2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar merhaba.

C.tesi 50 mg lık şeker yüklemesi yaptırdım 149 çıktı. Bu sefer 100 lük yaptırıcam. Moralim bozuk. Buna benzer sonucu çıkan oldu mu acaba. Doktor diyet mi veriyor bu gibi sonuçlarda.

Canım yazamıyorum çoğu zaman ama senin durumunu takip ediyorum buradan,ne kadar güçlü bir annesin moralini yüksek tutmaya devam et tatlım Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatli alacaksın yavrunu kucağına

kızlar selam 1 haftadır girmiyorum buraya cünkü moralim inanılmaz bozuk konuşupta sizin canınızıda sıkmak istemedim
ama bebeğimde bende iyiyiz çok şükür şeker yüklememiz yapıldı bi sorun çıkmadı kan hapına başlıcaz bugün inşallah
haftasonu avrupa yakasındaydım yeğenimin doğum günü için orda dahada çok sıkıldı canım

özel mevzular olduğu için anlatıpta sizinde canınızı sıkmak istemiyorum tek basıma üstesinden gelebilirim diye düşünüyorum ama sizden ricam kızlar
benim için hakkımda hayırlı şeyler olması için dualarınızı eksik etmeyin .

Rabbim beni isyana sürüklemesin diye dua ediyorum kendi kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum.
beni mutlu eden tek şey bebeğim kızım çok şükür sağlıklı diyor doktorlar 37 cm olmuş 900 gr doktor maşallah dedi şeker yüklemesindede sorun çıkmadı
bebeğimi içimde hissettikçe hem korkuyorum hem seviniyorum o doğdugunda öyle çirkin bir dünyada böyle lanet sokaklarda anlaşılmaz insanlarla yaşamak zorunda bırakcağım için üzülüyorum onu hep korumak gece gündüz her dakika korumak basaramamaktan korkuyorum.

Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

Elif Hira çok güzel, bizde Elif Su koyacağız kısmetse, Yade, Mira çok güzel ama Nefes sanki bir Türk filminde şarkıcı kadının adı gibi bir anda aklıma geldi yanlış anlama lütfen

güzel isimmiş canım kulağa şirin gelio :) ben babam ve kayın babamın adları aynı rifat ilk ismi onlardan ikinci ismide eşimin adına karar verdik kurtuldum :)

Elif Su da çok güzel isimleriyle yaşasınlar inşallah...

canlar blmiyorum babamız mirada kararlı bende yade ismini sevdim çok kibar geldi bana ama bizimkilerde tutturdu nefes diye iyice aklım karıştı artık belli olsun istiyorum yaa :26:

kuzenimde var aynı sıkıntı ama geçmiyor diyo onun son günleri doktor krem veriyormuş ama kan tahliline göre onda karaciger enzimleri yüksek çıkmıştı
geçmiş olsun inş uzun sürmez

günaydın hanımlar ben şuan şu isim olayına takmış durumdayım yade mira nası bi isim sizce arada kaldım nefes mira ile bana bi fikir verin kızlar:44:

Elif Hira çok güzel, bizde Elif Su koyacağız kısmetse, Yade, Mira çok güzel ama Nefes sanki bir Türk filminde şarkıcı kadının adı gibi bir anda aklıma geldi yanlış anlama lütfen

Sanada benzer şey çağrıştırmış galiba

canım sen de mi isim bulamadın hala senin bebiş kız mı erkek mi

Canım sen türk filmi kötü karakteri aklıma geliyor diyince Nefes ismi için düşünüyorsun anladım onun için sana onu dedim. Bizim isim çoktan belliydi, hatta evlendiğimiz yıllarda Su ismi belliydi, Elifi bu yaz karar verdik ekimde öğrendik. Bizim kız ismini beklemiş diyoruz

aslında nefesim demek hoşuma gidiyor ama bilmiyorum nası gelir kulağa çevreden değişik bir isim olduğu için nası karşılanır bilemedim

kuzenimde var aynı sıkıntı ama geçmiyor diyo onun son günleri doktor krem veriyormuş ama kan tahliline göre onda karaciger enzimleri yüksek çıkmıştı
geçmiş olsun inş uzun sürmez

Benimde geçen hafta ast yüksekti, karaciğer enzimi,vallaha rahatlatıcı bir krem verirse en azından, acayip kaşınıyorum, öğleden sonra doktora gidecez kısmetse.

Hiçbir şeyi kafana takma canım heleki bu dönemde düşüneceğin tek şey kızın olsun,masallah ölçümleride gayet güzel çıkmış, ne yazıkki dış dünya heryerde acımasız, sen izin verdiğin müddetçe sıkar seni 3. Şahıslar, sen dinlemezsen onlara değer vermezsen kimse seni üzemez...

http://celebikaptan.wordpress.com/2013/11/08/yasamlarimizdaki-cop-kamyonlari/

Ben sinirlendiğimde bu yazı aklıma gelir her zaman...

Kızlar merhaba.

C.tesi 50 mg lık şeker yüklemesi yaptırdım 149 çıktı. Bu sefer 100 lük yaptırıcam. Moralim bozuk. Buna benzer sonucu çıkan oldu mu acaba. Doktor diyet mi veriyor bu gibi sonuçlarda.

benım de böyle olmustu 50 lık yuksek cıkmıstı. dr. 100 lük yaptırmamı söyledı. 100 lük normal cıkınca hıcbırsey vermedı. takma kafana

aslında nefesim demek hoşuma gidiyor ama bilmiyorum nası gelir kulağa çevreden değişik bir isim olduğu için nası karşılanır bilemedim

Nefesim daha hoş geldi kulağıma, sen bilirsin canım, çocuk senin, zevk senin istediğin ismi koyabilirsin, eşinin beğendiği iki isimde çok hoş,

BENDE DE AYNI KORKULAR VAR MALESEF VE BENDE BİRDE EŞİMİN AİLESNİN KÖTÜ OLMASI VE HP BENİ STRESE SOKAMALRI VAR BU DAHADA KÖTÜ
GECTGİMİZ SUMARTESİ 805 GR KİLOSU 42 CMDE BOYUYDU OGLUMUN MASALAH SUBHANALAH BEBEKLERIMIZE OGLUM HER VURDUNDA SUKREDIORUM ONU HISETDIGIM ICIN BU SIRALAR PEKDE DUYGUSALIM

Geçmiş olsun canım sana da, ilaçları bırakınca kaç günde geçti, şimdi bende c.tesiden beri içmiyorum, ürtiker için krem veya ilaç verdimi. Alt ast değerlerine bakıldımı canım.

Sagol canim. Ben biraktiktan birgun sonra gecti. Doktor krem vs vermedi kasinti icn bir ilac verdi gunde bir kere icilmek kaydi ile ama o ilacin faydasindan cok yan etkisi vardi. Ki hamilelikte onerilmez yaziyordu prospektusunde o yuzden icmedim hic. İdrar tahliline bakildi sadece birsey cikmadi. Strestendir dedi yolladi beni cildiyeci

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razı olsun tatlım. Her geçen gün güzel olacak herşey, inanıyorum, Rabbime çok güveniyorum. Bu derdi O verdi, O giderecek bizden...

bak baaaak dikkat etmedin mi kendine bakiyim

çok geçmiş olsun arkadaşım,daha ileriye gitmeden önlenmiş iyi ki..

Çok sağol canım benim , artık daha iyiyim .. Kendi kendime nazar ettim ben ya 1 yıldır hastalanmıyorum diye diye gördüm ebemi :)) çabuk atlattım şükürr

Canim ben okudum dun senin icin alintilamistim daha onceki yazini. Gordun mu bilmiyorum. Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin seninkini de.

hepsine baktım ama senin yoktu galiba cnm tekrar bakarım allah razı olsun inş hamiş anneleri bir arada bulmak çok zor çok sağolun...

Kızlar selam birkaç gündür giremedim, sol kasığımdaki acılarım çok arttı yuruyemez oldum... Doktor fıtık başlangıcı olabilir dedi telde, yarına randevum var... Dualarınızı bekliyorum

Bir de istanbuldakiler için bugun medical park kozyatağı hastanesinde doğum ve emzirme eğitimi var doktor ve ebeler tarafından verilecek. Ücretsiz ve katılıma açık, bilginiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…