2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

alemsin vallaha puf puf, parmaktan alınan kanda ne baktılar, sizin hastane farklı, bizde sadece damardan alındı

Sağol canım güzel bir bilgilendirme olmuş. Ben de telrfona indirdiğim hamilelik takibi programından takip ediyorum. Orada kaçıncı günde olduğumu da gösteriyor. 180. Gün bitti ben 6 ay bitti diyorum.
Sonuçlar güzel çıkmış haberler güzel, daha ne olsun. Bu arada pufpufum 1 kiloyu geçmemiş efecik (vardı ya bizim takıntı) ;-) Şaka bi yana maşallah tosuncuga.
Dogum günün kutlu olsun arkadaşım nice güzel yaşlara bebeğinle eşinle. Umarım güzel haberlerle gelirsin.

Kızlar benm bahar alerjim var yıllardır ve yne başladı ilaç da kullnamacm sanrm hapşırmak öksürmek sanki doğumu tetikliyor napcm ben ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de haziran annesi olucam topici yeni gördüm takip etmeye çalışıyorum ama binlerce yorum var.. 26 haziranda doğum yapması gereken bir arkadaş doğum mu yaptı, neden bu kadar erken oldu korktum şimdi ben :/

valla ben çok beğendim,çok güzelmiş canım..güle güle kullanın inş..

alemsin vallaha puf puf, parmaktan alınan kanda ne baktılar, sizin hastane farklı, bizde sadece damardan alındı

valla şekerim bilmiyore ben parmaktan alınacağını gördüğüm an bastı bi stres,oooyyyyy hiçbişey sormadım...

Sonuçlar güzel çıkmış haberler güzel, daha ne olsun. Bu arada pufpufum 1 kiloyu geçmemiş efecik (vardı ya bizim takıntı) ;-) Şaka bi yana maşallah tosuncuga.

iviiiittttt yaaaa valla 1 kilo olmamış dedim doktora,sen onu 1 kilo say zaten dedi 3 aşağı 5 yukarı oynar dedi

ben de haziran annesi olucam topici yeni gördüm takip etmeye çalışıyorum ama binlerce yorum var.. 26 haziranda doğum yapması gereken bir arkadaş doğum mu yaptı, neden bu kadar erken oldu korktum şimdi ben :/

hoşgeldin topiğimize o zaman arkadaşım,merhaba...

Evet bi arkadaşımız dün doğum yaptı.. Biraz sorunlu geçen bi hamileliği vardı zaten,rahim ağzı dikilmişti bebek aşağı iniyordu falan sonra gece uyurken birden suyu gelmiş.. Sezeryanla doğum yaptı, bilgi alıyoruz.. Durumu iyiymiş ikisininde,sorun yok

aman sorunsuz olsun maşallah ikisine de umarım sağlıkla büyütür miniğini arkadaşımız.. hoşbulduk canım bu arada..

bayıldım esyalarına gule gule kullansın yavrucugun hosgeldın aramıza buarada

çok eğlencelisin ya :))

Resmen cin iskencesi cektim bugun yaa :84::84::84: takip edip yazamamak cok kotuydu bu misafirler nasil dayaniyo
Neyse sonunda yaninizdayim
Bizim dun kontrolumuz vardi 25+2 olarak gorunuyoruz ve 780 gram olmusuz boyu soylemedi doktor bey. Kilosu az mi ki kizlar :18:
Idrar ve kan tahlillerine gerek duymadigini soyledi Seker yuklemesini de ne ben sordum ne kendisi soyledi. Bu arada 3 haftada 3 kg almisim cok sasirdim

Yavrumun fotosunu yuklemeye calistim ama beceremedim telefondan giriyorum bilen varsa yardimci olabilir mi

Pufpufum gozunaydin canim senin oglusun da iyiymis cok şükür.

Melodimizde dogum yapmis. Rabbim yardimcilari olsun yaren melek tez zamanda toparlanip annesine siki siki sarilir insallah.

oooooo hanımefendi sizinde haberleriniz iyiymiş bak bak baaaaak maşallah şekerim..

Evet bizde köftemle iyiyiz güzel haberler var,teşekkür ederiz

Kizlar avatarim yok arkadas listem bos vs. site yenilenince mi oldu. Sizdede varmi boyle birsey

oooooo hanımefendi sizinde haberleriniz iyiymiş bak bak baaaaak maşallah şekerim..

Evet bizde köftemle iyiyiz güzel haberler var,teşekkür ederiz

Pufpuff merhaba arkadaşım senin haberin vardır. Erken doğum yapan arkadaş kim. 26 haziranmis normal doğum tarihi cok erken degil mi daha 6aylik oluyor. Bende 26 haziranda doğum yapacağım ayyy cok korktum simdi

Biz geldiikk doktorumuzdan 27+3teyiz herseyimiz normal cikti çok şükür kızımla kilosu 1200 olmus boyuda 40 cm annesine guzel bi doğum günü hediyesi verdi kuzucuk doktorumuzun dedigine gore muhtemel dogum tarihimizde 5 haziranda falan olacakmis ve daha cok babasina benzeyen bi kizimiz olacakmis her ultrason resmine bakan zaten babasina benzetiyordu doktorumuzda bugün onayladi bunu :)

Çok teşekkür ederim canımm güzel dileklerin için :)

Canımm benimm çok çok teşekkür ederim güzel dileklerin için :) :)

merhaba arkadaşlar herkez iyidir inş . ben cumartesi kanamayla hastaneye yattım erken dogum riski oldugunu söylediler bebeğin ciğerleri acılsın diye iğne yaptılar ama sonra kanamam durunca cıktım . şimdi evde yatıyrum bebeğimin erken gelmesinden korkuyorum cunku daha cok kücükk(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…