2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende çooook sıkılıyorummmm bugüüüünnnnnnnnnnnnnnnnn hava çok sıcakk gezmelik kopmalıkk eğitim konusunda sana katılıyorum..çocuklar dersanesiz sınav kazanamaz cümlesini kafamıza kazımış durumdaydık..derstede nasıl olsa dersanede tekrarını yaparız diye çocuklar ders bile dinlemez oldular..ayrıca dikkat çektiğin diğer hususta önemli..okuldan çık dersaneye git..hafta sonu sabah kalk dersaneye git..hayırlısı olsun hakkımızda..bizim evlatlarımız içinde..

Hoşbulduuukkk hoşbulduukkk :))) facedeki sayfayı daha bugün keşfettim... şimdilik sadece beğendim çok güzel insanın aynı durumu paylaşan birileri ile her türlü paylaşımda bulunabilmesi evet cnm oğluşum olacak, minik prensimmmm... isim de bulduk bebişimin adı hayırlısıyla ALİ SIRAÇ olacak... senin bebişin cinsiyeti ne? İsim düşündünüz mü? Hazırlıklarım şöyle: bir kaç giysi aldım bebişime ve kanguru çantası aldım (bebişimi babası veya ben taşıyabilmemiz için). Henüz yatak veya araba almadım maalesef inşallah pek yakında o işlerimi de hallederim...

Cnm benim doktorum da her hangi bir şey demedi... Kilon iyi bebişin de iyi dedi... Bu az da olsa viçdanımı rahatlattı Bebişler sağlıklı olsun yeter bize... Sende üzme kendini, bak sen üzüldükce bebiş de üzülür

Hoşbulduk :) amiiinnn, cümlemizin bebişleri hayırlı ve uzun ömürlü olur inşallah... Allahım hayırlı evlatlar olmalarını nasip etsin inşallah..

Teşeekkür ederim verdiğin bilgiler için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hoşbulduukkk :))))

Evet yarın taşınma işim var ben sabahtan teyzeme goturucek eşim karışmıycm zaten hiç çünkü oturmam bie yasak hep yatmk zorundayım sağolsun eşim kardeşim annem ve kayınvalidem halledıcekler kendı evıme yabancı gıbı olucam

benimde kızım olucak kısmetse canım..Asya Melek ismi........bende sadece giyim üzerine aldım..henüz hiçbirşeysi hazır değil..bu ay tamamlamayı düşünüyorum inşallah.....heleki arkadaşımız 27.haftalıkken doğum yapınca heyecan telaş sardı.....

canım mesajın aslını bulamadım, bende bunu alıntıladım şeker yükleme sonuçlarının normal çıktığını ve köftenin iyi olduğunu okudum alıntılarda kocaman bir maşallah size...

Kızlar hepinize yazdıklarınız için ve destegınız için ayrı ayrı teşekkur ediyorum moralın çok bozuk dunden berı kendıme engel olamıyorum sürekli ağrıyorum

canım neden ağlıyorsun yapma lütfen kendini de bebeğini de üzme, 30.haftadasın maşallah... iyi olacak herşey hiç korkma...

dün okuduğum kadarıyla bir arkadaşımız daha vardı erken doğum riski olan ama msjını bulamadım, üzülmeyin kızlar sakın, hayırlısı ile gelecek bebeklerimiz...

ben çıkıyorummmmm.....işleri tamamlayıp eve gideyim bende artık......hepinize hepimize endişesiz güzel sağlıklı huzurlu bol tepikli akşamlar geceler olsun...meleklerimize kavuşmaya bir gün daha yaklaştık......hepinizi öpüyorum canlar...

canım mesajın aslını bulamadım, bende bunu alıntıladım şeker yükleme sonuçlarının normal çıktığını ve köftenin iyi olduğunu okudum alıntılarda kocaman bir maşallah size...

evet canım şükür hem köftem iyi hemde sonuçlar .. Sağolasın teşekkürler

Sordum, olur arada dedi güldü :) Bebişm 1200 ü geçmiş, iyiymiş şükür. Ama oğluştan kalma sezeryan dikişlerimde hafif incelme olmuş, herhalde 38. Haftada alacağız daha geciktirmeyiz dedi... Dedim o zamanı bekler mi dedim, bekler büyük ihtimalle dedi. 3 hafta sonraya tekrar görüşelim dedi.
İğneyi de akrabam olan kadın doğumcum bıraktırdı onun yerine progestan vajinal tablet verdi, her gün kullanım için. İğnenin kız bebeklerde yumurtalıkları aşırı hormon yüklemesi nedeniyle etkilediğini söylemişti. İstersen sen de dr una bir danış Canım ....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Beni de çilek surat olarak yazmış bu mobil uygulama :)

Rica ederim ne demek :)

Dr yapar dedi :) sorun görmedi o harekette :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…