2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Pufpufum kurabiyeleri merakla bekliyorum
Ayrica seker hamurlarini hazir mi aliyorsun yoksa kendin mi yapiyorsun ?
Nazar boncuklu yapmak istiyorum ben
Tabi kaliplarini bulur bulmaz

Kan tahlilinde Çıkardı canım lokositin artardi. Eğer kokulu akıntı şikayetin varsa kaşıntı kizariklik da olabilir o zaman süruntu alinir vajinadan bakılır. Bu arada koku kaşıntı kizariklik yanma gibi şikayetler eşlik etmiyorsa akıntı yeşil sarı gibi renklerde de olabilirmiş.. Eğitim içinde bişey duyarsam haber veririm canım sanada

peki doktora tekrar kontrole gittinmi suyun için ne dedi senin doktor?

suyumuz üst sınırda görünüyor, şekerle bağlantılı bu durum dedi... tehlikeli mi diye sorunca da pek çok sebebi olabilir,ama herşey normal ben şekerle bağlantısı olduğunu düşünüyorum dedi... yani çok üstünde durmadı canım, anomali olursa su fazla olur, ama ayrıntılı usg yaptık hiç bir sorun yok bebekte dedi... (çok şükür) senin de şekerle ilgilidir,sıkma canını...

bu arada akşam hafif bir lekelenme ve bel-kasık ağrısı ile (adet sancısı gibi) karşılaştım,aklım çıktı tabi korkudan,hemen doktorumu aradım... lekelenme küçük olunca sabah gel dedi, bugün vajinal muayene yaptı,usg ile baktı... geçmişte gerçekleşmiş kanama yok kesinlikle dedi, idrarla ya da başka bir yara bere ile ilgili olabilir vajinal değil dedi... veee balkon yıkadığım için çok kızdı, artık ev işlerini bırak,çok eğilip kalktığın işler yapma sakın diye de uyardı...

bende de şeker var bebeğin suyu ile ilgili hiçbir şey demedi doktor.perşembe günü kontrolüm var sorayım gidince.

öyle kaşıntı, kızarıklık gibi şikayetlerim yok; ama renk konusunda kafamda soru işaretleri oluşuyodu, önceden bu kadar dikkat etmiyomuşum demek ki şimdi nem kapıyorum böyle şeylerden, kafamda bı acaba oluşuyo çok saolasın canımmm

Hayırlı yolculuklar canım. Umarım bir sıkıntı olmadan gidersin. Memlekette mi doğum yapacaksın?

Çok geçmiş olsun tatlım. Baş ağrısı özellikle migren için yapılacak pek bir sey yok maalesef:-(
Günaydın kızlar..birşeyler sormak istiyorum.
Sizinde bebeğiniz aşağıya vuruyorumu? bnm iki gundur vuruyor.sanki alttan çıkacakmış hissi veriyor bana.
Ve su gibi akıntınız var mı sizinde.
Evet su gibi akıntı bende de oluyor beyaz bir akıntıyla birlikte geliyor bazen. Doktora sordum akıntı beyaz olduğu sürece bir sıkıntı yok dedi.
Nasılsınız güzel anneler ve onların yakışıklı / güzel bebişleri.

Bugün oğlumu göreceğim Allah nasip ederse.Dualarınızı bekliyorum canlar.
Biz de senden iyi haberler bekliyoruz.
Sorma kadrajcım dün akşam ben de aynı şeyi yaşadım. Resmen göbek deliğimi aşağıdaya doğru çekiyor gibiydi. Eşime de gösterdim hatta. O zamanlar canım acıyor, karnım buruluyor. Ama yine de çoook güzel

Hayır tatlım başka bir tahlile gerek yok. Zaten idrar tahlilinde çıkardı birsey olsaydı. Lökosit, eritrosit değerleri yüksek çıkar öyle bir durumda.

rengi konusunda kafamda soru işaretleri vardı, içimi rahatlattınız valla kızlar

deminden beri cips yiyiyorum, pringles

suçlu hissetmiyor değilim ama kendimi tutamıyoruuuuum

daha önce de yemiştim gerçi kızlar siz tüketiyormusunuz cips falan

bende baktım mei tai bağlaması cok zorrr görünüyor tek basıma yapamam onu
duzgun bısey ıstıorum ama fıyatlar yüksek..ergo baby nın kı ıyıgözukuyor 1 tane alım uzun zaman kullanım ıstıyorum.
chıcconun soft dreaminde modelini begendım>:)

Ayyy ne guzel ya esleri gercekten buralara yolllamak cok faydali anlatisina bakilirsa cok da heves etmis esten bunlari duymak harika.ben de izmir de bulsam yolliycam gerci kendime bile bulamadim kineyse zaten benimki de hevesli bazen yatmadan once bakiyorum hamilelik kitabini okuyor emzirmenin nasıl olmasi gerektigini anlatti bana gecen aksam:))

veeee işteeeee bugünkü 2.şeker hamurlu kurabiye denemem 😍
dünkü ilk yapılışa acemiliğe göre bu defa çok daha güzel olduğunu düşünüyorum + bu kez kurabiyeyide tutturdum oldu yani (gerçi daha tadına bakmadım)
ama karar verdik doğuma yakın yapcaz bunlardan çeşit çeşit annemle..
yapması süslemeside ayrı bi zevkli ve yapabiliyoruz da..

îşte sonuç 😇

cnm çok güzel görünüyorlar ellerine sağlık ben bişi sormak istiyorum kurabiyelerin üzerine yazıları neyle yazdın? nasıl yazdın çok merak ediyorum bende araştırma içindeyim bu aralar :)

Çok güzel olmuş puffpuf, yapılış aşamalarını da çekseydin keşke bir de yazıları nasıl yazdın ve hamurunu nerden aldın?

Ben dunkunu de begenmistim bu da guzel olmus.Bravo puffpuff!

Bn de de oluyo zaman zaman asagi dogru tekmeler nasıl yapiyo bebis hic bilmiyorum valla😊😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cokk guzel olmuslar cnm eline saglik valla super👍👍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Wawwwww diyorum baskada birsey demiyorum pufpufum
Malzemeleri nereden temin ettin ???
Vede seker hamurunu nasil yaptin ???

Pufpufum kurabiyeleri merakla bekliyorum
Ayrica seker hamurlarini hazir mi aliyorsun yoksa kendin mi yapiyorsun ?
Nazar boncuklu yapmak istiyorum ben
Tabi kaliplarini bulur bulmaz

Wawwwww diyorum baskada birsey demiyorum pufpufum
Malzemeleri nereden temin ettin ???
Vede seker hamurunu nasil yaptin ???

canımcım hepsini hazır aldım..
şeker hamuru / kalıp / harf baskısı / kalpli baskı..
pasta malzemeleri satan her yerde var satılıyor..
ben İstanbul Ümraniye'den aldım yeni açılan bi yer,tesadüfi denk geldi gördüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…