2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

konudan konuya ooyyyy kuzumm sen bugün baya sıkılmışsın anlaşılan

merhaba arkadaslar ben 21 haftalık gebeyım bugun tetanoz asımı aptırdım ..
asının uzerınde TD yazıyordu tetanoz +dıfterı yanlısmı oldu ..
bılemedım zararı warmı..saglık ocagındakı hemsıre herkeze bundan yapıyoruz dedı ama aklıma takıldı bılgısı olan lutfen yazabılırmı..

Merhaba güzel anneler aramıza yeni katılan arkadaşlar sizde hoşgeldiniz aramıza melodi arkadaşımız taburcu olmuş ne güzel inşallah kısa süre içinde bebeğide taburcu olur bende dün pufpuff un msjından sonra sağlık ocağında takibimi yapan hemşiremi aradım sağolsun çok ilgili birisi yarın gel bütün tahlillerini yapalım dedi bende sabah asm ye gittim şeker yüklemem dahil bütün tahlillerim yapıldı karaciğer fonksiyon tahlillerim falan hepsi ama gece uyancak kadar kaşıntım yok bide 2 gündür hiç kaşınmadım daha iyiyim inşallah iyi çıkar pazartesi çıkıcak sonuçlarım...:44:

ayyy ben pendik pazarında çok güzel taçlar gördüm onlardan alıcam.Harikaydı tam baharı anlatan tarzda cicili bicili şeyler. Erkek bebekte de kullanılabilir kızda da

sağlık ocağının yaptığı doğrudur canım bence..zaten onlar yapıyo asıl aşıyı..

canımmm çok sevindim bir an önce yaptırmış olmana.. Dilerim sonuçlar iyi çıkar arkadaşım

ayyy ben pendik pazarında çok güzel taçlar gördüm onlardan alıcam.Harikaydı tam baharı anlatan tarzda cicili bicili şeyler. Erkek bebekte de kullanılabilir kızda da

sende alırsan ekle hemen canım...
Ben Pendik pazarına bikaç sene önce gelmiştim yazdı,ben çok beğenmiştim..aradığım aramadığım biçok şey bulmuştum

aynen 2 hafta önce gittim ben işte. süper şeyler vardı aklına geleblecek herşey.. Hamilelik pozlarım için birkaç aksesuarda beğendim. Eminönüye gitmeye gerek kalmadan oradan alacağım sanırım.

Iyi hadi ne güzel işte. Güle güle giysin bebeğin. Devamı gelsin inşallah

aynen 2 hafta önce gittim ben işte. süper şeyler vardı aklına geleblecek herşey.. Hamilelik pozlarım için birkaç aksesuarda beğendim. Eminönüye gitmeye gerek kalmadan oradan alacağım sanırım.

benim etrafımdaki pazarlar bildiğin pazar öyle düzebileceğim bişeyler yok alabileceğim.. O yüzden benim için Eminönü şart annemle ve bi arkadaşımla 28'inde cuma günü gitcez ve tahminen o gün alırım biçok şeyi tamamlarım.. Bakalım..

Ben de emin adımlarla ilerliyorum :)) kendi kilom görsellik adına önemli diil de, çocuk için bir sıkıntı olursa diye derdim?? Yoksa kilo almak için bundan güzel zaman mı var ))) göbeği gere gere gez heheh...
Doğumdan sonra muhakkak gider ))

O zaman benimki şekerden diil... Hmmmm :)

canım ben kamudayım oyüzden analık izni sonrasında raporlarla geçiştircem iki ay daha sonrasındada duruma göre ya başlıcam ya ücretsiz izne ayrılacam

canımmm çok sevindim bir an önce yaptırmış olmana.. Dilerim sonuçlar iyi çıkar arkadaşım

SAĞOL PUFPUFF UM SENİN SAYENDE

bebek şekerleri için bende gideceğim canım birde anne bebek bakım çantası alacağım. Ama normal bir sırt çantası oalcak benimkisi geniş bol cepli bişrey bakıcam. Diğer türlü çantalar çok pahalı gelsi bana. Sırt çantası hem daha pratik olur gibime geliyor.

Canım benim, kontrolüm yok yarın. Karıştırdın herhalde. Teşekkür ederim beni düşündüğün için
Güzel anneler bugün kontrolümüz var saat 17:15 de
Çok özledim oğluşumu bir ay oldu görmeyeli
inşallah her şey yolundadır:44:
Iyi haberler , güzel boy-pos ölçüleri bekliyoruz
Sonrasında daha çok ihtiyacımız olacağı için, 3 hafta kalasıya kadar çalışmak bence de en doğrusu. Ama istersen durumuna bir bak. Zor geliyorsa da yapacak bişey yok. Alır raporunu gidersin canım
Bizim için bir sıkıntı yok canım. Oraya da bekleriz tabiki.

Çatı ağrısı nası oluyor ki acaba? Benim 3 gündür sağ bacağımın içi yürürken cektiriyor bacağımı. Kasık ağrısı desem değil, ne olduğunu anlayamadım. Gece bir taraftan digerine dönerken de kramp giriyor. Neyim eksik de böyle oluyor acaba?

Kızlar hepinize yazdıklarınız için ve destegınız için ayrı ayrı teşekkur ediyorum moralın çok bozuk dunden berı kendıme engel olamıyorum sürekli ağrıyorum
Hayır ama ağlamak yok. Bebeklerimizin dogacakları saat bile belliyken, neden kendini de bebegini de yıpratıyorsun canım? Bak kaçıncı haftana gelmişsin, Allahın izniyle sağlıklı bir şekilde de doguracagız hepimiz. Bol dua et, canım benim. Unutma risk hepimizde var.
Ne güzel yazmissin canım. Doğru o günlerin tadı yok artık. Hele simdiki çocuklar nasıl ah bir bilsen. Benim öğrenciler mini mini, laflar kooocaman. Nesil değişti.
Merhaba Haziran Anneleri,

bende artık burda üyeyim... Allahım nasip ederse Haziran 2014 Annesi olacağım Herkese slmlar.
Hoşgeldin aramıza. Allah hayırlı, ömürlü etsin senin bebeğini de

Merhaba Haziran Anneleri,

bende artık burda üyeyim... Allahım nasip ederse Haziran 2014 Annesi olacağım Herkese slmlar.
hayırlı olsun cnm bebişin
var cnm bnmde öyle oluyo göbek deliğm ilginç bi şekil alıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…