2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
İyi akşamlar hanımlar...Bugün dr gittik..kontrolümüz vardı...vajinal mantar vardı bende.ilaç kullandım yine geçmedi...tekrar ilaç yazdı dr...kızım 1002 gr olmuş...Böbregimiz büyümüş yine...sol böbreğimiz 9 mm olmuş...Dua edin teyzeleri kızım için..Rabbim yavrularımızı korusun....

Son düzenleme:
Sordum, olur arada dedi güldü :) Bebişm 1200 ü geçmiş, iyiymiş şükür. Ama oğluştan kalma sezeryan dikişlerimde hafif incelme olmuş, herhalde 38. Haftada alacağız daha geciktirmeyiz dedi... Dedim o zamanı bekler mi dedim, bekler büyük ihtimalle dedi. 3 hafta sonraya tekrar görüşelim dedi.
İğneyi de akrabam olan kadın doğumcum bıraktırdı onun yerine progestan vajinal tablet verdi, her gün kullanım için. İğnenin kız bebeklerde yumurtalıkları aşırı hormon yüklemesi nedeniyle etkilediğini söylemişti. İstersen sen de dr una bir danış Canım ....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
sen ne zman sezaryan oldun,ıncelme derken acılma mı oluyor tırsmaya basladım ben gecen sene ocakta sezaryan oldum,ama doktorum boyle bı ıhtımalden bahsetmedı haftaya kontrolde sorcam,
ayrıca ıgne dedıgın proloton mu?erken dogum rsıkımı var?yanlız ıgne ılacdan daha etkılıdır her ıkısınde de bebek uzerınde yan etkılerı oldug soylenır,ama kar zarar ılıskısı mecbur kullanıyoruz erkek cocuklarında aklmında kalan pıpı ucu yamuk olur felan dıyorlardı oglumda hem hapını hem ıgnesını kullandım,pipisi de gayet duzgun:)

Evet yarın taşınma işim var ben sabahtan teyzeme goturucek eşim karışmıycm zaten hiç çünkü oturmam bie yasak hep yatmk zorundayım sağolsun eşim kardeşim annem ve kayınvalidem halledıcekler kendı evıme yabancı gıbı olucam:KK14:

Canım eşin, annen, kayınvaliden, kardeşin yanındaymış, ne şanslısın, onlar seni ve düzenini bilirler, hiç endişelenme, kabası yerleşince de evinde uzanarak tarif edersin, için rahat olsun... Allah huzurla oturmayı ve bebeğini güle güle büyütmeyi nasip etsin...

sen ne zman sezaryan oldun,ıncelme derken acılma mı oluyor tırsmaya basladım ben gecen sene ocakta sezaryan oldum,ama doktorum boyle bı ıhtımalden bahsetmedı haftaya kontrolde sorcam,
ayrıca ıgne dedıgın proloton mu?erken dogum rsıkımı var?yanlız ıgne ılacdan daha etkılıdır her ıkısınde de bebek uzerınde yan etkılerı oldug soylenır,ama kar zarar ılıskısı mecbur kullanıyoruz erkek cocuklarında aklmında kalan pıpı ucu yamuk olur felan dıyorlardı oglumda hem hapını hem ıgnesını kullandım,pipisi de gayet duzgun:)

Ben bu sene 28 mart ta tam 16 yıl önce sezeryan oldum :) benim başından beri erken doğum riskim vardı zaten, şimdi şimdi iyiceneyiz ama dr yine de kullanmaya devam edelim ilaçları dedi, kullanıyorum. Evet iğne veya ileç farketmez belki ama biri tek seferde bireden hormon yüklemesi diğeri de azar azar dozlarla dengeli bir biçimde alınıyor ya o fark ediyormuş. Akrabama güveniyorum, her şey bir kenara prof. ve çok aranılan bir dr :KK66:
Dikişin incelmesi durumunu geçen pazar nöbette olan dr da söylemişti, dikiş yerlerin incelirse çok dikkatli olmak lazım dedi...

İnşallah kazasız belasız hayırlısı ve sağlık-sıhhatle atlatırız bu durumları!

İyi akşamlar hanımlar...Bugün dr gittik..kontrolümüz vardı...vajinal mantar vardı bende.ilaç kullandım yine geçmedi...tekrar ilaç yazdı dr...kızım 1002 gr olmuş...Böbregimiz büyümüş yine...sol böbreğimiz 9 mm olmuş...Dua edin teyzeleri kızım için..Rabbim yavrularımızı korusun....
Canım ya çok üzüldüm biliyorsun benim oglumda da var böbrek genişlemesi. Inşallah doğuma kadar düzelir hepimizin bebekleri. Mantar için de ayrıca geçmiş olsun. Kızının kilosu çok iyi maşallah ona. Hep sağlıklı olsunlar bizim canlarımız

canımmmm inşallah sorun yaratıcak sizi üzecek bi durum olmaz ve sağlıkla zamanında gelir yavrun..

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395439932.242048.jpg

Kızlar iyi geceler :))) bende lohusa tacı yaptım nasıl olmuş :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gözümde canlandırdım da eminim çok güzel olacak:-) Yalnız bişey sorucam. Duvara hem şirinler hem de pepee li sticker çok karışık olmaz mı? Ben ondan cekiniyorum kafam karışıyor o yüzden. Odanızı çok merak ettim ayrıca, gelince buraya da bekliyorum

Slm canım aynı duvar üzerinde kullanmıyacağım pepeyi farklı bir yerde kullanıcam odanın geneli sadece olacağı için karmaşık bir görüntü çıkmayacak :) bence kafan karışmasın hep bebek kalmıyacaklar şimdiki çocuklar tv çocupu herşeyi hemen öğreniyorlar pepeyi bu yüzden kullanmak istedim her tarafa yapıştırmadıktan sonra bence karmaşık olmaz mutlaka eklicem foto bende heycanla bekliyorum odasının gelmesini

yok canım bana göre fazla kilo almamışsındır emin ol:KK1: ben 58 le hamile kaldım şimdi 70-71 falan geliyorum.. moralim bozuluyor ama rejim yapacak halim yok napalım sonra veririz

kızlar ikinzde kafanıza boşa takıyorsunuz birde bana bakın 58 ile hamile kaldım şuan 79 kilo netim :KK56: ama hiç moralimi bozmuyorum paşam sağlıklı gelsinde doğumdan sonra veririm .Sizde bozmayın moralinizi :KK16:

Canım ya çok üzüldüm biliyorsun benim oglumda da var böbrek genişlemesi. Inşallah doğuma kadar düzelir hepimizin bebekleri. Mantar için de ayrıca geçmiş olsun. Kızının kilosu çok iyi maşallah ona. Hep sağlıklı olsunlar bizim canlarımız
Amin cnm...ben pek takip edemiyorum,senin oglun nasil.

Evet yarın taşınma işim var ben sabahtan teyzeme goturucek eşim karışmıycm zaten hiç çünkü oturmam bie yasak hep yatmk zorundayım sağolsun eşim kardeşim annem ve kayınvalidem halledıcekler kendı evıme yabancı gıbı olucam:KK14:

üzülme canım bendede aynı durum olacak hem sen sevinmelisin bile cünkü bizim dogum ne zaman olur bilmiyorum ama evi mayıs ayında ancak teslım alabılırmısız dogum zamanlarına yakın tasınacagım yada mecburen kirada otururken dogum yapacagım ben cok endıseliyim o yüzden mayısa kadar besik yada oda almak aklımın ucundan gecmeyecek malesef bebegım sabretmesı ıcın dua edıyorum hazirana kadar sıkalım dişimizi diye ve ben dogumdan sonra yeni evimizde olmayı o kadar cok hayal ettim ki

sen ne guzel odasını yatagını halledeceksın bebegın kendı odasını gececek dırek benım oyle olmayacak malesef

günaydın güzel arkadaslarım ve kızımın arkadasları

kızlar gecmısı okuyamadım hepsını ama devam edıyorum cıcıler sayfasınada baktım bayıldım resmen bayıldım aldıklarına yahu onlar ne guzel seyler oyle

bittim bende istiyorum aglıcam yaa

bi an önce izne cıkıp bütün eksiklerimizi almamız lazım bizim kızımla bizi cok yogun bir ay beklıyor nisan ayı bizim ayımız olacak kızıma alısverıs yapmanın ne kadar keyıflı oldugunu öğreticem o dogunca beraber yapıcaz ana kız takım giyiniriz ayyy cok heyecanlıyım ben yaaa

kızlar bide benım kızım bir melodi doğuma girdiginden beri yani haberi duydugumuzdan beri cok hareketlı baya baya hissettiriyor kendini zavallı kızım ayaklarıda asagıda kasıgımda kafasıyla vuruyo annesıne ve özelliikle sol tarafıma yatınca cok hareketlı babası dun rahatsız mı oluyor acaba diger tarafına yat dedi bende dedim doktorlar sol tarafınıza yatın dıyo dıye sagıma yattım kıpırtı yok acaba babasınn dedıgı gıbı rahatsız mı oluyordur.

birde bir film izledik dün aksam ismini hatırlamıyorum ama film de herkes hamileydi 5/6 kadın birden
hepsı aynı gun doguma gıdıyo felan cok guzeldı ayrıca babalarda arkadastı bende durdum dusundum bizim taze baba adaylarına facede grup kursak mı nasıl olur ayrıca o filmin ismini bulup vericem muhakkak izleyin tamammı arkidişlerim :KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49:

Sordum, olur arada dedi güldü :) Bebişm 1200 ü geçmiş, iyiymiş şükür. Ama oğluştan kalma sezeryan dikişlerimde hafif incelme olmuş, herhalde 38. Haftada alacağız daha geciktirmeyiz dedi... Dedim o zamanı bekler mi dedim, bekler büyük ihtimalle dedi. 3 hafta sonraya tekrar görüşelim dedi. İğneyi de akrabam olan kadın doğumcum bıraktırdı onun yerine progestan vajinal tablet verdi, her gün kullanım için. İğnenin kız bebeklerde yumurtalıkları aşırı hormon yüklemesi nedeniyle etkilediğini söylemişti. İstersen sen de dr una bir danış Canım ....

Beni de çilek surat olarak yazmış bu mobil uygulama :)

İyiymiş şükür prenses, aleykümselam teyzeleri :) ellerinizden öper benim cadı kızım :) iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maşallahhh :nazar::nazar::nazar: cadı kızına senin maşallahhhh :nazar::nazar::nazar:..Allahım nazarlardan korusun...hayırlı güzel doğumlar versin canım..:KK16:

kızımıza bak sen 1 kg gördü maşallahhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.....canım benim dualarım hep sizinle..inşallah büyüme, sorun teşkil edecek kadar olmaz doğuma kadar....annesi o doğar güzel güzel sen stres üzüntü yapma oldu mu..bizim dualarımız hep onunla...prensesinle...mantarda inşallah hemen geçer canım..

yeşilim eriğim tabiiki doğuma kadar herşey güzel olacak annesi o gelişip büyüyüp senin kollarında olacak:nazar::nazar::nazar:..böbrek büyümeside geçip gidecek...endişeleriniz gurbet arkadaşımla ikiniz endişeleri bizimde endişelerimiz ..o yüzden dualarımız sizinle canım..ama herşey gerçekten güzel olacak gerçekten.. :KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1032403

Kızlar iyi geceler :))) bende lohusa tacı yaptım nasıl olmuş :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yeni bir topik açıcam 2014ÜN BECERİKLİ HAZİRAN HATUNLARI DİYE..Sizi oraya transfer edicem...ÇOK KISKANIYORUM SİZİ... :) şaka tabi canım çok güzel olmuş .ellerinize sağlık..iyi günlerde kullanın...:nazar::nazar::nazar:

kızlar ikinzde kafanıza boşa takıyorsunuz birde bana bakın 58 ile hamile kaldım şuan 79 kilo netim :KK56: ama hiç moralimi bozmuyorum paşam sağlıklı gelsinde doğumdan sonra veririm .Sizde bozmayın moralinizi :KK16:

takma canım ne güzel bende başta takıyordum..şimdi hiççç takmıyorum yesemde yemesemde o kilolar beni buluyor ..en iyisi tadını çıkarmak ..biliyorumki vericem o kiloları ..yeterki bebeğim mutlu olsun sağlıklı huzurlu olsun..güzel güzel doğsun..:KK55::KK55::KK55:

Son düzenleme:
günaydın güzel hamişler geçmişi devamlı okuorum alıntı yapamadım biz baya eksiklerimizi hallettik fotoğraflayıp ciciler sayfasına eklicem fırsat bulunca yatak araba ve hastane pijamam eksik evde bi bebiş kokusu oldu renklendi evimiz aile olmanın güzelliği bi başka rabbim herkese nasip etsin :KK16:

günaydın güzel arkadaslarım ve kızımın arkadasları kızlar gecmısı okuyamadım hepsını ama devam edıyorum cıcıler sayfasınada baktım bayıldım resmen bayıldım aldıklarına yahu onlar ne guzel seyler oyle bittim bende istiyorum aglıcam yaa bi an önce izne cıkıp bütün eksiklerimizi almamız lazım bizim kızımla bizi cok yogun bir ay beklıyor nisan ayı bizim ayımız olacak kızıma alısverıs yapmanın ne kadar keyıflı oldugunu öğreticem o dogunca beraber yapıcaz ana kız takım giyiniriz ayyy cok heyecanlıyım ben yaaa kızlar bide benım kızım bir melodi doğuma girdiginden beri yani haberi duydugumuzdan beri cok hareketlı baya baya hissettiriyor kendini zavallı kızım ayaklarıda asagıda kasıgımda kafasıyla vuruyo annesıne ve özelliikle sol tarafıma yatınca cok hareketlı babası dun rahatsız mı oluyor acaba diger tarafına yat dedi bende dedim doktorlar sol tarafınıza yatın dıyo dıye sagıma yattım kıpırtı yok acaba babasınn dedıgı gıbı rahatsız mı oluyordur.birde bir film izledik dün aksam ismini hatırlamıyorum ama film de herkes hamileydi 5/6 kadın birden epsı aynı gun doguma gıdıyo felan cok guzeldı ayrıca babalarda arkadastı bende durdum dusundum bizim taze baba adaylarına facede grup kursak mı nasıl olur ayrıca o filmin ismini bulup vericem muhakkak izleyin tamammı arkidişlerim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49:

güzel fikirmiş canım..2014 haziran babaları :) Allah bilir ne paylaşırlar...başta bizimle bebişle ilgili başlarlar sonra o konuşma iş, futbolla vs devam eder :) :nazar::nazar::nazar: yani kendi kocamdan biliyorum şu sıralar evde olduğu için tüm konuşmaları siyaset ve futbol :)
bu arada alışveriş için bende sadece netten aldım..birde annanesi aldı bişiler..daha hazırlıklarım başlamadı..oda vs daha elimi sürmedim...doğum çantam hiçbirşey hazır değil..bende beklemedeyim..hem eş durumundan hem iş durumundan...ama olur be güzelim hepsini hallederiz yeterki bebişler bizler sağlıklı sıhhatli olalım canım..

üzülme canım bendede aynı durum olacak hem sen sevinmelisin bile cünkü bizim dogum ne zaman olur bilmiyorum ama evi mayıs ayında ancak teslım alabılırmısız dogum zamanlarına yakın tasınacagım yada mecburen kirada otururken dogum yapacagım ben cok endıseliyim o yüzden mayısa kadar besik yada oda almak aklımın ucundan gecmeyecek malesef bebegım sabretmesı ıcın dua edıyorum hazirana kadar sıkalım dişimizi diye ve ben dogumdan sonra yeni evimizde olmayı o kadar cok hayal ettim ki sen ne guzel odasını yatagını halledeceksın bebegın kendı odasını gececek dırek benım oyle olmayacak malesef

olsun be güzelim ne güzel kendi evinde büyücek meleğin.....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ev sahibi olmayı Allah herkese nasip etsin...ne güzel ne yaparsan evine kendine yapmış olacaksın..İnşallah meleğin vaktinde zamanında doğar..evinize taşınırsınız doğum ozaman olur inşallah...herşeyin hayırlısı canım..bende evlenirken hazırlıklarımı son zamana bırakmıştım..perdeymiş tülmüş halıymış..balayından sonra gelmişti tülleirm falan....ama çabucak bitmişti..

günaydın hatunlar sağlıklı sıhhatli az bulantılı az ayak şişmeli günler hepimize :KK52:

Gunaydin kk'nin guzel hamisleri... mutlu huzurlu enerji dolu bir gun diliyorum hepinize :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydınnnnnn......günaydınnnnnnn..hepinize hepimize günaydın...güzel günler bizimle olsun..melekelrimizle mucizelerimizle olsun..

Yarenimiz 1 gün daha büyüdü...inşallah toparlanır hemen sağlıkla küvezdan çıkar en yakın zamanda..:KK16::KK16::KK16:

yeni bir topik açıcam 2014ÜN BECERİKLİ HAZİRAN HATUNLARI DİYE..Sizi oraya transfer edicem...ÇOK KISKANIYORUM SİZİ... :) şaka tabi canım çok güzel olmuş .ellerinize sağlık..iyi günlerde kullanın...:nazar::nazar::nazar:

Tesekkur ederim cnm daha güselleri senin olsun :)

Selam kızlar!!! Yine 7den beri ayaktayım :))) neyseki bi sebebi yok, tamamen uyuyamama :) oğlan uyandımmmı istersen uyu zaten sağ sol karışık tepikleyip yumruklayıp duruo! Nasıl bir muciZedir yarabbim!!!! Benimki sağ tarafta takılıo, böyle yönlü olan var mı benim gibi? Habire sağa kaycam die uğraşıo o kdr yer varken :))

Kızlar bu arada her gün 200er msj biriktiği için (maşallah diiym) hepsini okuyamıyırdum. Dünküleri bitirdim şükür:

MELODİİİ:
Allah sağlıkla bağışlasın yavrunuzu inşallah!!! Seninki pek bi sıkılmış içerde demek ki, zamanı gelmiş sıpanın :)) İkiz üçüzler de böyle doğuyor biliosun. İlk günler sarmalayamamak sevememek üzüo insanı ama inan en kısa zamanda senin kucağında vıyaklayacak o prenses :KK66:)) unutcaksın bu günleri :) stres yapma olur mu? Yoksa sütünü etkilersin! Allah yardımcınız olsun!!!

CERİK:
Bebiği besleyemiyorum diye üzülmüşsün ama SAAAKINNNNN ÜZÜLME!! Onlar ne uyanık bi
Bilsen :) sen istediğin kdr yeme o senin vücudundan sönürüo ne isterse ortaya karışık :)) bebeği hiç mi hiç dert etme. Kilo alamıyırsan senin vücudun yorgun düşebilir, enerjin azalabilir. Ama beeğin için üzülme, kilosu da iyiymiş anladığım kdrıyla naşallah! Hiç kilo almayanlar hatta verenler var viliosun. Üzme canını.. Kilo almak daha tehlikeli her Zaman..

Sevgili anneler, artık bu tarihlerden sonra bebiklerimizin yaşama şansı %50nin üzerinde çok şükür!! Elde değil biliorum ama mümkün olduğunca rahatlayın, bu işlerin bizden çok daha büyük bir güç tarafından idare edildiğini, her şeyin onun elinde olduğunu ınutmayın! O hakkjmızda neyi hayırlı görürse, bebiklerimiz ne yapmak isterse öyle olacak her şey.. Biz sadece elimizden geleni yapmalıyız, daha ötesi bizi aşar.
Allah sağlıkla versin bebeklerimizi inşallah!!!!!

X