oluyo onu çözemiyorum....ve bizim kuzuluar çok sık uyanıyo sanırım...günün her saatinde fabrika çalışıyo...ee bide gaz sancısı ekleniyo...artık idrar kesem dolmayı bile bekleyemiyo...hani küçükken bisiklete çok binince popomuz ağrırdı ya...haaa işte aynen benimde kemiklerim ağrıyo popomun...drmada böyle tarif etmiştim ne güldü....kasık ağrısıda dönem dönem oluyo....bazende bebek öyle hzılı hareket ediyoki içimde korkuyorum kordonmu dolan dı diy...kısa sona yaklaştrıkçaaa korkuların şekli değişiyo....rabbim bize bağışlasın....bizim hazırlıklar bitti....sadece küvet...ve benim için emzirme sütyeni atleti korse pompa kalıd...daha eşyaları kurup utulemedik...çantamda hazır değil ...ama alınacaklar bitti....iyiki intt var yoksa benim gibi ufakk bi yerde bişey bulunmuyoo

günaydın canım ben daha yeni alışveriş yapmaya basladım benim bulundugum yerde de pek secenegim yok acaba hangi sitelerden alıyorsun yazar msın ben bir iki site biliyorum baska bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim

ağrılarında günlerdir geçmek bilmedi arkadaşım yaaaa..
:KK43:
Aayyy snin cadıya bak uc uc diyo bide hahaha yerim yaaaaa

Aglama pufpufum beni de aglatacaksin :KK43::nazar::KK52:
Valla pufpufum ben artmasindan korkuyorum gececegi falan yok :KK50::KK50:
Cadiya gelince daha neler neler diyo bu biciriklar bir bilseniz. Geceleri bagdas kurup bize laf yetistiriyor uykum gelmiyo iste nooldu diye. Ayy bi dogsunda minikleriniz gorun bakin her hareketi her lafi nasil tatli nasil isirmalik :KK16::KK16::KK16:

kızlar ben daha alışverişe yeni basladım acaba hangi sitelerden alıyorsunuz bana yardımcı olur musunuz ve acıkcası ne alacagımı bile bilmiyorum benim kuzumun daha hiç bişeyi yok teyzeleri bana yardım edin de birlikte tamamlayalım:26:

Kızlaar günaydıın...Bugün çok enerjik uyandım ama oturdukça enerjim gidiyor..Çalışanlar bana kızmasın ama ben çalışmayı özledim yaa evde oturmak hiç bana göre değil :KK50: :KK50: Baya bi bunaldım sanırım :KK37:

canım aynen beni anlatıyo bu pubik ağrısı ben haftalardır çekiyorum dediğim gibi gece bile uyurken sağdan sola döndügümde çatımda çok fena bir ağrı hissediyorum.. son kontrolumde doktoruma söyledim ama çok oralı olmadı bir dahaki sefere yine söylicem bakalım ne diycek bu sefer.. genelde tecrübeli arkadaşlara söylüyorum bebek aşağıda mı felan diyolar ama değil.. ve bu ağrı benim yürümemi bile engelliyo..sıklıkla istrahat demiş nerdeee anamm akşamdan akşama ancak uzanıp istrahat edebiliyorum..
bu arada artık bizim son aylarda ciddi istrahata ihtiyacımız varmış.. her 3 saatte bir 10 ar dakika( sola özellikle) uzanmamış gerekiyormuş oturur pozisyonda ya da ayaktayken bebeğe yeteri kadar oksijen gitmiyormuş.. iş yerinde nasıl mümkün olacaksa:KK50::KK50:

dinlenmem lazım diyorum ...çevremdekilere anlatınca ee uzat ayaklarını biryere vs diyorlar..işyerindeyim diyorum gelen giden oluyor diyorum..dinlen ozaman diyorlar :KK47::KK47::KK47: nasılolucaksa....zaten sosyal hayat 0.....evden işe işten eve...evde yemek vs..çok vaktim kalıyorda..bilmiyorum bakalım doktor bu çalışma süresi ile ilgili mecbur tutarsa 32.haftada ayrıl derse mecbur ayrılacağım..ama ben istemiyorum 37dede başlatayım diyorum..kısmet bakalım..hepimize sabır sağlık diliyorum arkadaşım..

Cilegim tesekkur ederim alinti icin :KK54:
Cadinin bebege tepkisi su an icin cok iyi aklina geldikce gelip öpüyo kardesini ama dogduktan sonra ben biliyorum basimiza gelecekleri :KK52::KK52::KK52:

yerim ben senin minik cadını...:nazar::nazar::nazar:kardeşiyle çok çok çok mutlu huzurlu yaşarlar beraber inşallah..Allah kolaylık versin canım sanada...

evet çok güzel anlatmışsın..fazla bisiklete bindiğimizde hissettiğimiz acı gibi...süper bir tanımlama olmuş uçağımm...doktorum hep diyorki bebeğin hareketli olmasından korkmayın az hareketli yada hareketsiz olursa endişe etmemiz lazım diyor..artık yerleri daralmaya başladığı için biryerde durdukları pozisyon eskisine göre daha uzun süre oluyor tepikleri hareketleri aynı yerde hissediyoruz canım..

Günaydınnnnnn :KK52:

Nasılsınız kızlar ne var ne yokkkk :KK53::KK51:

Oğluşuma aldım ciciler bugün gelicek ayy heyecan yaptım :KK52:

Daha önceden kabızlık ve ödemden şikayetçi arkadaşlar olmuştu... Biraz araştırdım da ananas yemek iyi geliyormuş hatta test ettim onaylıyorum... :KK1:

biri beni biri benimmm :KK3: hatta nickimi değiştirip kabız_hamiş filan yapmayı düşünüyorum o derece; kabusum oldu :KK52: ananası bı arkadas daha tavsıye etmıştı, test edıp onaylaman da guzel olmuş :KK1:

bu arada herkese gunaydınlar :KK16:

kızlar ben daha alışverişe yeni basladım acaba hangi sitelerden alıyorsunuz bana yardımcı olur musunuz ve acıkcası ne alacagımı bile bilmiyorum benim kuzumun daha hiç bişeyi yok teyzeleri bana yardım edin de birlikte tamamlayalım:26:

Canım ben butikbebe ve ebebekten alıyorum genelde birde picabo çok nadir.Ama çoğunlukla mağazalardan görerek alıyorum...

gunaydin kizlar bizde sabahin koru kalktik kizimla saglik ocagina gittik 2-3 haftada bi seker testi yaptiriyorum ne olur ne olmaz diye simdi de kahvaltimizi yaptik ooohh mis dinleniyoruz simdi hepinize hayirli cumalar diliyorum agrilari olanlara sifalar diliyorum

bayramlığı giymek için bayramı bekleyen çocuklar gibi bir duygu hissettim senin heyecanını okuyunca...güzel güzel günlerde kullanın canımmm.:KK16::KK16::KK16:

biri beni biri benimmm :KK3: hatta nickimi değiştirip kabız_hamiş filan yapmayı düşünüyorum o derece; kabusum oldu :KK52: ananası bı arkadas daha tavsıye etmıştı, test edıp onaylaman da guzel olmuş :KK1:
bu arada herkese gunaydınlar :KK16:

dene hemen ananası...sonra hemoroid vs Allah korusun olucaksın..dikkat et arkadaşım..bu sefer onun acısını yaşama ben yaşadım çok güzel değil :)

canım lc den almıştın demi ben de sipariş ettim henüz hazırlanıyormuş 3-6 aldım hep inş. giydirebilirim yaa 1-3 hiç yoktu çnkü..
gelince foto eklersin canım..

canım lc den almıştın demi ben de sipariş ettim henüz hazırlanıyormuş 3-6 aldım hep inş. Giydirebilirim yaa 1-3 hiç yoktu çnkü..
Gelince foto eklersin canım..
cnm 1-3 de aldım 3-6 da aldım ıns gıydırız cnm evet lcden aldın benım tel pc ye resım atamıorum o yuzden resım atmam pek mumkun degıl :26:
bayramlığı giymek için bayramı bekleyen çocuklar gibi bir duygu hissettim senin heyecanını okuyunca...güzel güzel günlerde kullanın canımmm.:KK16::KK16::KK16:
aynen öyle bir heyecan var cnm ogluma aldım her cıcı ıcın mutlu oluyorum annesı onun pipisini yermişşşş :KK52:

dene hemen ananası...sonra hemoroid vs allah korusun olucaksın..dikkat et arkadaşım..bu sefer onun acısını yaşama ben yaşadım çok güzel değil :)

Canım ben butikbebe ve ebebekten alıyorum genelde birde picabo çok nadir.Ama çoğunlukla mağazalardan görerek alıyorum...

çok sağol canım ben daha hiçbirsey almadım bu ay tamamlarım inşalah.. aslında görüp almak daha güzel ama bulundugum yerde pek secenegim yok

günaydın hatunlar hayırlı cumalar hepimize

arkadaşım dün doğum yaptı suyu gelmişti sancı olmadığı için suni sancı verilecek demişti ama açılma olmayınca sezeryanla doğdu bebişi hep de normal doğum isterdi ama kısmet değilmiş Rabbim bizi de en hayırlı şekilde bir avazda bebeklerimize kavuştursun

çilek canım oda hakkında fikirlerin çok güzel eminim harika bi oda olacak bitince ama nacizane tavsiyem bilgisayarı başka odaya alsan daha iyi olmaz mı bebek için

huzursokağı bebeğini görmüşsün gözün aydın canım
ve gelişmeleri kaçırdığım diğer annişler gününüz güzel olsun:KK53::KK53::KK53:

canım ben markabebe (genelde carters ve bebeque ürünlerini çok beğeniyorum) , butikbebe bazen trendyol ayda markafoni kampanya varsa....aslında birkaç marka takibim var hangi sitedelerse ordan alışveriş yapıyorum..mesela andywawa,mamas and papas..çalıştığım için çıkıp mağaza mağaza gezeyim çok vaktim olmuyor...netten aldım giyimini..

canım ben markabebe (genelde carters ve bebeque ürünlerini çok beğeniyorum) , butikbebe bazen trendyol ayda markafoni kampanya varsa....aslında birkaç marka takibim var hangi sitedelerse ordan alışveriş yapıyorum..mesela andywawa,mamas and papas..çalıştığım için çıkıp mağaza mağaza gezeyim çok vaktim olmuyor...netten aldım giyimini..

aynen canım bende hem çalışmaktan fırsat bulamıyorum hemde bulundugum yerde pek secenek yok o yüzden mecburen netten almam gerekiyor.. çok sağol bu arada artık bugünden itibaren baslarım alışverişe

günaydın hatunlar hayırlı cumalar hepimize

arkadaşım dün doğum yaptı suyu gelmişti sancı olmadığı için suni sancı verilecek demişti ama açılma olmayınca sezeryanla doğdu bebişi hep de normal doğum isterdi ama kısmet değilmiş Rabbim bizi de en hayırlı şekilde bir avazda bebeklerimize kavuştursun

çilek canım oda hakkında fikirlerin çok güzel eminim harika bi oda olacak bitince ama nacizane tavsiyem bilgisayarı başka odaya alsan daha iyi olmaz mı bebek için

huzursokağı bebeğini görmüşsün gözün aydın canım
ve gelişmeleri kaçırdığım diğer annişler gününüz güzel olsun:KK53::KK53::KK53:

öncelikle arkadaşını tebrik ediyorum ccanım...ALlah analı babalı büyütsün....darısıı bizim başımıza inşallahh :)

aynen sana katılıyorum pc kaldırılacak...zaten evde tablet, netbook var..o eksik kalsın...onu dolaba kaldıracağım..teşekkür ederim canım fikrin için..

günaydın canım ben daha yeni alışveriş yapmaya basladım benim bulundugum yerde de pek secenegim yok acaba hangi sitelerden alıyorsun yazar msın ben bir iki site biliyorum baska bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim

Inanirmisin her site diyebilirim kiyafet konusunda belli basli markalari takip ediyorum butiik bebe e bebek.joker limongo kids civilim..arabamizi e bebekten aldik besik olarak..ben graco oyun parkiyla babytech sarayli besigini n11 den aldim...saticidan memnun kaldim istersen saticida onere bilirim...halisini decokids..in kendi sitesinden aldik...dolapta ikeanin sitesinden...bebek sekeri yapmak istersende birmax.com harika malzemelr var ve cok guvenilir...ins yardimci olabilmisimdir

X