2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar daha yenı geldık kontrolden o kadar canım sıkkın kıbebegımız şükür ıyı 1500 kilo olmuş ama erken doğum riskim var 2 hafta önce sevikal uzunluk 3.6 iken şimdi 2.4 olmuş doktorum çok riskli çok dikkat etmen gerek dedı yatak istiratı verdivajınal ilaç ve haftada bır yapılıck iğne verdi bılmıyorum napıcgımı pzt tekrar çağırdı allahımneolursun bebegın vakıtlı sağlıklı gelsin

Allah hepimize hayırlı, sağlıklı, vakitli, analı-babalı doğumlar nasip etsin inşallah. Size bakabilecek yakınlarınız varsa eve çağırın kızlar ve hiç kalkmadan ayaklarınız yukarda yatın. Allah yardımcınız olsun. Beyazzzz cım sanada her ihtimale karşı ciğer geliştirici iğne yaptılar mı, genelde erken doğum riski olunca yapılıyormuş, doktoruna sordun mu?

Hayır yapmdılar pzt tekrar gıdıcem

Merhaba kizlar bizde seker yukleme ve idrar testi sonuclarimizi aldik. Seker yukleme guzel cikti fakat idrarda mikrop cikmis doktorum idrar kulturu istedi bu nasil yapiliyor bilen varmi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah zamaninda hayirli dogum nasip etsin insaallah canim saglikli sihhatli iyi dusun iyi olsun bebisin icin yat dinlen allah yardimcimiz olsun

Pufpuff merhaba arkadaşım senin haberin vardır. Erken doğum yapan arkadaş kim. 26 haziranmis normal doğum tarihi cok erken degil mi daha 6aylik oluyor. Bende 26 haziranda doğum yapacağım ayyy cok korktum simdi

evet canım "1melodi" isimli arkadaş doğum yaptı dün.. Biraz riskli geçiyordu hamileliği zaten rahim ağzı dikimi falan yapılmıştı,bebek aşağı inmeye başlamıştı.. Gece suyu gelmiş,sezeryanla doğurdu.. Ama son alınan habere göre,annede bebekte iyi..

amin inş canım hepimize .annem kaldı birkaçgün kayınvalimde de yardım ediyo sağolsun ama evde ne kadar yatabılceksin kii hastane de cokk sıkıcı yatmak istemiyorum. rabbimin izniyle birşey olmaz da sağ salim atlatırız hepimiz . bu iğneyi yaptılar bana ama korkmadım dersem yalan olur . hani bi zarar olur die

Sağol canım yazdıkların için. Dikkate alacağım ben de.
ben de haziran annesi olucam topici yeni gördüm takip etmeye çalışıyorum ama binlerce yorum var.. 26 haziranda doğum yapması gereken bir arkadaş doğum mu yaptı, neden bu kadar erken oldu korktum şimdi ben :/
Evet erken dogum riski vardı arkadaşımızın bebek aşağı iniyordu, dikiş atıp bir hafta daha tutabildiler. Bir önceki gece de suyu gelince, sezaryene aldılar. Ama ikisi de iyi maşallah. Allah hayırlı doğum versin hepimize.
Ohh kız ne güzel sonuçlar bunlar. Kilo da alınmış maşallah hem anneye hem bebişe
Bu arada telden giriyorsan foto yüklenemiyor ama telefona kadınlar kulübü uygulamasını indirirsen oradan kolayca yüklüyorsun.
Kız maşallah senin de bebişin boy pos yerinde Annesine hediyesini verdi kuzucugun işte.

Canlarım, umarım son haftalara kadar bebisleriniz içinizde büyür. Allah hayırlı doğum versin hepimize.
Beyazcım bu arada hic bir sıkıntın yokken mi bunlar oldu? Ya da şikayetlerin nelerdi? Ben doktora geçen gün gittiğimde rahim ağzı uzunluğunu ölçer misiniz dedim. Bir sıkıntın varsa bakalım ama alttan ölçmem gerek dedi. Karından olmuyor mu?
Canım idrar kültüründe de idrar veriyorsun onlar daha ayrıntılı bakıyorlar, idrar kültürü dedikleri o. Senin yapacağın bir şey yok yani idrar vermekten başka.

Bir arkadasimiz dogum yapmis allah saglikli uzun omurler versin insallah anne ile bebisimize

Ikinize de cok gecmis olsun arkadaslar. Rabbim yavrularinizi vaktinde saglikli hayirli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin.
Birsey sormak istiyorum kizlar bu erken dogum riski aniden mi ortaya cikiyor. Ben bazen kendimi yoruyorum bebek buyudu riskli donem gecti diye sonra bu yazilanlari okuyunca korkuyorum. Dun kontrolden geldim cok sukur bir sikinti yoktu bende gaza gelip bugun temizlik yaptim bazayi actim kapadim icini duzenledim kalin kisliklari ayirdim vs. Cok yoruldum ve acikcasi pisman oldum :18: Allahim sen vaktinde saglikli dogumlar nasip et. Melodi ve yarenin de yardimcisi ol

işte internet siparişlerimden 2'si geldi..
isimli lohusa tacım ve çikolata/şeker sunum kutum
1 taneside yolda,o da başka bi lohusa tacı..
ben bu şeker,süsleme işinide 1-2 haftaya bitiririm heralde

Kızlar bu arada benm gibi saman nezlesi olan var mı ilaç kullanan Dr U ma mesaj attm pazt gel bi bakalm dedi ilaç verrse kullanmaya cekinirm ama vermezse de 2ay masıl gecer Allah bilir

Canım benım bı sıkıntım yoktu 2hsfta önce alttan ölçmüştü 3.6 o zamanda şikayetım yoktu şimdide yok kontrole geldıgınde idrara sıkış biraz ustten bakarız demişti oyle gıttım ustten ölçü ve 2.4 çıktı çok kötu yanı çok buyuk rısk

Canım dikkat et kendine eğilip kalkma çok bu durum okadar pamuk ipliğindeymiş ki onu anladım allah yerdımcımız olsun

Tacı ben de beğendim. Denemişsindir sen nasıl çok mu büyük duruyor kafanda? Bir de kutu küçük gibi görünüyor ama nasıl?
Güle güle kullan hepsini çok güzeller.

arkadaşlarım sıkmayın canınızı.. stres yapmayın boşuna,sonuçta Allah ne zaman yazdıysa o zaman olucak.. Bakın "1melodi" arkadaşımız 27 haftalık doğurdu ve şükür iyiler.. Hayırlısı sağlıklısı olsun da gerisi önemli değil.. İnş iyi olucaksınız

Tacı ben de beğendim. Denemişsindir sen nasıl çok mu büyük duruyor kafanda? Bir de kutu küçük gibi görünüyor ama nasıl?
Güle güle kullan hepsini çok güzeller.

evet canım hemen denedim..tac gayet normal boyutlarda onu beğendim,hatta ben çok tereddüt etmiştim o tül kısmı baya büyük gibi gelmişti bana ama yok,değil..normal kutu ise evet küçük..hatta nerdeyse minyatür gibi ama zaten boyutlarını bilerek aldım ben,13'e 15 ve yükseklik 7 cm.. İşte anca ben gibi çikolata veya şeker gibi sığacak şeylerin sunumunda kullanılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…