2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydın kızlar birkaç gundur giremiyordum.Tetanoz aşımın ikinci dozunu yaptırmamıştım onu yaptırdım. Akşama kadar sızlama uyuşma şeklinde gecti.ustuneyatmadım şu an ancak yukarı kaldırırsam agrıyor iyi güzel.Ekstadan bebeğimi de gördüm 1166 gram olmuş boyuda 37 cm.kedi gibi duruyor karnımda baş aşağıda sırt karnımın dol tarafında bacaklar üstten sağda doğru uzanıyor.parende atacakmış gibi 10 gun once idrar temiz çıkmıştı dun hafif enfeksiyon var dedi.Tek kullanımlık bir ilaç verdi. Kilom iyi biraz vermişim toplamda 6 kilo almış durumdayım.:) bizden bööyyleee..
Yüzü aynı babası gözü burnu alnı aynısı:) yanaklar ben yuvarlak yüzlü bir kız dedi doktor. Siz kime benzetiyorsunuz bebişleri?

Ben 23. haftamda ayrıntılı ultrasona gitmiştim. dudakları dolgun bana benziyor doktorumda dedi dudakları çok güzel diye.. gözlerde hafif çekik eşimde bana çok benzetti hayırlısı bakalım sabırsızlıkla bekliyorum kızımı... :KK49:

Peki kızlar netten yorumlarına baktınız mı? Bende bu modeli istiyordum fakat araştırdıkça vazgeçtim...Graco evo hakkında bilgisi olan var mı?

Canım ben ilk başta graco düşünüyodum bı arkadaşım aldı hiç memnun kalmdılar bebeklerı daha 2 aylıkken arabada sorun çıkmış fırmayla alan goruşmüşler hiç kimse ilgilenmedı ve çok dayanıksız dedıler bende vazgeçtim bırde yanlış hatırlmıyosam on tekerler küçük tekli çiftli olmaı daha ıyımış

Gunaydın kızlar birkaç gundur giremiyordum.Tetanoz aşımın ikinci dozunu yaptırmamıştım onu yaptırdım. Akşama kadar sızlama uyuşma şeklinde gecti.ustuneyatmadım şu an ancak yukarı kaldırırsam agrıyor iyi güzel.Ekstadan bebeğimi de gördüm 1166 gram olmuş boyuda 37 cm.kedi gibi duruyor karnımda baş aşağıda sırt karnımın dol tarafında bacaklar üstten sağda doğru uzanıyor.parende atacakmış gibi 10 gun once idrar temiz çıkmıştı dun hafif enfeksiyon var dedi.Tek kullanımlık bir ilaç verdi. Kilom iyi biraz vermişim toplamda 6 kilo almış durumdayım.:) bizden bööyyleee..
Yüzü aynı babası gözü burnu alnı aynısı:) yanaklar ben yuvarlak yüzlü bir kız dedi doktor. Siz kime benzetiyorsunuz bebişleri?
içimde eşimin kız versiyonunu taşıorum resmen fotoğrafı yan profilden eşimin yüzünün yanına koyoyorum aynısının kız bebek hali:KK1:

tesadüfe bak ki bende eskişehirliyim tatlım :KK16: özledim memleketimi.
Eskişehir Acıbadem de SSK geçiyormu? İstanbul da ssk geçmiyor. ben özel sağlık sigortası ile gidiyorum. araştırdığımda fiyat baya bi yüksek çıktı. doktorumda dışarıdan gelecek doğuma toplamda 13-14 milyarı buluyor. çok güzel bir hastane ayrıca acıbadem otel gibi hizmeti ama 1 2 gece için o kadar para vermeye değermi bilemedim. florance ise totalda suit oda bile tutsam 10 milyar oluyor. orasıda gayet iyi bir hastane benim doktorumda orada doğum yapmış. acıbademle kıyaslanamaz tabi biraz eski bir hastane. ooof kafayı yicem. eşimde bana bırakıyor sen karar ver diye. sizlerden bir öneri alayım dedimdi.

hemşerim :) Eskişehir Acıbademde sgk geçiyor ben sgklııyım ama özel sağlık sigortamda var..ve Eskişehir Acıbadem diğer illere göre çok çok uygun ücretleri...dün gezdim odalarını hakikaten çok iyi Ankara Acıbadem tam otel gibiydi...tabi sana kalmış Florance da çok iyi bir hastane dediğin gibi 2 gün içinde fazladan para vermek gereklimi ki...Eskişehirde seni özlemiştir gel misafir edeyim seni canım:KK16::KK16::KK16:

kuzum Masal Hanımla Asya Hanımın ölçüleri aynı gibi..benimde 1165 kilosu boyu 36 cm :) doktorum 2 ay önce annesine benziyor dedi burnu çenesi dedi yuvarlak yüzlü dedi annesi gibi :) ama yatışı rahatlığı aynı babası :) ben son iki kontroldür göremiyorum kızçemi ölüyorum meraktan ..özledim yüzünü...

benimde yuvarlak yüzlü ve dudakları benimkine benziyo dogun :KK1::KK1: ama ben babasına benzettim ya ona benziyodu resmen

isteyerekmii süper ya cidden azda olsa içime su serpildi.milet kaç çocuğa birden bakıyo bakıcaz elbetteki napalım.yeterki olsun bebeklermiz vallahi gocunmuyorum.rabbim ikisinede sağlık versin gerisi boş
mecbur bakacaz Allah koaylıgnı verır,benım ailemde erken menopoz oldug ıcın yasda 30 oldug ıcın oglum kardessız kalmasın dıye beklemek ıstemedım ablam ıkıncı cocuk ıcın cok ugrastı olmadı,rabbım aratmasın

ben geecn sene almıstım buyuk oglum ıcın kraft twıst rlx travel sıstem model ben 840tl aldım ama arkadaslar aynı modelı bırı 1200 bırıde 1000 tl yazmıs zam mı gelmıs anlamadım

Canım geçen sene almışsın sen ben 2 hafta önce aldım normal fiyatı 1200tl haftasonu ind vardı 1000 tl düşmüştü hello baby den aldım

canımmmmm bebişin güzel haberleri için maşallah diyorum boyuna kilosuna...
:nazar:
Dilerim hep böyle iyi haberler alırız...Her birimiz...

ayrıca bende köftemi tıpatıp babasına benzettim ultrason fotoğrafında,gele birinde aman Allah'ım nasıl benziyor..Çok merak ediyorum bi doğsada görsek

hemşerim :) Eskişehir Acıbademde sgk geçiyor ben sgklııyım ama özel sağlık sigortamda var..ve Eskişehir Acıbadem diğer illere göre çok çok uygun ücretleri...dün gezdim odalarını hakikaten çok iyi Ankara Acıbadem tam otel gibiydi...tabi sana kalmış Florance da çok iyi bir hastane dediğin gibi 2 gün içinde fazladan para vermek gereklimi ki...Eskişehirde seni özlemiştir gel misafir edeyim seni canım:KK16::KK16::KK16:

kuzum Masal Hanımla Asya Hanımın ölçüleri aynı gibi..benimde 1165 kilosu boyu 36 cm :) doktorum 2 ay önce annesine benziyor dedi burnu çenesi dedi yuvarlak yüzlü dedi annesi gibi :) ama yatışı rahatlığı aynı babası :) ben son iki kontroldür göremiyorum kızçemi ölüyorum meraktan ..özledim yüzünü...

maşallah bebişlerinize :nazar::nazar::nazar::nazar: gelişimleride güzel sanırım önden gidiyolar:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar nasılsnz resmen geldikçe üst üste geliyor kayınpederim rahatsızlandı eşim bütün gün hastanedeydi safra tası nedenyle pankreası iltihaplanms Dr ciddi dedi durumu bebeğim için üüzlmemeye calışıyrm oğlumun adı kayınpederimin adı olcaktı o yzden daha bi hasssasm dularınızı beklyrm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Acil şifalar dilerim Canım ...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

valla en son şubat başında eskişehirdeydim izin dolayısıyla geldik. eskiden olsa 15 günde bir geliyordum ama şimdi cesaret edemiyorum ki malum zırt pırt tuvalet ihtiyacı o yüzden eşimle gitmem lazım. artık annem geliyor yapacak bişi yok ama doğurduğum gibi soluğu orada alacağım. sen gel ben seni ist da misafir edeyim canım memleketlim:KK16:
bu uygunluğu duyunca gidip esk de doğurasım geliyor vallahi :KK9:. üşenmesem onu da yaparım.
hastane çantasını hazırladınmı peki??

tesadüfe bak ki bende eskişehirliyim tatlım :KK16: özledim memleketimi.
Eskişehir Acıbadem de SSK geçiyormu? İstanbul da ssk geçmiyor. ben özel sağlık sigortası ile gidiyorum. araştırdığımda fiyat baya bi yüksek çıktı. doktorumda dışarıdan gelecek doğuma toplamda 13-14 milyarı buluyor. çok güzel bir hastane ayrıca acıbadem otel gibi hizmeti ama 1 2 gece için o kadar para vermeye değermi bilemedim. florance ise totalda suit oda bile tutsam 10 milyar oluyor. orasıda gayet iyi bir hastane benim doktorumda orada doğum yapmış. acıbademle kıyaslanamaz tabi biraz eski bir hastane. ooof kafayı yicem. eşimde bana bırakıyor sen karar ver diye. sizlerden bir öneri alayım dedimdi.
sugortan masrafları karsılıyor orda dogur ama bu bahsettıgın 13-13 mılyar senın cebınden cıkacaksa yazık gunah o paraya yazın 5 yıldızlı otelde ailece tatıle cıkarsın,benım sıgorta karsılıyor ama esım acıbademden resmen nefret edıyor bıseyden anlamıyorlar dıyor

Selam kızlar, ben yine grip oldum yahu 7 ay içinde bu 4.:KK43:
İlk üçünde dr antibiyotik vermişti, mecburen kullandım, şimdi de dr a hiç gidesim yok yine antibiyotik yazacak diye ama öksürmekten de yanlarım ağrıyor resmen :KK43:
Bir de kızımın ütülediğim cicilerini de buradan paylaşayım istedim, bunların dışında bir de sarı battaniyemiz var hepi topu tüm aldıklarımız henür bunlar :) ciciler bölümüne kısaca bakındım ama bulamadım, burdan paylaşıyorum.
Cümlemize ve meleklerimize sağlık diliyorum, sevgileerr ...

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395134898.593145.jpg

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

valla en son şubat başında eskişehirdeydim izin dolayısıyla geldik. eskiden olsa 15 günde bir geliyordum ama şimdi cesaret edemiyorum ki malum zırt pırt tuvalet ihtiyacı o yüzden eşimle gitmem lazım. artık annem geliyor yapacak bişi yok ama doğurduğum gibi soluğu orada alacağım. sen gel ben seni ist da misafir edeyim canım memleketlim:KK16:
bu uygunluğu duyunca gidip esk de doğurasım geliyor vallahi :KK9:. üşenmesem onu da yaparım.
hastane çantasını hazırladınmı peki??

yok daha hazırlamadım canım...bu hafta liste yapıcam haftaya pteside annemle çıkıcaz bakalım..eşim dizinden ameliyat olduğu için evde yatmakla meşgul :) artık hazırlıklar benden soruluyor :)

İstanbula her sene gelirim akrabalaırmız var karşıda..artık bu sene doğumdan dolayı zor ama neden olmasın gelirsem inşallah isterim görüşmek canım..:KK16::KK16::KK16:

yine bir iş gününden ve yeni birgünden tüm güzel annelere ve onların güzel mi güzel yakışıklımı yakışıklı meleklerine günaydınnnnnnnnnnnnnn..dün doktor kontrolümüz vardı...bebeğim haftasıyla uyumlu 27+5 ...28.haftamızdayız...kilosu 1.165 kg olmuş boyuda 36 cm...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:pozisyonu çok garipti poposu biryerde ayaklar biryerde yüzü dönüktü göremedim meleğimi.....halbuki çok özlemiştim ben ..bir yüzünü görseydim keşke...ama iyimiş durumu sevindim...beni nstye sokacaktı sonra vazgeçti..suyum nasıl dedim iyi dedi ama gripten dolayı damardan verebiliriz arttır suyunu dedi..4 litreye çıkarayım bari benim 3,5-4 lt arası değişiyordu ben onu 4-4,5 yapayım bari...kan tahlili verdim..enfeksiyon kanda ne durumda diye her ihtimale karşı adını bilmediğim bir test verdi...çizme giyme dedi..spor ayakkabı giy dedi..ama Eskişehirde sıkıntı..artık işyerinde spor ayakkabı dışarıda çizme ile idare edicem..kilom 75 olmuş..fazla almamışsın seninde bebeğinde kilosu iyi dedi..
sonra doğum katını gezdirdi halkla ilişkiler...odalara baktık..ve kat hemşiresi liseden arkadaşım çıktı..sevindim..tanıdık bir yüz iyi olacak..ve hala ben alışveriş adına hiçbirşey yapmadım....beklemedeyiz...
:KK31::KK31::KK31:

bu arada herkes iyidir inşallah geçmişi okuyamadım ...okuduktan sonra tekrar yazarım..öpüldünüz en kocamanındannnn..
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE SAYGIYLA ANIYORUM...HAKLARINI HELAL ETSİNLER BİZE.. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

bebeğine de sana da maşallah canım. 75 kg olmuşum diye yazmışsın ama kaç kg aldın tam anlaşılmıyor. ben de çok üzülmeme rağmen psikolojik sınırım 70leri gördüm :KK43: 69 çok değil gibi de 70 çok gibi sanki:KK1:

bu arada ben de senin aracılığınla tüm şehitlerimi rahmetle anıyorum. biz bugun rahat yaşayalım diye çanakkaleyi kanlarıyla sulayan kurşunu bitip süngüyle koşan atalarımızın ruhları şad olsun inşallah...

Merhaba kızlar umArm herkes iyidir ben de 26 Nisanda izne cıkıcam inş ben özel sektördeyim bu sigorta primini alıcaz ya doğum sonrası, ne yapılması gerekiyor bilen varsa anlatabilr mi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X