2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

masalah benım oglumun adaşına bızde en son 805 grmdık 26 haftalıkken senınkı önde gidiorrr bende cumartesi şeker yüklemesi yaptıracağım...gecen hafta gördük sıpamı ama belki yine muane olurum

uff melodi ne yaptı acaba :18:

veeeeeee kızlar aldım sonuçlarımı, çıktı.. 10 numara 5 yıldız hepsi normal değerlerde,sorun yok oohhh şükür atlattım bende...

ohh ne güzel haberlerle gelmişsin canım sonuçlarında ii gelecektir eminim....benim randevumada saatler kaldı çok heyecanlıyım :) bakalım benim küçük prenses yüzünü gösterecekmi bize annesine doğum günü hediyesi verecek mi bakalım cadıcık :) tekrar gözün aydın canım :)

Maşallah köftene canım, kocaman olmuş Efe Bey, sağlıkla sıhhatle büyüsün, seninde gözün aydın canım....

Maşallah Efemiz'e. Allah nazarlardann korusun, Ben 14 kilo almışım valla 100 ü görcem bu gidişle ( vitaminler iyice şişirdi beni

bebeğe dair her şey yolunda ya gerisinin önemi yok canım çok sevindim şimdi 1 ay bekle dimi yaaa:44:

canım inşallah değerlerin iyi çıkar... köftene de maşallah...

Pufpuffcum efen kocaman olmuş biraz da uzun boyluyuz galiba şeker sonucun inşllh iyi çıkar bizimde 17:30 da randevumuz bakalım paşamızı görebilcez mi

maşallah Efe'ye şeker sonuçlarını da bekliyoruz canım

Pufpuffum gözün aydın gülüşüm.
Maşallah subhanallah Efe'mize Sonuçların da çok çok güzel çıkar inşallah

Efe Bey e koca bir masaallah pufpufum
Vay kerata vay yuzunude gostermemis
Sonuclarinda guzel cikar ins. Bacim

hepinize çok kocaman çok büyük, büsbüyük teşekkürler öpücükler arkadaşlarım..sağolun..
sonuçlar çıktı, sorun yok hepsi normal değerlerde
atlattım şükür...

ooooo canımmmm,senin içinde bugün büyük gün desene..
hadi bakalım,o zaman senden de iyi haberler bekliyoruz.. senin minnak yüzünü göstermese de sağlıklı olduğu haberini al o da yeter
bu arada doğum günün de kutlu olsun.. inş hep iyi haberler alarak geçirirsin yeni yaşınıda

sağol pufpuff cum benim de kontrolüm cumartesi günü ilk işim doktora onu söylemek kan tahlili ister büyük ihtimalle inşallah bişey çıkmaz çatladığım içindir diye umuyorum:44:

hepinize çok kocaman çok büyük, büsbüyük teşekkürler öpücükler arkadaşlarım..sağolun..
atlattım şükür...

bizde seni ve köfteni öpüyoruz ve artık tahlil yok iğne yok ne kaddan güzel.. çok sevindim canım ikinizin adına... darısı diğer annelerin başına inşallah... artık bu saatten sonra sakin sakin beklemece ve tadını çıkarmaca gebeliğin...

sağol pufpuff cum benim de kontrolüm cumartesi günü ilk işim doktora onu söylemek kan tahlili ister büyük ihtimalle inşallah bişey çıkmaz çatladığım içindir diye umuyorum:44:

tamam canım ihmal etme kesinlikle,bak önemli bişey olabilirmiş...

veeeeeee kızlar aldım sonuçlarımı, çıktı.. 10 numara 5 yıldız hepsi normal değerlerde,sorun yok oohhh şükür atlattım bende...

atlattım şükür...

Ohhh çok şükür canımcım tekrar gözün aydın.Bizden de size kocaman öpücükler

hamilelik gerçekten sabırlı olmayı öğretti bana meleğim seni beklemek çok güzel

Eklentiler

• $1476099_722431527800936_1433687780_n.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 28
herkese merhaba.bugün kontrolü olan bebişini görecek olan anneler inşallah güzel haberlerle dönersiniz.melodiye çok geçmiş olsun.allahım kızına bir an önce şifa versin ve en kısa zamanda taburcu olsunlar inşallah...pufpufcum çok sevindim cnm güzel haberlerle dönmüşsünn gözünaydınn.hepimize hayırlı sağlıklı güzel günler olsun inşallah...

Maşallah ve geçmiş olsun :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah ve geçmiş olsun :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

efe'm ve ben size çoooook teşekkür ederizzzzz

pufpuff öncelikle oğluşunun iyi olmasına ve test sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim ama yazdıklarını okuduğumda beri sana gülüyorum :))

çünkü sözde bu kadar hassassın ve korkuyorsun ama maşallah üç kez kan aldırmışsın, üzerine tetanoz vurulmuşsun bide çoğu kişinin miğdesinin bulandığı şekerli suyu içmişsin ve gayet iyisin.

bence senin sorunun olayın belirsizliği seni korkutuyor, yoksa maşşalahın var, sen bu gidişle farkında olmadan normalde doğurursun

Canım baş dönmen tansiyon yüksekliğinden ve kaşıntılar karaciğer veya safra enzimleri yüksekliğinden olabilir. Doktorunla görüş ve kan tahlili yaptır. İlaçla çözüm bulunabiliyor. Yoksa Allah göstermesin karaciğere veya böbreğe vurabiliyor. İnternetten araştırabilirsin. Hamilelikte preeklamspi . Ben vitaminleri bıraktıktan 25 gün sonra değerlerim normale döndü. Bu hastalığı gastroenteroloji bölümleri takip ediyor. Geçmiş olsun.

Aslında çevremde o kadar çok erken doğum hikayesi var ki ama yine de ne benim ne bebeğimin bir çöpü var. Bugün çok şükür 6 ayım doldu. Artık ben de hazırlıklara başlayacağım.

günaydın cnm arkadaşımız doğum yaptı bebeğide kendide çok iyi 1095 grm doğmuş yarenimiz (=

Allah sağlıklı, hayırlı ömürler versin yarene. Annesine de çok geçmiş olsun. İyi olmalarına çok sevindim. Üstüne üstlük haftasına göre kilosuda maşallah iyi.

bende şu an resmen kocaman gülümseyen bi suratla yazdıklarını okudum..
heheheheh deli kızzzz...
kan aldırmak konusu malesef 2 senedir yaptığım bişey olduğu için alıştım artık,bebek işleriyle uğraştığım için kan vermeden duramıyorum bağımlılık gibi
bide belirsizlikten çok ben olacaklardan korkuyorum..hani diyorum ya,oranın ben uyanıkken kesilmesi sonra dikilmesi falan aaay Allah'ım..
:18:

o değilde ben damardan çok parmaktan kan aldırmaya tırstım aaay parmaktan alınacağını duydum halimi göreydin gülmekten ölürdün..zor sakinleştim

Aneaaam bir arkadaşımızın doğumu gerçekleşmiş hayırlı uğurlu olsun inş :) en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde hastaneden çıkmayı nasip etsin Rabbim :)

Biz dün bir kaç ay önce doğum yapmış bir akrabamızda misafirlikteydik bu arada. Ondan aldığım tüyoları yazayım

Bebek bezi olarak prima Premium Yeni Doğan ı, pişik kremi olarak mustelayı kullanıyor şuanda, çok memnun.. şampuan ve sabun olarak '' dalinin ürünleri iyi değil ben seba-med i kullanıyorum çok daha kaliteli '' diyor. deterjan olarak omo nun bebekler için yeni çıkardığı sıvı deterjanını ve onun yumuşatıcısını öneriyor çok memnun.. ayrıca dalinin bebek deterjanı da iyi diyor..

Ben dün cevap yazamadım ama hoş geldin diyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum :):):)

Bir de bebek mobilyamızdan bir kısmı sizlerle paylaşıyorum daha oda boyanacak duvar kağıdı olacak ve halısı ve perdesi alınacak

Hepinize ve bebişlerinize sağlıklı günler diliyorum kızlaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…