2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=665300&page=194 burdan paylaşım yapabilirsin...öncelikle iyi günlerde kullansın kuzun..güzel günlerde giysin inşallah...:nazar::nazar::nazar:

çok çok geçmiş olsun canım.....banada yazmıştı ama ben kullanmadım doktorum kızdı..kullanmassan bebeğinede geçebilir dikakt et dedi..kötüysen bence bir tekrar git..kullanmak istemiyoruz ama kuzularıda etkileyecek bir durum olursa üzülmeyelim arkadaşım..inşallah hemen iyileşirsin..
:KK16:

Sağol Canım ...
Dayanamadım zaten bende astım da var, nefes alamıyorum artık,dr ilaçlarımı söyledi ve kullan mutlaka dedi. Mecburen kullanacağım artık yapacak bişey yok :KK43:

geçmişler olsun bacım öksürüğe ayaklarının altına şu kas gevşetici viks varya krem gibi mentollü onu ayaklarını altına sür çorap giy yat geçen kış işe yaramıştı bende bu sene yok çok şükür ama bu tedavi en azından hamişler için zararsız :KK49:

Aaa evet geçen sene bir arkadaşım da çocuğuna uygulamıştı ve sonuçtan memnun kLmış anlatmıştı, iyi hatırlattın arkadaşım onu da deneyeyim ...

Sağol Canım ...
Dayanamadım zaten bende astım da var, nefes alamıyorum artık,dr ilaçlarımı söyledi ve kullan mutlaka dedi. Mecburen kullanacağım artık yapacak bişey yok :KK43:

tatlım sen de mi astım hastasısın. Ne kullanıyorsun ilaç olarak. Normal doğum düşünüyor musun doktorunla konuştunuz mu bu konuyu. Biz doktorla daha hiç doğum konusunu açmadık.

Aaa evet geçen sene bir arkadaşım da çocuğuna uygulamıştı ve sonuçtan memnun kLmış anlatmıştı, iyi hatırlattın arkadaşım onu da deneyeyim ...

canım öksürüğe boza da çok iyi geliyor. bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor.. hemde hamilelere tavsiye ediyor... istersen bunu da deneyebilirsiniz...

Benım doktorum daha 17 haftalardayken babaya benzetmişti 2 hafta önce gıttıgımızde de aynı baba kopyası dıyor yuzunun yuvarlaklıgı çenesı herşeyi inşllh gözleride benzer :KK16: yeşil yeşil
ayy kıyamam allah gönlümüze göre sağlıklı hayırlı evlatlar verir:KK16:

Sorma ya ben de 11 aldım :S 27. Hafta! yemediğim halde... Doğuma kdr ne kdr olur tahmin edemiorumm:)
Bebiş 1 kg

bebısın normal:) kılomuz fazla sanki:)
doktor yavaşla dedı bana tarttığında 27+4 idim
ben normal beslenmıorum sıkıldım resmen sağlıklıdan ondan azıcık abur cubur götürüyorum ama farkındayım durmam lazım
bugun sabah sandvıc yedım uzerıne pogoca yedım
oglende durum döner yedım:)) sonra bırde supangle yedımmmmmmmmmmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
DURMAM LAZIMMMMMMMMMM

tatlım sen de mi astım hastasısın. Ne kullanıyorsun ilaç olarak. Normal doğum düşünüyor musun doktorunla konuştunuz mu bu konuyu. Biz doktorla daha hiç doğum konusunu açmadık.

valla astım için bişey kullanmıyorum. inharel vermişlerdi ama kortizon içerikli ve alışkanlık yapıyor demişti peşin peşin göğüs hast. dr. çok çok sıkışmadıkça kullanma demişti ve ben hiç kullanmadım şimdiye kadar. ama hasta olunca çabuk etkileniyorum, bir de 8 yaşımdan beri kronik bronşit hastasıyım zaten. yoruyor beni öksürükler falan :KK43:
normal doğum yapmayacağım, sezeryan olacak, genel anestezi ile. benim oğlum da sezeryanla doğdu zaten bir de bende skolyoz da var, yok yok maşallah bende de :KK1:

bebısın normal:) kılomuz fazla sanki:)
doktor yavaşla dedı bana tarttığında 27+4 idim
ben normal beslenmıorum sıkıldım resmen sağlıklıdan ondan azıcık abur cubur götürüyorum ama farkındayım durmam lazım
bugun sabah sandvıc yedım uzerıne pogoca yedım
oglende durum döner yedım:)) sonra bırde supangle yedımmmmmmmmmmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
DURMAM LAZIMMMMMMMMMM

maşallah ben bunları yesem ogün nasıl geçer hiç bir fikrim yok.:KK1::KK1:

sabah kahvaltı sütlü yulaf (canım kahvaltı etmek istemedi böyle yaptım)+ceviz
sonra 1 elma 1 muz
öğlen yemeği yarım porsiyon bulgur pilavı yarım porsiyon patlıcan musakka 1 kase yogurt
şimdi de badem atıştırıyorum.. sonrasında meyve
akşam yemeği - süt ve yatış...

ve 10 kg aldım:KK1::KK1:

Selam güzel anneler ve onların mis kokuluları....cildiyeden döndük, aç olarak kan verdik, kaşıntılarıma baktı doktor, kaşıntıda mutlaka safra asitlerine bakılmalıymış kızlar aklınızda bulunsun, benim güzel çıktı, kan şekerim düşük çıktı, benim kaşıntılar normalde hamilelikte görünen türdenmiş. En tehlikelisi parça parça pembeleşip vucudun harita gibi gözükenlermiş ve o da safra asitlerinin yüksek çıkması ile olurmuş, allah korusun onda sezeryanla çocuğu almak zorunda bile kalınırmış. Allahım korusun hepsini.

Şimdi size iki ilaç soracam kullandınızmı hiç? Advantan losyon ve Claritine hap. İkiside B aınıfı diyor, ama hamileler kullanmasın diyor, ama kadın doğumcumu aradım kullanabilirsin genelde bunlar veriliyor ve kullanılıyor dedi. Ama ben kararsız kaldım. Allahım ne zor bu hastalıklar, ilaç içmeden çözümü olsa şu dertlerin.

Ben 23. haftamda ayrıntılı ultrasona gitmiştim. dudakları dolgun bana benziyor doktorumda dedi dudakları çok güzel diye.. gözlerde hafif çekik eşimde bana çok benzetti hayırlısı bakalım sabırsızlıkla bekliyorum kızımı... :KK49:
Ohh guzel bir kız olacak demekki :KK66:

içimde eşimin kız versiyonunu taşıorum resmen fotoğrafı yan profilden eşimin yüzünün yanına koyoyorum aynısının kız bebek hali:KK1:
bana da oyle geliyor eşiminn tıpkısının aynısı.yanaklar benden sadece.

hemşerim :) Eskişehir Acıbademde sgk geçiyor ben sgklııyım ama özel sağlık sigortamda var..ve Eskişehir Acıbadem diğer illere göre çok çok uygun ücretleri...dün gezdim odalarını hakikaten çok iyi Ankara Acıbadem tam otel gibiydi...tabi sana kalmış Florance da çok iyi bir hastane dediğin gibi 2 gün içinde fazladan para vermek gereklimi ki...Eskişehirde seni özlemiştir gel misafir edeyim seni canım:KK16::KK16::KK16:

kuzum Masal Hanımla Asya Hanımın ölçüleri aynı gibi..benimde 1165 kilosu boyu 36 cm :) doktorum 2 ay önce annesine benziyor dedi burnu çenesi dedi yuvarlak yüzlü dedi annesi gibi :) ama yatışı rahatlığı aynı babası :) ben son iki kontroldür göremiyorum kızçemi ölüyorum meraktan ..özledim yüzünü...
Valla nerdeyse birler ikiz olsalar bu kadar tutmaz.
benimde yuvarlak yüzlü ve dudakları benimkine benziyo dogun :KK1::KK1: ama ben babasına benzettim ya ona benziyodu resmen
sen de bendensin yuvarlak yüzlü:)

canımmmmm bebişin güzel haberleri için maşallah diyorum boyuna kilosuna...
:nazar:
Dilerim hep böyle iyi haberler alırız...Her birimiz...

ayrıca bende köftemi tıpatıp babasına benzettim ultrason fotoğrafında,gele birinde aman Allah'ım nasıl benziyor..Çok merak ediyorum bi doğsada görsek
Sağol canım.inşallah hep guzel haberler alırız.

Anlaşılan o ki bizimkiler daha çok babaya çekecekler.Eşimin kız halini az çok biliyorum halasına benziyor çünkü eşim .demek ki halasının aynı olacak yani iri kemikli bir kız buda kodu mu oturtan cinsten olacak demektir:) :)

maşallah bebişlerinize :nazar::nazar::nazar::nazar: gelişimleride güzel sanırım önden gidiyolar:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sagol canım evet bende bir kaç program var bazısında tutuyo bazısında biraz daha büyük :)

Çok sevindim neslihan valla çok iyinolmuş senin için.

Kızlar geçmişi çok hızlı okudum, alıntılıyamadım tek tek, Mujum ve Çilekim, kızları büyütmüşsünüz maşallahh onlara:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::emir_bebek:
Grip ve öksüren annelerimize acil şifalar ver allahım:KK16:En Büyük TÜRKİYE
Neslihan erken izne ayrılmana çok sevindim, senin iş gerçekten yorucuydu canım, artık sende evde bebişinle keyfini çıkar son aylarıının.
Bu hafta kontrolu olan annelerimizde güzel haberlerle dönsünler inşaallah,

En Büyük TÜRKİYE18 mart şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Onlar sayesinde biz bugün varız, En Büyük TÜRKİYE

Selam güzel anneler ve onların mis kokuluları....cildiyeden döndük, aç olarak kan verdik, kaşıntılarıma baktı doktor, kaşıntıda mutlaka safra asitlerine bakılmalıymış kızlar aklınızda bulunsun, benim güzel çıktı, kan şekerim düşük çıktı, benim kaşıntılar normalde hamilelikte görünen türdenmiş. En tehlikelisi parça parça pembeleşip vucudun harita gibi gözükenlermiş ve o da safra asitlerinin yüksek çıkması ile olurmuş, allah korusun onda sezeryanla çocuğu almak zorunda bile kalınırmış. Allahım korusun hepsini.

Şimdi size iki ilaç soracam kullandınızmı hiç? Advantan losyon ve Claritine hap. İkiside B aınıfı diyor, ama hamileler kullanmasın diyor, ama kadın doğumcumu aradım kullanabilirsin genelde bunlar veriliyor ve kullanılıyor dedi. Ama ben kararsız kaldım. Allahım ne zor bu hastalıklar, ilaç içmeden çözümü olsa şu dertlerin.

canım anladığım kadarıyla sorun falan çıkmamış iyi haberlerle dönmüşsün.. O bahsettiğin ilaçları bilmiyorum hiçbi fikrim yok ama doktorun kullanabilirsin demiş,sorun yoktur heralde..

X